PDA

View Full Version : momentno li e???



kami`
12-17-2006, 14:37
hora imam si gadje ot godina i polovina i mnogo go obi4am.problemat e 4e ima edno mom4e koeto e mn sladko(az ne go poznavam mn dobre)!toi flirtuva s men no az ni6to ne znam za nego(mai hodi s edno dr momi4e)!pokani me na kupon u tqh no az bqh na dr kupon i ne mojah da otida!iska6e mi se mn da otida no dori i da ne bqh na dr kupon neznam dali 6tqh da otida(vse pak si imam gadje koeto obi4am mn)!ne iskam da se razdelq s gadjeto mi no sam mn privle4ena ot tova mom4e!kakvo da pravq?tova momentno li e?

maria_smb_f
12-17-2006, 14:50
Естествено че е моментно!
Но ти му покажи че не искаш да си с него!

:arrow: А ти сигурна ли си че той се е влюбил в теб с нещп показва ли го?
:!: А ти сигурна ли си че и ти не го харесваш?

Crafter
12-17-2006, 14:53
Нещо не ми харесва тази работа. Ама хич!
Я, обясни ми... как хем го обичаш, твоя приятел, хем можеш и за друг да мислиш? Нещо издиша топката, не мислиш ли?
Не може така да проявяваш "моментна слабост" и да твърдиш, че обичаш някого.

Talisman
12-17-2006, 17:06
Mai i ti ne znaesh kakvo iskash :smt019 Ako obi4a6 priqtelqt si istinski nqma da se zaglejda6 po - drugite mom4eta i te nqma da ti pravqt vpe4atlenie [-X

koalka
12-17-2006, 18:00
И според мен също е моментно,макар че не мога да знам със сигурност.Просто се опитай да престанеш да мислиш за това момче и да не се виждаш много често с него.

iiirish
12-17-2006, 18:05
предполагам, че е просто силно изразена симпатия ;)
иначе нищо не ти пречи да имаш някакви близки отношения с него, като естествено всичко опира до приятелството. опитай се да му покажеш, че ти не желаеш да флиртувате - нито ти с него, нито той с теб. винаги можеш да го засечеш с някоя реплика след неговия опит за флирт ;) така ще му дадеш да се разбере, че имаш чисто приятелстки намерения към него. и най-вече дай му да разбере, че обичаш и държиш на приятеля си като например непрекъснато говориш за него и вмъкваш по някое изречение относно прекрасната ви връзка ;)

vivian
12-17-2006, 18:29
nevazmojno e!ako obi4a6 istinski priqtelqt si ne bi se 4udila izob6to dali e momentno ili ne-otg e qsen!mn hora barkat obi4ta i liubovta s privarzanostta...zamisli se ti kakvo izpitva6 to4no i kakvo iska6 nai-ve4e...