PDA

View Full Version : uf



PY_MACKA
12-17-2006, 19:48
''уф''- мисля 4е това е наи-подходящото заглавие-секи път като си помисля за тази тема това ми е реакцията :smt108

второ интересно нещо бе6е 4е дори не знаех в кои раздел да я сложа-приятели, любов...дори фън,фън,дрън... интересна картинка-->сигурно дотук ви приличам на пълна откачалка в хромонална депресия...... ми продължете да четете и мнението ви на 100% 6те се потвърди

както всичко актуално-->винаги има да бъдеш или да не бъдеш
само че при мен е малко по-лесничко от при Хамлет( за сега няма да се мре....осв хора извън историята, но както казах те са извън нея)
моя върпос е да държа ли на принципите си от години или да се поддам на първичното у себе си.... дори и да не съм сигурна че супер близката за мен противоположна страна въобще иска такова нещо (споменах ли че ответната страна е и :smt101 )

друга причина която ме спира е че си4ки ми казваха че ще изневеря на принципите си........а повярваите ми-това е последното не6то което искам-да съм предвидима отворена книга за някои които и идея си няма
изобщо не разбирах колко е трудно като ми обясняваха различни моми4ета в каква дупка са (досега не съм :smt007 никой дотам истински че дори да не мога да се контролирам, а съм достатъчно самоуверена и спокойна(за второто...). НО както казах досега) - винаги съм гледала на момчетата с леко око, защото всъщност не ми е пукало за никога- днес го има , утре се таз

но нещата се променят, секи си намира майстора а аз дори притежавам нещото наречено"неизяснени чувства" или "раздвоено мислене", но все някога се стига дотам, 4е да трябва да избира6 м/у тези 2 фактора

мога да пи6а о6те мн мн мн...но надявам се ме разбрахте,а и ако напи6а пове4е едва ли някои 6те го прочете. Сигурно ви се развтърди мнението за откачалката, за6тото излеянията ми са изцяло пуберски (поне си го признавам и не очаквам да ми го натяквате)

ПП:които не е зацепил просто да каже--> принципите(неща в които вярвам с години) или моментното усещане(нз колко е моментно)

HopeLesss
12-17-2006, 19:55
Бих те посъветвала да държиш на принципите си, но от друга страна човек е хубаво да рискува от време на време. И да сбъркаш, поне ще знаеш, че грешката си е лично твоя. А и живот, изграден изцяло и само на принципи, не е особено интересен. Пусни се по течението, пък да видим къде ще те отведе :roll:

RoyTheReaper
12-17-2006, 19:57
аз лично не разбрах нищо. в първия момент си помислих дали не е някаква литературна творба (което би обяснило защо нищо не разбирам), но темата не е в "Култура, изкуство и лично творчество".

затова, бъди малко по-конкретна: кажи какъв е проблема ти без заобикалки, за да ни дадеш шанс да ти помогнем.

PY_MACKA
12-17-2006, 20:00
ама не поставяи върпоса като да рискувам или не
съвсем не-->достатъчно риск е имало в живота ми-->просто има няколко мизарни възгледа които не са лесни за пренебрегване, за6тото пак 6те пренебрегна принципите си като съм ги пренебрегнала първоначално

](*,) ](*,) ](*,)

teenkopele
12-18-2006, 00:21
Бих те посъветвала да държиш на принципите си, но от друга страна човек е хубаво да рискува от време на време. И да сбъркаш, поне ще знаеш, че грешката си е лично твоя. А и живот, изграден изцяло и само на принципи, не е особено интересен. Пусни се по течението, пък да видим къде ще те отведе :roll:

Животът е една голяма въртележка. :wink:

12-19-2006, 11:02
Живота е въртележка; пусни се по течението; в живота непрекъснато има дилеми; на всеки ъгъл те дебне риск... И кво, като занем всичко това? Не ни помага особедно, нали?

Вече ти се е случвало подобно нещо, т.е. веднъж си пренебрегнала свойте принципи. Почнеш ли няма спиране? Не е така. Може да правиш каквото си пожелаеш. Винаги може да се опираш на предишни изживявания и да използваш новите за сравнение. Според мен си имаш пре-достатъчно мотивация и желание, сега само трябва да ги приложиш и да пробваш. Какво може да загубиш? Или това е всъщност въпроса, който те мъчи?

machoka
12-19-2006, 22:23
Бих те посъветвала да държиш на принципите си, но от друга страна човек е хубаво да рискува от време на време. И да сбъркаш, поне ще знаеш, че грешката си е лично твоя. А и живот, изграден изцяло и само на принципи, не е особено интересен. Пусни се по течението, пък да видим къде ще те отведе :roll:

Животът е една голяма въртележка. :wink:

Твърде си млад за да правиш такива заключения и звучи някак неестествено, подставено ;)

Пипи / O:) /, глеЙ ся,

Принцип е да не шофираш пил, принцип е да не крадеш и да не убиваш, принцип е ако щеш и да си хвърляш боклука е кофата, не през задната тераса.

Да обичаш или по-олекотената, но пъстра версия - да си влюбен - няма нищо общо свързано с принципите. Твоят 'принцип' да не държиш особено на момчетата няма да те доведе до нищо добро, тъй като без стабилно мъжко приятелство, или в най-лошия случай 'любим' - няма да живееш пълноценно, и ти го казвам съвсем отговорно. Тук говорим за нормални човешки взаимоотношения на приятелство, или привързаност, или готовност на много неща за другия.

Да, ти сама призна че мислиш пуберски, казвайки тези свои МОМЕНТНИ възгледи, отъждествявайки ги гръмко, но глупаво като 'принципи'. Нямаше нужда да го казваш, пролича си: :) :


винаги съм гледала на момчетата с леко око, защото всъщност не ми е пукало за никога- днес го има , утре се таз
Имаш ли смелостта да заявиш, че имаш ИСТИНСКИ приятел?! Забележи - в единствено число, защото това е толкова рядко срещано явление, че малцина по Земята имат повече от един такъв.

И все пак, колкото и голословен да е - чети пак какво ти написа Пчелата, дори той не разб(и)ра какво е, но пък е прав за Бога.