PDA

View Full Version : Защо си съсипвате живота



The Death
12-18-2006, 09:14
Защо си съсипвате живота с пушене пиене и сякъкви други лайна .....За гъзария ли зада си мислите че сте големи не вярвам на някой да му зависи
живота от това.Какво става давате праи за да си увредите здравето от веднъж няма да стане, но споко с времете ще разберете.


НЕ СИ СЪСИПВАЙТЕ ТОЛКОВА РАНО ЖИВОТА С НАРКОТИЦИ,АЛКОХОЛ И ЦИГАРИ
[-X [-X [-X [-X [-X [-X =; =; =; =; =; =;

12-18-2006, 09:32
taka e,no vseki si ima glava i moje da msili sam.ti ne moje6 da nalee6 um na hora,koito nqmat i nikoga nqma da imat takuv.ne otgovarq6 za jivota im.6tom tolkova im haresva da se trovqt i da si razvalqt mozuka,haraktera i vsik4o ostanalo tqhna si rabota.podkrepqm te,no edva li nqkoi 6te te poslu6a.to vsi4ko e vupros na bebe6ka guzariq.koi e po-golqm pi4 i koi moje da izpie i izpu6i pove4e predi da umre. :smt011

SINDEL
12-18-2006, 10:05
Прав/а си, съсипваме си живота наистина, но за сметка на тва помага срещу стреса. Пушенето де. Не знам ама квото и да се е слу4ило, като запаля една цигарка и ми се оправя настроението :?
А и веднъж по4неш ли, няма спиране (е, има де, ама много трудно), тва си е като зависимост от наркотици

shalis
12-18-2006, 10:28
Tova, koeto si napisal e vqrno, no vse pak...az pu6a, haresva mi i ne iskam da spiram, makar, 4e znam kakvo pravq s organizma si

The Death
12-18-2006, 10:47
Хората са казали от всяка отрова по малко е полезно , но да незнаеш кога да спреш.И какъв стрес можеш и сама да преодолееш стреса това си е измислица, че цигарите помагат срещу стрес сичко е вътре в теб мисля че и сама можеш да преодолеш стреса това е до нагласа на психиката... ;)

12-18-2006, 10:49
А и веднъж по4неш ли, няма спиране (е, има де, ама много трудно), тва си е като зависимост от наркотици

И какво означава това че всички имате слаба воля не можете да се справите с нещо толкова елементарно... Отново управдания... :-s

RoyTheReaper
12-18-2006, 11:15
А и веднъж по4неш ли, няма спиране (е, има де, ама много трудно), тва си е като зависимост от наркотици

И какво означава това че всички имате слаба воля не можете да се справите с нещо толкова елементарно... Отново управдания... :-s

все същите простотии от хора, които си нямат понятие за каква сила става въпрос. пристрастяването към наркотик има физически и психически измерения, които не са подвластни на волята. не може да спреш цигарите просто така.

съгласен съм че ако си въздържател ще живееш по-дълго и по-здравословно. но пък аз не съм готов да се откажа от някои неща просто така: например биричката. какво от това че ще живея по здравословно? живота без биричка е тежък и нещастен. предпочитам да съм болен, но да се радвам на този елексир 8)

SINDEL
12-18-2006, 12:00
А и веднъж по4неш ли, няма спиране (е, има де, ама много трудно), тва си е като зависимост от наркотици

И какво означава това че всички имате слаба воля не можете да се справите с нещо толкова елементарно... Отново управдания... :-s

Ми може пък и да нямам силна воля :smt013
В крайна сметка оба4е вие непуша4ите идея си нямате какво е да ти се иска да запалиш пове4е от абсолютно вси4ко друго на света, така 4е не се обяснявай :smt019
Да не говорим 4е дори и да си съсипвам живота, тва си е мое ли4но решение

12-18-2006, 14:10
А и веднъж по4неш ли, няма спиране (е, има де, ама много трудно), тва си е като зависимост от наркотици

И какво означава това че всички имате слаба воля не можете да се справите с нещо толкова елементарно... Отново управдания... :-s

Ми може пък и да нямам силна воля :smt013
В крайна сметка оба4е вие непуша4ите идея си нямате какво е да ти се иска да запалиш пове4е от абсолютно вси4ко друго на света, така 4е не се обяснявай :smt019
Да не говорим 4е дори и да си съсипвам живота, тва си е мое ли4но решение
+ това се пише оправдания

IlLuSi0nS`
12-18-2006, 17:06
абе кога тия шибани моралисти ще спрат да се бъркат в живота на другите, които според тях правят вредни неща.. ще правя кфот си искам.. ще се тровя с кфото си искам.. моя си работа.. мой си проблем.. ти си живей как искаш.. аз не те питам що не пушиш и т.н. нали? гледай себе си.. ще правя със себе си кфото искам.. ае възта балък..

