PDA

View Full Version : Страхът, който ти ми причини ...



Friend_witH_Benefit
12-17-2006, 11:58
Знаеш ли какво е чувството да се страхуваш?!
Не знаеш! Нека ти покажа, нека те въведа в моя свят, където ти ме затвори!
Виж земята под краката ти се пука, разцепва се на две ... продължавай да тичаш... но изход няма да намериш! Виждаш ли тези зловещи сенки зад гърба ти ... чувстваш ли тръпките по цялото си тяло, чуваш ли писъците в тъмнината?! Почувства ли страха?! все осхте не си ?! - Тогава вслушай се в сърцето си, за да разбереш какво ти липсва и какво ще предизвика твоя страх ... усети ли?! Това съм аз, но сега ти давам възможността да бъдеш на моето място и да усетиш болката, от това, че те няма и страхът как да живея без теб! Сега ти чувстваш всичко това, което аз чувствах от това, че те нямаше до мен .. сега ти ще го чувстваш за мен! Побързай, тичай преди земята да те е погълнала, не затваряй очите си, не рони сълзи, не се оглеждай за мен .... мен ме няма, чуваш само гласа ми в тъмнината ... чувстваш ли се добре?! Знаеш, че няма изход да се измъкнеш ... единствения такъв е да се изправиш срещъ страха си ... можеш ли да го понесеш?!
Кажи сега, почувства ли страха от това да седиш на моето място?
Да, виждам, ужасен си ... но ти ще си тръгнеш, а аз отново ще остана тук, ти държиш ключа ... и не знам дори сега след като сам изпита този ужас дали ще имаш милостта да ме освободиш ........НЕ!!!
Аз зная този отговор още преди ти да влезеш тук ... но знаеш ли? Както ти казах вече има и друг изход ... много труден, но аз ще се справя, защото сега ставам все по-силна и по-силна, та аз живях дни и нощи в този свят ... бягах, падах, плачех и търсех къде да се скрия, защото ме беше страх да се изправя срещу страха си ... но ти ме накара да го преодолея, да се преборя със себе си ... и когато го направя ще мога да е доближа до твоя свят повече и повече и всяка нощ в сънищата ти аз ще идвам, заедно с моя свят и всички писъци и ужаси във него ... готови да разбием душата ти на късове, точно както ти разби моята ... и не забравяй мили мой ...... това беше само твоя първи СЪН!

mechtaq_za_teb
12-17-2006, 12:01
=D> Mnogo mi haresa,no i mnogo me nataji ;( dokosva se do dushata

Stefityyy
12-17-2006, 13:07
strahotno e \:D/

Friend_witH_Benefit
12-18-2006, 21:00
Radvam se che vi haresva ... i men dosta me natyji prichinata poradi koiato go napisahn:) No vsichko si ima reshenie :) Moeto beshe tova ... da se izpravia sreshtu sebe si :)

meri88
12-19-2006, 07:37
Radvam se che vi haresva ... i men dosta me natyji prichinata poradi koiato go napisahn:) No vsichko si ima reshenie :) Moeto beshe tova ... da se izpravia sreshtu sebe si :)

da i az taka se izpratih sre6tu sebe si.mersi za pomo6ta ,mnogo e hubavo :smt006 =D>

Friend_witH_Benefit
12-19-2006, 17:38
Za nishto, i na men mi pomogna ... dobre e che pomaga i na drug :)