PDA

View Full Version : Кажете какво да правя моля ви!!!



12-17-2006, 17:20
Днес едно момиче от класа ми ми се обади и ме попита да ходим да игпаем на футбол беше с още едно момче от класа ни аз отидох при тях и започнахме да се поадаваме пред блока на момчето и ритахме в стена та и тн номомчето ритна и счуи прозореца на 1вия етаж и избягахме аз бях втора последна беше моята приятелка итака след минути аз и моятя фр решихме да приберем топката и тръгнахме но топката я нямяше а човека ни привика и ни каза че ме е видял да бягам и почна да ме распитва а аз му казах че две момчета са го счупили и не ги познавам а в това врема мн се оплаши а той ни каза да им кажем дори и да не ги познавами че ако ги намери ще ги прибие.Човека ме видя и деално и сега ме е страх да не ни напрви нещо ако викне полиция какво да разправям а не искам да издавам момчето щото ми и мн добър прияте лама ми е страх кво да правя?????

crazy_mouse
12-17-2006, 17:28
Е то какво може да ви направи човека,на когото сте счупили прозореца,съмнявам се да викне полиция чак,ама ако се стигне до нещо по-сериозно тогава много ясно ще кажеш кой е бил,няма вината да пада върху теб при положение,че не си виновна

ProstoAz
12-17-2006, 17:31
Честно казано доста тъпо е било да се връщаш за някаква си топка...
Това ще ти е за урок. :wink:
Няма какво да правиш - кажи на майка си и баща си и те ще ти помогнат най-добре. :D

KpuCuTo0o
12-17-2006, 18:00
tova ne e li forom za problemite na horata,a ne za bebeta koito schupili prozoreca!? :roll: Da prav/a si tova ne e forOm, tova e forum.. i da ti kaja che vseki si ima razlichni problemi i ima pravoto da gi spodeli tuk ti nqmash nikakvo pravo da kazvash na horata dali tehnite problemi sa glupavi ili ne... Vseki si ima svoite interesi i ima pravoto da popita neshto ako go interesuva...
A za problema ti mila... syjalqvam che taka se e poluchilo... I az kato malka s moi priqteli sme chupili prozorci i nie taka kato vas sme bqgali... no posle sme se vryshtali i sme se izvinqvali na choveka i sme mu plashtali schupenoto... Taka che shte e posyvetvam da napravite tova... da se izvinite... :) Uspeh...

koalka
12-17-2006, 18:38
Той ви е повярвал,че не сте вие,така че спокойно.

IlLuSi0nS`
12-17-2006, 19:30
да не сте се връщали.. голяма работа станало.. ще го преживее тоя.. ний колко прозорци сме чупили като малки хах и още съм жива спокс :-D

12-18-2006, 18:03
мерси тоя вече сменипрозореца и не вика нищо :wink: