PDA

View Full Version : Дискусионна тема: Къде в България живеят най-хубавите жени?



Страници : [1] 2

Великите Българи
12-18-2006, 12:13
1. В коя част на страната са най-хубавите жени?
2. Кои са най-секси от населението:
а. Български
б. Туркини
в. Ромки
Г. Други (посочете)
3. Къде в България и от кой етнос са най-лесно достъпни?

JoeBanana
12-18-2006, 12:15
1. Бургас
2. Агонията на избора :mrgreen: затварям очите и квото напиша - в) :mrgreen:
3. Срещу подходящата сума няма недостъпни, от който и да е етнос :mrgreen:

Atika
12-18-2006, 12:17
1. Бургас
2. Агонията на избора :mrgreen: затварям очите и квото напиша - в) :mrgreen:
3. Срещу подходящата сума няма недостъпни, от който и да е етнос :mrgreen:

Ако искате да имате умни и красиви деца, ще трябва да се ожените за бургазлийка. Учените от Института по експериментална морфология и антропология твърдят, че Бургас е единствният град в цялата страна където естествени блондинки няма. Доказано е, че бургазлийката тежи средно около 60 килограма и е висока около метър и 60. Това я прави най-фината жена в цяла България. За разлика от дамите от Монтана, които пък се влезли в статистиката с най-пищни форми

Още един глас за Бургас :mrgreen:

12-18-2006, 12:19
И аз съм на мнение, че в Бургас са най-хубавите жени. Следвани от Варна и София (където има поселение от цялата страна)

JoeBanana
12-18-2006, 12:22
1. Бургас
2. Агонията на избора :mrgreen: затварям очите и квото напиша - в) :mrgreen:
3. Срещу подходящата сума няма недостъпни, от който и да е етнос :mrgreen:

Ако искате да имате умни и красиви деца, ще трябва да се ожените за бургазлийка. Учените от Института по експериментална морфология и антропология твърдят, че Бургас е единствният град в цялата страна където естествени блондинки няма. Доказано е, че бургазлийката тежи средно около 60 килограма и е висока около метър и 60. Това я прави най-фината жена в цяла България. За разлика от дамите от Монтана, които пък се влезли в статистиката с най-пищни форми

Още един глас за Бургас :mrgreen:
Която иска деца и е свободна и красива - да пише и ше си направим хубави бургазлийчета :mrgreen: :mrgreen:

д-р Посмъртов
12-18-2006, 13:01
1. В коя част на страната са най-хубавите жени?
2. Кои са най-секси от населението:
а. Български
б. Туркини
в. Ромки
Г. Други (посочете)
3. Къде в България и от кой етнос са най-лесно достъпни?


1.В частите на Рила над 2924 метра.
2.Други->ескимоските,пренесли се в България преди още викингите да си тръгнат.
3.София->Рандъм мост->Цеца Суровото (излиза сурово,да знаете)

jeditte
12-18-2006, 13:03
Я беж...най-убАвите/с ударение на А/ сме у Варна, само дето някои живеем вече у Северозападнала България муахахаха аре подкрепете със снимков материал де, покажете ги тия хубави жени :-D

12-18-2006, 13:14
Varnenkite sa si nai hubavi :smt016 :smt016 :smt016

Stefityyy
12-18-2006, 13:15
HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAH

"Seizure of Power" mnoL ma kefish :) :oops: :P :wink:

radito
12-18-2006, 13:17
Varnenkite sa si nai hubavi :smt016 :smt016 :smt016
ми че естествено!аз от много хора съм го чувала това! :mrgreen:

koalka
12-18-2006, 14:12
Чувала съм,че в Пловдив има доста хубави жена.Но и в София се срещат.

gangbang
12-18-2006, 14:51
В София естествено. При 2 млн. население, от което почти половината новодошли студенти и младежи да търсят препитание... Подбора на хубави жени е доста по-голем. Въпреки, че най-хубави са по варнеско и бургаско принципно 8)

air_J
12-18-2006, 15:03
Топ 3 - Стара Загора, Пловдив, Бургас. Грозни момичета от тези градове почти не съм виждал. :-({|=

Kitana
12-18-2006, 15:07
1. В коя част на страната са най-хубавите жени?- според приятелите ми в Пловдив И Бургас
2. Кои са най-секси от населението: жените от 16-29 :)
3. Къде в България и от кой етнос са най-лесно достъпни?- вси4ки няма зна4ение етноса стига да са тъпи :)

panterata
12-18-2006, 15:35
В Бургас естествено :)

LoRinSeR
12-18-2006, 15:36
Със сигурност знам, че най - грозните живеят в Благоевград.

c0ca1na
12-18-2006, 15:38
Тук стана евати рекламацията.....кой от каде е -> значи там са най-хубавите жени......... ц-ц ...... аз пък съм от София -> Софиянки са номер 1 :-) (в никакъв случеи не обиждам останалата част от алдиторията, просто изразявам собствено мнение :smt019 :-) )

sun4ooo`
12-18-2006, 15:48
Naj-qkite macki s f pld est \:D/ , po drugite vaprosi ... ](*,)

12-18-2006, 15:51
Със сигурност знам, че най - грозните живеят в Благоевград.

RUSE gi konkurirat :smt016

d3s0
12-18-2006, 16:04
Бургас са си доказани хубавици, аз мога да потвърдя :smt019
най-големите кучета са в Велико Търново. 2часа стоях на центъра и не видях едно хубаво момиче да мине.

Туркините и Рускините са също много красиви.
Като бях в Турция имаше много красиви. В Москва пак видях красиви ама май там са малко по тъпички.

pinK_Baby
12-18-2006, 16:29
Топ 3 - Стара Загора, Плодвид, Бургас. Грозни момичета от тези градове почти не съм виждал. :-({|=

С две ръце съм ЗА като съм напълно обективна :lol: (въпреки че съм от Стара Загора) Наистина по улиците на СтЗ и Пловдив може да срещнеш по всяко време много хубави и нагласени момичета , които се грижат за външния си вид и просто изглеждат супер добре и се обличат добре...За Бургас не мога да кажа , но който и да съм питала винаги е казвал , че в Стара Загора , Пловдив и Варна са най-хубавите момичета 8)

BorderManager
12-18-2006, 16:38
У Враца... [-(

air_J
12-18-2006, 16:39
Със сигурност знам, че най - грозните живеят в Благоевград.
Според мен са във Варна, но въпрос на вкус. :-({|=

DiDkoOo
12-18-2006, 16:50
Вижте ся ест че всеки ще подрепи своя град
Аз сам от Русе и 6а кажа 4е има доста дотини мацки 8)
Ходил сам и в други градове навсякаде ги има готените.
Но истината е 4е хубавите мацки са навсякаде из България(все пак сме страната с най-готините жени)
и както по-горе пишеше е също и въпрос на вкус
тва е :)

•b•э•b•0•
12-18-2006, 17:26
v HASKOVO sa nai-qkite, a v Byrgas sa izrodkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

shizzle
12-18-2006, 17:28
Най-хубавите са по Черноморието, спор няма! Там просто мешането на гените е МНООГО голямо - от елини и римляни в древни времена до гърци, турци и руси в по-нови. А от Бургас и Варна, залагам на Варна. Бургас има по-голямо реноме, защото там просто повече българи отиват на почивка. А във Варна гръцката, руската и македонската (!!) кръв са много силни и разхубявяват и така хубавите българки :D

Но най-хубавите цици са между Царевец и турската граница! ТУК СПОР НЯМА! Господи, Южно Черноморие, толкова много те обичам! Нудиските ти плажове любя и знойните тела милея..

•b•э•b•0•
12-18-2006, 17:30
v HASKOVO sa nai-qkite, a v Byrgas sa izrodkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

c0ca1na
12-18-2006, 17:33
v HASKOVO sa nai-qkite, a v Byrgas sa izrodkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Да........прав излязах , всеки си държи на неговото ! ...... пича явно е от Хасково , защото ако помислите малко ще обърнете внимание , че тази тема прилича малко на :"От каде сте? " , защото отговорите (поне според мен) са такива :smt019

•b•э•b•0•
12-18-2006, 17:46
v HASKOVO SA NAI QKITE A V BYRGAS NAI UJASNITE I AZ SAM OT BURGAS ZA SAJALENIE! MRAZQ GRADA SI SAMO HASKOVO I VARNA

12-18-2006, 17:47
ПЛОВДИВ ОЛЕ
ТУКА ИМА СЕКВИ :smt005

kofti_nick
12-18-2006, 17:48
София и Пловдив :oops:

deidiy
12-18-2006, 17:48
1. В коя част на страната са най-хубавите жени?
2. Кои са най-секси от населението:
а. Български
б. Туркини
в. Ромки
Г. Други (посочете)
3. Къде в България и от кой етнос са най-лесно достъпни?
1е естествено че в София 8)
2естествено че българките сме най 8)
3ми селянките кои :smt005

•b•э•b•0•
12-18-2006, 17:49
samo Haskovo ISKam haSkovo iskam Varnaaa >;(

Buttk0
12-18-2006, 17:50
Pustinqciiiiiiiii nadlygwate se !

c0ca1na
12-18-2006, 17:53
Pustinqciiiiiiiii nadlygwate se !
Хуу! Аре кат ние се наглъгваме да те чуем теб .....невежи младежо :-D :smt044

Buttk0
12-18-2006, 17:54
Montana for sure :) :twisted:

bulgarche
12-18-2006, 18:04
1. В коя част на страната са най-хубавите жени? :arrow: Казанлък и Стара Загора, макар за Стара Загора да не съм много сигурен. Това е според проучвания
2. Кои са най-секси от населението:
а. Български
3. Къде в България и от кой етнос са най-лесно достъпни? :arrow: Малцинствените груби, предимно млади момичета от ромски произход и срещу заплащане (което не е задължително).

Th3WildAng3l
12-18-2006, 18:13
Според мен по тази тема компетентно мнение могат да дадат само хора, които са живели достатъчно дълго в поне два града на България. Иначе много ясно, че ще каже града, в който живее. Иначе грозни българки няма.
Кои са най- секси: ами от посочените отговори - българки.
На последния въпрос някой беше дал много точен отговор - срещу добро заплащане има много достъпни.

JoeBanana
12-18-2006, 18:23
Иначе грозни българки няма.


Е хайде сега.... :mrgreen:

air_J
12-18-2006, 19:28
Е, аз откровенно казвам, че в моя град момичетата с наистина малки изключения не са нищо особенно. Не знам дали го казвам, защото ги виждам всеки ден и съм им свикнал, но за мен не са кой знае колко красиви (пак казвам, има си изключения). Но пък от друга страна, мой приятели като дойдат в Свищов и казват, че нашите били много хубави, та така - въпрос на вкус. Но топ 3 не се мени - Стара Загора, Пловдив, Бургас. :-({|=

12-18-2006, 19:50
У мойто легло са сички най-убави ама не живеят тука,само наминават :lol:

Lud_s_kolelo
12-18-2006, 20:36
menoga da kaja kade sa nai hubavi za mene sa v sf, no nqma kakvo da se zablujdavame nai-hubavi sa na moreto prez lqtoto zashtoto otvsqkade gledash napanati macki, zashtoto vsqka se stremi da napravi vpechatlenie :-D \:D/

malka_sladuranka
12-18-2006, 20:39
Според мен по тази тема компетентно мнение могат да дадат само хора, които са живели достатъчно дълго в поне два града на България. Иначе много ясно, че ще каже града, в който живее. Иначе грозни българки няма.
Кои са най- секси: ами от посочените отговори - българки.
На последния въпрос някой беше дал много точен отговор - срещу добро заплащане има много достъпни.

мисля че това е правилен отговор ;)

Amayo
12-18-2006, 20:39
В бургаз са най "леките" момичета. Там просто се ходи целево 8) .
Най красивите момичета са в Дупница и Благоевград яжте ми гооооооо. 8) И софия естествено ама айде нея не я броиме щото тука се пак са се некви гъзарки с кайени дето се контят яко.

12-18-2006, 21:05
Po cqla Bg ima gotini momi4eta!
Ama ako si tarsi6 nqkoq ot Pld ne si hva6tai-mn sa......aide da ne kazvam :smt005
Okolo Sofiiskiat region sa nai-gotinite-no ne i ot Sf

12-18-2006, 23:25
ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ ,ПЛОВДИВ

12-18-2006, 23:26
ПЛОВДИВ
ПЛОВДИВ
ПЛОВДИВ
ПЛОВДИВ
ПЛОВДИВ
ПЛОВДИВ
ПЛОВДИВ
ПЛОВДИВ
ПЛОВДИВ
ПЛОВДИВ
ПЛОВДИВ
ПЛОВДИВ
ПЛОВДИВ
ПЛОВДИВ

12-18-2006, 23:31
1. В коя част на страната са най-хубавите жени?
2. Кои са най-секси от населението:
а. Български
б. Туркини
в. Ромки
Г. Други (посочете)
3. Къде в България и от кой етнос са най-лесно достъпни?