12-18-2006, 19:05
Тогава приятно съмоубийство надявам се да умрете в адски мъки цирози,рак на белия дроб и т.н. :evil:

12-18-2006, 22:57
Тогава приятно съмоубийство надявам се да умрете в адски мъки цирози,рак на белия дроб и т.н. :evil:
abe ei pedal smotan,q si gledai svoq jivot a ne pishi takiva pojelaniq,shtoto da ne vzeme ti da umresh ot neshto takova,pedal smotan,hodi se ebi s penata i tva e

IlLuSi0nS`
12-19-2006, 09:07
Тогава приятно съмоубийство надявам се да умрете в адски мъки цирози,рак на белия дроб и т.н. :evil:

ти пък се сАмоубий да ни спасиш от простотията си

n0 CoNnEc7i0n =)
12-19-2006, 13:26
A ти що си съсипваш живота да се занимаваш с нас? Като ни се пушим, ще пушим, ако не ти се пуши - никой няма да те кара! Всеки има право на лично мнение, ако не ти харесва - не гледай, ако ти е смешно - смей се, ако ли не си еби майката....

angel with broken wings
12-19-2006, 13:28
Офффффффф ми нз. Аз специално не пуша, ама ми омръзна все някой да се прави на важен като казва какво не трябва и какво не е хубаво да се прави :!:

easy
12-19-2006, 13:50
Ne mislq che na nqkoi mu e nujnu da mu chetut morali!!Vseki si ima mozuk v glavata,ne mislite li?Vseki normalen chovek,moje da preceni koe e nai doboroto za nego,zashto ne se opitate da razberete vednuj zavinagi tova...prosto ne e priqtnu,apuk i mislq che nqma smisul ot tezi vuprosi... :|

angel with broken wings
12-19-2006, 13:57
Ne mislq che na nqkoi mu e nujnu da mu chetut morali!!Vseki si ima mozuk v glavata,ne mislite li?Vseki normalen chovek,moje da preceni koe e nai doboroto za nego,zashto ne se opitate da razberete vednuj zavinagi tova...prosto ne e priqtnu,apuk i mislq che nqma smisul ot tezi vuprosi... :|

напълно съм съгласна :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KiLLeR_InSTiNkT
12-25-2006, 18:39
Глупавото е, че тове е вид начин да се чувствам по-добре - обстоятелствата го налагат, а пък и аз това искам... Който иска да ме оплюва - все ми е тая... Това си е моя работа!

Бунтар
12-25-2006, 23:07
Прав/а си, съсипваме си живота наистина, но за сметка на тва помага срещу стреса. Пушенето де.

Помага то, като си пристрастен нема как да не помага... По-скоро стресът е причинен от липсата на цигари и айде грешните изводи.

Не подкрепям пушенето, ама отдавна съм се отказал да карам пушачите, които познавам, да го спират. Въпреки че понякога успявам.

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
12-25-2006, 23:23
Mnogo ot poznatite mi,koito pushat sum pitala kakvo haresvat v pusheneto i povecheto otgovori sa bili "neznam" :roll: Ne moga da proumeq kak shte se trovish s cigari ei taka bez da znaesh za kakvo [-( Az sum protiv cigarite,ne pusha i nqmam takiva namereniq =; ,no vseki si ima sobstveno mnenie i reshavam sam za sebe si kakvo da pravi !!!

12-26-2006, 00:47
Hora Cigarite sa vredni v golemi koli4estva mnogokratno
tova 4e si se sabral v kompaniq i vsi4ki palite po fas nezna4i 4e si rvedi6 organizma naprotiv pove4e ti rvedi da stoi do pusa4ite za6toto t ene go galtat a ti go galta6 zatova nedeite da ne pu6ite :) pu6ete ili nedeite se vodi s pu6a4i nediete da piete alkohol
a we vsqko pokolenie
sa bili tka vie kvo si mislite
4e predi ne e bilo tka
detstvoto e za tva
da prai6 gluposti i prostotii da moje kat porasne6 da spre6 i da kaje6 az sam seriozen 4ovek estestveno ne zaebavaite daskalto se pak i ne pu6ete vseki den na dve sedmici po 10 cigari ni6to nqma da vi stane ako ne glatatae a we horaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jiveite si detsvoto ako 6tete mladosta go nare4ete 6toto posle nqma da vi otiva na godinite sq drugite tei kazvate ne se pu6i ala bala ama kat porasne6 6a razpravq6 na vsi4ki kat bqh malyk hodihme da pu6im i se kefi6 4e si bil gazar i si kazva6 bqh glupaf o4i se ot gre6kite si tva e!

