PDA

View Full Version : Моля Ви,Помогнете ми.Незнам какво да правя :(



One Simple Girl
12-18-2006, 10:42
Zdraveite vsi4ki,
Predvaritelno 6te blagodarq na vsi4ki,koito 6te mi otgovoriat.
Mi zna4i ot kade da zapo4na.1vo za mene i posle problema mi,za da razberete za kakvo stava duma.
Az sam momi4e,koeto nikoga ne e li6avono ot ni6to(v mnogo dobro materialno sastoianie sme)Roditelite mi vinagi sa raboti i jiveeli za men za tiah i az sam nai-cennoto.Az sam stra6no zabaven i mil 4ovek.Vinagi sa usmihnata i nikoga po4ti namra6tena.Krasiva sam(pone taka kazvat horata),no az sam za mene sam normalna i ne se mislia za ni6to osobeno.6tastliva sam ot tova,koeto mi e pedostavil jivota.Nai-cennoto ne6to v jivota sa mi priatelite i roditelite.
Az mnogo trudno dopuskam mom4e blizo do mene.Tva po4ti ne se slu4valo 6toto az 4akam istiski da haresvam niakogo,a ne samo da si igraia s tiah.Priatelkite vinagi sa me pitali 6to otkazvam na vs,a az otgovariam prosto ne iskam da gi razigravam kat ne 4uvstvam ni6to kam tiah.No okolo predi mesec(az sam v novo u-6te ot tazi godina)vidiah odno mom4e ot sasednia klas,v koeto momentalno ne6to haresah.Posle go vidiah na diskoteki,ama az sam sramejliva i ni6to ne pravia.Toi e stra6no mil i zabaven i...stamejliv :x .Dokato ne doide minalata peta4na diskoteka.Biah me az i moiata nai-dobra priatelka i az znae6 4e M. 6te doide i toi doide i az biah mnogo radostna.Az biahna na stolovete, a toi be6e na otre6nite stolove.I az taka ciala ve4er tanciva6 samo do nego,kadeto toi i az tam.Toi postoianno me gleda6e,kakvo i az nego.Moita priatelka mi kaza 4e toi ne e otkasval o4i ot mene :shock: :shock: Ama ciala ve4er nito az,nito toi ni6to ne sme predprieli.A az sam nekvo stamejlivo momi4e nito pia,nito pu6a.i samo s gledaneto si ostahme :cry: :smt019 (golema sam tapa4ka)V sabota go vidiah mina6e pokrai edni gradinki,a az tam sediah s moiata priatelka.Toi mi lepna takav pogled 4e az ne moje6 da se osaznaia kade sam i kakvo pravia tam.Dnes pak vijdam go po koridorite(nie sme vrata ste6tu vrata)i az govoria s edni momi4e ot negovia klas i toi pak me ziapa i az ve4e po4nah da drankam gluposti ot pritesnenie(zaradi nego,a tva nikoga ne mi se e slu4valo) :shock: :shock: :shock: Az iskam ne6to da napravia ama nz kakvo kak da otida pri nego da go zagovoria,ili da mu poiskam skypa ili tela nomera ili da izleznem nekade :| .No az kat govidia i se stapisvam i otka4am,prevartam napravo.Tva se slu4va za 1vi pat s mene,nikoga ne sam izpitvala takovva ne6to.Nz kakvo da pravia 6toto az NAISTINA mnogo go haresvam.
Pls kajete mi kak da go nakaram da me zagovori ili az nego da zagovoria. ](*,) ](*,) Molia vi kajete mi pls :D .
Mnogo sam blagodarna na tezi,koiot mi otgovoriat

PY_MACKA
12-18-2006, 11:17
ole mace
mn si zle, pilence
ako pone be6e malko po samouverena.... abe kakto i da e
6te subere6 cqloto si samo4uwstvie i uverenost i sledwa6tiq put kato te gleda prosto zaebi priqtelkata si otidi pri nego i kaji: zdr sladur4e, ne6to pogledi si mqtame, dai pone da se zapoznaem, 4e ve4e zadnika mi 6te vzima taksa,a?
glupawo e ama mom4etata se vruzvat na takiva ne6ta, taka 4e 6te swur6i rabota :wink:

PS:spoko, vsi4ki sme bili mladi i zeleni, zatowa ili 6te go tegli6 ot jiznen opit ili pita6 nqkoi po golqm, 6e se opravi6, a ako te otreje(koeto bi bilo meko kazano tupo) zna4i e tup

vvs_go
12-18-2006, 12:12
mi spored men poiskai mu skype ot nqkoi negov syu4enik ot tam natatyk ti se opraqi

shemetaa
12-18-2006, 12:59
ellelele kakfa istoriq samo,poznato mi e...awe kak 6te my iksa skype ot negov sau4enik tfa sa gluposti 6te stane edin razvalen telefon nikoga ne ostavqite nqkoi dr da vi re6ava edin vid problemite...macke nai-dobre kakto Py_macka ti e napisala otiva6 pri negy sledva6tiq put stqga6 dupeto i se zapoznavate dr na4in nqma i nai-dobre ne gubi vreme v sramejlivi pogledi i udmivki za6toto moje da go izpusne6[ot li4en opit go znam i ne e mnooogo qko.. :( ]....nakratk0 deistvai,za da ne izgubi6!tova e nai-pravilniq izbor koito moje6 da napravi6 :!: ...i da pi6e6 kfo e stanalo :wink: :-D :D :smt058 USPEH! :smt006 :smt016

koalka
12-18-2006, 13:50
Еми според мен трябва да си по-уверена в себе си и да му поискаш номера.Защото има някои момчета,които колкото и много да харесват едно момиче,пак нищо не правят по въпроса.Така че действай.

nasty_f
12-18-2006, 14:00
ТцТцТцТц...Много бъркано :lol: .
Значи,бих те посъветвала направо да действаш...Кви са тия глупости първо да му пишеш в скайпа [-X .Отиди при него в дискотеката(а ако нямаш голям кураж,изпии 1 водка,и понеже не пиеш ще те хване по-бързо)и го дръпни да танцувате,но първо на бърза песен,накарай го да му се подкосят краката от танците ти :lol: и после ще почне по бавна песен,тогава дори можеш да го целунеш-не е задължително той да го направи пръв,или инициативата да е обща.После като си тръгнете го накарай да се разходите някъде за малко,поговорете си,пак се целуваите...Чак като си тръгнеш го попитай за номера му и така....И сега сигурно като четеш това си казваш"Как ще направя това??Да не съм ЛУДААА!!!В нинанъв случай,само да се излагам,ще умра от срам!" СПОКОЙНО,няма да умреш от срам...Ти си каза,че не си грозна,не ти липсва нищо...Понагласи се,отиваш и се отпускаш,няма нищо страшно...И аз много мразя винаги да свалям момчета,и понеже нямам кураж и аз не съм свикнала да пия,изпивам една голяма водка,или 2 малки на екс и след 5 минути вече съм си постигнала целта...А понякога просто ми се е случвало просто да отида при момчето,хващам го за ръката и почваме да танцуваме :lol: .....АЙде ЧАо и мнооооггггггггггггооооооо ооо УСПЕХ и многггоооооооооооооооо КУРАЖ ти желая!!! :wink: Отпусни се и всичко ще е на 6 :wink: !

Tender Poison
12-18-2006, 14:56
Отиваш при него и си говорите и оттам всичко ще потръгне може би...няма начин...както сама каза с погледите няма да стане нищо,така че проведи някакъв смислен разговор с него :-)

12-18-2006, 15:15
ТцТцТцТц...Много бъркано :lol: .
Значи,бих те посъветвала направо да действаш...Кви са тия глупости първо да му пишеш в скайпа [-X .Отиди при него в дискотеката(а ако нямаш голям кураж,изпии 1 водка,и понеже не пиеш ще те хване по-бързо)и го дръпни да танцувате,но първо на бърза песен,накарай го да му се подкосят краката от танците ти :lol: и после ще почне по бавна песен,тогава дори можеш да го целунеш-не е задължително той да го направи пръв,или инициативата да е обща.После като си тръгнете го накарай да се разходите някъде за малко,поговорете си,пак се целуваите...Чак като си тръгнеш го попитай за номера му и така....И сега сигурно като четеш това си казваш"Как ще направя това??Да не съм ЛУДААА!!!В нинанъв случай,само да се излагам,ще умра от срам!" СПОКОЙНО,няма да умреш от срам...Ти си каза,че не си грозна,не ти липсва нищо...Понагласи се,отиваш и се отпускаш,няма нищо страшно...И аз много мразя винаги да свалям момчета,и понеже нямам кураж и аз не съм свикнала да пия,изпивам една голяма водка,или 2 малки на екс и след 5 минути вече съм си постигнала целта...А понякога просто ми се е случвало просто да отида при момчето,хващам го за ръката и почваме да танцуваме :lol: .....АЙде ЧАо и мнооооггггггггггггооооооо ооо УСПЕХ и многггоооооооооооооооо КУРАЖ ти желая!!! :wink: Отпусни се и всичко ще е на 6 :wink: !



10x za saveta ama ne mi ponasia alkohola.A i ne se vijdam na edna vodka,az niama da bada na sebe si. :-k Btw az sam vaob6te ne sam sramejliva ama kat go vidia nego i napravo umiram,raztapiam se.I po niakakv na4im iskam da mu pokaja 4e iskam da me zagovori i me mi e bezrazli4en.Ama tva s votkata e gotina ama nema da go napravia.Vse pak mersi