1. Варна
2. Българки
3. Ромките в София или на пътя Варна-Бургас

gangbang
12-19-2006, 06:36
Най-лесни са селянките.

adoration_
12-19-2006, 07:03
1.Пловдив!!!
2.Български
3.Ромки
:)

ачката
12-19-2006, 07:26
най-шукаритетните са в с. Клозловец, с. Вардим, с. Ореш, с. Бъларене, с. Караманово че чак до с. Кривина и с. Пиперково там са готените който не знае каде се намират тези места мн е пропуснал :-)

12-19-2006, 08:36
София са най-хубави
Най-лесни - провинциалистките и ромките

ачката
12-19-2006, 09:07
ае ни от провинцията сме големи касметлии!!! и сените ни по лесни и домати и краставици в двора берем в лятото ко да ти кажа живот майка! :D :D :D
а това че в град София в петък не можеш да се свижеш на околовръсното защото всички граждани отиват да разпуснат в големите си извън градски вили в района на Сеславци и там подобни никой не го споменава :-k :-)

Eвропейката
12-19-2006, 09:31
а това че в град София в петък не можеш да се свижеш на околовръсното защото всички граждани отиват да разпуснат в големите си извън градски вили в района на Сеславци и там подобни никой не го споменава :-k :-)

Всички европейци живеят в периферията на големите градове, а в центровете им ходят на работа в луксозните си офиси. Така сме и тук в София, далеч напред в стандарта, в сравнение с дълбоката провинция, където дори знанието на български е под въпрос. За това и в последните години надойдоха много гастербайтери от българските села и провинциални градове.
А да не говорим за жените, известно е на всеки, че най-красивите и аткративни мадами се разхождат по бул. Витоша. :)

ачката
12-19-2006, 10:05
смятай колко си зле с главата иначе право че живееш на Витошка и че работиш в офис.....

air_J
12-19-2006, 10:10
най-шукаритетните са в с. Клозловец, с. Вардим, с. Ореш, с. Бъларене, с. Караманово че чак до с. Кривина и с. Пиперково там са готените който не знае каде се намират тези места мн е пропуснал :-)
Хах, това са селата, около Свищов. Аз лично не съм виждал кой знае колко хубави момичета от там (като бройка), ако си от района наоколо, може да се видим и да ме запознаеш. Определено проявявам интерес. :-({|=

ачката
12-19-2006, 10:35
най-шукаритетните са в с. Клозловец, с. Вардим, с. Ореш, с. Бъларене, с. Караманово че чак до с. Кривина и с. Пиперково там са готените който не знае каде се намират тези места мн е пропуснал :-)
Хах, това са селата, около Свищов. Аз лично не съм виждал кой знае колко хубави момичета от там (като бройка), ако си от района наоколо, може да се видим и да ме запознаеш. Определено проявявам интерес. :-({|= който търси намира а ти стой увас и си джъткай по форумчета :-D

Excellenz Girl
12-19-2006, 12:17
Стара Загора!!!

CVETELLINA
12-19-2006, 12:26
Амии аз съм за Пловдив,въпреки че тук в Плевен също сме си суперр хех :lol: ,по 2-я въпрос,много ясно,че българките сме си найй във всичко..А третия няма какво да го коментирам хах...не мисля че зависи от етноса :roll: :-D

shizzle
12-19-2006, 14:26
Европейката е абсолютно права, че в дълбоката провинции дори не могат да говорят български като хората. Но не забравяйте, че "Всичко, което не е до море, е провинция" (или нещо от сорта), а София е на цели 500 км от там.

По дяволите, много цигани говорят български по-добре от колегите ми!!

Cuddly
12-19-2006, 14:37
Амии аз съм за Пловдив,въпреки че тук в Плевен също сме си суперр хех :lol: ,по 2-я въпрос,много ясно,че българките сме си найй във всичко..А третия няма какво да го коментирам хах...не мисля че зависи от етноса :roll: :-D


Евала! Някой да се изкаже и за този хубав град с хубави девойки.. Ама айде да си мълча, че нали сме от провинцията.. :smt043
Колко сте тесногръди само... Поне се забавлявам..

air_J
12-19-2006, 15:29
най-шукаритетните са в с. Клозловец, с. Вардим, с. Ореш, с. Бъларене, с. Караманово че чак до с. Кривина и с. Пиперково там са готените който не знае каде се намират тези места мн е пропуснал :-)
Хах, това са селата, около Свищов. Аз лично не съм виждал кой знае колко хубави момичета от там (като бройка), ако си от района наоколо, може да се видим и да ме запознаеш. Определено проявявам интерес. :-({|= който търси намира а ти стой увас и си джъткай по форумчета :-D
Имаш ли някаква конкретна оферта? Иначе не стоя по форумите, обръщам внимание и на гаджето.
П.С.> Ако наистина има хубави - дай някоя снимка. :-({|=

ultra
12-20-2006, 01:39
Говорих с един историк и той ми съобщи,че най-красивите българки са в Ямболска област.Той надълго и нашироко ми разказа за три синджира роби и Индже (познато на всички) и как той ги е освободил точно в Ямболския край.Една част от робите са били всъщност робини,карани за султанските хареми,а както се предполага са били събрани най-красивите българки от всички краища на България.След като са били освободени те не са се върнали по родните си места,а са останали по този край и са създали семейства.
Дефакто и гените им са предадени по тези краища.
Всеки си хвали града,нали? :mrgreen:

doky
12-20-2006, 07:08
Пловдив естествено!

12-20-2006, 13:19
В София естествено. При 2 млн. население, от което почти половината новодошли студенти и младежи да търсят препитание... Подбора на хубави жени е доста по-голем. Въпреки, че най-хубави са по варнеско и бургаско принципно 8)София е 2млн ,колкото хуя ми се дърви през 5 сек....Иначе Варна и Плевен...

jeditte
12-20-2006, 14:32
...

gangbang
12-20-2006, 14:47
София е 2млн ,колкото хуя ми се дърви през 5 сек....Иначе Варна и Плевен...

Госте 2 млн. е бре, от секо село по 20 % на 6 млн. остатък при 8 млн. целостно население за страната + ребългаризинари македонци и секви такива... питай даскалката по математика и ше видиш, че формулата е верна :mrgreen:

Деси67
12-20-2006, 14:54
София и Бургас са най-хубави жени
Варна и София - мъже

gery_to
12-20-2006, 17:23
Много ясно че в Пловдив бе майна... ;)

rowzz
12-20-2006, 18:26
Варна и Пловдив..
http://img246.imageshack.us/img246/3601/2lwi1.jpg
това е жив пример

No|Problem
12-20-2006, 18:33
v gradovete ot iujnoto chernomorie :-D

Азисченцето
12-21-2006, 08:28
В Инстамбул и Анадола :smt007 :smt007 :smt007

12-21-2006, 13:05
V Plovdiv nqma momiche koeto da e grozno a nai-grozni sa ot Blagoevrad :wink:

l0liTa
12-21-2006, 13:09
razbira se, 4e vyv VARNA :oops: 8)

{Poison}
12-21-2006, 13:17
Въпросът и отговорите са много субективни,навсякъде има както красиви така и не чак толкова .....въпрос на вкус.

sexy_tigar4e_MM
12-21-2006, 19:44
Топ 3 - Стара Загора, Пловдив, Бургас. Грозни момичета от тези градове почти не съм виждал. :-({|=
awee na vsqkude ima hubavi i grozni momi4eta

gangbang
12-21-2006, 19:49
Говорих с един историк и той ми съобщи,че най-красивите българки са в Ямболска област.Той надълго и нашироко ми разказа за три синджира роби и Индже (познато на всички) и как той ги е освободил точно в Ямболския край.Една част от робите са били всъщност робини,карани за султанските хареми,а както се предполага са били събрани най-красивите българки от всички краища на България.След като са били освободени те не са се върнали по родните си места,а са останали по този край и са създали семейства.
Дефакто и гените им са предадени по тези краища.
Всеки си хвали града,нали? :mrgreen:

Да и Волен Сидеров е от там, като дойде на власт със сигурност само ямболската раса ше се приема за по-по-най :wink: :mrgreen:

Соня
12-21-2006, 23:47
Прочетох ви всичките глупости ... не мислех да пиша по темата,но просто не се сдържах.

Да започна със самата тема.
От Ямбол съм и ест ще кажа,че в Ямбол има много хубави жени,но съм на мнение,че в Бургас и Пловдив също има много красиви жени.

За това ... как да се изразя ... мм един вид изкарването на хората от провинцията като по ниши от така наречените "граждани" е меко казано абсурдно и напълно неоснователно.
За това,че в провинцията не се говори правилен български ... епа щото в София говорят много правилно.Даже да ви светна цяла България се подиграва на начина на говорене на софиянци.

И накрая това свързване на Ямбол с Волен Сидеров ...
Ха-Ха-Ха ... голям майтап стана нали ...
Kulio Gangstera много велики българи са родени и расли в Ямбол така,че една гнила ябълка не е показател.

12-22-2006, 06:21
Няма кв да говорим поморие е №1

shizzle
12-22-2006, 07:47
В по-големите градове има по-голямо мешане на гени и е научно предопределено там да има по-надарени и по-красиви хора, поне статистично.

Защо толкова много хора се кефят на мулати и метиси - това са смесвания на две различни раси => богат генен фонд => по-добър резултат.

Я да вземем една затворена общност като евреите? Че аз не мога да си представя да харесвам външността на една типична еврейка! Всички готини еврейки, които знам, имат "външна" кръв.

gangbang
12-22-2006, 12:41
Прочетох ви всичките глупости ... не мислех да пиша по темата,но просто не се сдържах.

Да започна със самата тема.
От Ямбол съм и ест ще кажа,че в Ямбол има много хубави жени,но съм на мнение,че в Бургас и Пловдив също има много красиви жени.

За това ... как да се изразя ... мм един вид изкарването на хората от провинцията като по ниши от така наречените "граждани" е меко казано абсурдно и напълно неоснователно.
За това,че в провинцията не се говори правилен български ... епа щото в София говорят много правилно.Даже да ви светна цяла България се подиграва на начина на говорене на софиянци.

И накрая това свързване на Ямбол с Волен Сидеров ...
Ха-Ха-Ха ... голям майтап стана нали ...
Kulio Gangstera много велики българи са родени и расли в Ямбол така,че една гнила ябълка не е показател.

Нема се плашиш. Тва за Волен си беше шега, въпреки че сега той е най-изявения представител на града. А па за говора цела западна България говори по-твърдичко, тъй че не е само София, но все пак тук се диктува модата :wink:

Sofiqneca
12-22-2006, 12:52
Emi az sum ot sofia i tuka ima sqkvi...ne se oplakvam.No dokolkoto znam v plovdiv ima mnogo krasivi momicheta...za burgas ne znam..nqkvi selqnki mi se vijdat :wink:

c0n7r0l
12-22-2006, 13:53
1. Бургас
2. Агонията на избора :mrgreen: затварям очите и квото напиша - в) :mrgreen:
3. Срещу подходящата сума няма недостъпни, от който и да е етнос :mrgreen: estestveno 4e tuka v burgas si4ko e nai ...daje i jenite ni sa nai hubavi :smt004 :smt004

malka_sladuranka
12-22-2006, 13:56
Прочетох ви всичките глупости ... не мислех да пиша по темата,но просто не се сдържах.

Да започна със самата тема.
От Ямбол съм и ест ще кажа,че в Ямбол има много хубави жени,но съм на мнение,че в Бургас и Пловдив също има много красиви жени.

За това ... как да се изразя ... мм един вид изкарването на хората от провинцията като по ниши от така наречените "граждани" е меко казано абсурдно и напълно неоснователно.
За това,че в провинцията не се говори правилен български ... епа щото в София говорят много правилно.Даже да ви светна цяла България се подиграва на начина на говорене на софиянци.

И накрая това свързване на Ямбол с Волен Сидеров ...
Ха-Ха-Ха ... голям майтап стана нали ...
Kulio Gangstera много велики българи са родени и расли в Ямбол така,че една гнила ябълка не е показател.

тази тема имам чувството че отива натам че да се заформи един спор софия срещу другите градове.. :-k а не трябва така... "Даже да ви светна цяла България се подиграва на начина на говорене на софиянци."- както ти казваш звучи много как да го кажа... просташко ;)

12-22-2006, 17:07
Cqla bulgariq se podigrava na sofiancite kak govorqt???Hmm mnogo obicham zlobni selqni da pochnat da se pravqt na interesni.Obiknoveno takiva kato doidat v sf gi prebivame i gi naebavame da znaqt da si sedqt na selo da pasat ofcete...ae osuznaite se we

12-22-2006, 17:22
АМИ най-яките жени живеят при мене,в мене понякога и се въртят окло мене.С една(5)думи където аз тем и те

Beautiful eyes!@#!
12-22-2006, 17:31
хора туй горното аз го написах ама нещо се е прецакало

"selqnkata"
12-22-2006, 18:11
Ave Sofianeca 6to mi se struva 4e ti si nai golemiq selqnin tuka a?li4i si kolko golqm razbira4 si q otidi i se grymni i naprai usluga na vsi4kini!Ti moje6 li da 4ete6 pita sa kade sa nqi hubavite jeni kazva6 grad i tolkoz trygnal toi da mi izkazva mneniq kyde bili selqnkite :!:

ачката
12-22-2006, 18:31
Cqla bulgariq se podigrava na sofiancite kak govorqt???Hmm mnogo obicham zlobni selqni da pochnat da se pravqt na interesni.Obiknoveno takiva kato doidat v sf gi prebivame i gi naebavame da znaqt da si sedqt na selo da pasat ofcete...ae osuznaite se we мисля че може и да е така но едвали точно ти биеш и ебеш :-)

feshankaa
12-22-2006, 18:39
Абе тука става една обърквация-единия казва нещо,другия го обвинява за казаното...трети пък претендирА че е най красивия,четвърти го обижда...Лудницааа...В Фън има една тема с име ЛУДНИЦА :) я влезте там да спорите щот тя е за всякви глупости като тея дето пишете тука :smt013 :smt019 ПО темата :arrow: сорка много ама не мисля че жените от един град специално са най-хубави.Навсякъде има хубави жени,независимо дали са малко или много ! :smt019

Lov3Don`tCosT
12-22-2006, 18:56
Говорих с един историк и той ми съобщи,че най-красивите българки са в Ямболска област.Той надълго и нашироко ми разказа за три синджира роби и Индже (познато на всички) и как той ги е освободил точно в Ямболския край.Една част от робите са били всъщност робини,карани за султанските хареми,а както се предполага са били събрани най-красивите българки от всички краища на България.След като са били освободени те не са се върнали по родните си места,а са останали по този край и са създали семейства.
Дефакто и гените им са предадени по тези краища.
Всеки си хвали града,нали? :mrgreen:

Tochno tochno da d a da da da barvo;]

zmei15
12-22-2006, 19:43
Vinagi kogato se komentira po temata za damskata krasota sam imal nepriatnoto useshtane, che po tozi nachin zenata se prevrashta v stoka.Tova e napravo brutalno.Opitaite se da poglednete po drug nachin na konkursite za krasota!Da naistina krasotata sashtestvuva i tia shte spasi sveta,no koe e krasivo? I triabva li da unificirame kriteriite si za krasota, za da mozem da kazem ,che tam i tam damite sa nai-krasivi.Spored men pone tuk ne triabva da se tarsi unifikacia zashtoto pak shte likvidirame pravoto na izbor na neshto po-razlichno i shte dadem vazmoznost da ni manipulirat /nas mazete/ s tova kakvi triabva da se zenite ,koito haresvame,i damite kak triabva da izglezdat.Ami to tova si e protiv evoliuciata.Zashto vsichko triabva da se obrashta na pazar.Vav vsiaka zena ima po neshto krasivo stiga mazkata polovina da ima ochi za nego.

ultra
12-23-2006, 13:52
Прочетох ви всичките глупости ... не мислех да пиша по темата,но просто не се сдържах.

Да започна със самата тема.
От Ямбол съм и ест ще кажа,че в Ямбол има много хубави жени,но съм на мнение,че в Бургас и Пловдив също има много красиви жени.

За това ... как да се изразя ... мм един вид изкарването на хората от провинцията като по ниши от така наречените "граждани" е меко казано абсурдно и напълно неоснователно.
За това,че в провинцията не се говори правилен български ... епа щото в София говорят много правилно.Даже да ви светна цяла България се подиграва на начина на говорене на софиянци.

И накрая това свързване на Ямбол с Волен Сидеров ...
Ха-Ха-Ха ... голям майтап стана нали ...
Kulio Gangstera много велики българи са родени и расли в Ямбол така,че една гнила ябълка не е показател.

Да не забравяме нИдялко :mrgreen: :mrgreen: ]
(*,) [-X

По принцип трябва да се съгласим,че в по-голям град винаги ще има доста повече красиви момичета,а и момчета.В по-малките градове естествено ще има по-малко.
Обаче не мога да си изкривя душата и да не спомена,че наистина има мн красиви Ямболийки... :mrgreen:
Бургазлийки също са мн натокани,въобще жените от черноморието,пловдивчанки също,но софиянки,може би със надутото си самочувствие,че са от столицата някак вместо да ги харесаш,ти стават гадни.
А и мога да кажа,че като цяло хората от единия до другия край на България са твърде различни и всеки си има своя чар.

malka_sladuranka
12-23-2006, 14:06
офф...много глупава ми се вижда темата...навсякъде има красиви и грозни хора..нали всички сме българи все пак..

gangbang
12-23-2006, 15:07
Тези дето са писали, че "софиянки били надути" сте в грешка. Нема такова нещо, мацките са си много точни и изобщо не се надуват, стига естествено да не им се говори на меко :mrgreen:

malka_sladuranka
12-23-2006, 20:38
софиянки сме надути...бургазлийки са незнам си кви...варненки незнам пък кви...ами пловдивчанки..и те незнам там какви....темата е супер тъпа...айде стига не може да се определя човек по това от къде е... ](*,)

Night_lover
12-23-2006, 21:23
nai-hubavite jeni sa v PLEVEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12-23-2006, 21:43
V Plovdiv nqma momiche koeto da e grozno a nai-grozni sa ot Blagoevrad :wink:
ima mn grozni jeni v plovdiv brat(sestro)ogledai se malko i 6te vidi6 ot 10 8 sa grozni.razbirase 4e ima i mn krasivi momi4eta no v koi li grad gi nqma vse pak!balgarite sme krasivi hora i saotvetno jenite ni sa gotini no ne moje da se kaje 4e vsi4ki sa krasivi vav vseki grad si ima kakto gotini taka i ne tolkova gotini macki!i m/u drugoto az sam ot provinciqta(stz)i ujasno mn se draznq kogato nqkoi si nadut sofiqnec zapo4ne da mi se pravi na grajdanin a vsi4ki ostanali sme selqni,6te vi e'a v buklucite prosti!!!!!!!!

12-23-2006, 21:59
В Бургас естествено :)

razbira se v Burgas :D

gangbang
12-24-2006, 14:10
Днеска ква видех от Трън... явно и в тоя град има яки мадами. Ае 1 глас и за него 8)

Amayo
12-24-2006, 18:35
[но софиянки,може би със надутото си самочувствие,че са от столицата някак вместо да ги харесаш,ти стават гадни.
На селянките са им гадни естествено - самочувствието им не е надуто а опрадвано мила. :lol: :mrgreen:

GiRl^of^PriStOn
12-24-2006, 18:43
Ami malko sym pristrastna i gordo moga da kaja che v Montana sa nai-gotinite macki(zaedno s men) :wink: :oops:

gangbang
12-24-2006, 18:48
Ami malko sym pristrastna i gordo moga da kaja che v Montana sa nai-gotinite macki(zaedno s men) :wink: :oops:

Има готини там, верно е. Лично съм се уверил и аз :P

alfcheto
12-24-2006, 20:10
nai qkite sme si v pazardjik :-D

vivian
12-24-2006, 20:50
1.Plovdiv estestveno!

malka_sladuranka
12-24-2006, 20:52
абе у софийско равно поле сме най-арните невести....

gangbang
12-24-2006, 20:57
абе у софийско равно поле сме най-арните невести....

Па като гледам ква стройна снага си извила на аватаро, баш право си думаш :mrgreen:

malka_sladuranka
12-24-2006, 21:02
абе у софийско равно поле сме най-арните невести....

Па като гледам ква стройна снага си извила на аватаро, баш право си думаш :mrgreen:

чшшшшшшш брат....не е само на аватаро...и на живо ква съм...тънка фиданкаа....хаха ;)

Rookie
12-24-2006, 21:23
лелелелее, всички тук май забравяте лафа "над Плевен и със самолет да минеш, пак ще хванеш срамна болест" :-D

В Плевен е лудница, след тва е Варна, за др градове не мога да дам мнение :wink:

malka_sladuranka
12-24-2006, 21:30
лелелелее, всички тук май забравяте лафа "над Плевен и със самолет да минеш, пак ще хванеш срамна болест" :-D

В Плевен е лудница, след тва е Варна, за др градове не мога да дам мнение :wink:

аз това за плевен го знам като виц...дето Бог дал на едно ангелче един чувал с к*рви и казал да мине над Света и да пусна навсякъде по 1..обаче ангелчето се върнало много скоро..Бог го попитал "кво става бе...що толкова бързо се върна" а ангелчето изпсувало и казало "мани над Плевен се скъса чувала"
значии...нищо лично не искам да кажа за девойките от Плевен просто така го знам вица ;) няма да ми се сърдите ;)

gangbang
12-24-2006, 21:33
Не е само виц, гарантирам ти :wink:

malka_sladuranka
12-24-2006, 21:33
Не е само виц, гарантирам ти :wink:

аа незнам не искам да обиждам никой ;)

gangbang
12-24-2006, 21:36
Според мен не е обида, а си е комплимент :)

12-24-2006, 21:49
Въпрос :
Какви са красивите студентки от София?
Отговор:
Пловдивчанки :P

12-24-2006, 23:05
{Бургазлийките} сме си най-красивите и яки мацки :P

12-25-2006, 07:15
[но софиянки,може би със надутото си самочувствие,че са от столицата някак вместо да ги харесаш,ти стават гадни.
На селянките са им гадни естествено - самочувствието им не е надуто а опрадвано мила. :lol: :mrgreen:

ГРАЖДАНИНО!!!
Дошли от разстояние една туба бензин в Сф и после софианец ми се пишеш!!!
И не ми разправяй,че събота и неделя ходите по ВИЛИТЕ си на СЕЛО хахаха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
На Вилата съм,тъй като кажеш изглежда по-ГРАДСКО...,май вие се комплексирате повече,щото ви е срам да си кажете,че ваще са довтасали от село в големия град и едно време са лизали задниците на управниците само и само да ги дАрят с някоя панелка-кутийка...
Признавам само и единсвено старата буржоазия,онея дърти бабки,натоканите и със 3,4 апартамента-рестиТутки...Т`ва вече е софианка...
Та,за к`во самочувствие става въпрос???

(не искам да слагам под общ знаменател всички граЖдани на София,но като ми излезе някой с подобен коментар,което винаги става и просто не мога да не се зачекна)

ачката
12-25-2006, 07:19
май София е болна тема на софиянците :D аз съм си от село и ми е гот по цял ден на "вилата" да си почивам а хората горките само в събота и неделя могат да изживеят това което аз цял живот :lol: :lol: :lol:

shizzle
12-25-2006, 09:25
май София е болна тема на софиянците :D аз съм си от село и ми е гот по цял ден на "вилата" да си почивам а хората горките само в събота и неделя могат да изживеят това което аз цял живот :lol: :lol: :lol:

Ти, където и да идеш, селото е в теб и се чувстваш като у дома си. Да си селянин при теб не е статус, това е Философия!

ачката
12-25-2006, 09:28
май София е болна тема на софиянците :D аз съм си от село и ми е гот по цял ден на "вилата" да си почивам а хората горките само в събота и неделя могат да изживеят това което аз цял живот :lol: :lol: :lol:

Ти, където и да идеш, селото е в теб и се чувстваш като у дома си. Да си селянин при теб не е статус, това е Философия! ан така вече ме разбираш перфектно само че всичко е до тук няма да ти давам да ми пипаш пишката :lol: :lol:

12-25-2006, 09:34
май София е болна тема на софиянците :D аз съм си от село и ми е гот по цял ден на "вилата" да си почивам а хората горките само в събота и неделя могат да изживеят това което аз цял живот :lol: :lol: :lol:

Ти, където и да идеш, селото е в теб и се чувстваш като у дома си. Да си селянин при теб не е статус, това е Философия!

Шизъл.............. от доска време искам да ти го призная :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ...... ти си най-красивата в този форум, мога ли да те поканя на бала? :lol: :lol: :lol: :lol:

ачката
12-25-2006, 09:38
незнам кое е повече в него красотата или умът му мн се затруднявам :-k :-k :shock: :D

Amayo
12-25-2006, 09:43
[но софиянки,може би със надутото си самочувствие,че са от столицата някак вместо да ги харесаш,ти стават гадни.
На селянките са им гадни естествено - самочувствието им не е надуто а опрадвано мила. :lol: :mrgreen:

ГРАЖДАНИНО!!!
Дошли от разстояние една туба бензин в Сф и после софианец ми се пишеш!!!
И не ми разправяй,че събота и неделя ходите по ВИЛИТЕ си на СЕЛО хахаха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
На Вилата съм,тъй като кажеш изглежда по-ГРАДСКО...,май вие се комплексирате повече,щото ви е срам да си кажете,че ваще са довтасали от село в големия град и едно време са лизали задниците на управниците само и само да ги дАрят с някоя панелка-кутийка...
Признавам само и единсвено старата буржоазия,онея дърти бабки,натоканите и със 3,4 апартамента-рестиТутки...Т`ва вече е софианка...
Та,за к`во самочувствие става въпрос???

(не искам да слагам под общ знаменател всички граЖдани на София,но като ми излезе някой с подобен коментар,което винаги става и просто не мога да не се зачекна)
Ее дъртите са се по партийна линия. Дедо ми е удостоен с почетен медал герой на труда, другия генерал, сички баби се доктори по бивша и настояща номенклатура. Към девето коляно чак имаме един който не еродом от София, един дядо в гърция стария Михайлов който беше роден в македония но за разлика от сега той се е признавал за БЪЛГАРИН от македония. Тогава не е имало такива глупости като сега. И имаме некви снимки от ебем ти времето където го има тоя пра пра пра..дядо и разни войводи, хайдутите яне попаджийски, петко вълчанов, страхил незнам си кой се исторически личности. И тогава лето хиляда осемсотитин незнамс и коя е била такавамизерия че са зели всички сираци на умрелите хайдути и са ги изпратили в канада а те пък са отишли в софия и там се е завила родата и пра дядо ми е разправял как като е бил на 6 годинки неговия дядо стария михайлов му е показвал тая снимка с войводите. А междодругото пък по това време един от тия сираци който се пада някъв братовчед на некой от дядовците се връща от канада и като му показваме от къде е дошъл и какви хора са били неговите родители и му се къса сърцето.

12-25-2006, 09:46
[но софиянки,може би със надутото си самочувствие,че са от столицата някак вместо да ги харесаш,ти стават гадни.
На селянките са им гадни естествено - самочувствието им не е надуто а опрадвано мила. :lol: :mrgreen:

ГРАЖДАНИНО!!!
Дошли от разстояние една туба бензин в Сф и после софианец ми се пишеш!!!
И не ми разправяй,че събота и неделя ходите по ВИЛИТЕ си на СЕЛО хахаха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
На Вилата съм,тъй като кажеш изглежда по-ГРАДСКО...,май вие се комплексирате повече,щото ви е срам да си кажете,че ваще са довтасали от село в големия град и едно време са лизали задниците на управниците само и само да ги дАрят с някоя панелка-кутийка...
Признавам само и единсвено старата буржоазия,онея дърти бабки,натоканите и със 3,4 апартамента-рестиТутки...Т`ва вече е софианка...
Та,за к`во самочувствие става въпрос???

(не искам да слагам под общ знаменател всички граЖдани на София,но като ми излезе някой с подобен коментар,което винаги става и просто не мога да не се зачекна)
Ее дъртите са се по партийна линия. Дедо ми е удостоен с почетен медал герой на труда, другия генерал, сички баби се доктори по бивша и настояща номенклатура. Към девето коляно чак имаме един който не еродом от София, един дядо в гърция стария Михайлов който беше роден в македония но за разлика от сега той се е признавал за БЪЛГАРИН от македония. Тогава не е имало такива глупости като сега. И имаме некви снимки от е*** ти времето където го има тоя пра пра пра..дядо и разни войводи, хайдутите яне попаджийски, петко вълчанов, страхил незнам си кой се исторически личности. И тогава лето хиляда осемсотитин незнамс и коя е била такавамизерия че са зели всички сираци на умрелите хайдути и са ги изпратили в канада а те пък са отишли в софия и там се е завила родата и пра дядо ми е разправял как като е бил на 6 годинки неговия дядо стария михайлов му е показвал тая снимка с войводите. А междодругото пък по това време един от тия сираци който се пада някъв братовчед на некой от дядовците се връща от канада и като му показваме от къде е дошъл и какви хора са били неговите родители и му се къса сърцето.

Амаьо, и да нарежда :-k :-k :-k ДА ДА

12-25-2006, 15:36
на този въпрос няма две мнения - Варна , на 2 място Ст. Загора

radito
12-25-2006, 15:45
айде стига спорове!трябва да се радваме че българките сме на 3-то място в света по красота!лично го гледах по немската телевизия! :wink:

PaSsioN_GiRL
12-25-2006, 17:54
В Пловдив и в Бургас безспорно :lol:

teardrop
12-25-2006, 18:47
Абе българките са красиви, коя къде е по-красива от другите никой не може да каже. И все пак може би по-хубави са там, където въздухът е по-чист (действа по-добре на кожата и абе, на всичко) - тоест където има планини и до морето.

12-25-2006, 19:56
май София е болна тема на софиянците :D аз съм си от село и ми е гот по цял ден на "вилата" да си почивам а хората горките само в събота и неделя могат да изживеят това което аз цял живот :lol: :lol: :lol:

Ти, където и да идеш, селото е в теб и се чувстваш като у дома си. Да си селянин при теб не е статус, това е Философия!

Шизъл.............. от доска време искам да ти го призная :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ...... ти си най-красивата в този форум, мога ли да те поканя на бала? :lol: :lol: :lol: :lol:

shizzle
12-25-2006, 20:04
Шизъл.............. от доска време искам да ти го призная :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ...... ти си най-красивата в този форум, мога ли да те поканя на бала? :lol: :lol: :lol: :lol:
Съжалявам, Умнияя, ама аз ебa на първа среща. :twisted:

12-25-2006, 22:49
Шизъл.............. от доска време искам да ти го призная :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ...... ти си най-красивата в този форум, мога ли да те поканя на бала? :lol: :lol: :lol: :lol:
Съжалявам, Умнияя, ама аз ебa на първа среща. :twisted:

Тебе пък кой те кани на среща? Шизъл, добре ли си ве момче? Нещо не наред с теб. Почваш да си въобразяваш някакви неща... Ако чуваш гласове в главата си НЕДЕЙ ГИ СЛУША, НЕ ТИ МИСЛЯТ ДОБРОТО!

12-26-2006, 11:07
В Скопие

12-26-2006, 13:04
De a kade ima maje????

WindWaker
12-27-2006, 02:30
Burgas N=1 !!! ae to i az sym ot Burgas, ujnoto 4ernomorie naistina smqtam 4e sa nai-krasivi momi4etata oba4e vse pak.....ako krasotata za Vas e edinstveno vun6niq vid - da, elate tuk. No ako za Vas krasotata ne e edinstveno vun6na a i vutre6na - togava grada ne go znam koi e. moqta priqtelka e ot Ruse (ot malka jivee v Burgas de) .... abe deda znam. no vse pak s 2 ryce za Burgas. Varna tam s dve ryce za geiovete, tam im e carstvoto :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

JONi_666
12-27-2006, 03:59
awe NAI TUPITE MOMI4ETA SA TUKA V KOZLODUY :D
A NAI - QKITE PUTKI SA VUV SOFIq
VARNA
PLENEN
PLOVDIV
VELIKO TURNOVO
BURGAS
TVA SA GRADOVETE S QKI MACKI (iLi are de nai - qkite macki)
:D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

gotinam
12-27-2006, 10:18
Софиянки са с класи над провинциалистките :!:

krem4et0
12-27-2006, 10:25
Софиянки са с класи над провинциалистките :!:
да с класа отгоре са по отношение на ходенето ниглеже на работа,липсата на вкус и по отношение на чалгарския им грим. Айде моля ти се-нали съм ги виждала-аз така да хвърля кофата с боклук не ходя,както те на работа и на заведения. Разбира се,че не всички са така,то като видя дрипла даже и тук в Свищов-знам,че е от голям град,най-често столицата. Да си купиш модни и скъпи дрешки не е достатъчно,за да изглеждаш добре. Нужно е да имаш стил и вкус. А пък за външна красота-вече толкова са се омесили,че не се знае кой от къде е. Има хубави жени навсякъде,както и грозни. В софия хубавите може да са повече,ама все пак говорим за население доста над това на повечето градве. В 1 село може да има 2 хубави момичета,а в С офия 2000,но това не е показател къде са най-хубавите момичета.

gotinam
12-27-2006, 10:33
Софиянки са с класи над провинциалистките :!:
да с класа отгоре са по отношение на ходенето ниглеже на работа,липсата на вкус и по отношение на чалгарския им грим. Айде моля ти се-нали съм ги виждала-аз така да хвърля кофата с боклук не ходя,както те на работа и на заведения. Разбира се,че не всички са така,то като видя дрипла даже и тук в Свищов-знам,че е от голям град,най-често столицата. Да си купиш модни и скъпи дрешки не е достатъчно,за да изглеждаш добре. Нужно е да имаш стил и вкус. А пък за външна красота-вече толкова са се омесили,че не се знае кой от къде е. Има хубави жени навсякъде,както и грозни. В софия хубавите може да са повече,ама все пак говорим за население доста над това на повечето градве. В 1 село може да има 2 хубави момичета,а в С офия 2000,но това не е показател къде са най-хубавите момичета.

Говоря за тези родени в София и израснали тук. Иначе има много такива, каквито споменаваш, но те са новозаселили се първенюта с много пари и малко акъл. Тези дни по празниците, като се изчисти от провинциалисти, градът си отдъхна и по улиците почти не могат да се видят зле облечени и зле изглеждащи жени и мъже. Разликата беше осезаема просто.

krem4et0
12-27-2006, 11:09
че колко от софиянците се кореняци? Имай предвид,че преди 100-тина години градът макар и столица не е бил много голям от към брой население. Все пак едва ли са много хорана,чиито баби са родени в Столицата. повечето пак са от селата. То няма лошо-и аз имам селски корен. Кой в България няма?

gotinam
12-27-2006, 11:17
че колко от софиянците се кореняци? Имай предвид,че преди 100-тина години градът макар и столица не е бил много голям от към брой население. Все пак едва ли са много хорана,чиито баби са родени в Столицата. повечето пак са от селата. То няма лошо-и аз имам селски корен. Кой в България няма?

Според западноевропейските стандарти, за гражданин се смята човек, произхождащ от даден град, поне 3 поколения на зад... бабата и дядото, майката и бащата и децата. Моя корен е от преселници от Македония в началото на миналия век, които в последствие са живяли се в София. Повечето софиянци също се кореняци, тъй като до 1991 г. имаше жителство и са се заселили между 1944 - 1948 г.
След 1991 г. нататък вече са новодошлите... А иначе до преди 50 години България е била страна от аграрно-селски тип и е съвсем нормално над 50% от градските жители да имат роднини и имоти на село.

WindWaker
12-27-2006, 15:36
kakvi klasi otgore be, XAXAXAXAXA, sofianci ste nai prostite par4eta ot cqlata strana e, kat ste tolkoz stilni, krasivi i neznam si o6te kakvi - stoite si tam - lqtoto ne ste dobre do6li na more ! vi takoam i mrusniq grad ko sa zanimavam vyob6te

Amayo
12-27-2006, 16:45
kakvi klasi otgore be, XAXAXAXAXA, sofianci ste nai prostite par4eta ot cqlata strana e, kat ste tolkoz stilni, krasivi i neznam si o6te kakvi - stoite si tam - lqtoto ne ste dobre do6li na more ! vi takoam i mrusniq grad ko sa zanimavam vyob6te
Варненски селяни във клубЪ, бургаски шушляци вЪв клобъ :-D . Аз вече на родно и негодно черноморие НЕ ходя. У турците дори предпочитам, първо че епо хубаво и второ не ми дерат кожите селски тарикати ве мой.

12-27-2006, 19:48
kakvi klasi otgore be, XAXAXAXAXA, sofianci ste nai prostite par4eta ot cqlata strana e, kat ste tolkoz stilni, krasivi i neznam si o6te kakvi - stoite si tam - lqtoto ne ste dobre do6li na more ! vi takoam i mrusniq grad ko sa zanimavam vyob6te
Варненски селяни във клубЪ, бургаски шушляци вЪв клобъ :-D . Аз вече на родно и негодно черноморие НЕ ходя. У турците дори предпочитам, първо че епо хубаво и второ не ми дерат кожите селски тарикати ве мой.

Лелеееееее амаьо, неможе да си толкова заблуден момче. Всички столици на държави са на море, защото там се развива най-много търговията. Ще ни наричаш селяни. Намиращи се на забравено от бога място - София- и говориш глупости, дори и като виждам диалекта ти на мутирал от кремиковци начин на говорене. Винаги ми е било интересно защо Така тази тооооолкова голяма и толкова в бъдещето столица като София смърди, буквално смърди на отпадъци. Защо ли във Варна нямаме такива проблеми? Глупав си е момче. Когато стане лято зако не си висиш в апартамента ами идваш да убиваш рибите на морето, не къпал се 6 месеца (нещо напълно нормално за софиянци) и идва да си топне задника в морето. Заради такива като вас, риболовния бизнес замря. Варна си е върха, не случайно и в миналото е била столица! София е пълна сметищна дупка, където хората се разделят на клошари , и на такива дето само мачкат боклука. Жалък си амаьо, невероятно жалък.

ВАРНА Е ДЪ БЕСТ!

