PDA

View Full Version : Какво смятате ако някой пуши.



12-18-2006, 14:27
kakvo 6te si pomislite ako vidite 4e nqkoi pu6i.az sam na 14 i nz da prodalja ili da gi otkaja.

12-18-2006, 14:30
Ако видя някой да пуши веднага ми пада в очите. За мен той/тя не е
устоял на това изкошение въпреки че незнам кое му е хубавото да пушиш.
Да миришеш постоянно на цигари - пффф:((((
Недей да пушиш повече моля те!!!!!

kati_0513
12-18-2006, 14:33
Какволи ще сипомисля?
" Боже, този си трови живота напразно, пък и ако дава толкова пари за цигари значи не е добре "
Извинявам се, не искам да убидя никого, но просто това ми е мнението, а и след Нова година цигарите ще поскъпнат най-малко с лев... аз не бих давала 5 лв. за нещо, което ме убива всеки ден... малко по малко...

nepu6a4
12-18-2006, 14:33
az sa6to sam na 14 i pu6ih no sprqh.osobenno ako sportuva6 mn vredi.slu6ai me za6toto i az sam minal prez tozi put.

Dragon
12-18-2006, 14:53
bravo na tebe.na 14 si a 6te pu6i6.ubiva6 se ot mlad taka4e po dobre gi spri predi da e kasno :twisted:

Drakthul
12-18-2006, 15:14
Като видя някой да пуши смятам колко е 2+2 и почти винаги стигам до извода, че е = на 3 .. :shock: .. тва нормално ли е? .. :lol: :lol:

Magic*
12-18-2006, 17:52
ti za kfo pushish we?za da se praish na kakaaaa?da si wyrwejna li kfo.ebati

HopeLesss
12-18-2006, 17:55
Има толкова много пушачи, че изобщо няма да ми направиш впечатление :roll:

ludo_mace
12-18-2006, 18:52
Като видя някой да пуши смятам колко е 2+2 и почти винаги стигам до извода, че е = на 3 .. :shock: .. тва нормално ли е? .. :lol: :lol:
=D> По темата- зависи за кого точно става въпрос- главно дали го познавам или не :-k Ама ти пък кат пушиш от 14 години... Еми браво, като минеш и на дрога и почнеш с опитите за самоубииства, понеже мама и тати не искат да ти вземат нов GSM, животът ти ще е пълноценен :smt011 Нищо лично, но поне в общия случай причините за тея глупости са точно от тоя тип =; :::

IdiOtKa
12-18-2006, 19:46
kakvo 6te si pomislite ako vidite 4e nqkoi pu6i.az sam na 14 i nz da prodalja ili da gi otkaja.
няма две мнения по въпроса ..не продължаваи !

fire_spark
12-19-2006, 11:41
=D> По темата- зависи за кого точно става въпрос- главно дали го познавам или не :-k Ама ти пък кат пушиш от 14 години... Еми браво, като минеш и на дрога и почнеш с опитите за самоубииства, понеже мама и тати не искат да ти вземат нов GSM, животът ти ще е пълноценен :smt011 Нищо лично, но поне в общия случай причините за тея глупости са точно от тоя тип =; :::
еее ти пък се изказа! :smt005 сериозно ли си мислиш че от цигарите се минава на дрога и че хората които пушат неминуемо ще направят опит за самоубийство :smt005 ако да,значи живееш в някакъв много ама мноого заблуден свят!

колкото до авторката на темата,ако пушиш само за гъзария значи наистина е най-добре да ги спреш.наистина цигарите доста вредят,но ако си имаш по-сериозни причини защо пък да не си правиш удоволствието в крайна сметка живота е кратък :wink: е,вярно че вероятността да не доживееш до 30тина е голяма но какво пък... [-X

linkin_park_fenka
12-19-2006, 11:48
Не знам за другите ама на мен супер гнусно ми става кат видя момиче с цигара-някво такова... :smt012 не искам да обидя никой!
Пък и кво се учудвате едни от нашия клас пушат от 5 клас и ся:
1-изглеждат ужасно
2-зъбите са започнали да им пожълтяват
3-биха убили човек за цигара
4-и стават фр само с останалите пушачи
С една дума suxxx

angel with broken wings
12-19-2006, 12:05
Какъв е смисъла да пушиш?- питам аз! Ако искаш да се тровиш, да се правиш на много важна, да си хабиш парите за глупости продължавай! / нищо лично/ :-D :-D

Lorraine
12-19-2006, 14:46
Какволи ще сипомисля?
" Боже, този си трови живота напразно, пък и ако дава толкова пари за цигари значи не е добре "
Извинявам се, не искам да убидя никого, но просто това ми е мнението, а и след Нова година цигарите ще поскъпнат най-малко с лев... аз не бих давала 5 лв. за нещо, което ме убива всеки ден... малко по малко... подкрепям :!:

evil_lady_in_black
12-19-2006, 17:15
Еми не ми пука секи си има живот и сам решава какво да прави с него.Е разбира се ако са нефи малки ще им се скарам \:D/

lunnoto_momi4e
12-19-2006, 17:17
nqma da mi napravi vpe4atlenie...ko kat pu6i,nali si e za nego-i az pu6a,puk sum na 13

angel with broken wings
12-19-2006, 17:21
nqma da mi napravi vpe4atlenie...ko kat pu6i,nali si e za nego-i az pu6a,puk sum na 13

:shock: :shock: :shock:
аз съм на 14 и нямам никакво намерение да пуша :oops:

evil_lady_in_black
12-19-2006, 17:22
nqma da mi napravi vpe4atlenie...ko kat pu6i,nali si e za nego-i az pu6a,puk sum na 13

:shock: :shock: :shock:
аз съм на 14 и нямам никакво намерение да пуша :oops:
ами не пуши някой да те е питал ???/

angel with broken wings
12-19-2006, 17:29
nqma da mi napravi vpe4atlenie...ko kat pu6i,nali si e za nego-i az pu6a,puk sum na 13

:shock: :shock: :shock:
аз съм на 14 и нямам никакво намерение да пуша :oops:
ами не пуши някой да те е питал ???/
Не, но мисля, че не е нужно някой да ме попита, за да изкажа мнението си :wink:

Swinkenhoffer
12-19-2006, 17:36
че е срванително... гнусен? :-s

princess
12-19-2006, 17:40
Има толкова много пушачи, че изобщо няма да ми направиш впечатление :roll:
da i az taka!

12-19-2006, 18:29
Че си проваля здравето,външния вид и като цяло СЕБЕ СИ...
А ако е на моята възраст(13)и не го познавам,бих си казала "Деба и тъпите фешъни...Смешни гъзарчета"И в повечето случаи си го казвам,като видя някои мои познати и непознати на по 13-14(12 :shock: ),как немогат да си запалят цигарата,нито да пушат като хората,ама карай,нали е "модерно".
Та мнението ми за пушачите е сравнително отрицателно.Въпреки,че аз самата пуша.Но поне знам защо го правя.Много хора ме смятат за странна и едва ли не пропаднала,а ми се пишат за "приятели"...И когато им кажа причината,поради която пуша,реакцията е " :shock: :cry: Оле,Кам,извинявай,незнаех,о ле тва е ужасно..."
Бла-бла...И въпреки всичко смятам да спра цигарите.Вредно е в крайна сметка.А ако ще да изпуша всички цигари на света,няма да върна времето назад и няма да предотвратя по никакъв начин случилото се. :wink:
Та скъпи мои връстници-пушачи.Не,че ви се бъркам.Не,даже не се и опитвам да го правя...Просто е вредно за вас,а и смешно,наистина е смешно.Както и да е.
Весели празници на всички :-D

reason
12-19-2006, 19:00
Не ми пука особено много...ама се дразня някви дето са 5-ти клас да се мислят за голяма работа,защото пушели...струва ми се,че сега е доста по-модерно да не пушиш,че си по-различен от всичките заблудени,които го правят.

simemel
12-20-2006, 20:10
oh ludi hora ste tova pu6a4ite !!! ne moga da vi razbera !!! kak moje da se trovite i to ot tolko rano?!! [-X [-X [-X dqdo mi po4ina ot cigarite i da vi kaja hi4 ne e hubava gledka! ako iskate da umrete taka-trovete se !!! va6a volq

Loshotia
12-22-2006, 06:22
Пушачите са най - гадното племе! Навсякъде трябва да се съобразяваме с тях. Един добър пример са заведенията. Гадните им фасове ги хвърлят, където им падне. за кво са почнали да пушат - от гъзария, което според мен е просташко. Защото гъзария се прави, за да направиш впечатление. Впечатление може да се направи по много по- достойни начини! Ма да кажа " да си трошат главите, не ми пука", ама не е така....щото те вредят и на такива като мене- дето не пушат и нямат такова намерение. Не на последно място- парите! Колко струва една кутия цигари бе пушачи? Колко - 2-3-4лв? По колко кутии пушите седмично? Я сметнете месечно това колко е! Можете да си купите една свестна блузка за тея пари.

strange__
12-22-2006, 09:40
Абе превеземате се според мен...всеки втори пуши и кво? Ако някой ми харесва, като човек,няма да си огранича контактите с него само защото пуши :wink:

scissorhand
12-22-2006, 18:05
че е срванително... гнусен? :-s
Ъхъ.

koalka
12-22-2006, 18:10
Най-добре ги откажи,защото на 20 ще се уплашиш,ако видиш дробовете си.

Ice Princess
12-22-2006, 19:34
Първото нещо, което ми хрумва, е : абе тоя не стига че си харчи парите на вятъра, ами си пилее и здравето... е, всеки избира как да живее и кво да прави със себе си, ама според мене пушенето е голяма глупост ](*,)

Iowa
12-23-2006, 01:25
Какво трябва да смятам?!
Личен избор си е и мен не ме интересува некфа си пачавра кфо мисли за мен..
Далеч не ме ебе за чуждото мнение..
Ако ми харесва,никой не може да го промени!

babi_girl
12-23-2006, 14:24
che ne se griji za sebe si

kaka_lara
12-23-2006, 22:43
Не ми прави впечатление O:)

12-24-2006, 11:14
kakvo 6te si pomislite ako vidite 4e nqkoi pu6i.az sam na 14 i nz da prodalja ili da gi otkaja.

Че не струва и иска само да се докаже пред другите като гъзар или да го приемат в компанията, в която ако не пушиш " не си от техните ". Отбягвам такива хора. [-(

Briseis
12-24-2006, 12:49
Смятам, че има гадни зъби :|

sexY_mackA90
12-24-2006, 13:25
Какво трябва да смятам?!
Личен избор си е и мен не ме интересува некфа си пачавра кфо мисли за мен..
Далеч не ме ебе за чуждото мнение..
Ако ми харесва,никой не може да го промени!

Напълно съм съгласна!!!

RobbieRivera
12-24-2006, 13:29
За пуберите на по 13-17 години, който пушат едниствено, защотот "таке е модерно" или пък просто, защото си мислят, че изглеждат по-големи, мога да кажа, че са просто жалко смешни. Но какво да се прави по-голямата част от българската младеж е така. А пък това, че цигарите смърдят и са отвратителни е друг въпрос. Ако се целувам с някое момиче, което пуши имам чуството, че целувам пепелник... ужас!

CaSsIe
12-26-2006, 19:53
Е какво толкова?!Това си е техен избор те решават какво да правят със себе си.....имам много приятели който пушат и на мен това не ми пречи.Аз съм пробвала не ми хареса и за това не пуша,,,ама сега не можеш да кажеш на някой да не пуши само защото ти не го правиш.

MoHuTo
12-27-2006, 00:23
Най-добре ги откажи,защото на 20 ще се уплашиш,ако видиш дробовете си.

Lambo
12-27-2006, 02:00
Ами аз винаги съм смятал, че пушенето някак си намалява потенциала и функционалността на организма като цяло. Всмисъл, че аз примерно карам адски мн колело и играя баскет мн, само за забавление де, не тренирам професионално, и искам да знам че тялото ми е способно или че поне дава 100% от потенциала си, а не че кръвоносните ми съдове и белите дробове да са пълни с някакви никотинови остатъци и това ограничава възможностите на тялото ми... Или накратко казано-не понасям пушенето, но в днешно време всички, които искат да са "пичове", пушат, така че не трябва да ми прави особено впечатление предполагам...

evil_lady_in_black
12-27-2006, 07:09
nqma da mi napravi vpe4atlenie...ko kat pu6i,nali si e za nego-i az pu6a,puk sum na 13

:shock: :shock: :shock:
аз съм на 14 и нямам никакво намерение да пуша :oops:
ами не пуши някой да те е питал ???/
Не, но мисля, че не е нужно някой да ме попита, за да изкажа мнението си :wink:
Ами като не са те питали не отговаряй ! Хората са казали : като незнаеш какво да кажеш не се отваряй !

decu4ka
12-27-2006, 15:52
Като видя някой да пуши смятам колко е 2+2 и почти винаги стигам до извода, че е = на 3 .. :shock: .. тва нормално ли е? .. :lol: :lol:
=D> По темата- зависи за кого точно става въпрос- главно дали го познавам или не :-k Ама ти пък кат пушиш от 14 години... Еми браво, като минеш и на дрога и почнеш с опитите за самоубииства, понеже мама и тати не искат да ти вземат нов GSM, животът ти ще е пълноценен :smt011 Нищо лично, но поне в общия случай причините за тея глупости са точно от тоя тип =; ::: =D> =D> =D> :) Браво ...И си е така

nikinkaaa
12-27-2006, 16:01
Какво трябва да смятам?!
Личен избор си е и мен не ме интересува некфа си пачавра кфо мисли за мен..
Далеч не ме ебе за чуждото мнение..
Ако ми харесва,никой не може да го промени!
Съгласна съм !!!!

12-27-2006, 16:18
нз за мода дали става въпрос в момента защото аз сам на 17 и забелязвам че на мода излиза да НЕ пушиш мове така да ми се струва.а иначе ако видя некво моми1е едва проходило и ми захапало фаса 6е си кажа ,че е пиклйо едното и другото че от малко пропада,нз ама повечето хора около мен които пропушиха от малки сега са курви или наркомани.според мен спри ги не си трови здравето

12-27-2006, 16:20
нз за мода дали става въпрос в момента ,защото аз сам на 17 и забелязвам ,че на мода излиза да НЕ пушиш може така да ми се струва,а иначе ако видя некво момиче едва проходило и ми захапало фаса 6е си кажа ,че е пикла едното и другото че от малка пропада,нз ама повечето хора около мен които пропушиха от малки сега са курви или наркомани.според мен спри ги не си трови здравето

LaFee
12-28-2006, 19:52
Кагото видя че някой пуши този някой мигновено престава да съществува за мен!
не мога да си представя как някакви лапета на по 13 или 14 а даже и на 15 години пушат и си тровят живота.
ако толкова им е мерак да умрат-има си начини!
Защо трябвада го правят -пушенето е най-ужасното нещо на света
никога не бих пропушила защото брат му на дядо ми починал на 21 години точно заради цигарите а човека щял да се жени. не го познавам но знам че е било тежко дядо ми ми е разказвал че умрял в големи мъки.
и защо- за да си достави удоволствие от една тъпа цигара.
мразя хората които пушат-въпреки че такива в моя клас колкото щеш.
Знам и се опитвам да мисля за тях като за хора но не мога. наистина цигарите не ги правят мигновено някакви отрепки но просто съм свикнала да мисля така за тях . или по-добре да се поправя не за възрастните а за децата, за тези които трябва да бъдат бъдещето и вместо въпросното бъдеще да учи то се трови с цигари и такива гадости по дискотеките, зад блока и в тоалетната на училище.
абе хора как може някои от вас да постъпват по този ужасен начин с организма си че какво ви е направил?

Най-добре ги откажи,защото на 20 ще се уплашиш,ако видиш дробовете си.
Как на 20, според мен дробовете на всички "малки" пушачи вече са заприличали на дроб-сърма!

[Lucifer]
12-28-2006, 20:41
не ми пука ! ти си избираш ..... кат тва ти е крастата . ... . .

Li77Le^aN{G}eL
12-29-2006, 05:55
Ем кфо мога да си помисля..."Бахти сички пушат.Ко му е хубавото??"..

evil_lady_in_black
12-29-2006, 08:09
Не ме интересува дали някой пуши ! Живота си е негов нека си пуши

lo6a_karma
01-05-2007, 18:34
тва си е за теб ако си ре6ил да се трови6 го продалжи,но аз мразя пу6а4и

01-06-2007, 06:43
mi te moite priqteli poe4eto pu6at...prosto gi ebavam i im vikam "narkomaniii" i ni6to :)

ultra
01-07-2007, 04:26
Кагото видя че някой пуши този някой мигновено престава да съществува за мен!
не мога да си представя как някакви лапета на по 13 или 14 а даже и на 15 години пушат и си тровят живота.
ако толкова им е мерак да умрат-има си начини!
Защо трябвада го правят -пушенето е най-ужасното нещо на света
никога не бих пропушила защото брат му на дядо ми починал на 21 години точно заради цигарите а човека щял да се жени. не го познавам но знам че е било тежко дядо ми ми е разказвал че умрял в големи мъки.
и защо- за да си достави удоволствие от една тъпа цигара.
мразя хората които пушат-въпреки че такива в моя клас колкото щеш.
Знам и се опитвам да мисля за тях като за хора но не мога. наистина цигарите не ги правят мигновено някакви отрепки но просто съм свикнала да мисля така за тях . или по-добре да се поправя не за възрастните а за децата, за тези които трябва да бъдат бъдещето и вместо въпросното бъдеще да учи то се трови с цигари и такива гадости по дискотеките, зад блока и в тоалетната на училище.
абе хора как може някои от вас да постъпват по този ужасен начин с организма си че какво ви е направил?

Най-добре ги откажи,защото на 20 ще се уплашиш,ако видиш дробовете си.
Как на 20, според мен дробовете на всички "малки" пушачи вече са заприличали на дроб-сърма!

Ами ти,ако движиш с пушачи познай какъв ще е твоя дроб...
Същия като на пушачите... :smt011
Аз не пуша,гаджето ми също,неговите приятели(2,3-ма) също...И се радвам,защото като се съберем някъде и дишаш спокойно.
Мразя зимата,защото из кафетата се окадяваш като циганка...Все на затворено... [-( ..гррр...
Баща ми отказа цигарите преди няколко години,но майка ми и сестра ми продължават да пушат...Гадно е,но се свиква...
Общо взето не мога да сложа в една графа "всички,които пушат са кофти хора",защото все пак си е до личен избор.
И без това сега е на мода да не се пуши.Надявам се все повече хора да станат "модерни".

Cheesy
01-11-2007, 17:24
И каф е смисала-да се прайш на газар?пффф тупо-можеш се откроиш с мн други качества ако искаш се прайш на такаф(не че тва е качество д)абе аре ня се прая повече на интелигентна-тва беше от мене ;)

beb4o_bu
01-11-2007, 19:28
Нищо против нямам. По-голямата вреда е за тях. На мен единствено ми е неприятно, че ми мирише на цигари....дрехите, всичко. И ми е странно, че плащат все повече и повече за нещо, което ги разваля отвътре... :?

NiKOLAN
01-11-2007, 23:32
аз не харесвам цигарите и даже са ми противни и като видя няква яка мацка да пуши мнението ми за нея мнооого пада

sledko_f>93
01-12-2007, 07:27
МЕне мн ме дразнят. Например веднъж в днокафе некаф на 15/16 застанал пред мене и пу6и. Ама дими навсякъдеее :-#
Беше ужасно гадно.
+ тва мирише ужасно, в пове4ето слу4аи и ИЗГЛЕЖДА ужасно!
Ние имаме в нащо даскало некви 3ти клас (:lol:) и неможе да си запали цикарата, ама кат успее по4ва да кашля. абе да се смееш ли да пла4е6 ли!?!

yes
01-13-2007, 19:55
Ще си помисля "Явно не е разглеждал обстойно този сайт: www.whyquit.com "

Sarabi
01-14-2007, 15:46
Бих спряла да пуша не толкова за другите,колкото за мен самата.Не ме интересува какво мислят другите.Не те а аз си скапвам организма.Каквото и да си мислят,аз го правя.
Разбери-не другите са важни.Всички пушат-бъди различен!

sexy_baby_sexyyyyyy
01-18-2007, 08:23
sega sam 8 klas v gimnaziq i kato stapih za purvi put nai dobrata mi priatelka stana edno momi4e koeto pusheshe.az q nakarah da gi otkaje ne znam kak stana no i kazah 4e tva 4e pushi ne mi haresva i ako prodalji nqma da sam s neq.Sega pri vsqka izpushena cigara mi priznava i ot 2 meseca ot kakto e sprqla e izpushila samo 2 cigari.

Pezzzz
01-18-2007, 17:38
Като видя някой да пуши смятам колко е 2+2 и почти винаги стигам до извода, че е = на 3 .. :shock: .. тва нормално ли е? .. :lol: :lol:
=D> По темата- зависи за кого точно става въпрос- главно дали го познавам или не :-k Ама ти пък кат пушиш от 14 години... Еми браво, като минеш и на дрога и почнеш с опитите за самоубииства, понеже мама и тати не искат да ти вземат нов GSM, животът ти ще е пълноценен :smt011 Нищо лично, но поне в общия случай причините за тея глупости са точно от тоя тип =; :::


Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

Undying
01-18-2007, 19:11
Ами по принцип в семейството ми няма пушачи.Аз лично пуша рядко,само когато пия,защото не ми доставя удоволствие.А какво като видя някой да пуши-нищо не мога да му кажа.КАто иска да си се трови-да го прави.За негова сметка си е.

namely_me
01-18-2007, 20:36
Да пушиш на 14 не е нещо необичайно днес, така че няма да ми направи впечатление. Аз лично започнах на 15. Не мога да кажа че някога съм опитвала да се откажа, пък и някак си не искам. Това си е до личен избор. Сред приятелите ми почти няма пушачи... Просто човек сам си решава за себе си.