PDA

View Full Version : "da go nalapa celia"



kami`
12-17-2006, 13:56
mom4eta vazbujdate li se kogato nqkoe momi4e vi pravi svirka i vie i natiskate(ama dulgo vreme) glavata taka 4e da go nalapa celia?
a vie momi4eta vazbujdate li se kato vi go nabutat celia nasilstveno v ustata!? :?:

elf-ka
12-17-2006, 13:59
mi az li4no da men me kefi nz dali e stranno ma mi haresva :oops: :mrgreen:

c0ca1na
12-17-2006, 14:01
Еми зависи от момичето - как го напраи така никога няам претенций(то от много претенций накрая ще се наложи сам да си духам) , пък и е тъпо да изискваш каквото и да е ........ особено насилствено :(

malka_sladuranka
12-17-2006, 14:19
стига да не почна да се давя е готино :oops:

kami`
12-17-2006, 14:21
da vi kaja 4estno i na men mi haresva :smt077

bulgarche
12-17-2006, 14:39
Е...то тогава...избухвам направо :oops:

d3s0
12-17-2006, 15:17
яко е поне за момчетата ,даже супер яко!

shizzle
12-17-2006, 16:32
И за мен, и за партньорката ми е изключително възбуждащо, стига предварително да сме решили, че ще го раздаваме "по-грубичко". Иначе, ако просто я хванеш за главата и я натиснеш, разваляш цялата магия на френската любов, в която най-важно е доверието.

-DeliciouS-
12-17-2006, 16:48
Ако си момиче - трябва да го умееш, за да ти е яко.Иначе става малко лошичко :)

o.c_fenka
12-17-2006, 17:15
opredeleno mi haresva da go lapna celiq butaiki glavata mi}:no pri vseki e razli4no :}

Buttk0
12-17-2006, 17:21
Ако си момиче - трябва да го умееш, за да ти е яко.Иначе става малко лошичко :)

Nenam ma me kefi awatara ... :)

deidiy
12-17-2006, 17:24
мхм възбуждащо е :wink: нооо зависи ако посмее да го направи така че да се задавя после да не е наблизо :twisted:

shizzle
12-17-2006, 18:07
мхм възбуждащо е :wink: нооо зависи ако посмее да го направи така че да се задавя после да не е наблизо :twisted:

Като те задави, давай отгоре му :) На бас, че няма да повтори :twisted:

deidiy
12-17-2006, 18:12
мхм възбуждащо е :wink: нооо зависи ако посмее да го направи така че да се задавя после да не е наблизо :twisted:

Като те задави, давай отгоре му :) На бас, че няма да повтори :twisted:
хаха ако ми се случи ще го направя :twisted:

neumornii
12-17-2006, 18:31
ne smeq da go nabutam sloveshto,4e sum imal incident s taq dalavera ! malko ostana da vurne varhu kuro :o

Overwhelming
12-17-2006, 18:50
мхм възбуждащо е :wink: нооо зависи ако посмее да го направи така че да се задавя после да не е наблизо :twisted:
Мииии като се замисля...и аз споделям това мнение :) .

panterata
12-17-2006, 20:21
ами на момчетата им е приятно :) но на момичетата не естествено , като ги карат да лапат повече от колкото могат ;)

SINDEL
12-18-2006, 08:54
Абе хубаво е естествено, нооо трябва да умееш да игнорираш сяквите му там рефлекси, които ше те накарат да му се издрайфаш отгоре :roll:

malkata_
12-18-2006, 09:37
хаха да си призная и мене много ми харесва така....приятелките ми го смятат за отвратително...нооо незнам мен си ме кефи :mrgreen: :lol: :twisted: а и приятеля ми направо го побърква...както и мене..

radito
12-18-2006, 11:17
да яко ми е!само да не започна да се задавям!хаха!

pinK_Baby
12-18-2006, 17:00
Хубаво е , въпреки че в началото ми беше много унизително и гадно ама с времето всичко се променя ...Стига да мога да си контролирам позивите за повръщане няма проблем :lol: Поне досега не се е случвало да има гаф , защото все съм успявала да овладея положението , ама аз и не съм попадала на големи пениси , май карам все на среден размер така че няма нищо трудно :lol:

shizzle
12-18-2006, 17:18
Зависи какво разбираш под "среден" размер :) Ако искаш 20+ санта, ще има да изпрообваш (по законите на относителността, поне ^^)

bulgarche
12-18-2006, 17:34
Хубаво е , въпреки че в началото ми беше много унизително и гадно ама с времето всичко се променя ...Стига да мога да си контролирам позивите за повръщане няма проблем :lol: Поне досега не се е случвало да има гаф , защото все съм успявала да овладея положението , ама аз и не съм попадала на големи пениси , май карам все на среден размер така че няма нищо трудно :lol:
Ей, обаче как се жертва момичето :) Похвално. Ама айде на бас, че ако ти бъде натисната главата ще режеш глави (може и отхапваш :smt005 )


Зависи какво разбираш под "среден" размер :) Ако искаш 20+ санта, ще има да изпрообваш (по законите на относителността, поне ^^)
Да речем 15 средно, за другите не знам, ама...там някъде :)

12-18-2006, 17:39
Супер гот е като я натиснеш и тя запъшка...или да стигне до квая и да си завре нос в топките ми! :::

Buttk0
12-18-2006, 17:44
Abe na tebe topkite otgore na pishkata li sa ti be ? :-s

No|Problem
12-18-2006, 18:09
az-momche-da :-D

bungle
12-18-2006, 18:53
Съгласна съм със SINDEL.
Обааааче,всичко си е до техника.Там..,ъгълът, под който си, също играе голяма роля.

pinK_Baby
12-18-2006, 19:35
Ей, обаче как се жертва момичето :) Похвално. Ама айде на бас, че ако ти бъде натисната главата ще режеш глави (може и отхапваш :smt005 )


Зависи какво разбираш под "среден" размер :) Ако искаш 20+ санта, ще има да изпрообваш (по законите на относителността, поне ^^)
Да речем 15 средно, за другите не знам, ама...там някъде :)

Аз съм БЪЛГАРЧЕ това , че понякога се нервя не значи , че задължително ми е неприятно , а и много зависи от това на какъв кеф съм и колко съм възбудена примерно :wink: Всичко е много относително
shizzle поне аз под среден размер разбирам да варира между 15-16-17 там някъде , другото е вече за по-голяма от моята малка устичка :wink:

shizzle
12-18-2006, 21:45
shizzle поне аз под среден размер разбирам да варира между 15-16-17 там някъде , другото е вече за по-голяма от моята малка устичка :wink:

Което ми напомня за една снимка..

http://www.bgportal.net/i/shizzle/db52e4e219.jpg

12-18-2006, 22:28
Като заговорихме... как да покажа на приятелката си, че искам да го налапа целия?

Overwhelming
12-18-2006, 22:30
Като заговорихме... как да покажа на приятелката си, че искам да го налапа целия?
Ми то си беше казано по-напред в темата....във всеки случай ще е добре,ако я предупредиш,ако заедно го решите ако трябва да съм точна...така де... .Недей да показваш,да не стане фал.... :P ....

12-18-2006, 23:40
shizzle поне аз под среден размер разбирам да варира между 15-16-17 там някъде , другото е вече за по-голяма от моята малка устичка :wink:

Което ми напомня за една снимка..

http://www.bgportal.net/i/shizzle/db52e4e219.jpg

Как си приличат, снимката, аватара, начина на говорене, батка или вече кака да те наричам, Тва си ти на снимката нали?

shizzle
12-19-2006, 00:32
Като заговорихме... как да покажа на приятелката си, че искам да го налапа целия?

Едно "по-дълбоко.. ОЩЕ по-дълбоко!" би трябвало да свърши работа. Проблемът е, че се иска тренировка за такива неща (я пробвай ти да те видим ^^) и може би ще е по-добре да поговорите (по време на любовната игра, когато е възбудена ^^), за да се опитва. Най-важното, по време на опитите, не натискай главата й! Трябва й пълна концентрация, за да превъзмогне.. err.. рефлекса на гърлото.

edit: :shock: Умнияя.. Ако бях аз, щях да се чукам пред огледалото всеки ден! :twisted: Не ти ли идва да мастурбираш на тази снимка? Хайде, знам, че го искаш.. Тази тясна устичка.. :lol: :lol: :lol:

ultra
12-19-2006, 01:00
Abe na tebe topkite otgore na pishkata li sa ti be ? :-s

И аз тва се замислих,ама при 69 така се получава-носа в ташаците :twisted:

12-19-2006, 06:44
Като заговорихме... как да покажа на приятелката си, че искам да го налапа целия?

Едно "по-дълбоко.. ОЩЕ по-дълбоко!" би трябвало да свърши работа. Проблемът е, че се иска тренировка за такива неща (я пробвай ти да те видим ^^) и може би ще е по-добре да поговорите (по време на любовната игра, когато е възбудена ^^), за да се опитва. Най-важното, по време на опитите, не натискай главата й! Трябва й пълна концентрация, за да превъзмогне.. err.. рефлекса на гърлото.

edit: :shock: Умнияя.. Ако бях аз, щях да се чукам пред огледалото всеки ден! :twisted: Не ти ли идва да мастурбираш на тази снимка? Хайде, знам, че го искаш.. Тази тясна устичка.. :lol: :lol: :lol:

Не човече, отдавна минаха годините в които бих последно чикия на снимка, ТОВА Е САМО СНИМКА ВЕ ЧОВЕК! После се появи аверката ми... :) :) :) :)

SINDEL
12-19-2006, 09:41
Като заговорихме... как да покажа на приятелката си, че искам да го налапа целия?

Aми пробвай докато ти прави френска съвсеееем леки4ко и бавно да й натискаш главата и гледай как реагира - ако по4не да се дърпа или да се дави, веднага я пусни, ако не - с малко тренировки ше стане работата. Оба4е ако тя категори4но не иска съветвам да не я насилваш по никъв на4ин 4е ше си останеш и без тва, което е навита да ти прави [-X

12-19-2006, 09:47
Като заговорихме... как да покажа на приятелката си, че искам да го налапа целия?

Aми пробвай докато ти прави френска съвсеееем леки4ко и бавно да й натискаш главата и гледай как реагира - ако по4не да се дърпа или да се дави, веднага я пусни, ако не - с малко тренировки ше стане работата. Оба4е ако тя категори4но не иска съветвам да не я насилваш по никъв на4ин 4е ше си останеш и без тва, което е навита да ти прави [-X

Ама мръсницо не ти ли писна да развращаваш по-малките? Ясно ни е тук, че си куросмук и че го лапаш целия и до край. Ама остави младите хора ненаситнице. ](*,) :smt011 :smt013

SINDEL
12-19-2006, 09:49
Като заговорихме... как да покажа на приятелката си, че искам да го налапа целия?

Aми пробвай докато ти прави френска съвсеееем леки4ко и бавно да й натискаш главата и гледай как реагира - ако по4не да се дърпа или да се дави, веднага я пусни, ако не - с малко тренировки ше стане работата. Оба4е ако тя категори4но не иска съветвам да не я насилваш по никъв на4ин 4е ше си останеш и без тва, което е навита да ти прави [-X

Ама мръсницо не ти ли писна да развращаваш по-малките? Ясно ни е тук, че си куросмук и че го лапаш целия и до край. Ама остави младите хора ненаситнице. ](*,) :smt011 :smt013



Охооо :smt005 гледам пак си тук и пак опитваш да се заяждаш :smt005
Абе не зацепи ли 4е квото и да ми кажеш няма на4ин да ти се вържа?!? ](*,)
Оба4е давай, продължавай, забавен си ми 8-[

12-19-2006, 09:53
Охооо :smt005 гледам пак си тук и пак опитваш да се заяждаш :smt005
Абе не зацепи ли 4е квото и да ми кажеш няма на4ин да ти се вържа?!? ](*,)
Оба4е давай, продължавай, забавен си ми 8-[

Целта не е да се вържеш а да се осъзнаеш до къде си изпаднала че да се занимаваш с по-малките :smt005 :smt005 :smt005 Смешна си ми просто иначе може и да си симпатична но акъла ти е малко и за това е хубаво да се осъзнаеш и да оставиш малчуганите

SINDEL
12-19-2006, 09:56
Охооо :smt005 гледам пак си тук и пак опитваш да се заяждаш :smt005
Абе не зацепи ли 4е квото и да ми кажеш няма на4ин да ти се вържа?!? ](*,)
Оба4е давай, продължавай, забавен си ми 8-[

Целта не е да се вържеш а да се осъзнаеш до къде си изпаднала че да се занимаваш с по-малките :smt005 :smt005 :smt005 Смешна си ми просто иначе може и да си симпатична но акъла ти е малко и за това е хубаво да се осъзнаеш и да оставиш малчуганите

Виж сега, гледам днес си не толкова войнствено настроен и си мисля 4е може и да се полу4и някъв разговор, би ли ми обяснил то4но какво те бърка 4е ходя с по-малък? И щеше ли да те бърка ако ходех с 10 години по-голям от мен? А бърка ли те 4е 13 годишни моми4енца ходят с 30 годишни? Щото тва ми се вижда дале4 по-ненормално и съответно за него по-има смисъл да те е яд, отколкото нашта разлика от по-малко от 2 години... :-k

Buttk0
12-19-2006, 10:27
Abe na tebe topkite otgore na pishkata li sa ti be ? :-s

И аз тва се замислих,ама при 69 така се получава-носа в ташаците :twisted:

i pacata che i wleze u traheqta ... !

12-19-2006, 10:48
Виж сега, гледам днес си не толкова войнствено настроен и си мисля 4е може и да се полу4и някъв разговор, би ли ми обяснил то4но какво те бърка 4е ходя с по-малък? И щеше ли да те бърка ако ходех с 10 години по-голям от мен? А бърка ли те 4е 13 годишни моми4енца ходят с 30 годишни? Щото тва ми се вижда дале4 по-ненормално и съответно за него по-има смисъл да те е яд, отколкото нашта разлика от по-малко от 2 години... :-k

С до 10 г. по-голям е в реда на нещата. За 13 с 30 е недопустимо. Но в конкретния случаи говорим за това, че е унизително за една жена да се занимава с по-малък от нея, пък бил той и с 1-2 години само. Още повече, че е научно доказан факт - мъжете съзряват по-бавно от жените. Това че си правиш експерименти мога и да приема, но при всички положения не говори добре за теб и за жени като теб. Има една поговорка, казваше я моята учителка която беше към 36 годишна - "започна ли да се заглеждам по по-млади от мен, значи е знак че остарявам". В нейния случай е обяснимо и до някъде приемливо - жена над 30 да търси по-млад от нея мъж. Но за жена на 20 е просто едно падение, както и да го погледнеш. Ето това исках да кажа. Нищо лично нямам против теб, просто изразявам позицията си.

PR0
12-19-2006, 11:36
Awe Vandalski minet we - kvi sa tiq ligotii!?!!?!?!

Vandalski MInet - Huq, topkite i 4ast ot gyza

Buttk0
12-19-2006, 12:33
Ta chak do pypa moje da stigne ...

12-19-2006, 12:38
Пениса може да се поеме целия в гърлото заедно с мъдите дори да са големи и космати.

12-19-2006, 12:58
Abe na tebe topkite otgore na pishkata li sa ti be ? :-s
Не ле човек...тя се обръща с зедник към лицето ми за да я ближа и аз :P

Buttk0
12-19-2006, 13:05
Twa e neshto sywsem razlichno ...

12-19-2006, 14:56
Super e vyzbujda6to da ti natisne glavata za da go poeme6 celiq. Udovolstvieto e prosto nepovtorimo. :::

SeXyAdrenaLinka
12-19-2006, 20:30
аз мн оби4ам мом4ето да ми натиска главата докато му духам,нз ама мн ме кефи :P