PDA

View Full Version : хипотония или ниското кръвно



kiska89
12-17-2006, 17:01
poslednite nekolko dni mi e mnogo zle .Bqla sam kato platno,vie mi se svqt i vikam dai da si premera kryvnoto 80/60 ujasss.piq kafe kola te4nosti kakto vikat vsi4ki i vse ne mi minava,nqkoi da znae nekvi hapove za da se opravq ???/plsssssss help [-o<

bodil4e_f
12-17-2006, 17:15
и аз съм така миличка!!
от много отдавна кафето и т.н и шоколада спряха да ми помагат :x
единствното хап4е е "Кофергамин" ,но нз дали още го произвеждат....провери в аптеката...мин. година го пиех-МНОГО ефикасно..трябва даженпак да си взема ако го има,че то не се издържа...освен,че ми е лошо а и ме цепи глава :evil:

HopeLesss
12-17-2006, 18:28
Недей да пиеш нищо без да си отишла на лекар! И аз съм с ниско кръвно, но се свиква. Моето нормално е 90 на 70 и се чувствам добре. Веднъж беше 80 на 60 и тогава наистина ми беше зле. Освен кафе, кола, шоколад и повече течности ти препоръчвам айрян с много сол :D

kiska89
12-18-2006, 05:42
4estno kazano me e strah da otida na lekar.6oto 4etoh 4e pri pusha4ite nemoje da se razli4i hipotoniq ot anemiq.napravo si mi e strah:)she piq kafeta she qm shokolad i taka .Sigorno she otida ve4e ako pripadam otnovo\:((((mersii mnogo

ultra
12-19-2006, 01:36
Недей да пиеш нищо без да си отишла на лекар! И аз съм с ниско кръвно, но се свиква. Моето нормално е 90 на 70 и се чувствам добре. Веднъж беше 80 на 60 и тогава наистина ми беше зле. Освен кафе, кола, шоколад и повече течности ти препоръчвам айрян с много сол :D

Точно!!! Няма по-ефикасно от айряна със много сол.Единствено той ще те държи,докато кафето и шоколада им минава мн бързо действието.
Отиди на лекар задължително.Моето кръвно е 90/60,слабичка съм по принцип,но имам проблеми и с щитовидната жлеза,която играе голяма рола и за ниското кръвно.Тъй,че отиди на лекар,ако продължава да ти е ниско кръвното.