steel_f
12-26-2006, 01:04
mi tai tai 6te se mre kato umra nqma da e nito ot cigarite nito ot alkohola . e za tvardite narkotici sam saglasna tova si e 4ista glupost ama vseki si ima pravo na izbor i si nosi otgovornostta

Juicy_Lucy
12-26-2006, 01:28
ше си правим квото си искаме.на теб като не ти харесва,просто не пий,не пуши и т.н.
и защо не просветляваш приятелите си ,а си тръгнал/а да се тревожиш за някви случайни хора от форума тва ми е мн чудно .и без друго никой няма да ти обърне внимание..
съгласна съм,че има супер много 14-15-годишни ,които пушат и пият в някакви огромни количества и то само за да се правят на голямата работа,нo са прекалено зле ,за съжаление,за да се осъзнаят или пък по някакъв начин да им въздеиства тема като тази..

Бунтар
12-26-2006, 08:02
14-15-годишни

Мноо дърти ги изкарваш, колежке, те вече от 11-12 почват...

evil_lady_in_black
12-26-2006, 08:19
Абе живота си е наш и ако искам еще си го съсипваме !!!

Бунтар
12-26-2006, 08:47
Абе живота си е наш и ако искам еще си го съсипваме !!!

Само че пропускаш нещо - това "ти", което сега пуши, същия човек ли ще бъде след 20 години, когато му дойде времето да си понесе последствията?

BraInLesS_f
12-26-2006, 09:04
Въпреки,че и аз пуша от време на време,предпочитам да умра от секс,от колкото от цигари...Ама не от какъвто и да е секс,а от луд,див,страстен,животинск !!! :mrgreen:
Моралистите,моля да млъкнат!Секи си живее как си иска,само купон да стаа! ;)

Emcho
12-26-2006, 10:16
Защо си съсипваме живота ? Ми по-добре да го съсипя с пиене и друсалки от колко да го съсипя в търсене на невъзможното в съчетание с нереалното, с висене пред компа 20 часа в денонощието , или пък да живея по морални правила и закони дадени от преди поколения и да умра блъснат от кола или да ми падне етажерката в кварталната библиотека на главата ?
Много добра идея , спирам да пия и почвам да чета библията току виж съм станал много мъдър и съм почнал да пиша по форуми за да поучавам хората как да живеят

Пия си редовно (*сега не толкова щото имам малък чернодробен проблем) , преди си и друсах редовно - Да ти кажа (на тоя дет пусна темата) не всеки си съсипва живота от тва ...

Бунтар
12-26-2006, 10:22
Само 20? На мене са ми малко ;) По-добре с комп, отколкото с "пиене и друсалки", компът поне има някакъв смисъл :)

А какво ще кажете за идеята да си съсипеш живота, опитвайки се да промениш света поне малко? Щот аз така съм решил да си съсипя моя, та ви искам мнението ;)

BraInLesS_f
12-26-2006, 11:12
Само 20? На мене са ми малко ;) По-добре с комп, отколкото с "пиене и друсалки", компът поне има някакъв смисъл :)

А какво ще кажете за идеята да си съсипеш живота, опитвайки се да промениш света поне малко? Щот аз така съм решил да си съсипя моя, та ви искам мнението ;)

Кфо имаш предвид?Да протестираш срещу яденето на жаби,когато изведнъж фанеш краста и живота ти е съсипан?!?

Violenza
12-26-2006, 11:48
Защо си съсипвате живота с пушене пиене и сякъкви други лайна .....За гъзария ли зада си мислите че сте големи не вярвам на някой да му зависи
живота от това.Какво става давате праи за да си увредите здравето от веднъж няма да стане, но споко с времете ще разберете.


НЕ СИ СЪСИПВАЙТЕ ТОЛКОВА РАНО ЖИВОТА С НАРКОТИЦИ,АЛКОХОЛ И ЦИГАРИ
[-X [-X [-X [-X [-X [-X =; =; =; =; =; =;
НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ!
Наистина е жалко като видиш няк'ви вчерашни дечица/не казвам, че съм голяма/ да пушат и да пият... :smt009 Съжелявам ги тези глупави деца, които не оценят дадения им живот и си го провалят...
Няма кой да ти провали живота...само ти можеш да си го съсипеш...

Бунтар
12-26-2006, 11:51
Кфо имаш предвид?Да протестираш срещу яденето на жаби,когато изведнъж фанеш краста и живота ти е съсипан?!?

Ъъъ... КВО? :shock: