PDA

View Full Version : Kakvo stava s men ??? ;(



ObyrkaNata
12-17-2006, 17:52
Zdraveite!Imam edin problem,koito neznam kak da resha.Ta eto kakvo stana na kratko.Zapoznahme se minalata godina fevruari mesec.Lqtoto hodehme,no za kratko.Az obache go obicham tolkova mnogo,che veche ne izdyrjam.Vinagi kato go vidq i mi se podkosqvat krakata i usmivkata samo togava e istinska na liceto mi,no kogato izchezne ot pogleda mi pochvam da placha.Pravih mnogo gluposti.Daje bqh reshila da se samoubiq(koeto shteshe da e golqma glupost,ako go bqh napravila).A toi kakvo chuvstva taka i ne moga da razbera.Na edin kazva che me haresva,na drug che nqma chuvstva,na treti che me e haresval,no tova bilo predi ... i nz kakvo da mislq.Tyrsih go da si izqsnim neshtata,no taka i ne uspqhme. :smt010 Znam che ne moga da sym s engo i zatova reshih da opitam s drug,pone da go zabravq.Ogovorih si sreshta s edno momche ... i kogato doide denq - obadih mu se i q otlojih i plakah cql den za momcheto,koeto obicham.Predi nqkolko dena iskah da izlqza s drug i da se opitam da sym s nego.Toi mi kaza,che iska da otidem na kafe.Syglasih se,no ... veche ne iskam.Nz kakvo mi stava!Iskam nqkogo,a kogato vsichko se uredi - az zapochvam da iskam bivshiq i da placha postoqnno za nego.Dnes pak go vidqh i pak plakah ... veche neznam kakvo da pravq.Ne moga da sym s nego,a kogato opitam da sym s drug - prosto ne stava. :smt010 :smt010 :smt010 Idvat praznicite,no men dori ne mi se praznuva ... priqtelkite mi govorqt za kuponi,podaryci,napivaniq ... predi bqh pyrva na kuponite ... jiveeh na max vseki mig.A sega ... sega umiram vytreshno ... OBICHAM GO!!!!
I vyprosa mi e ... kakvo stava s men?Zashto ne moga da byda s drug?Dali pyk tova ne e znak,che trqbva d aprodylja da se borq za nego?Ili kakvo e podqvolite ? .... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

koalka
12-17-2006, 17:57
Защо да не можеш да си с него?Опитай се пак да го потърсиш и да говорите.Ако отново не стане,просто трябва да НЕ мислиш за него.Колко време ще се измъчваш така-месеци,години?

PerfectStrang3r
12-17-2006, 18:04
Хм.. сложно е.. според мен прекалено много го обичаш ии страдаш сега много, но времето лекува всичко. Звучи банално и тъпо, но за съжаление това е.. Пробвай да се бориш може и да стане.. пробвай се.. бори се..

iiirish
12-17-2006, 18:18
нормално е да се чувстваш по този начин. как очакваш да можеш да си с друго момче при положение, че иска да бъдеш с него! сега вече се убедих, че приказката "клин клин избива" никак не е вярна! един човек не се забравя с помоща на друг! това е все едно да го изместиш като предмет, който вече не искаш да помниш, като го замениш с друг предмет! но така или иначе спомена за стария остава!
така че само времето може да промени нещата...

Talisman
12-17-2006, 18:20
Opitai se da pogovori6 s nego i da si izqsnite neshtata moje pak i da stane neshto ( pojelavam ti go ). Ako ne stane 6te trqbva da go zabravi6 , koeto 6te e mn trudno , za6toto izglejda go obi4a6 mn :cry: Razbiram te i ti jelaq uspeh :smt006

ObyrkaNata
12-17-2006, 18:27
Vijdam,che me razbirate.Naistina go obicham adski mnogo.Tova,che vremeto lekuva e vqrno.Beshe minalo malko vreme ot akkto bqhme skysali i si bqh postavila za cel da go zabravq.I stana.Izdignah edna nevidima stena mejdu nas.POsle zapochnahme da izlizame vseki den s nego i kompaniqta mu i pak pochnaha da sa vryshtat chuvstvata i edin den se skarah s negov priqtel i toi mi sa razvika,che sam vinovna za tova toi da ne e s men,che sama sam si go napraila.I togava tazi stena se sruti i ot togava ne moga da q izgradq pak.Chuvstvata mi se zasilvat vseki den vse poveche.Gospodi obicham gooo ... :smt010

Talisman
12-17-2006, 20:41
Ole mili4kata :cry: :cry: :cry: Mi ili si go v1rni ( ako moje6 ) ili prosto ne izlizai s negovata kompaniq za da go zabravi6 po - b1rzo... mn ste ti e trudno znam :smt010

12-17-2006, 20:42
Ц ц ц... Всеки ден започвам все повече и повече да се чудя защо хората обичат хора които ги нараняват?! Нима болката и безразличието, на което ги подлагат не са достатъчни да убият каквито и да било човешки чувства?!
Вярно е, сама си си виновна, сама си си виновна за факта че не можеш да го забравиш. Защото не искаш. Oт личен опит знам че това да обичаш е силно чувство. Затова и е трудно да го промениш. Но помисли си, помисли си реално КАКЪВ човек е той , как е постъпвал с теб, какви простотии е говорил - той самия не е сигурен в чувствата си! Какво искаш тогава от него?! Той изобщо не осъзнава значимостта на твоите чувства, а още повече тия неговите приятели които им дай само "ха-хо хи-хи" по цял ден. Кой са те че да те осъждат, че ти си си виновна?! Те изобщо не знаят как стоят нещата между вас (едва ли бившия ти си е правил труда да им разказва историята ти с него), следователно НЯМАТ право да ви се мешат...
Ти трябва да разбереш дали той си заслужава като човек, дали го е грижа и дали му пука за теб. Щом показва такова отношение, изглежда не. Тогава за какво го обичаш?! Дай ми поне една причина?
Относно момчетата с които си пробвала да го забравиш. Мога да ти кажа че то само ще си дойде, в смисъл забравянето. Един ден съвсем неочаквано ще срещнеш някой, който така ще ти завърти главата с добрите си постъпки към теб, че изобщо за бившия не знам дали ше се сетиш. Ако не говориш за него ще стане и по-бързо. Но този нов човек не трябва да го търсиш, той сам ще си дойде. Остави се на случайността и събитията, недей да насилваш нещата. Намери си някакво занимание и спри да говориш за бившия си приятел пред близките си, това само ще засили чувствата ти. Опитай се да мислиш за него като за умрял човек, колкото и ужасно да звучи. Защото с постъпките си към теб, е умрял.

Solitary
12-17-2006, 22:34
Кофти тръпка наистина ... Значи ако приемем че положението е наистина толкова безнадеждно и непоправимо (в което изобщо не вярвам) то от личен опит мога да те посъветвам да избягваш срещите си с него под каквато и да е форма ... Ти не искаш да го забравиш това е ясно, но определено искаш да се измъкнеш от това състояние. В такива моменти мотаенето с приятели дори и от типа "ха-хо хи-хи" пак ще ти е от полза. Ако продължаваш да се депресираш по този начин няма да избавиш скоро ...

Nadelina
12-18-2006, 05:48
Horata koito sa izlezli ot relsite.. i sa izpadnali v takava depresia gi syvetvat da izvadqt vsichki negovi snimki i neshta koito napomnqt za nego.. i da gi gledat kolkoto se moje poveche vreme v denq.. i sled kratko vreme veche nema da iska da go gleda..

P.S. Tfa ne si go izmislqm az tova e syvet na psiholog

He3HauKa
12-18-2006, 06:05
Защо сте скъсали?Защо неможеш да си с него ? ..Опитай да поговорите ,но не да му кажеш ,,обичам те искам да съм с теб'',ами го извикай на кафе,опитай се да се сближиш с него.... Не се отказвай..На Коледа стават чудеса \:D/

ObyrkaNata
12-18-2006, 18:03
Blagodarq vi na vsichki mngoo za neshtata,koito mi napisahte.Te znachat za men mngoo ...
He3HauKa,mila nqmash si i na ideq kolko mnogo nadejda mi vdyhna s tova `` Na koleda stavat chudesa `` ... Dano i tazi KOleda stane edno takova s men ... :smt010