PDA

View Full Version : НЕДОСТЪПНОСТ ?



:)~
12-17-2006, 21:00
Оф .. момичета помагайте .. проблема ми е,че немога да се правя на недостъпна .. :? страх ме е, че когато с еправя на недостъпна момчето, което харесвам ще с еотдалечи.. кво да правя?помагайте разкажете вие как с еправите на недостъпни

MoHuTo
12-17-2006, 21:07
ОхХ и аз имам същия проблем, не мога да се правя на недостъпна..страх ме е че така ще отблъсна момчето #-o ...Не мога да ти дам съвет и аз съм в твойто положение :-k

iiirish
12-17-2006, 21:07
не е нужно да се правиш на недостъпна пред някой, който харесваш! прекалената вглъбеност в теб ще го накара да избяга и предварително да се е отказал от някакво бъдеще заедно с теб

HopeLesss
12-17-2006, 21:13
не е нужно да се правиш на недостъпна пред някой, който харесваш! прекалената вглъбеност в теб ще го накара да избяга и предварително да се е отказал от някакво бъдеще заедно с теб

Съгласна съм!

Btw, аватара ти е супер як :wink:

vvs_go
12-17-2006, 21:57
mi kat ne moi6 nedei ma typa kurvo ne vi li e sram be ku4ki mrysni 6mi sa praqt na nedostypni samo da tormozqt pi4a da vi eba s taq nedostypnost ne va vijdam

Solitary
12-17-2006, 22:23
А защо трябва да се правиш на недостъпна? Особено след като виждаш че това не помага особено ...

ton1
12-17-2006, 23:16
Аз като видя някоя да ми се прави на недостъпна и я режа като кифладжийка ... Случвало ми се е много пъти да знам от много хора че еди кое си момиче много ме харесвало,и случайно се заговорим и тя се прави на недостъпна и аз вече почвам да колабирам от смях и до тук.
:)
Ако искаш да правиш номера : не бъди недостъпна направи се на прекалено достъпна някой да лапне,а след като лапне тогава вече един ден му дай надежди и му казвай че много го кефиш,на другият ден се прави на недостъпна и така е лапнал от всякъде (ама тоя вариант също е тъпичък,забрави я тази недостъпност!)

Nadelina
12-18-2006, 05:40
Da si nedostypna ponqkoga deistva dobre.. No trqbva da e s mqrka za da ne bydesh otrqzana.. i sama da si otrejesh krilata kym shtastieto.. Prosto ne trqbva da mu se hvarlqsh na vrata vednaga...

-DeliciouS-
12-18-2006, 07:49
Да се правиш на недостъпна си е много оферта, ако питате мен \:D/

OPEL
12-18-2006, 08:13
Недей се прави на недостъпна, защото ... си е е*ало м**ката...
Преди 2 години се запознах с 1 момиче, много го харесвах, ама то се правише на недостъпна и такива.... зарязах е и преди 2 седмици почна да ми мрънка че ме харесвала цели 2 години... така че... внимавай !!!


П.С. Аз лично не обичам някое момиче да ми се прави на много... ама и не обичам да прекалено "лесна" губи си тръпката :-D

SINDEL
12-18-2006, 09:20
Не се прави на недостъпна - така най-много да ти тегли една, вместо да му привле4еш вниманието пове4е [-X

malkata_
12-18-2006, 09:25
оооо да тва е много тъпо да се правиш на "недостъпна"...единственото което се постига с това е загубата на интерес от страна на момчето...но естествено небива и да си от най-лесните :mrgreen: когато знаеш как да си изиграеш картите-печелиш играта :wink: :twisted:

PY_MACKA
12-18-2006, 11:23
ne moga da razbera kakvo to4no imate v predvid pod nedostupna
spored men e oferta da nakara6 nqkoi da revnuva kato flirtuva6 s dr i go ignorira6, KOETO KVOTO I DA KAJETE DEISTVA, za6toto sa mi go pravili i na men
no tova e v kraen slu4ai, ako iska6 da vidi6 dali vuob6te toi se interesuva ot teb po taka
ima4e nz po kakuv dr na4in moje6 da si nedostupna, da se naduva6 ili?

