PDA

View Full Version : Moderated:Закъснява ми с 5 дни, но теста е отрицателен...



krema
12-17-2006, 19:52
taka az sum na 17 i vodq polov jivot. sega mi zakusnqva s 5 dena pravih test otricatelen e iskam da popitam na kakvo moje da se dulji tova i ima li ne6to ob6to s tova bqloto te4enie ! 4etoh na mo mesta i iz forumi vklu4itelno i tozi iskam suvet za6to? pls



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Bleika
12-17-2006, 20:14
Няма общо с течението ,нормално понякога да ти закъснее все пак не си възрастна и още не е съвсем стабилизиран

12-17-2006, 20:20
blagodarq ! a ina4e moje li da e zaradi nqkoq infekciq ili ne6to podobno?iskam da znam da se uspokoq 6tot do sega ne mi se e slu4valo otkakto vodq polov jivot! i zatova mersi vse pak :D

BLaCk_LaDY_
12-18-2006, 20:44
Значи закъснението на менструацията ти може да се дължи на много неща-стрес,напрежение,притеснен ие,промяна на климата и ходенето с голи кръстчета.На мен също ми закъснява,имам симптоми,ама не идва.Спокойно,ще ти дойде в скоро време.Ако ти закъснее с 1 до 2 седмици,отиди на гинеколог,защото все пак водиш полов живот и не е невъзможно до си хванала някоя болест.Ще те прегледат и ще ти изпишат хапчета. :wink: Успех ти желая и пак казвам-успокой се и ще дойде :wink: