PDA

View Full Version : Pi1rsing na p1pa



[LP]
12-17-2006, 11:42
Ei zdr na vsi4ki sladuri koito si napraviha truda da mi pro4etat temata MiSiiii mn :wink:
Ta moito vupros4e e slednoto tui de te sa nqkolko :-D poneje v4era si probih p1p4etu i sq da va pitam :
1.Moga li da nosq bodi ili potnik
2.Kakvo mi prepora4vate kato lekarsvo za mazane sprei4e ili nekfo podobno
3.do koga da nosq prevrazki (ot roda na marli4ka)
4.Posledno vapros4e :wink: Koga dolu gore 6te moga da zapo4na da si pravq doma6nite uprajneniq :?:
Ami tova e MiSiIiIiIi super mngo na tezi koito 6te mi otgovorqt
(Iskam da kaja SorrY ako temata se povtarq no za jalost ne namerih otgovor na vuprostie si :( , nadqvam se vie da mi helpnete :) )

12-17-2006, 11:44
]Ei zdr na vsi4ki sladuri koito si napraviha truda da mi pro4etat temata MiSiiii mn :wink:
Ta moito vupros4e e slednoto tui de te sa nqkolko :-D poneje v4era si probih p1p4etu i sq da va pitam :
1.Moga li da nosq bodi ili potnik
2.Kakvo mi prepora4vate kato lekarsvo za mazane sprei4e ili nekfo podobno
3.do koga da nosq prevrazki (ot roda na marli4ka)
4.Posledno vapros4e :wink: Koga dolu gore 6te moga da zapo4na da si pravq doma6nite uprajneniq :?:
Ami tova e MiSiIiIiIi super mngo na tezi koito 6te mi otgovorqt
(Iskam da kaja SorrY ako temata se povtarq no za jalost ne namerih otgovor na vuprostie si :( , nadqvam se vie da mi helpnete :) )
0o0o0ops hora zabraih da vi pitam :oops: ... Poneje mi kazaha 4e ne trqq se mokri rani4kata kak 6te moga da se k1pq aide plsss hora s opit da mi kajat misi pak mn :D

az_sum_shefkata
12-17-2006, 12:00
mi az sa6to imam piarsing na pupa o6te ot 2 god i nqmah marli4ka ni6to ne mi slojiha i samo kadeto ne trqbva da go mokri6 7 dena az v slu4aq si slagah lepenka kadeto ne propuska voda. a za mazane otidi v aptekata i pitai tam 6te ti kazat az moito zo zabravih kak se kazva oba4e be6e gel za rani pri takiva piarsingi ili tatosi.nqma6 nikav problem i s obli4aneto na drehi samo 4e vnimavai kato se obli4a6 da ne go zaka4i6 togava mn boli :wink: vsi4ko moje6 da pravi6 samo nedei parvata 1 sedmica da go naranqva6 ili mokri6 :D

[LP]
12-17-2006, 14:04
mi az sa6to imam piarsing na pupa o6te ot 2 god i nqmah marli4ka ni6to ne mi slojiha i samo kadeto ne trqbva da go mokri6 7 dena az v slu4aq si slagah lepenka kadeto ne propuska voda. a za mazane otidi v aptekata i pitai tam 6te ti kazat az moito zo zabravih kak se kazva oba4e be6e gel za rani pri takiva piarsingi ili tatosi.nqma6 nikav problem i s obli4aneto na drehi samo 4e vnimavai kato se obli4a6 da ne go zaka4i6 togava mn boli :wink: vsi4ko moje6 da pravi6 samo nedei parvata 1 sedmica da go naranqva6 ili mokri6 :D

Aha mi si mn :D
Oba4e az sam 4uvala 4e ne trqq se maje s gelove 6tot zabavqli zarastvaneto-tova vqrno li e :?: :?: :?:
I mi prepora4aha edno sprei4e na ime Oxycort...
misli6 li 4e e dobra ideq da si go kupq :?: