PDA

View Full Version : Харесвам го,какво да направя?



sLaDicHK{}7{}
12-18-2006, 14:41
ситуацията е следната....пиша си с едно момче от миналата седмица и страшно много ме кефи,но неговият най-добър приятел,с който ходих преди няколко години ми прави разни намеци да ходим заедно на хижа и поразучих и се оказа че ме харесва:( а те са много добри приятели и аз незнам дали ще се навие да бъде с мен след като най-добрия му приятел ме харесва?аз ще му покажа че не искам да съм с него,но ме е страх да не ми направи мръсно...какво да правя????

Tender Poison
12-18-2006, 14:45
Ми според мен е редно да поговориш и с двамата и да кажеш какво искаш(ако го направиш бъди по-мека с този,който те харесва,за да не ти направи мръсно наистина) :-k

Nadelina
12-18-2006, 14:54
Mrysno da ti napravi.. E ne mislq.. Vij govori s choveka koito haresvash i napravi vsichko vyzmojno da trygnete.. Ako te haresva super .. Ako onq drugia mu e istinski priatel she go razbere.. :P

sLaDicHK{}7{}
12-18-2006, 14:57
дано,защото яко съм хлътнала....даже се чудя как да му го призная,че може да си помисли че е прибързано,защото знае че наскоро съм скъсала с приятеля ми....но ще рискувам...

mer4eto
12-18-2006, 14:59
ami mili4ka spored men pogovori s bivshiq izqsni mu kfi sa ti 4ystfata kam negoviq priqtel i ako e razumen shte te razbere nqma da sa pritesnqvash spoks

iiirish
12-18-2006, 15:01
не се тревожи за това как той ще се оправи с най-добрия си приятел. остави нещата както са и нека той сам прецени дали си заслужава да бъде с теб или да предпочете приятелството

nasty_f
12-18-2006, 20:40
МИиии,,не мисля чче щще тти ннаправви мрръссно!
Ако и той те харесва ще се хване с теб,независимо от всичко,и ако бившият ти е разумен човек няма да прави никакви проблеми.

vivian
12-18-2006, 20:42
emi ako tva mom4e ima nqkvi simpatii kam teb,pogovori s nego!no vnimavai da ne narani6 dr mom4e ot egoizam,za6toto vsi4ko se vra6ta...dano vsi4ko mine kakto ti se iska...uspeh