in4enceto
12-18-2006, 12:08
az primerno sam zagazila s tiq mom4eta ,4udim se ko da gi praim ve4e i ko li ne lajem samo da ne mi se obidqt,a kolko pove4e gi rejem tolko pove4e se natiskat t5aka 4e da vi kaja do nqakade ima efekt da se pravi6 na nedostapna,no i tva rano ili kasno 6te omrazne.uspeh! badi prosto sebe si

Neko_Dream
12-18-2006, 12:12
Бе, от всички момчета които познавам, само аз бих се отдръпнал, ако някое момиче ми се прави на недостъпно, освен ако не я познавам от преди, защото ще знам предварително, как се държи, а като я видя да се прави на интересна, ще знам че явно има някакъв скрит замисъл и ще гледам за повече знаци и такам :)

Недостъпна - не му обръщаш внимание, да предположим... не го зимаш на сериозно! Все едно ти е за мнението му. За желаниеята му. И такам... звучи грубо, ма това е целта :>

shemetaa
12-18-2006, 13:42
toq problem go imaH i az ama nemojah da se sprqva s negy i za tfa sega znam 4e nai-dobriq na4in e da buda sebe si!6oto ako se pravq na nedostapna rano ili kasno 6te si proli4i 4e tfa e nekfa igra ,a poprincip nikoi ne haresva da bude razigravan i lugan za tfa budi sebe si ! a koito ne te haresva-gubi!prodaljaa6 napred ne e poslednoto magare[mom4eta ne se obijdaite] na sveta :!: ... :P :mrgreen:

koalka
12-18-2006, 13:44
Според мен не трябва да се правиш на толкова недостъпна.Можеш да си изпуснеш шанса,защото, ако харесваш това момче и просто се правиш ей така на недостъпна има риск той да се откаже и да си помисли,че просто не го харесваш.

kobrichka
12-18-2006, 14:03
Внимаваи мн с недостъпността,защото може да си испуснеш шанса.Трябва да си нещо средно имам предвид да не си мн недостъпна защото момчето може да си помисли че си безразлична към него,но не трябва и да щом ти каже две думи и ти да му се хварлиш на врата,защото тогава пък ще станеш к***а,което не трябва да става,нали?Така че трябва да не си прекалено недостъпна,защото тази недостъпност може да ти изиграе лоша шега.Успех

12-18-2006, 14:14
Много по-лесно е просто да го караш всеки ден да се влюбва в някоя малка част от теб или нещо което правиш за него,просто не трябва да се залепяш за него като гербова марка,защото това плаши мъжете :) Давай си му свободата,но не се прави на недостъпна момчетата много се дразнят.Просто ако един ден си го опсипала с 1000смс-а на др ден не му пиши и чакай той да те потърси :) За да има тръпка :)

Tender Poison
12-18-2006, 14:48
Дръж се на положение...забавлявай се и прави всичко както обикновено,но покажи на момчето че го харесваш,но в същото време не му падай в краката :!:

sLaDicHK{}7{}
12-18-2006, 15:08
не е нужно да се правиш на недостъпна,бъди поне малко загадъчна,защото лично аз съм чула че момчетата харесват загадките,а не момичетата дето са като отворена книга за тях:)

12-18-2006, 15:56
Хах.... сранно как на мен въобще не ми е проблем да се правя на недостъпна(просто съм си такава)...рядко ще има някой, който да ме заинтересува...а ако наистина ме интересува някое момче не се првя на толкова недостъпна... просто се държа естествено(до колкото успявам), усмихвам се...показавам му че ми харесава(но не прекалено :lol: )... това цялата философия сичко да е мяра :wink:

vegetable
12-19-2006, 12:19
Izvineteeee...Amaaa ste mn zle!! Kak moje da ne znaeteee che syshtestvata ot myjki pol xaresvat teq deto ne sa tehni?!!?Mn poveche shte te xaresa ako ne mu obrashtash mn vnimanie i go ignorirash...

ludo_mace
12-19-2006, 13:20
Абе, да ти кажа, тва съчетание "да се правя на недостъпна" не ми се нрави :-k В смисъл все едно иначе си лесна, ама специално за него ще се правиш на "трудна" 8-[ Философията е в тва да покажеш, че си заинтересувана, но определено не си умряла и със или без него нема да ти пука особено... С една дума- във флиртуването е цаката :mrgreen: