PDA

View Full Version : Emo Music



n_ivajlova
12-18-2006, 14:46
Абе хора аи пуснете ми неква емо музика че аз имам тука неква и тя вече ми омрьзна :lol: :lol: :lol: айде плс плс плс плс :D

priti_kiti
12-18-2006, 15:06
Емо откога прави музика ? :-k

n_ivajlova
12-18-2006, 15:09
Аз ли сам ж грешкЬьЬьЬьЬ :shock: :shock: :shock:

Buttk0
12-18-2006, 15:13
Emo muzik ... blqh ... utidi w last.fm tam si ima cql "Tag" za takia emota kato tebe ... !

n_ivajlova
12-18-2006, 15:37
Там нема такиа екстри или аз не мога да намеря :( аи пуснете некои линк ваааааа :lol:

Emocore
12-18-2006, 16:11
http://fallchildren.wordpress.com/temp

niGGa
12-18-2006, 16:39
кво представлява тва?

Buttk0
12-18-2006, 17:00
emo = horata koito se oblichat w cherno ... slagat si cheren grim ... postoqnno ciwrat ... iskat da umrat i razprawqt kolko e shiban jiwota ... prawi si izwodi kakwa e muzikata im ;) neshto kato HIM mai ...

Emocore
12-18-2006, 17:07
emo = horata koito se oblichat w cherno ... slagat si cheren grim ... postoqnno ciwrat ... iskat da umrat i razprawqt kolko e shiban jiwota ... prawi si izwodi kakwa e muzikata im ;) neshto kato HIM mai ...
И от каде знаеш , че са точно такива хората?Съдиш по това , което казват другите , колко плоско.

Dr. Kazimbutt
12-18-2006, 17:17
Емо откога прави музика ? :-k
Емо е машина на барабаните. Няма грешка това момче - стабилен ритъм вади.

priti_kiti
12-18-2006, 17:21
Емо откога прави музика ? :-k
Емо е машина на барабаните. Няма грешка това момче - стабилен ритъм вади. ахахах,така и предположих...

Emocore
12-18-2006, 17:24
emo = horata koito se oblichat w cherno ... slagat si cheren grim ... postoqnno ciwrat ... iskat da umrat i razprawqt kolko e shiban jiwota ... prawi si izwodi kakwa e muzikata im ;) neshto kato HIM mai ... Tи си ебати заблуденото копеле. :lol:


(и)Емокор-а е създаден преди 20тина години, ама чак сега нещо стана популярен. (и)Емотата са малки човечета, които ги е страх от живота и дори да нямат проблем пак се опитват да се депресират. Режат си "вените" (кожата над тях) и постоянно парадират с това колко са тъжни, колко са неразбрани, колко са си рязали кожата над вените и с какво. Момчетата, подобно на чалгарите, носят розови дрешки, впити дънки и имат прекалено тъпа прическа от вид теле ме лиза ма в обратната посока. :lol:

http://www.bladegash.net/forums/image.php?u=1850&dateline=1119030731

А, да, и от снимката се вижда, че носят и грим. Абе жалка работа.

Но всяко правило си има изключения - хора, които просто слушат музиката и й се кефят. Въпреки, че и тя не е кой знае кво.

Дано съм бил изчерпателен, ако някой има въпроси да пита.

Гад мръсна , винаги спориш с мен на тая тема!

За кво трябва да се съди по тва , което се пее в песните , че емотата били "тъжни" , "неразбрани" ? Нима в другите стилове музика (секи случай не метъла) не се пее за раздели любови и тн ? To така излиза , че сички са депресанти ftw.

niGGa
12-18-2006, 17:47
emo = horata koito se oblichat w cherno ... slagat si cheren grim ... postoqnno ciwrat ... iskat da umrat i razprawqt kolko e shiban jiwota ... prawi si izwodi kakwa e muzikata im ;) neshto kato HIM mai ... Tи си ебати заблуденото копеле. :lol:


(и)Емокор-а е създаден преди 20тина години, ама чак сега нещо стана популярен. (и)Емотата са малки човечета, които ги е страх от живота и дори да нямат проблем пак се опитват да се депресират. Режат си "вените" (кожата над тях) и постоянно парадират с това колко са тъжни, колко са неразбрани, колко са си рязали кожата над вените и с какво. Момчетата, подобно на чалгарите, носят розови дрешки, впити дънки и имат прекалено тъпа прическа от вид теле ме лиза ма в обратната посока. :lol:

http://www.bladegash.net/forums/image.php?u=1850&dateline=1119030731

А, да, и от снимката се вижда, че носят и грим. Абе жалка работа.

Но всяко правило си има изключения - хора, които просто слушат музиката и й се кефят. Въпреки, че и тя не е кой знае кво.

Дано съм бил изчерпателен, ако някой има въпроси да пита.
Хаха, още едно доказателство на моето мнение за някои стилове музика :)
Мерси за разяснението бро

12-18-2006, 17:51
bro ahahah

Buttk0
12-18-2006, 18:32
Shto pa reshi che e plosko ... az taka sym si reshil, takawa predstawa sym si izgradil za tqh ... draznqt me, ne gi haresfam, prekyleno "EMOcionalno" i f syshtoto wreme bez ikakfo deistwie ... seki ima gledna tochka nujno li e wednaga da se zapochfa s obidi ?!

scion_of_Storm
12-18-2006, 18:54
Емо= Sux0r my dix0r. Не ви тряя да знаете поече.

peps_from_mars
12-19-2006, 08:39
nqmam ni6to protiv EMO-tata ...daje nqkoi sa mnogo sladki :](hah to i az edno vreme beh emo ama se otEM4ih...4e... nz i az 6to..)ae da si jiveqt emotata i tolkoz....nemam protiv teh... :} ama nekoi punkari i metal4eta sa svetlinni god po qki4ki....:] :smt007 :smt007 :smt007 ina4e mujkite Emou6ani sa pederasi ama ...ko da sa prai...

qwertyu
12-19-2006, 16:06
abe ti si nai - golemiq pederas tuka

evil_lady_in_black
12-19-2006, 16:25
Абе според мен това с грима е сладко :lol: може така да се чувстват по-женствени :smt005 Аз лично нито музиката нито грима им харесвам само прическите са якички понякога

niGGa
12-19-2006, 19:13
Аууу, чак сега разбирам.
Ма тва били супер чувствителни хора :lol: Явно не бях допрочел мненията.
Значи ще се оглеждам..Ах как искам да видя такъв на улицата..Да го съдера от ебавки и да ходи да се самоубие..АХЕЕХХЕх, ще се спукам от смех

brain_stew
12-20-2006, 10:56
Аууу, чак сега разбирам.
Ма тва били супер чувствителни хора :lol: Явно не бях допрочел мненията.
Значи ще се оглеждам..Ах как искам да видя такъв на улицата..Да го съдера от ебавки и да ходи да се самоубие..АХЕЕХХЕх, ще се спукам от смех

По принцип имотата с тва са известни...че са супер чувствителни и най-малката закачка приемат като заяждане или обида (по мои лични наблюдения)!Но не всички са такива...Майната му на факта, че са педераси...всъщност те май са би сексуални, а би сексуализма е нещо...удобно!(пак лични наблюдения :roll: )
Но по принцип имотата не са чак толкова лоши хора като ги опознаеш...особено ако не се превъзнасят със своето имовство!

qwertyu
12-20-2006, 16:09
Аууу, чак сега разбирам.
Ма тва били супер чувствителни хора :lol: Явно не бях допрочел мненията.
Значи ще се оглеждам..Ах как искам да видя такъв на улицата..Да го съдера от ебавки и да ходи да се самоубие..АХЕЕХХЕх, ще се спукам от смех
khh sme6nik , misli6 li 4e nqkoi 6e ti turpi da go ebava6? 6e kaje6 2-3 dumi i 6e zaore6 zemqta.

niGGa
12-21-2006, 10:37
Аууу, чак сега разбирам.
Ма тва били супер чувствителни хора :lol: Явно не бях допрочел мненията.
Значи ще се оглеждам..Ах как искам да видя такъв на улицата..Да го съдера от ебавки и да ходи да се самоубие..АХЕЕХХЕх, ще се спукам от смех
khh sme6nik , misli6 li 4e nqkoi 6e ti turpi da go ebava6? 6e kaje6 2-3 dumi i 6e zaore6 zemqta.
:lol:
Упси, да не засегнах някой педо?

scion_of_Storm
12-21-2006, 13:28
Не, засегна едно лошо ИмммммммммммммооооооооооУ :twisted:

qwertyu
12-21-2006, 15:54
Аууу, чак сега разбирам.
Ма тва били супер чувствителни хора :lol: Явно не бях допрочел мненията.
Значи ще се оглеждам..Ах как искам да видя такъв на улицата..Да го съдера от ебавки и да ходи да се самоубие..АХЕЕХХЕх, ще се спукам от смех
khh sme6nik , misli6 li 4e nqkoi 6e ti turpi da go ebava6? 6e kaje6 2-3 dumi i 6e zaore6 zemqta.
:lol:
Упси, да не засегнах някой педо?

ne , prosto si sme6en ako misli6 4e nqkoi 6e pozvoli da go ebava6 prosto ei taka.

qwertyu
12-21-2006, 16:00
angry emo's bruttal attack...

exactly

niGGa
12-21-2006, 16:34
Аууу, чак сега разбирам.
Ма тва били супер чувствителни хора :lol: Явно не бях допрочел мненията.
Значи ще се оглеждам..Ах как искам да видя такъв на улицата..Да го съдера от ебавки и да ходи да се самоубие..АХЕЕХХЕх, ще се спукам от смех
khh sme6nik , misli6 li 4e nqkoi 6e ti turpi da go ebava6? 6e kaje6 2-3 dumi i 6e zaore6 zemqta.
:lol:
Упси, да не засегнах някой педо?

ne , prosto si sme6en ako misli6 4e nqkoi 6e pozvoli da go ebava6 prosto ei taka.
ми педо, как да ти кажа, в момента го правя :mrgreen:
Яко имоооооооууууууушъъън имоушън пръдъкшън

qwertyu
12-21-2006, 16:41
mi bravo , mene kvo me ebe za tebe ?

niGGa
12-21-2006, 17:48
mi bravo , mene kvo me ebe za tebe ?
като гледам нещо те ебе, щом ми говориш без да те питам нищо :lol:
Да не си педо ?

qwertyu
12-21-2006, 18:21
mi bravo , mene kvo me ebe za tebe ?
като гледам нещо те ебе, щом ми говориш без да те питам нищо :lol:
Да не си педо ?

predlojenie li 6e mi pravi6?

brain_stew
12-21-2006, 19:07
mi bravo , mene kvo me ebe za tebe ?
като гледам нещо те ебе, щом ми говориш без да те питам нищо :lol:
Да не си педо ?

Ей. маафъка, както си тръгнал половината форум ше изкараш педерасти!Плюс тва асоциацията имо-педераст не е много удачна!Има разлика между хомосексуален и бисексуален!

niGGa
12-21-2006, 20:23
Че то бисексуален дори по-лошо...

brain_stew
12-21-2006, 20:58
Че то бисексуален дори по-лошо...

Ако изобщо знаеш, какво точно представлява би сексуалността!

scion_of_Storm
12-22-2006, 06:40
FukKEmosRapeThemSt00pidCvnts.

qwertyu
12-22-2006, 12:29
omfg. Тъпи имота. :lol:

forgotten_n_alone
12-23-2006, 15:33
emo = horata koito se oblichat w cherno ... slagat si cheren grim ... postoqnno ciwrat ... iskat da umrat i razprawqt kolko e shiban jiwota ... prawi si izwodi kakwa e muzikata im ;) neshto kato HIM mai ...
Tova beshe NAI TYPOTO koeto sum chela nqkoga!Abe chovek ti nared li si?!?!?!HIM emo li sa?!?!Super brutalna grupa sa si i ne sa EMO!Veche ne znam dali spadat kum rock ili tam nz kakyv stil zashtoto prosto ne moga da opredelqm koq pesen kakyv stil e no HIM ne sa EMO!A emo horata sa super qki...kogato ti se sluchi neshto losho i ti se strupat mnogo problemi navednuj shte razberesh kakvo e Emo!!!!!I ne samo emo-tata nosqt cherni drehi...mhmmmmmm naprimer metalite sushto nosqt cherni drehi..cheren grim i t.n. A kato iskat da se grymnat tova si e tqhno reshenie.I na men mn pyti mi se iskalo da se grymna shtoto do gusha mi e doshlo ot vsichki typi i egoistichni hora na toq skapan svqt no kakvo da se pravi:Chovek nqma da razbere kakvo mu e podgotvil jivota za v budeshte ako ne go izjivee :wink: i btw nqma losha muzika ima prosto razlichni hora s razlichni predpochitaniq na tema muzika :wink:

niGGa
12-23-2006, 16:13
Че то бисексуален дори по-лошо...

Ако изобщо знаеш, какво точно представлява би сексуалността!
Чакам те педо, обясни ми :lol:
Не беше ли тва, дет хем ти ебеш, нем тебе те ебат :twisted:
АХАХАХАХАХ

niGGa
12-23-2006, 17:19
Е, вече бисексуално момиче е красота за очите :lol:

brain_stew
12-23-2006, 17:29
Е, вече бисексуално момиче е красота за очите :lol:

Не знам дали е красиво или не, но да си би сексуален е удобно!Ако не ти върви с единия пол, отиваш при другия...Макар че при момчетата е малко по трудно, но явно имотата нямат този рпоблем!Дали аз ще се целувам със момиче, или някое имо с друго не е от значение, защото би сексуализма е до една степен това.Педалите въобще не са имота, защото те са хомосексуални, а имотата са бисексуални, а бисексуализма е тогава, когато нямаш никви предразсъдъци към твоя си пол и намираш неговите хубави (и удобни) страни...

А философията "хем ти ебеш, хем тебе те ебът" е много грубо и неправилно изказана!Защото мисля обясних по-горе, за какво всъщност става въпрос!

За щастие на мен и с двата пола ми върви! :lol:

niGGa
12-23-2006, 19:58
За мене е едно и също - просто ти го казваш със локуми и празни приказки.

brain_stew
12-23-2006, 20:04
За мене е едно и също - просто ти го казваш със локуми и празни приказки.

щом казваш...може и да са локуми и празни приказки, но между педал и би сексуален има разлика!Колкото и да не ти се иска!Нека продължава да ти е едно и също...но все пак ти грешиш!Искаш да кажеш че съм лесбийка ли?

niGGa
12-24-2006, 13:29
цитирах тези редове от писанията ти:

Не знам дали е красиво или не, но да си би сексуален е удобно!Ако не ти върви с единия пол, отиваш при другия...Макар че при момчетата е малко по трудно, но явно имотата нямат този рпоблем

...а имотата са бисексуални, а бисексуализма е тогава, когато нямаш никви предразсъдъци към твоя си пол и намираш неговите хубави (и удобни) страни...
Тоест - празни приказки.
Аз просто го изразявам направо.

peps_from_mars
12-24-2006, 16:16
abe ti si nai - golemiq gey tuka


хаЯАХяяхАЯахаяхахяхахахаХ АхахХАХААААААААА..... чесно ли е?? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 представи си АЗ съм МОМИЧЕ хахахахахаххаахахахахах .......ьахьхахьхахьахьхах :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
ххахаахахаа тъпак

brain_stew
12-24-2006, 17:28
цитирах тези редове от писанията ти:

Не знам дали е красиво или не, но да си би сексуален е удобно!Ако не ти върви с единия пол, отиваш при другия...Макар че при момчетата е малко по трудно, но явно имотата нямат този рпоблем

...а имотата са бисексуални, а бисексуализма е тогава, когато нямаш никви предразсъдъци към твоя си пол и намираш неговите хубави (и удобни) страни...
Тоест - празни приказки.
Аз просто го изразявам направо.

И пак не отговори на въпроса ми....аз лесбийка ли съм?щото съм бисексуална така случайно....

niGGa
12-24-2006, 17:36
Иска ми се да си :lol: , но явно си падаш и по двата пола.. И не, не си.

niGGa
12-24-2006, 17:40
И както написа колегата наБИРАч :lol:

I was walking down the road with a dozen pals of mine
Looking for some aggro, just to pass the time
We met this stupid emo and he tried to run away
But i punched him in the nose just to pass the time of day

brain_stew
12-24-2006, 21:20
Иска ми се да си :lol: , но явно си падаш и по двата пола.. И не, не си.

ЪъЪ?!?!?Ква ше е ползата за тебе, ако съм?!
И щом не съм, тогава за кво си противоречиш?щото мисля, че беше казал, че за тебе е едно и също....тогава излиза, че въпреки, че например сега си имам приятел, съм лесбийка, защото може би съм се целувала с момиче?Просто си противоречиш, тва е всичко!

niGGa
12-25-2006, 06:14
посочи къде казвам че за мен бисексуален и гей е едно и също :lol:
а това, за моята полза - спокойно. Имам въображение :twisted:

Emcho
12-25-2006, 06:31
10х много че все пак разяснихте какво е тва - Емо ... Се пак адаши са ми хората а и аз от време на време sad-vam :) Ама мойто тъжно настроение се оправя след втория коктейл водка-джин :) А отностно музиката на тези "Емо-та" Прочетох всичките мнения преди мойто и имаше само един линк ...

n_ivajlova
12-25-2006, 06:46
Така е...аз ги помолих просто да ми дадат някви линкчета,а те почнаха да разискват някви теми к'во било емо къв бил той и сякви е такива простотий....само помолих за някой друго линкче бе хорица :)

niGGa
12-25-2006, 07:47
Така е...аз ги помолих просто да ми дадат някви линкчета,а те почнаха да разискват някви теми к'во било емо къв бил той и сякви е такива простотий....само помолих за някой друго линкче бе хорица :)
То толко тъпа музиката, че даже няма кой да ти даде линк.. Не ти ли говори нещо :lol:
Нема случайно на тоя свят :lol:

Selene
12-25-2006, 09:21
Така е...аз ги помолих просто да ми дадат някви линкчета,а те почнаха да разискват някви теми к'во било емо къв бил той и сякви е такива простотий....само помолих за някой друго линкче бе хорица :)
То толко тъпа музиката, че даже няма кой да ти даде линк.. Не ти ли говори нещо :lol:
Нема случайно на тоя свят :lol:

Да , тая музика е многоо тъпа ! Пък и тея самоубийци дет' я слушат... :-D . Постоянно казват колко им е тежко , колко им е трудно без някой да ги е питал...

Emcho
12-25-2006, 10:45
Абе хора момичето иска линк за музиката - не иска да и поясняват какви я слушат и какво пеят - Щом и харесва :) Има хора които просто са различни от масата българи и т'ва е... А кво ще кажете за човек дет на закуска слуша габа и техно, следобяд - хаус , а на вечеря сръбски чалги и ходи в чалга дискотеки ? Хората са различни проумеите го !

12-25-2006, 11:34
basi tupacite....slu6am emo i nqq dam link 6ot ne zaslujavate,osobeno nqkoi(kato kazah 4e slu6am emo nqqm predvid the used)Samo 6te pomolq...ne komentiraite ne6ta s koito dori ne ste naqsno(kazvam go nai ve4e za selene,6ot sum sig 4e vob6te ne zn za ko ide re4)

n_ivajlova
12-25-2006, 12:48
о0о0о0о0о0о0о0оФфФфФфФфФфФ о0оФфФ напрао незнам казах ви нещо,пуснах тема за да ми дадете някви линкчета ебани за да си драпна некоя друга песничка,а вие продължавате никой ама никой не ви е питал дали тази музика и този стил е тъп и сякви е такива....Като искате да коментирате к'во мислите за тази музичка знаете от каде се пуска нова тема и готово :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ](*,)

qwertyu
12-25-2006, 14:01
emi dadoha ti link4e :P

@peps from mars : mai 4e samo na dumi si momi4e :wink:

@nigger : ti si naistina zle , izkara polovinata forum pedali i lesbiiki.pone se informirai malko , nedei da se izkazva6 nepodgotven.

niGGa
12-25-2006, 15:36
Чакаме "nigger" да отговори..
А и днеска видях имо гърл.. АХАХААХАХХАХА.. беше седнала на земята пред НДК.. изглеждаше травмирана.. АХАХХАХАХАХ.. сцепих се от смях пред нея.. Дали се е самоубила?

brain_stew
12-25-2006, 15:59
Чакаме "nigger" да отговори..
А и днеска видях имо гърл.. АХАХААХАХХАХА.. беше седнала на земята пред НДК.. изглеждаше травмирана.. АХАХХАХАХАХ.. сцепих се от смях пред нея.. Дали се е самоубила?

пфффф...от такива като тебе няя спасение.... :smt012

niGGa
12-25-2006, 16:40
Яко..
Утре пак ще мина.. Ако е там ще й кажа "Здрастииииииииии", а физиономията ми ще е :smt106

Selene
12-25-2006, 17:05
basi tupacite....slu6am emo i nqq dam link 6ot ne zaslujavate,osobeno nqkoi(kato kazah 4e slu6am emo nqqm predvid the used)Samo 6te pomolq...ne komentiraite ne6ta s koito dori ne ste naqsno(kazvam go nai ve4e za selene,6ot sum sig 4e vob6te ne zn za ko ide re4)

Няма да те наругая за да не земеш да се самоубиеш !