ачката
12-27-2006, 20:06
да има има какво да се каже
готина мацка ти хубаво каза че три поколения ти трябват за да си гражданин самоче от 1940г. го сега не са 3 :) можеби децата ти ще станат софианчета може би
krem4et0 е то на село момиченцата са най-арни то секи тей вика Свищов ммм да има ама ония ден вас ученичките като ви видях как се бяхте натъкмили на 21-22 там за ваканцииката чак очуден останах че имало готини, мовече се гласете вие за теб незнам да ли се гласиш ако го правиш кажи и на приятелките си
Amayo тъп селски шоп това е :) морето това морето онова я посети следващото лято Слънчев бряг или Созопол, Албена да си говорим тогава ама съгорно не ти стигат кинтите, каде си тръгнал за Турция се кавал те такива там като теб на границата ги ебат и връщат обратно а между другото навсякаде е така, ама с тоя прост манталитет сигорно вече си го разбрал анално:)

malka_sladuranka
12-27-2006, 20:06
че колко от софиянците се кореняци? Имай предвид,че преди 100-тина години градът макар и столица не е бил много голям от към брой население. Все пак едва ли са много хорана,чиито баби са родени в Столицата. повечето пак са от селата. То няма лошо-и аз имам селски корен. Кой в България няма?

мила ти ще искараш още малко че в София е само сборище на селяндури, ще искараш че са на изчезване, въздържах се от подобни изказвания, но виждам как постоянно темата стърчи най-отгоре и ни обиждат разни комплексари... ](*,) ](*,) ](*,) имайте малко уважение все пак.Иначе голям процент подкрепям готината мацка. А колкото до въпроса ти за бабите родени в София ще кажа че мойте са от тук.

ачката
12-27-2006, 20:10
мен само пари могат да ме комплексират говоря за мн пари, а иначе я като сте 3-4 поколения граждани имате ли си села, аз съм пт провинцията и нямам село а вие? ако нямате тогава вече може да се говори за селско държане и градско иначе в селата има мн по грамотни хора от колкото си мислите :)

Amayo
12-27-2006, 20:18
kakvi klasi otgore be, XAXAXAXAXA, sofianci ste nai prostite par4eta ot cqlata strana e, kat ste tolkoz stilni, krasivi i neznam si o6te kakvi - stoite si tam - lqtoto ne ste dobre do6li na more ! vi takoam i mrusniq grad ko sa zanimavam vyob6te
Варненски селяни във клубЪ, бургаски шушляци вЪв клобъ :-D . Аз вече на родно и негодно черноморие НЕ ходя. У турците дори предпочитам, първо че епо хубаво и второ не ми дерат кожите селски тарикати ве мой.

Лелеееееее амаьо, неможе да си толкова заблуден момче. Всички столици на държави са на море, защото там се развива най-много търговията. Ще ни наричаш селяни. Намиращи се на забравено от бога място - София- и говориш глупости, дори и като виждам диалекта ти на мутирал от кремиковци начин на говорене. Винаги ми е било интересно защо Така тази тооооолкова голяма и толкова в бъдещето столица като София смърди, буквално смърди на отпадъци. Защо ли във Варна нямаме такива проблеми? Глупав си е момче. Когато стане лято зако не си висиш в апартамента ами идваш да убиваш рибите на морето, не къпал се 6 месеца (нещо напълно нормално за софиянци) и идва да си топне задника в морето. Заради такива като вас, риболовния бизнес замря. Варна си е върха, не случайно и в миналото е била столица! София е пълна сметищна дупка, където хората се разделят на клошари , и на такива дето само мачкат боклука. Жалък си амаьо, невероятно жалък.

ВАРНА Е ДЪ БЕСТ!
Ми ббраточка - щото по коледа е традиция сички селяци да събират децата (мама и тате накачиха ли те в опел кадета?) и марш у софия да налазват промоциите по илиенци а за модерните провинциялисти в МОЛ оф София. И сяка коледа бедния ни градец отчита рекордни стойности на селяндурщина, задръствания, цигания, мръсотия. Абе селяци на гости. Как нема да смърди. Мислиш че ми харесва че сичко живо дойде тука. Ъ -ъ ве мойййй, шушляци от тутракан - във клуба.

А ачката - знаеш ли по кво се познава селянина - по тва че вика на софиянеца - шоп. :mrgreen:

ачката
12-27-2006, 20:25
не ви знам в ония край аз само през летището съм минавал благодаря ти боже!

shalis
12-27-2006, 20:45
Buuuuurgas, a m/u dr Burgas e i banka za sperma.Dokazanoe , 4e ako iskate krasivi i svetlooki deca trqbva da si hvanete burgazliika/burgazliq

Mastodont
12-27-2006, 21:42
И аз подкрепям, че по Черноморието бая харни моми се виждат =D>

SeXy^MaCe
12-28-2006, 06:12
Vyv vseki grad si ima hubavi momi4eta.No masovo nai-hubavite sa v Burgas tfa.ISTINATA BOLI. hahahah 6opi takiva

Basketball
12-28-2006, 07:08
Warna twurdo.

12-28-2006, 08:24
kakvi klasi otgore be, XAXAXAXAXA, sofianci ste nai prostite par4eta ot cqlata strana e, kat ste tolkoz stilni, krasivi i neznam si o6te kakvi - stoite si tam - lqtoto ne ste dobre do6li na more ! vi takoam i mrusniq grad ko sa zanimavam vyob6te
Варненски селяни във клубЪ, бургаски шушляци вЪв клобъ :-D . Аз вече на родно и негодно черноморие НЕ ходя. У турците дори предпочитам, първо че епо хубаво и второ не ми дерат кожите селски тарикати ве мой.

Лелеееееее амаьо, неможе да си толкова заблуден момче. Всички столици на държави са на море, защото там се развива най-много търговията. Ще ни наричаш селяни. Намиращи се на забравено от бога място - София- и говориш глупости, дори и като виждам диалекта ти на мутирал от кремиковци начин на говорене. Винаги ми е било интересно защо Така тази тооооолкова голяма и толкова в бъдещето столица като София смърди, буквално смърди на отпадъци. Защо ли във Варна нямаме такива проблеми? Глупав си е момче. Когато стане лято зако не си висиш в апартамента ами идваш да убиваш рибите на морето, не къпал се 6 месеца (нещо напълно нормално за софиянци) и идва да си топне задника в морето. Заради такива като вас, риболовния бизнес замря. Варна си е върха, не случайно и в миналото е била столица! София е пълна сметищна дупка, където хората се разделят на клошари , и на такива дето само мачкат боклука. Жалък си амаьо, невероятно жалък.

ВАРНА Е ДЪ БЕСТ!
Ми ббраточка - щото по коледа е традиция сички селяци да събират децата (мама и тате накачиха ли те в опел кадета?) и марш у софия да налазват промоциите по илиенци а за модерните провинциялисти в МОЛ оф София. И сяка коледа бедния ни градец отчита рекордни стойности на селяндурщина, задръствания, цигания, мръсотия. Абе селяци на гости. Как нема да смърди. Мислиш че ми харесва че сичко живо дойде тука. Ъ -ъ ве мойййй, шушляци от тутракан - във клуба.

А ачката - знаеш ли по кво се познава селянина - по тва че вика на софиянеца - шоп. :mrgreen:

София винаги си е била миризлива. Пример? Песента на Богдана Карадочева, тая песен е сигурно от сумати време. И какво се пее? "И... мръсна..." София винаги си е била град на селяните. Не ви знам забутаните квартали ама вие първо тря се научите да говорите на чист български а не на селски и тогава тря предявяваш мнение. Ако правим сметка, в София курвите са х10 мангалите х10 циганията и смрадта х10. Няма друг град в който толкова селяни да има на едно място. Ше псуваш Варна а? Зако всяко лято си надигаш сланините и идваш на морето да ни ебеш кучките? Нали си имате в София? Тъпи софиянци. С нищо не е интересна София ама с абсолютно нищо. Едно НДК, Парламент и статуи, нищо друго. "Град на изкувството" ае вие неможете да си напишете и след това да си прочетете името, иначе град на изкувството. Мога да ти кажа от личен опит че Варна е град ДЪ БЕСТ! Варна е на върха. Ако трябва да изброявам колко известни хора са излезли от Варна и колко от София ще стане утре. Нека да дам обаче все пак и някакви примери като, Филип Киркоров, Илко Ескенази, и куп други. Затва твоето невежество е простено...

olive_oil
12-28-2006, 08:26
1. Бургас
2. Агонията на избора :mrgreen: затварям очите и квото напиша - в) :mrgreen:
3. Срещу подходящата сума няма недостъпни, от който и да е етнос :mrgreen: Ест че бургас бе.И мъжете и жените сме си суууууууууупер

gotinam
12-28-2006, 09:03
София винаги си е била миризлива. Пример? Песента на Богдана Карадочева, тая песен е сигурно от сумати време. И какво се пее? "И... мръсна..." София винаги си е била град на селяните. Не ви знам забутаните квартали ама вие първо тря се научите да говорите на чист български а не на селски и тогава тря предявяваш мнение. Ако правим сметка, в София курвите са х10 мангалите х10 циганията и смрадта х10. Няма друг град в който толкова селяни да има на едно място. Ше псуваш Варна а? Зако всяко лято си надигаш сланините и идваш на морето да ни ебеш кучките? Нали си имате в София? Тъпи софиянци. С нищо не е интересна София ама с абсолютно нищо. Едно НДК, Парламент и статуи, нищо друго. "Град на изкувството" ае вие неможете да си напишете и след това да си прочетете името, иначе град на изкувството. Мога да ти кажа от личен опит че Варна е град ДЪ БЕСТ! Варна е на върха. Ако трябва да изброявам колко известни хора са излезли от Варна и колко от София ще стане утре. Нека да дам обаче все пак и някакви примери като, Филип Киркоров, Илко Ескенази, и куп други. Затва твоето невежество е простено...

Ти не прекаляваш ли малко вече? Много взе да обиждаш кой как говорел, къде било мръсно и кои били селяни. Хайде поне за говора малко се поогледай и ослушай. Добре, че те чета, а не те слушам, че съм сигурна как говориш на меко. Аз всяко лято почти съм на Златни пясаци и ми харесва и Варна като град. Не знаете да правите заведения, иначе има много готини хора. Морска столица сте и това не е никак малко. Не виждам причини да се обиждаме на градове и села.
Амайо също прекалява с някой изказвания, но има и право до някъде.
Аз нямам нищо против хората от провинцията. Ти говориш, че идваме всяко лято на море. Да идваме и след това си отиваме. До като цялата провинция се пресели в София. Изоставят къщи на по 4 ката и се врат тука в гарсониери, само и само да са в София. Е заради тези всички надошли от какви ли не кътчета на България е целия проблем.
А и темата не е кой град е по-хубав, по-чист и къде има селяни, а се пита къде са най-хубавите жени в България.
За мен София и Варна водят в това отношение. Също така хубави жени има и в Русе. Но почти във всеки български град или село може да се срещне хубава жена, за разлика от други държави. А кой е селянин, кой град е по-мръсен и т-н. Това не е предмет на обсъждане. Просто е тъп този спор за мен.

shizzle
12-28-2006, 22:30
Хахах, всеки софиянец бърза да сочи другите, че са пришълци, че са селяни и провинциалисти, преселили се в София.

Бре, Amayo, от половин година живея в тази пуста му столица, как така само ти забелязваш, че "сяка коледа бедния ни градец отчита рекордни стойности на селяндурщина, задръствания, цигания, мръсотия". Ако питаш мен, то там си е константно (и нормално за милионен град, но - хей!, на вас все някой друг ви е виновен! това ме дразни на основната софианска маса, никога не поглеждат себе си, бай ганьовци всичките). А за "селяци на гости" мога друго да изкоментирам. Лятото можеш все такива едни селяци (бреех, то големи селяци трябва да са, дори на колите номерата им почват с едно голямо "С") да видиш как правят най-големите мизерии.

И не си мислете, че нашето мекане може да стъпи и на малкия пръст на вашия диалект. Не казвам, че на всички софианци трудно им се разбира какво се опитват да ти кажат. Както е вярно, че и много варненци не "мйекаме". Но вашите говорни дефекти са мнооооого по-зле от нашите - като почнем от "хлеб" и "дедо", минем през вечно грешните ударения и приключим с акцента и тоналността на говорене.

12-28-2006, 23:15
Хахах, всеки софиянец бърза да сочи другите, че са пришълци, че са селяни и провинциалисти, преселили се в София.

Бре, Amayo, от половин година живея в тази пуста му столица, как така само ти забелязваш, че "сяка коледа бедния ни градец отчита рекордни стойности на селяндурщина, задръствания, цигания, мръсотия". Ако питаш мен, то там си е константно (и нормално за милионен град, но - хей!, на вас все някой друг ви е виновен! това ме дразни на основната софианска маса, никога не поглеждат себе си, бай ганьовци всичките). А за "селяци на гости" мога друго да изкоментирам. Лятото можеш все такива едни селяци (бреех, то големи селяци трябва да са, дори на колите номерата им почват с едно голямо "С") да видиш как правят най-големите мизерии.

И не си мислете, че нашето мекане може да стъпи и на малкия пръст на вашия диалект. Не казвам, че на всички софианци трудно им се разбира какво се опитват да ти кажат. Както е вярно, че и много варненци не "мйекаме". Но вашите говорни дефекти са мнооооого по-зле от нашите - като почнем от "хлеб" и "дедо", минем през вечно грешните ударения и приключим с акцента и тоналността на говорене.

Шизъл,.......... благодаря :smt109

InitialD
12-28-2006, 23:25
shizzle брато аз си помня София преди 4 години и повярвай ми не беше такава каквато е сега...нямаше ги километричните задръствания..стига от нас (краен квартал) до центъра за 20 минути!!!Не се ебавам...сериозно!За да ти дам ярък пример за това колко голям ефект имат "пришълците" върху родният ми град ще посоча дните по Коледа когато всички "пришълци" си отидоха по родните места...ако знаеш само какъв гот ми беше..няма задръствания няма навалица..едно такова спокойно..ехххх!Всяко чудо за 3 дни!!
Да отбележа че не мразя хората от провинцията освен ако някой не ме провокира.И още един пример...повечето ми колеги в университета са от провинцията...и не знам защо някви комплекси ли избиват не пропускат да се оплачат колко мръсно било,колко шумно било,колко студено било...и кво ли още не..и то точно на мен софиянеца..за да ме накарат да се почуствам гадно!Аз обаче не се чуствам гадно ..това е родното ми място..и ще кажа че това непрекъснато оплакване си е чист егоизъм..как да искаш да ти е чисто когато цяла България живее тука!!!Много добре го каза едно момче от Бургас "..проблемът е че всички идват да живеят тук,всеки се оплаква но не прави нищо за да се подобри положението!"
Затова следващият път когато подритнеш някакъв боклук на улицата не бързай да казваш:"..деееба и мръсния град."Защото може някой от твоя град да го е изхвърлил!!И последно досега най-кофти впечатление имам от варненци...за много велики се имат бе дееба а са дали на България един Мишо Шамара...а и си говорим много правилно софианци просто вие си мислите че като някой не говори като вас е грешно..те лингвистите са го казали "софианци говорят книжовен български!!"

ачката
12-29-2006, 03:19
shizzle брато аз си помня София преди 4 години и повярвай ми не беше такава каквато е сега...нямаше ги километричните задръствания..стига от нас (краен квартал) до центъра за 20 минути!!!Не се ебавам...сериозно!За да ти дам ярък пример за това колко голям ефект имат "пришълците" върху родният ми град ще посоча дните по Коледа когато всички "пришълци" си отидоха по родните места...ако знаеш само какъв гот ми беше..няма задръствания няма навалица..едно такова спокойно..ехххх!Всяко чудо за 3 дни!!
Да отбележа че не мразя хората от провинцията освен ако някой не ме провокира.И още един пример...повечето ми колеги в университета са от провинцията...и не знам защо някви комплекси ли избиват не пропускат да се оплачат колко мръсно било,колко шумно било,колко студено било...и кво ли още не..и то точно на мен софиянеца..за да ме накарат да се почуствам гадно!Аз обаче не се чуствам гадно ..това е родното ми място..и ще кажа че това непрекъснато оплакване си е чист егоизъм..как да искаш да ти е чисто когато цяла България живее тука!!!Много добре го каза едно момче от Бургас "..проблемът е че всички идват да живеят тук,всеки се оплаква но не прави нищо за да се подобри положението!"
Затова следващият път когато подритнеш някакъв боклук на улицата не бързай да казваш:"..деееба и мръсния град."Защото може някой от твоя град да го е изхвърлил!!И последно досега най-кофти впечатление имам от варненци...за много велики се имат бе дееба а са дали на България един Мишо Шамара...а и си говорим много правилно софианци просто вие си мислите че като някой не говори като вас е грешно..те лингвистите са го казали "софианци говорят книжовен български!!" shizzle е виновен дошъл от няква си Варна и сега прави боклук в София и после вика "аааа не съм аз, вие сте!" :-D :D :-D :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

skate-more
12-29-2006, 08:58
из балкана

gotinam
12-29-2006, 09:24
Обърнахте си го на спор - София - Провинция и това си е...

shizzle
12-29-2006, 10:50
Спор не правя.

Мръсно ли е в София - мръсно е. Има ли задръствания - има. Кой какво на кого, това не ми е работа. Аз дори фаса си не хвърлям на улицата и винаги ползвам градски транспорт. А постоянно гледам "баш" софианци как си дояждат кроасанчето и - пус!, на земята. Не казвам, че всички софианци са такива. То стига и една трета, за да се замърси до такава степен. Просто вечното "те онези са виновни" ми влиза у гъзо - това е най-лошото от българския манталитет. И относно пришълци и задръствания - аз други номера освен "С" виждам толкова рядко, че може да се игнорират. Сега какво? Да тръгна да им търся родословните дърва на всичките?

За правилното говорене няма да коментира. Всеки, който е стоял пет минути нейде из София знае за какво става въпрос.

Ела да видиш Варна, каква е разликата зиме и лете, колко по-чисто и спокойно е сега. Как няма идиоти да трошат и правят мизерии. Някой, обаче, оплаква ли се от вас? Не.

InitialD
12-29-2006, 14:30
Брато не те познавам и нямам право да говоря какъв си ти но за други знам и съм отвратен от поведението им..не разбрах че си от Варна..не исках да те обидя но просто на гаден варненец съм попаднал (не тебе)!
Относно номерата сега всичко е "С" защото крайният срок за смяна на номерата мина през Юни да беше видял преди това какво беше ...не можеш да видиш софийска регистрация...даже и в моя квартал дето някой рядко се нанася се напълни с други регистрации най-много "ЕН" и "ОВ" а и "ВН" но последните са само на автомобили собственост на цигани..??? :-k Хем че видинчани са печени..поне тези дет познавам!
А относно това да застанеш на улицата и да прецениш говора на софиянеца...грешно място си избрал на улицата всякакви откъде знаеш че до теб не е някой перничанин например...най-добре влез в някое училище и се ослушай!!
Не забравяйте хора ние не трябва да се делим на Софиянци и Провинция..ние сме едно БЪЛГАРИ!!!!

protoss
12-29-2006, 14:44
Истината е че най-красивите са в Пловдив 8) . Не бе, естествено че всеки ще каже своя град.
П.П. София sucks, Пловдив и крайбрежието са бъдещето.

shizzle
12-29-2006, 15:04
П.П. София sucks, Пловдив и крайбрежието са бъдещето.

Пловдив и крайбрежието са бъдещите Софии, мога да ти кажа аз - със задръстванията и всичките му там екстри. Което направо ме кара да ми побелеят косите.

protoss
12-29-2006, 15:20
П.П. София sucks, Пловдив и крайбрежието са бъдещето.

Пловдив и крайбрежието са бъдещите Софии, мога да ти кажа аз - със задръстванията и всичките му там екстри. Което направо ме кара да ми побелеят косите.
Може и да си прав, но все пак населението на Б-я ще намалява тъй че едва ли...

InitialD
12-30-2006, 01:29
П.П. София sucks, Пловдив и крайбрежието са бъдещето.

Пловдив и крайбрежието са бъдещите Софии, мога да ти кажа аз - със задръстванията и всичките му там екстри. Което направо ме кара да ми побелеят косите.

Бате аз вече наполовина съм побелял..сериозно ма не от задръствания ми от други нерви :lol:

12-30-2006, 05:46
1. В коя част на страната са най-хубавите жени?
2. Кои са най-секси от населението:
а. Български
б. Туркини
в. Ромки
Г. Други (посочете)
3. Къде в България и от кой етнос са най-лесно достъпни?

1. Варна
2. :smt019
3. Мисля,че всичко зависи до жената ... но пък виж на пиянски купон всички са достъпни :smt008

limon4eto_m
12-30-2006, 08:47
nai krasivite jeni sa vuv vraca ,koi kakvoto 6te da kazva tva si e :)))

boreto
12-30-2006, 08:50
във Враца са наи красивите жени ,кои квото ще да говори тва е истината:)))

limon4eto_m
12-30-2006, 08:54
dostupni sa vsi4kite ,v posledno vreme si4ko sa e proaitilo :)))

12-30-2006, 09:15
BurgaZliikite sme si nai hubavi :P-spor nema!

malka_sladuranka
12-30-2006, 09:47
BurgaZliikite sme si nai hubavi :P-spor nema!

аз като гледам...има спор...12 страници спор има...

12-30-2006, 09:50
Знам със сигурност че на варненките не им викат просто варненки, имат впредвид че са от Варна и че са Жени

ВАРНААААА!!!

Amayo
12-30-2006, 15:23
Хахах, всеки софиянец бърза да сочи другите, че са пришълци, че са селяни и провинциалисти, преселили се в София.

Бре, Amayo, от половин година живея в тази пуста му столица, как така само ти забелязваш, че "сяка коледа бедния ни градец отчита рекордни стойности на селяндурщина, задръствания, цигания, мръсотия". Ако питаш мен, то там си е константно (и нормално за милионен град, но - хей!, на вас все някой друг ви е виновен! това ме дразни на основната софианска маса, никога не поглеждат себе си, бай ганьовци всичките). А за "селяци на гости" мога друго да изкоментирам. Лятото можеш все такива едни селяци (бреех, то големи селяци трябва да са, дори на колите номерата им почват с едно голямо "С") да видиш как правят най-големите мизерии.

И не си мислете, че нашето мекане може да стъпи и на малкия пръст на вашия диалект. Не казвам, че на всички софианци трудно им се разбира какво се опитват да ти кажат. Както е вярно, че и много варненци не "мйекаме". Но вашите говорни дефекти са мнооооого по-зле от нашите - като почнем от "хлеб" и "дедо", минем през вечно грешните ударения и приключим с акцента и тоналността на говорене.
Шизъл - за втори път ще го кажа - селянине се познава по тва че вика на Софианеца Шоп - тва къдет го описваш е шопски диалект а според мене шопите са най голямите селяни.

InitialD
12-30-2006, 21:23
Хахах, всеки софиянец бърза да сочи другите, че са пришълци, че са селяни и провинциалисти, преселили се в София.

Бре, Amayo, от половин година живея в тази пуста му столица, как така само ти забелязваш, че "сяка коледа бедния ни градец отчита рекордни стойности на селяндурщина, задръствания, цигания, мръсотия". Ако питаш мен, то там си е константно (и нормално за милионен град, но - хей!, на вас все някой друг ви е виновен! това ме дразни на основната софианска маса, никога не поглеждат себе си, бай ганьовци всичките). А за "селяци на гости" мога друго да изкоментирам. Лятото можеш все такива едни селяци (бреех, то големи селяци трябва да са, дори на колите номерата им почват с едно голямо "С") да видиш как правят най-големите мизерии.

И не си мислете, че нашето мекане може да стъпи и на малкия пръст на вашия диалект. Не казвам, че на всички софианци трудно им се разбира какво се опитват да ти кажат. Както е вярно, че и много варненци не "мйекаме". Но вашите говорни дефекти са мнооооого по-зле от нашите - като почнем от "хлеб" и "дедо", минем през вечно грешните ударения и приключим с акцента и тоналността на говорене.
Шизъл - за втори път ще го кажа - селянине се познава по тва че вика на Софианеца Шоп - тва къдет го описваш е шопски диалект а според мене шопите са най голямите селяни.


Лелеле брато колко си прав...повечето ми "колеги" които са от провинцията си мислят че говоря на шопски...ма това не е вярно аз им го казах!Шопски говорят в Елин Пелин ако не греша и околностите!!
А относно по темата ...
всеки ще каже момичетата от своя град...и аз ще се повторя и ще кажа Софиянките..но и Кюстендилките...но в София всичко най-вече се дели на квартали... и всичко се усложнява двойно!!!

Amayo
12-30-2006, 23:24
Хахах, всеки софиянец бърза да сочи другите, че са пришълци, че са селяни и провинциалисти, преселили се в София.

Бре, Amayo, от половин година живея в тази пуста му столица, как така само ти забелязваш, че "сяка коледа бедния ни градец отчита рекордни стойности на селяндурщина, задръствания, цигания, мръсотия". Ако питаш мен, то там си е константно (и нормално за милионен град, но - хей!, на вас все някой друг ви е виновен! това ме дразни на основната софианска маса, никога не поглеждат себе си, бай ганьовци всичките). А за "селяци на гости" мога друго да изкоментирам. Лятото можеш все такива едни селяци (бреех, то големи селяци трябва да са, дори на колите номерата им почват с едно голямо "С") да видиш как правят най-големите мизерии.

