PDA

View Full Version : как да вкарам жена в леглото?



ODB36
12-17-2006, 15:22
говорим за 25-30г. жени,не за момичета,аз съм на 18 и момичета на тази възраст,не ме привличат толкова много,просто не са ми интересни,та някой ако може да сподели опит няма да е лошо,знам че искат доста игра ама е мн трудно,помагаите!
П.С. и без възмощения на женките!

c0ca1na
12-17-2006, 15:28
Пич с опит немога да ти помогна , защото и 18 нямам , пък ти искаш опин с 25-30 :) , но все пак ще ти предложа нещо.
Доколкото съм запознат с жените не трябва да се държиш като с момичета (няма да ти помогне забиване в дискотека , за да спиш с нея)
Просто трябва да прекарваш повече време с човека и в никакъв случей да не бързаш , защото има разлика в времето , което отделяш за 15 годишно момиче и 30 годишна жена ........ каквото и да си говорим ще ти е много трудно . Като заначало се запознаи с жена , която си пада по по-малки , защото за другите ще е проблем като научат че си на 18 .
След това се стреми да прекарваш повече време с нея , и повече използваи интелекта отколкото виншния вид , за да може тя да разбере какво е мисленето и , и да се обеди че факта че си на 18 с нищо не те прави по-лош от другите . Ако успееш да я убедиш в това , вече пред нея няма да има никаква пречка и......busta..... в леглото ти е :) , но мисля че след като положиш толкова усилия ще разбереш , че не чукането с нея е най-важно :-)

bulgarche
12-17-2006, 16:01
Споредзависи. Не е толкова трудно...всички жени си имат физиологични нужди и това е една от тях. Просто трябва да я предразположиш и да се държиш подобаващо. Остави я тя да води парада, защото инъче може да я отблъснеш с прибързаните си действия.

gangbang
12-17-2006, 16:09
Накарай една жена да се смее и скоро ще е с теб в леглото :wink:

shalis
12-17-2006, 17:21
Pokaji i, 4e e jelana, 4e e haresvana...pokaji malko nejnost....dryj se kato vyzrasten 4ovek na mqsto i 6te uspee6 :)

shalis
12-17-2006, 17:22
Pokaji i, 4e e jelana, 4e e haresvana...pokaji malko nejnost....dryj se kato vyzrasten 4ovek na mqsto i 6te uspee6 :)

Heartbreaker
12-17-2006, 17:24
Изтрий си единия пост ;]

Buttk0
12-17-2006, 17:24
говорим за 25-30г. жени,не за момичета,аз съм на 18 и момичета на тази възраст,не ме привличат толкова много,просто не са ми интересни,та някой ако може да сподели опит няма да е лошо,знам че искат доста игра ама е мн трудно,помагаите!
П.С. и без възмощения на женките!

S tupanici brato ...

{Poison}
12-17-2006, 17:24
Има много жени,които си падат по пикльовци,намери си някоя.

deidiy
12-17-2006, 17:26
ми с нежност и внимание :D
иначе ако нестане връзваш я и няма голям избор :lol:
шегувам се :-D

shizzle
12-17-2006, 18:15
Има много жени,които си падат по пикльовци,намери си някоя.

О, а ти си най-точната сливка на запад от Черно Море?

по темата не съм компетентен (имаме няколко дами, нека те кажат), но.. разбери какво харесва - зряло държание или детското в теб. Чувствен хумор, ухажване, малки романтични изненади.. Не можеш да се съревноваваш с връстниците й, които имат престижни позиции в някоя компания и могат да й дадат сериозна връзка. Ти трябва да си летният флирт, да си малкото приключение, да си неангажиращото страхотно младо тяло, остави я да опита от енергията ти, от свежестта ти. Ако се надяваш на повече - недей, шансовете ти са малки.

koalka
12-17-2006, 18:24
Трудно ще да е.Все пак това са вече големи и зрели жени.Трябва да си страшно добър в свалките,че при 25-30-годишни да ти цъфне и да върже.

ODB36
12-17-2006, 19:00
говорим за 25-30г. жени,не за момичета,аз съм на 18 и момичета на тази възраст,не ме привличат толкова много,просто не са ми интересни,та някой ако може да сподели опит няма да е лошо,знам че искат доста игра ама е мн трудно,помагаите!
П.С. и без възмощения на женките!

S tupanici brato ...
тва е най-изтъркания лаф,тъп е.

panterata
12-17-2006, 20:19
аз ако съм на 30 няма да вържа на някои 18 годишен..

ODB36
12-17-2006, 20:55
да ама ако са ти омръзнали някви слаби и безформени чичковци,и видиш нещо младо,енергично може да те съблазни а?

panterata
12-17-2006, 20:58
амиии може да.. но не мисля.. че ще се занимавам с някой 12 години по-малък от мен.. нз :)

shizzle
12-17-2006, 21:14
Аз пък съм убеден, че всеки нормален в главата човек би трябвало да го привличат 16-30 годишните. Независимо от възрастта. Тогава тялото и енергията ти са във върхова форма. Преди това си прекалено незрял, след това проблемите от живота започват да ти се отразяват. Не казвам да имаш връзка с такъв човек, просто да те привличат физически.

nai_shtastlivata
12-17-2006, 21:20
Попринцип не би трябвало да заглеждаш жени на такава възраст,но ти го казва човек който прави същото.Аз ходя с човек 8 години по-голям,тръгнахме най-случайно след като той се влюби в мен.Мисля,че трябва да накараш жената да се влюби и чак тогава да мислиш за обвързване :lol:

bat
12-17-2006, 22:18
Доста трудно... ако самата жена не си пада по по-малки, 25год. момиче може, но ~30г. ще ти е трудно, определено те гледат мЪже ~40, както се казва който търси намира, така че ако го искаш толкова много и силно ще стане само търпение :D

bulgarche
12-18-2006, 06:35
Изтрий си единия пост ;]
И как по-точно да го изтрие след като има писал човек (ако си такова де) след нея? Може единствено да го премени, ама шанса...

Майн
12-18-2006, 08:45
Ех... де са старите времена. С тупалкат апо главата и после в пещерата направо. Сега то не са рози, то не са кафенце, то не е помагане за домашни/протоколи/изпити. То не е да се правиш на глупак и накрая има 70-80% вероятност д аполучиш "ти си ми най-добрия приятел дето съм имала", иначе преведено на човешки език "нивгаш нема легна с теб, на каквото и да ми се правиш".

England
12-18-2006, 08:45
Abe ti si gerontofil be!Na 70% ot jenite po4vat da stavat neprivlekatelni!Vnimavaj s tiq kaki-verno 4e sa super opitni i nqma kvo da pravi6-legnete li q ostavq6 i tq dejstva po plan!

shizzle
12-18-2006, 09:37
Ех... де са старите времена. С тупалкат апо главата и после в пещерата направо. Сега то не са рози, то не са кафенце, то не е помагане за домашни/протоколи/изпити. То не е да се правиш на глупак и накрая има 70-80% вероятност д аполучиш "ти си ми най-добрия приятел дето съм имала", иначе преведено на човешки език "нивгаш нема легна с теб, на каквото и да ми се правиш".

Хахахах! Абсолютно! Добре, де, на мен не ми се е случвало, но на един приятел са му го казвали това поне 5-6 пъти, различни момичета. Ама той си е тооолкова добричък и галантен и срамежлив.. Накрая все едно да легнеш с по-малкото си братче.

А за тупалката.. Нали усещаш, че тогава и теб щяха да те удрят 25-30 годишни по главата, ако се опиташ да си отмъкнеш някоя? :twisted:

England
12-18-2006, 09:52
Ех... де са старите времена. С тупалкат апо главата и после в пещерата направо. Сега то не са рози, то не са кафенце, то не е помагане за домашни/протоколи/изпити. То не е да се правиш на глупак и накрая има 70-80% вероятност д аполучиш "ти си ми най-добрия приятел дето съм имала", иначе преведено на човешки език "нивгаш нема легна с теб, на каквото и да ми се правиш".


HAhaha,ami qvno ne si slu4il prosto!Sigurno ne si dostaty4no hubav!Ne e nomeryt da pravi6 takiva raboti,taka 6te si igraqt s tebe vinagiBudi lo6o mom4e,za6toto osobeno na tvoqta malka vuzrast nikoq kak nqma da ti vurje,6e trqbva s 15-godi6nite pikli da se zadovoli6!S kakite e po-razli4no backa!KAkto kaza kolegata,ne e interesno!KAto si dobri4uk,galanten i garnirano s tova na 17 godini nqma kak da 4akva6 edna 25-godi6na macka da se zaintriguva-tq vse edno si lqga s po-malkoto brat4e!Ako si lo6,lud,netipi4en,togava ima6 6ans!Ina4e kakto kazah 6te si kara6 na vrustni4kite,deto vs minava!

shizzle
12-18-2006, 10:00
Майн си звучи доста зряло и интелигентно. Май бъркаш - друг пусна темата (и му се гонят лелички, кекек), не той.

England
12-18-2006, 10:06
Майн си звучи доста зряло и интелигентно. Май бъркаш - друг пусна темата (и му се гонят лелички, кекек), не той.

Mi i toj prozvu4a taka,vse edno goni kaki4kite!Nali se oplakva,4e trudno bilo i az mu kazvam kakvo jelae edna srednostatisti4eska kaki4ka ot edin spored neq "piklio"-da bude totalno nestandarten i da q zaintriguva i u4udi do smurt!

Buttk0
12-18-2006, 11:32
говорим за 25-30г. жени,не за момичета,аз съм на 18 и момичета на тази възраст,не ме привличат толкова много,просто не са ми интересни,та някой ако може да сподели опит няма да е лошо,знам че искат доста игра ама е мн трудно,помагаите!
П.С. и без възмощения на женките!

S tupanici brato ...
тва е най-изтъркания лаф,тъп е.

Lafa moje da e iztyrkan obache podhoda e tochen ... kat i fkarash nekolko tupanika dali nema da iska da spi che i ottatyka ?

Майн
12-19-2006, 11:44
Майн си звучи доста зряло и интелигентно. Май бъркаш - друг пусна темата (и му се гонят лелички, кекек), не той.

Mi i toj prozvu4a taka,vse edno goni kaki4kite!Nali se oplakva,4e trudno bilo i az mu kazvam kakvo jelae edna srednostatisti4eska kaki4ka ot edin spored neq "piklio"-da bude totalno nestandarten i da q zaintriguva i u4udi do smurt!

England - одавна ми е минало времето да гоня каките. Ако сега се хвана с някоя кака, означава че има голяма вероятност вече да си има поне две деца.