PDA

View Full Version : slabi ocenki



12-18-2006, 12:11
Vinagi sum inala visoki ocenki po vs predmeti v u4ili6te. Sega vlqzoh v elitna ezikova gimnaziq, v koqto nivoto e mn po-visoko ot minaloto mi u4ili6te, i zapo4nah da izkarvam mn slabi ocenki po angliiski. Ve4e doide kraq na sroka, a az imam super slabi ocenki. Use6tam, 4e moje bi ne sum za tova u4ili6te, a tolkova iskah da vlqza, tolkova mi be6e trudno da izkaram visoki ocenki. Ima li na4in da re6a problema si? :evil:

Stefityyy
12-18-2006, 12:12
uchene, uchene i pak uchene :wink:

12-18-2006, 12:16
Не се тревожи! Просто трябва повече да учиш. Помоли някоя приятелка, която изкарва силни оценки да ти обясни нещата. Мои приятелки, които също влязоха в елитни гимназии се оплакват от подобен проблем. Но все пак си там, за да научиш езика, нали?

леа
12-18-2006, 12:25
не се отчайвай и не се отказвай!
просто повече учене

oTPoBHa
12-18-2006, 12:57
да еба смотаните оценки мен отдавна престана да ме ебе и аз искам са мана от мойто училище дет е езикова ма няя как ;[[ само ми губи времето с домашни ше еба и учебната система си4ко отива по дяволите !

radito
12-18-2006, 13:13
не се отказвай в никакъв случай!все пак си се мъчила доста време докато влезеш в това училище и най-накрая да се предадеш!и аз бях така в началото ама разбрах че няма смисъл от шашкане!аз да не мислиш че имам много хубави оценки!спокс

kati_0513
12-18-2006, 13:36
Във всички езикови гимназии е така...
Единствиното, което можеш да направиш е да се стегнеш и да се съсредточиш в ученето, само това е решението...

Shadow_Walker
12-18-2006, 14:30
Нормално е като се преместиш в ново даскало, където изискванията са високи и да ти се понижи успехът.Но ти не се предавай-с времето ще свикниш и ще си върнеш предишните оценки :-D Просто трябва да учиш сериозно.Е, не съм казал само това да ти е в главата :wink:

ThePainIsReaL
12-18-2006, 17:48
Малко повече воля , амбиция. Нали знаеш , че всяко начало е трудно . Така че , не се безпокой , просто си дай малко повече зор. Пък и в крайна сметка кой те гони да си пълен отличник ?!

12-18-2006, 20:51
a we moeto momiche ako beshe polojila poweche ysiliq w minaloto si daskalo qs nqm6e da e taka i az ycha w angliiska ama nqkoi koi da me pipne po angl,shtom daskalkata me pita kvo ozna4avalo towa i onowa prawi si smetka

Тудор
12-19-2006, 09:04
a we moeto momiche ako beshe polojila poweche ysiliq w minaloto si daskalo qs nqm6e da e taka i az ycha w angliiska ama nqkoi koi da me pipne po angl,shtom daskalkata me pita kvo ozna4avalo towa i onowa prawi si smetka

Аз си правя сметка, че си най-обикновен анонимен отворко, който не може да пише на български, но претендира за познания по чужд език.

На темата...
Няма поводи за притеснение. Аз също съм в неудобно положение, а именно - хората в моя клас знаят по-малко от мен, а имат по-високи оценки. Извод? Просто - оценката не е реално отражение на действителността. Горе главата и знай - ученето му е майката. Учи, пък дори и да не ти помогне за успеха - голяма работа, важно е какво си научила, а не оценката в дневника.

12-19-2006, 09:44
Blagodarq na vsi4ki, koito sa pisali.
Znam, 4e trqbva da u4a pove4e, no dnes govorih s u4itelkata mi po angliiski i tq kaza, 4e za da sum na nivo v tova u4ili6te trqbva da u4a po 7-8 4asa dnevno. Ne mislq, 4e moga da izdurja tolkova. Az trqbva da si lqgam v 11-12 8-[ i to ako prez celiq den u4a.

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-19-2006, 15:33
vuh ! mn`mi e poznat problema... i az vinagi sum si izkarvala dobri ocenki i est`u4eh .. sega u4a pove4e ot predi i izkarvam po niski ocenki .. tva e taka zaradi daskaloto(dulga istoriq..).. i sa mi kazvali 4e i da u4a i da ne u4a s dobra ocenka ot TOVA daskalo nema da izlqza!! .. sq stiskam palci da stane 4udo 4e da se mahna ot tam...

T-Bone
12-26-2006, 08:04
Dobre e hora ne vi li puka kvo 6te vi kajat va6te kato se varnete u vas s nekoq dvoika ili ne6to takova ili samo vi podpisvat ocenkata i tva e??? :shock:

Basketball
12-26-2006, 14:42
Vinagi sum inala visoki ocenki po vs predmeti v u4ili6te. Sega vlqzoh v elitna ezikova gimnaziq, v koqto nivoto e mn po-visoko ot minaloto mi u4ili6te, i zapo4nah da izkarvam mn slabi ocenki po angliiski. Ve4e doide kraq na sroka, a az imam super slabi ocenki. Use6tam, 4e moje bi ne sum za tova u4ili6te, a tolkova iskah da vlqza, tolkova mi be6e trudno da izkaram visoki ocenki. Ima li na4in da re6a problema si? :evil:
Kato stoish w foruma nishto nqma da ti doide w glawata,bydi sigoren. :evil:

Бунтар
12-26-2006, 15:40
a da ti doide w glawata,bydi sigoren. :evil:

Сякаш па не теб ти е дошло... СигУрен, драги ;)