PDA

View Full Version : какво да му кажа



12-17-2006, 14:49
Ще бъда кратка,макар че все много се обяснявам.Преди някъде 1 седмида на рожденния ден на една приятелка се запознах с едно момче,в началото май не осъзнавах,но вече знам че изпитвам нещо към него.Разменихме си номерата пратихме си по някой смс,сега и по скайп си чатим,но проблема е че съм много срамежлива и нз за какво да си говорим.Явно и той е срамежлив и се получава неловко положение-на мълчание.Какво да го питам,за какво да говоримБ

Crafter
12-17-2006, 14:57
Не може така да питаш бе, момиче. Какво значи "за какво да си говориме"? Е, вие живот нямате ли? Започни с клишетата - музика, спорт, всякакви технологии(визирам телефони) , общи познати, училище... каквото и е да е. Ако между вас има химия, разговора ще върви безпроблемно.

kofti_nick
12-17-2006, 15:24
Не може така да питаш бе, момиче. Какво значи "за какво да си говориме"? Е, вие живот нямате ли? Започни с клишетата - музика, спорт, всякакви технологии(визирам телефони) , общи познати, училище... каквото и е да е. Ако между вас има химия, разговора ще върви безпроблемно.

=D> =D> =D> =D>

SouL^*DiViNe
12-17-2006, 16:14
napylno sym syglasna s Crafter

koalka
12-17-2006, 18:01
Не може така да питаш бе, момиче. Какво значи "за какво да си говориме"? Е, вие живот нямате ли? Започни с клишетата - музика, спорт, всякакви технологии(визирам телефони) , общи познати, училище... каквото и е да е. Ако между вас има химия, разговора ще върви безпроблемно.И аз подкрепям.