PDA

View Full Version : Krajba



mnogo_mi_e_kofti
12-17-2006, 12:45
Slu4valo li vi se e v avtobus da vi prerovqt?Men onzi den v edin pretupkan avtobus mi otkradnaha protmoneto.Vutre ima6e 10lv,li4na karta,transportna karta,medicinska belejka za u4ili6te i klu4 za vun6nata ni vrata.Ne mi e za protmoneto(koeto e originalno) i za parite,a nai-mnogo za li4nata karta,za6toto sega dokato si izvadq nova 6te ima da 4akam edin mesec.Bez li4na karta ne moga da si izvadq transportna i mislq da patuvam gratis,za6toto 6te mi izleze mnogo skupo da davam vseki den po 3 lv. :?Ta slu4valo li se e na nqkoi podobno ne6to?

ateto
12-17-2006, 13:17
Na mene lichno ne . Kato izlizam ot nas maika mu vse mi povtarq pazi si jobovete vnimavai kak presichash nekvi takiva :D ama do sega ne sa me jobili. Opitvali sa se ama tva e drug vypros

bulgarche
12-17-2006, 14:28
Не съм имал подобна случка, но много пъти съм мечтал някой да ми бръкне в джоба или да грабне чантата на моичето което е с мен :) Обобено много чаках такива мазохисти веднъж в Димитровград, но никой не се прежали 8)

the_destiny
12-17-2006, 14:33
На мен в транспорта не ми се е случвало да ме ограбят, но наскоро в една дискотека ми свиха цялата чанта барабар с личната карта, дебитни карти, такава за транспорта и един куп други ценни работи... и сега си е егати мъката да се вадят нови документи, така че те разбирам напълно
](*,)
А ти можеш да си извадиш транпортна със служебна бележка от РПУ-то, аз така направих и нямаше никакви проблеми :wink:

In4iTu_
12-17-2006, 15:42
И на мен са ми крали телефона..разбиха колата на майка ми заради един телефон.. ](*,)

skate_warrior
12-17-2006, 16:11
Ако някой тръгне да ми взима нещо от мен или от приятелката ми ще го последва това:
http://vbox7.com/play:ac0cf3d8

koalka
12-17-2006, 18:08
На мен не,но са ми разказвали един случай как една жена си седяла на седалката в тролея и мъжа зад нея и дръпнал верижката от врата и си слязъл от вратата.

teenkopele
12-17-2006, 23:31
Да, джобили са ме, не в автобус, но бях много малък, 1-2 клас, и нямаше какво да направя. :? :wink:

angel with broken wings
12-19-2006, 09:18
Ми веднъж като бяхме в Русия на гости на баба ми. Аз бях малка и с маминка отидохме да гледаме театър за Ромео&Жулиета. Та гепиха на мам портмонето, къдет бяха билетите. Ма си купихме нови :smt019 Ся звучи мн смешно :smt005 :smt005 :smt005

NaDuFcHe
12-19-2006, 09:24
Mmm mai im vsqvam respect shtoto dosega ne mi se e sluchvalo a ucha na jenskiq pazar :lol:

12-19-2006, 10:07
Mmm mai im vsqvam respect shtoto dosega ne mi se e sluchvalo a ucha na jenskiq pazar :lol:

=D> трябва да ме научиш как става

angel with broken wings
12-19-2006, 10:08
Mmm mai im vsqvam respect shtoto dosega ne mi se e sluchvalo a ucha na jenskiq pazar :lol:

=D> трябва да ме научиш как става

тва бях аз :oops:

Neko_Dream
12-19-2006, 10:12
То мен като ме видят и всички бягат... или си казват "тоя няма нищо" :lol:

Но в автобус - никога, поне не мен.. но колко често съм наблюдавал, как някакви нагли се влюбват в чантата на някоя дама. Но кражба в мое присъствие не се е случвала и няма и да се случи.

machoka
12-19-2006, 21:37
Взимали са ми телефон в автобуса.

Един път си 'изгубих' тефтерчето с личните документи, 20-на лева и всякакви други ценни нещица. Така и не разбрах паднало ли е просто или някой го е дръпнал, но е факт че ми звънна телефона по-късно и типичен женски ромски глас ми рече 'Ахъъй, батьо, тука Хедно тефтер намери'.. и т.н... та си уговорихме среща на Филиповци да ми го била върнела.. /а тя намерила визитка на фирмата на баща ми, от там и дали моя номер и т.н./.
Та отивам аз сам, тази ме чака на спирката на 111 точно на Филиповци. Дава ми го - преглеждам, парите ги няма разбира се, но всите документи барабар с дебитните карти вътре. Викам с презрителна усмивка 'пари нямаше ли'? -"Не". "Къде го 'намери' " - "В еди кой си автобус" /аз този ден не се бях возил с такъв. Викам накрая "Добре де, защо просто не го хвърли някъде, а ми звъниш да ми го върнеш" -"Хххами батее, полицая много бие, не вярва мене, не искам пак така'... :-k

E, дадох и още 10 лв за 'услугата'.. ама знам ли, все още се поражда съмнение в мен дали пък наистина не го е намерила някъде../макар, че в онзи автобус в който 'уж' го намерила, него бях и чувал/.

KiLLeR_InSTiNkT
12-24-2006, 11:07
Точно това не ми се е случвало, но пък ми гепиха чантата в градинката пред блока ми... С лична и транспортна карта и някакви мизерни пари...
А ти като ходиш да си вадиш карта те нали после ти дават едно листче? Аз с това листче си извадих транспортна карта, така че пробвай - нищо няма да загубиш. Кажи им на тея от гишето, че нямаш лична карта в момента... Айде успех /малко късно отговарям ама дано да съм била полезна/.

Rocky_girl
12-24-2006, 11:46
Три пъти са ми крали телефона..единия път ми беше в ръката..представете си какъв бльон съм!
Но да ти земат протмонете и вътре сичкоо...много гадно!
Аз за тва сичко си слагам по джобовете и аре да се опитат сичко да земат...ще им се стъжни живота ::: 8-[

SummeRLove08
12-24-2006, 15:15
Не, да чукам на дърво.Много съжалявам за това което се е случило на автора,защото съм имала познати в същата ситуация. :( Аз затва много си пазя нещата в автобусите и съветвам всички(въпреки че те си го знаят)да гледат с четири очи багажа си,особено когато е по-претъпкано.

emociika:)
12-24-2006, 15:38
Телефона са ми крали само, но пък за сметка на това 2 пъти. Първият път ми го взеха от ръцете заедно с телефона на една приятелка докато си седяхме на пейките и играехме на игрички. Тогава бях 7ми клас. Вторият път беше тази година. Бях в кафето дето ходя почти всеки ден и го забравих, но се сетих тъкмо като излязах и като влязох вече го нямаше. Мисля, че сервитьорката го открадна, защото ми се стори, че се направи на ударена. Но както и да е, той и без тва не работеше...просто разбрах какви хора има...за един телефон скапан, за по-малко от 20лв лъжат като и аз нз кво!