И не си мислете, че нашето мекане може да стъпи и на малкия пръст на вашия диалект. Не казвам, че на всички софианци трудно им се разбира какво се опитват да ти кажат. Както е вярно, че и много варненци не "мйекаме". Но вашите говорни дефекти са мнооооого по-зле от нашите - като почнем от "хлеб" и "дедо", минем през вечно грешните ударения и приключим с акцента и тоналността на говорене.
Шизъл - за втори път ще го кажа - селянине се познава по тва че вика на Софианеца Шоп - тва къдет го описваш е шопски диалект а според мене шопите са най голямите селяни.


Лелеле брато колко си прав...повечето ми "колеги" които са от провинцията си мислят че говоря на шопски...ма това не е вярно аз им го казах!Шопски говорят в Елин Пелин ако не греша и околностите!!
А относно по темата ...
всеки ще каже момичетата от своя град...и аз ще се повторя и ще кажа Софиянките..но и Кюстендилките...но в София всичко най-вече се дели на квартали... и всичко се усложнява двойно!!!
Като говориме за квартали - в Люлин братоооо :P :shock: , а в Надежда - вече имам акции :P дълготрайни инвестиции малееее.

gangbang
12-31-2006, 05:41
А бе в Дружба и Младост кви яки пичета се разхождат :smt007 8)

radito
01-02-2007, 12:39
Знам със сигурност че на варненките не им викат просто варненки, имат впредвид че са от Варна и че са Жени

ВАРНААААА!!!
Варнаааа! :D

null
01-02-2007, 12:52
Дома. Оти?

sh3_1s_7h3_0n3
01-02-2007, 16:17
1. В коя част на страната са най-хубавите жени? - Североизточна/Източна
2. Кои са най-секси от населението:
а. Български - да
б. Туркини
в. Ромки
Г. Други (посочете)
3. Къде в България и от кой етнос са най-лесно достъпни? - зависи от коефициента на интелигентност

Б.Борисов
01-03-2007, 10:18
СОФИЯ

01-03-2007, 10:32
В София разбира се!! Тъпи селянки простеете пред софиянките.Те са красиви, умни, забавни и интелигентни.Казвате, че са надути и говорели незнам там как, само защото им завиждате.СОФИЯНКИТЕ руулззз.

01-03-2007, 14:25
1. В коя част на страната са най-хубавите жени?-В Родопите се раждат наистина красиви и нежни жени-моята приятелка е от там :smt057

2. Кои са най-секси от населението: естествено че ългарките, за мен туркини и циганки не са хора, те са много нива под останалите хора!

3. Къде в България и от кой етнос са най-лесно достъпни?-Ами циганките проститутки.

01-03-2007, 15:00
СОФИЯ

WindWaker
01-03-2007, 15:26
abe aide za momenta 6te se vuzdurja ot komentar za jenite - чай малко на кирилица да мина щото пак ще ме нареждат после. Та ! Жените - навсякаде има красиви. То по-скоро се говори къде процента е най-голям, но повечето тука не са го разбрали. Исках пак да се намеся за езика и за диалектите. "Браточета" от София - айде за момент поне бъдете искрени - тва че по телевизията софиянци говорят на правилен книжовен български език - не значи че гражданите Ви го правят. Диалекти има всякакви в страната, не съм я обиколил цялата и незнам къде говорят най-неправилно, но София определено се нарежда в графата на диалектите. По-старите поколения говорят що-годе нормално, ама по-младите - хах, айде сори ама то ако чуеш една правилна дума - евала ! Особено с тва множествено число .... мислите се че цяла България се върти около вас и затова си мислите че говорите правилно - но хич хич не е така. От Бургас съм, но във Велико Търново аз чух най-чистия БГ език. Преди време на Бургас са му викали културна столица (заради множеството артисти, актьори, художници, певци) и тук се е говорило най-чисто. Мога обаче да призная че последно време почнахме много да съкращаваме повечето думи и книжовния език се поизгуби. Въй и Въх също са типични за тук. Но меко говорене .... сори, ама такова нещо няма. Не и при нас. За Варна незнам - много отдавна не съм ходил там, така че няма да давам мнение. Тва е засега

malka_sladuranka
01-03-2007, 15:32
лелее...как всеки си защитава града...напрааоо.....братлета аа немам думи напраоооо хахах..."пък в моя град най-правило се говори" "а пък в моя сме най-красиви" "в моя пък сме най-културни" "а в моя град сме с най-големи...." хахах ](*,)

JaklinA
01-03-2007, 17:02
1.варненките са най-хубавите жени
2.естествено българките са най-секси
3.без значение кой етнос са :D

Amayo
01-03-2007, 19:10
abe aide za momenta 6te se vuzdurja ot komentar za jenite - чай малко на кирилица да мина щото пак ще ме нареждат после. Та ! Жените - навсякаде има красиви. То по-скоро се говори къде процента е най-голям, но повечето тука не са го разбрали. Исках пак да се намеся за езика и за диалектите. "Браточета" от София - айде за момент поне бъдете искрени - тва че по телевизията софиянци говорят на правилен книжовен български език - не значи че гражданите Ви го правят. Диалекти има всякакви в страната, не съм я обиколил цялата и незнам къде говорят най-неправилно, но София определено се нарежда в графата на диалектите. По-старите поколения говорят що-годе нормално, ама по-младите - хах, айде сори ама то ако чуеш една правилна дума - евала ! Особено с тва множествено число .... мислите се че цяла България се върти около вас и затова си мислите че говорите правилно - но хич хич не е така. От Бургас съм, но във Велико Търново аз чух най-чистия БГ език. Преди време на Бургас са му викали културна столица (заради множеството артисти, актьори, художници, певци) и тук се е говорило най-чисто. Мога обаче да призная че последно време почнахме много да съкращаваме повечето думи и книжовния език се поизгуби. Въй и Въх също са типични за тук. Но меко говорене .... сори, ама такова нещо няма. Не и при нас. За Варна незнам - много отдавна не съм ходил там, така че няма да давам мнение. Тва е засега
В велико търново чувал ли си ги разбирачев? Кайдйе си уаа, ейнчими гоо вйеее- етчиг тамйе вйеее. Видех го бя там и уааа. Ечт там йе веее.
Тия там говорят по селски и от Биг брадър-ци. :-D

WindWaker
01-03-2007, 19:30
abe aide za momenta 6te se vuzdurja ot komentar za jenite - чай малко на кирилица да мина щото пак ще ме нареждат после. Та ! Жените - навсякаде има красиви. То по-скоро се говори къде процента е най-голям, но повечето тука не са го разбрали. Исках пак да се намеся за езика и за диалектите. "Браточета" от София - айде за момент поне бъдете искрени - тва че по телевизията софиянци говорят на правилен книжовен български език - не значи че гражданите Ви го правят. Диалекти има всякакви в страната, не съм я обиколил цялата и незнам къде говорят най-неправилно, но София определено се нарежда в графата на диалектите. По-старите поколения говорят що-годе нормално, ама по-младите - хах, айде сори ама то ако чуеш една правилна дума - евала ! Особено с тва множествено число .... мислите се че цяла България се върти около вас и затова си мислите че говорите правилно - но хич хич не е така. От Бургас съм, но във Велико Търново аз чух най-чистия БГ език. Преди време на Бургас са му викали културна столица (заради множеството артисти, актьори, художници, певци) и тук се е говорило най-чисто. Мога обаче да призная че последно време почнахме много да съкращаваме повечето думи и книжовния език се поизгуби. Въй и Въх също са типични за тук. Но меко говорене .... сори, ама такова нещо няма. Не и при нас. За Варна незнам - много отдавна не съм ходил там, така че няма да давам мнение. Тва е засега
В велико търново чувал ли си ги разбирачев? Кайдйе си уаа, ейнчими гоо вйеее- етчиг тамйе вйеее. Видех го бя там и уааа. Ечт там йе веее.
Тия там говорят по селски и от Биг брадър-ци. :-D

kakto spomenah - tova sa mi samo vpe4atleniq. ti moje da si popadnal na prostaci/selqni/ot sorta az moje da sym popadnal na drugi. govoreh glavno za sofiqnci. v cqlata strana edinstveno vie si mislite 4e govorite pravilno. ostanalite 6 miliona i ne6to si hora mislqt obratno. pravi si sam smetkata.

assd
01-03-2007, 20:14
в леглото ми са, не се карайте

иначе са в пловдив, жалко че съм софиянец

malka_sladuranka
01-03-2007, 20:59
в леглото ми са, не се карайте

иначе са в пловдив, жалко че съм софиянец

искаш да кажеш че в цяла София не можеш да си намериш красиво момиче ли?хмм..странно..или ти ги искаш много накуп :mrgreen:

Amayo
01-03-2007, 21:02
Ехх в пловдив верно е яко с мацките. Ама не е като в Сандански - там има две дискотеки - и в двете има само леко доста подпинале моми и леко зверски балъци. Просто рая за майстор плейбоя. :-D

gangbang
01-03-2007, 21:05
Ехх в пловдив верно е яко с мацките. Ама не е като в Сандански - там има две дискотеки - и в двете има само леко доста подпинале моми и леко зверски балъци. Просто рая за майстор плейбоя. :-D

Мацките малко питат "дека са ти пръстените" :mrgreen: Ама иначе верно са яки де :D Ама май ако много ги дърпаш става въргал. Поне до колкото помня. И не са само 2 дискотеките, имаше и един нощен бар в Австрийския.. там вече има съвсем готини мацета :wink:

Amayo
01-03-2007, 21:09
Ехх в пловдив верно е яко с мацките. Ама не е като в Сандански - там има две дискотеки - и в двете има само леко доста подпинале моми и леко зверски балъци. Просто рая за майстор плейбоя. :-D

Мацките малко питат "дека са ти пръстените" :mrgreen: Ама иначе верно са яки де :D Ама май ако много ги дърпаш става въргал. Поне до колкото помня. И не са само 2 дискотеките, имаше и един нощен бар в Австрийския.. там вече има съвсем готини мацета :wink:
Е в австрийския се предполага че са от чужди земи щом са на хотел. Ама то е билярд и боулинг и не съм забелязъл принцеси, или не знам де не съм влизал от 5 години там. Иначе да знаеш - на село и керемидите бият!

Cuddly
01-03-2007, 21:29
В София разбира се!! Тъпи селянки простеете пред софиянките.Те са красиви, умни, забавни и интелигентни.Казвате, че са надути и говорели незнам там как, само защото им завиждате.СОФИЯНКИТЕ руулззз.

Понякога се удивлявам от посредствеността на някои хора. Какви са тези идиотщини, бе!?! Всички, които не сме от София сме тъпи провинциалисти и селяни. И как пък го измисли това? Мога да ти кажа, че интелигентността се определя от много други фактори, а не от това къде си роден... Но такива идиоти като теб трудно виждат по-далече от носа си. Навсякъде има и красиви и грозни хора, и умни и глупави. А ти си адски ограничен, след като разсъждаваш по този начин. Нямам думи.. По-добре върви се гръмни.. :smt011

01-04-2007, 09:08
В родното село на Нихат Кабил

Sladko_dqvol4e
01-04-2007, 10:03
V Dolna banq sa nai-gotinite momi4eta :wink:

azzzz
01-07-2007, 21:03
A kude sa nai-nadarenite?

LSD^Lady
01-07-2007, 21:15
ПЛЕВЕНЧАНКИИИИИИИИ !!!!! Плевен е номер 1 !

sixkiller!
01-07-2007, 21:20
Хубави жени има навсякаде, НО :arrow:
Има само едно място кадето красавиците са най-много на глава от населението - Плевен даге !
Просто посетете центъра на града лятото в големите жеги и ще разберете, че всички други писани тук ще имат да взимат :!:

Amayo
01-07-2007, 22:16
Затва ли като минавам с самолен над плевен и фащам трипер?

LSD^Lady
01-09-2007, 12:40
Затва ли като минавам с самолен над плевен и фащам трипер?

Хващаш го защотот си завираш оная работа в направилните дупки. Някои дупки са само за гледане...

Като поживееш тук ще се научиш ;)

Amayo
01-09-2007, 16:41
Как ше живеем там ве? За да мога да дишам ми трябват поне три МОЛ-а в близост :lol: .

DjBaloon
01-09-2007, 17:18
Sandanski est :wink:

Amayo
01-09-2007, 17:25
Sandanski est :wink:
Ето, и аз тва казвам. И дупница и благоевград. :wink: И мисля че е добре в темата изобщо да не пишат момичета които просто пишат тоя град от където са те, естествено напълно убедени че "у наше село сме си най добри" ](*,) . И е хубаво да пишат хора които са имали дълги престои в поне 5-6 от големите градове и още толкова от по малките за да бъдат в състояние да направят напълно обективна преценка по въпроса.

Борат
01-09-2007, 17:43
В центъра на София

LSD^Lady
01-09-2007, 21:14
Sandanski est :wink:
Ето, и аз тва казвам. И дупница и благоевград. :wink: И мисля че е добре в темата изобщо да не пишат момичета които просто пишат тоя град от където са те, естествено напълно убедени че "у наше село сме си най добри" ](*,) . И е хубаво да пишат хора които са имали дълги престои в поне 5-6 от големите градове и още толкова от по малките за да бъдат в състояние да направят напълно обективна преценка по въпроса.

Имала съм дълаг престой в Благоевград...и мога да кажа че Благоевградчанки не са нищо повече от Плевенчанките.+това Плевен не е село-за разлика от Дупница.

xblade
01-09-2007, 21:18
добре де
защо не си спретнеме една снимкова класация??? ](*,)
:smt004

Маджик-Мамалига
01-09-2007, 21:39
У Муртинци живей няй-якия курволяк.Е като там други такие нема.Кой разбира у муртинци отива :-D

gotinam
01-10-2007, 13:04
20 Признака, че сте от Провинцията

1. За вас “МакДоналдс” е скъп ресторант с вкусна храна и изискано обслужване.
2. Считате 100 долара на месец за висока заплата.
3. Повече от всичко на света мразите софиянците. Най-често се обръщате към тях със “селяни”.
4. “Москвич” – това е добър автомобил, а “Жигули” – истинска лимузина!
5. Ходите на вилата не за да почивате, а за да работите.
6. Купувате си битова техника от световно известните марки “Sonie”, “Panasonix” и “Pieonnear”, както и дрехи на най-добрите световни производители “Badidas”, “Naik” и “Ribok”.
7. Симпатизирате едновременно и на царя, и на комунистите.
8. 300 грама ракия на ден – за вас това не е алкохолизъм, а просто в реда на нещата.
9. Вместо “Извинете”, казвате “Опааа!”.
10. Любимият ви хипер-маркет е “Илиянци”, а ЦУМ – нещо като къща-музей.
11. Качвате се с подскок на ескалатора.
12. Настръхвате от вълнение в метрото.
13. Където и да отивате – минавате през гарата, защото ви е страх да използвате непроверени маршрути.
14. “Интернет клуб” ви звучи като публичен дом.
15. Когато ви кажат “кликни” – клякате.
16. Бързо се сближавате с шофьорите от “Градския транспорт”, тъй като само те слушат вашата музика.
17. 20 лева за такси до Центъра ви звучи нормално.
18. Отнасяте се връждебно към банкомати и врати с фото-клетка.
19. Дънки, комбинирани с хавайка е последния писък на модата.
20. Докато пиете кафе във Виенската сладкарница – тайно набирате собствения си мобилен телефон. Вдигате след края на мелодията и провеждате кратък, но шумен разговор.

OtherDimension
01-10-2007, 13:10
nema .. deka da se rodi po-ubavo devoiche ot makedonche ?! :twisted:

OtherDimension
01-10-2007, 13:11
Sandanski est :wink:
Ето, и аз тва казвам. И дупница и благоевград. :wink: И мисля че е добре в темата изобщо да не пишат момичета които просто пишат тоя град от където са те, естествено напълно убедени че "у наше село сме си най добри" ](*,) . И е хубаво да пишат хора които са имали дълги престои в поне 5-6 от големите градове и още толкова от по малките за да бъдат в състояние да направят напълно обективна преценка по въпроса.

choveka e idval nasam i znae ... :mrgreen:

shizzle
01-10-2007, 13:48
Хахаха, дънки с риза е THE BEST! (е, хавайки не харесвам, но някоя подходяща едноцветка..) Ама като не живееш на морето, няма как да знаеш. Черноморието си има собствена мода, както и всяка друга област. Трябва да се справяме с висока влажност и вятър, плюс това да е нещо лесно за събличане. Много лесно се познават хора от вътрешността по прилепналите, спарващи дрешки, които си носят ;)

А и, да, McDonald's е скъпо. Защото, за да се наям там, трябва да оставя минимум 20-30 лв. Е, извинявай, ама за толкова пари ще ида на ресторант!

malka_sladuranka
01-10-2007, 14:11
хахах пък аз винаги викам "опааааааа"

gangbang
01-10-2007, 14:39
Тия 20-те са за хептем диви селяци бре :lol: :lol: Вече са се култивирали малко. Иначе е готино, въпреки че темата е ориентирана в по-друга насока, ама постоянно я преориентирате към тоя спор :D

xblade
01-10-2007, 20:18
аз пък ползвам кола и когато се кача на метро(1 път) ми спира дъха
изпадам в луд екстаз
и как не като от Лю-лин до Шератън с кола го жзимам за 30-40мин

01-11-2007, 11:10
ми то всички селяни дойдоха в София

xblade
01-11-2007, 11:42
Да!
Добре поне че с тях дойдоха и некои доста хубави селянки....
Въпреки че понятието селянин успешно би могло да се приложи и за доста софианци :smt004

01-11-2007, 15:02
в добринище

korabokroshenec
01-11-2007, 15:49
Топ 3 - Стара Загора, Пловдив, Бургас. Грозни момичета от тези градове почти не съм виждал. :-({|=грозни момичета няма [-X Има малко пияни мъже :wink: :smt018

02-22-2007, 11:46
Бургас рулира :D се пак и аз съм от там и има доста хубави мацки \:D/

`Death`Whore`
02-22-2007, 11:49
У нас живеят.

edno mom4e
02-22-2007, 17:10
estestvenno 4e v burgas tam sa nai qkite pi4ki burgas e vurha

edno mom4e
02-22-2007, 17:12
estestvenno 4e v burgas tam sa nai qkite pi4ki burgas e vurha

edno mom4e
02-22-2007, 17:12
estestvenno 4e v burgas tam sa nai qkite pi4ki burgas e vurha

edno mom4e
02-22-2007, 17:12
estestvenno 4e v burgas tam sa nai qkite pi4ki burgas e vurha

gangbang
02-22-2007, 19:27
estestvenno 4e v burgas tam sa nai qkite pi4ki burgas e vurha

А ти помниш ли Бургас през 63-та...? :-D

gazarka
02-22-2007, 19:52
Varnenkite sme nai qkite jeni \:D/

A_Loving_Girl
02-22-2007, 19:57
Varnenkite sme nai qkite jeni \:D/

Естествено,че сме!!!!

LO6IQ
02-22-2007, 20:00
Varnenkite sa si nai hubavi :smt016 :smt016 :smt016
ми че естествено!аз от много хора съм го чувала това! :mrgreen:
Варна , морето , сините вълни .
Варненките са най хубави :!: :mrgreen: Нали и аз съм от Варна ..как няма да ме кефят най много :mrgreen:

deusex
02-22-2007, 20:16
категорично: БУРГАС :)

MiMs_Fallen
02-22-2007, 20:21
В Бургас естествено :)

аз също мисля 4е там са най-хубавите!!!!! и съм там де heheee:P

malka_sladuranka
02-22-2007, 20:22
:arrow: Да...ама най-хубавата е в София...
8)

MiMs_Fallen
02-22-2007, 20:22
Varnenkite sa si nai hubavi :smt016 :smt016 :smt016
ми че естествено!аз от много хора съм го чувала това! :mrgreen:
Варна , морето , сините вълни .
Варненките са най хубави :!: :mrgreen: Нали и аз съм от Варна ..как няма да ме кефят най много :mrgreen:

a pa edin varnaliq mi kaza 4e sa v burgas... :smt019 i si ima priqtelka ot burgas xhxahhx tyi 4e mai mai....BURGAAAS!

Trisha1991
02-22-2007, 23:13
Давам своя глас за София!

TraPPed
02-23-2007, 05:27
Da ama v Sofiq znaem kolko ot provinciqta ima,taka 4e ne si prisvoqvaite priza!!!!!!!! V plovdiv sa nai-qkite madami,samo zastani na centyra za 5 min i 6te se izredqt ot hybavi, po-hybavi........nqma grozni jeni v Plovdiv ima s char,sladki madamki!

TraPPed
02-23-2007, 05:29
A i ako si sys samochyvstvie-Golqmo i bez pokritie,....tva ne ozna4ava 4e si hybava!Ili samo se misli6 za takava!

malka_sladuranka
02-23-2007, 09:26
Da ama v Sofiq znaem kolko ot provinciqta ima,taka 4e ne si prisvoqvaite priza!!!!!!!! В София, ама говорим за софиянките, не за полепите. :-D

Perverzna
02-23-2007, 12:26
1.Severozapadna bulgariq (tam imat btw nai-golemite cici) :twisted:
2. Turkini i bulgarki spored mene
3. Ee..to se znae...ciganki, poradi nisuk socialen statut... :(

varnenka
02-23-2007, 13:00
VARNA!

02-23-2007, 13:05
СОФИЯ. Там са красавиците, ама истинските софиянки, а не новодошлите селянки. \:D/ Обичам ги тези момичета. Варненките, бургазлийките и подобни селянки, не стига, че говорите на миеко, ами и сте класи под софийските жени и момичета.

`Death`Whore`
02-23-2007, 13:07
Само за мен ли тази тема е глупава? Нали уж българките бяха най-красиви...предлагам след като определим в кой град са най-красивите българки, да определим и в кой квартал са най-красиви.

Unknown-18
02-23-2007, 14:35
СОФИЯ. Там са красавиците, ама истинските софиянки, а не новодошлите селянки. \:D/ Обичам ги тези момичета. Варненките, бургазлийките и подобни селянки, не стига, че говорите на миеко, ами и сте класи под софийските жени и момичета.




А оти по новините не говорят на шопски \:D/ .
Естествено че по краибрежието са най най 8)
Варна Бургас и т.н.
Иначе и в София си има мацки :-D :mrgreen:

shmatka_s_patka
02-23-2007, 14:56
ne moje v sofiq da nqma pri polojenie 4e tam e 1/3 ot naselenieto na cqla balgariq (2 mln za smetka na 6 mln v cqlata strana)

Az sam ot RUSE no mislq 4e v Burgas mi padat o4i4kite vseki pat kato otida :))))))))))))) Burgas e grada na va6ite me4ti :)))))))))))))))))))) samo burgas ole :P :-D

shmatka_s_patka
02-23-2007, 14:59
ima6e 1 komentar super neskoposan ot sorta na tva kolko se bili umesili na moreto garci rimlqni bla bla.... mislq 4e ne si 4el iztoriq dragi... RUSE e nai stariq grad v balgariq koet zna4i i nai mn me6enici :))

kolkoto do komentarite ot plovdiv....... ne mislq 4e ako v plovdiv ima6e tolkova hubavi macki ( a to ne moje da nqma na vsqkade ima ) nqma6e da ima nai mn geiove tam ot cqlata strana (ni6to li4no protiv tqh no prosto statistika... ) ili prosto sa prekaleno izkustveni i sme6ni i ne struvat za da ne mogat da zadovolqt 1 maj... (pak kazvam ima izklu4eniq)

TraPPed
02-23-2007, 17:29
Abe sofiqnci do 8 kolqno edva li sme sre6tali,na nqkoi koito se izkazaha za polepite i ...t.n. babite edva li im sa sofiqnki,a tova 4e se nari4at sofiqnci e sporno.Q ne si pozvolqvaite da si prisvoqvate hybostta na drygata chast ot strana i da se naramvate s tova tejko breme! :mrgreen:

абв
06-02-2007, 06:39
ima6e 1 komentar super neskoposan ot sorta na tva kolko se bili umesili na moreto garci rimlqni bla bla.... mislq 4e ne si 4el iztoriq dragi... RUSE e nai stariq grad v balgariq koet zna4i i nai mn me6enici :))

kolkoto do komentarite ot plovdiv....... ne mislq 4e ako v plovdiv ima6e tolkova hubavi macki ( a to ne moje da nqma na vsqkade ima ) nqma6e da ima nai mn geiove tam ot cqlata strana (ni6to li4no protiv tqh no prosto statistika... ) ili prosto sa prekaleno izkustveni i sme6ni i ne struvat za da ne mogat da zadovolqt 1 maj... (pak kazvam ima izklu4eniq)


1.най-старите градове във света са Пловдив и ... (забравих му името,днеска по БНТ сутринта го казаха пак,заедно с пловдив).
+ тва не значи че най-стария град има най-ного мешеници .. и тем подобни глупости
2.в Пловдив наистина има доста педерази, сравнено със страната естествено...ама вярвай ми не е заради това че не са ни хубави момичетата, просто вярвай (: .и ако искаш да си говорим на тия теми и да поспориш с мене : lokoneverdie : влизаш и говориш...


ПП: не видях ква е темата :-D ама като гледам е в тема секс за тва мога да кажа, че пловдив е един от градовете в който най-масово се практикува...но не е на първо място..на първо място са крайморските градове(като Бъргас и Варна, ама не точно в тях :smt004 ).

06-02-2007, 06:45
Велико Търново Варна Благоевград

Valar
06-02-2007, 07:07
Русе

Sevt
06-02-2007, 07:10
1. В коя част на страната са най-хубавите жени? - София
2. Кои са най-секси от населението: Българки 16-29 г.