12-25-2006, 22:57
am az malko sum oburkala de...ne staa6e vupros za selene a za nigga otnosno komentara mu:"То толко тъпа музиката, че даже няма кой да ти даде линк"Gre6kata e moq,oburkah se 4e ti si go pisal,-a.A ina4e i da me narugae6 np...nqq se samoubiq 6ot ne mi puka ot teb i ot koito i da bilo v toa forum i 6ot smqtam 4e sum nai-6tastlivoto emo na sveta :lol: A i su6to izmislete ve4e ne6to po originalno da se podigravate na emotata osven sus motiva za samoubiistvoto 4e ve4e ne minava [-X a i s tva 4e muzikata bila ligava....povqrvaite mi,tva emo det slu6am opredeleno ne e ligavo,puk i slu6am i metul osven tva,za koito ve4e edva li nqkoi 6te trugne da tvurdi 4e e lignq

peps_from_mars
12-26-2006, 00:15
@peps from mars : mai 4e samo na dumi si momi4e :wink:


xaxax kat nema ko da kaje6 sa prai6 na interesen...... mmm tupo ee i to mnoo :wink: hodi da turkalq6 aspirini i ne me zaka4ai :mrgreen: :lol: :lol: :smt016 :smt016

Бунтар
12-26-2006, 06:33
Чакаме "nigger" да отговори..
А и днеска видях имо гърл.. АХАХААХАХХАХА.. беше седнала на земята пред НДК.. изглеждаше травмирана.. АХАХХАХАХАХ.. сцепих се от смях пред нея.. Дали се е самоубила?

Мале как ви завиждам на софиянци, че си имате НДК, където да дебнат ема и готи... :cry: :-D

niGGa
12-26-2006, 08:56
am az malko sum oburkala de...ne staa6e vupros za selene a za nigga otnosno komentara mu:"То толко тъпа музиката, че даже няма кой да ти даде линк"Gre6kata e moq,oburkah se 4e ti si go pisal,-a.A ina4e i da me narugae6 np...nqq se samoubiq 6ot ne mi puka ot teb i ot koito i da bilo v toa forum i 6ot smqtam 4e sum nai-6tastlivoto emo na sveta :lol: A i su6to izmislete ve4e ne6to po originalno da se podigravate na emotata osven sus motiva za samoubiistvoto 4e ve4e ne minava [-X a i s tva 4e muzikata bila ligava....povqrvaite mi,tva emo det slu6am opredeleno ne e ligavo,puk i slu6am i metul osven tva,za koito ve4e edva li nqkoi 6te trugne da tvurdi 4e e lignq

Хей, бейби :smt106

TeditoOoo
12-26-2006, 09:46
emo = horata koito se oblichat w cherno ... slagat si cheren grim ... postoqnno ciwrat ... iskat da umrat i razprawqt kolko e shiban jiwota ... prawi si izwodi kakwa e muzikata im ;) neshto kato HIM mai ...
Tova beshe NAI TYPOTO koeto sum chela nqkoga!Abe chovek ti nared li si?!?!?!HIM emo li sa?!?!Super brutalna grupa sa si i ne sa EMO!Veche ne znam dali spadat kum rock ili tam nz kakyv stil zashtoto prosto ne moga da opredelqm koq pesen kakyv stil e no HIM ne sa EMO!A emo horata sa super qki...kogato ti se sluchi neshto losho i ti se strupat mnogo problemi navednuj shte razberesh kakvo e Emo!!!!!I ne samo emo-tata nosqt cherni drehi...mhmmmmmm naprimer metalite sushto nosqt cherni drehi..cheren grim i t.n. A kato iskat da se grymnat tova si e tqhno reshenie.I na men mn pyti mi se iskalo da se grymna shtoto do gusha mi e doshlo ot vsichki typi i egoistichni hora na toq skapan svqt no kakvo da se pravi:Chovek nqma da razbere kakvo mu e podgotvil jivota za v budeshte ako ne go izjivee :wink: i btw nqma losha muzika ima prosto razlichni hora s razlichni predpochitaniq na tema muzika :wink:
Eeee nai-setne :) I az ot odeve se chudq tolkova li e trudno i ostanalite da go razberat...Razlichni hora-razlichni interesi.Ne moje vsichki da te haresvat,nito puk ti da haresvash vsichki.Tova ne oznachava che trqbva da trunem sega da se zaqjdame i samo da se pravim na interesni.To i az naprimer ne traq chalgata,obache nqkoi si i se kefqt...tva si e tehen izbor,da si pravqt kvoto iskat,men po nikakuv nachin ne me zasqga. Vseki da si jivee jivota kakto si iska,a ot teq ligavshtini nqma nikuv smisul.
Iii btw na men emo-tata sa mi super sladki,a i ne vijdam neshto losho v tva da si chuvstvitelen.no pak povtarqm-tva si e moe mnenie,ne go nalagam i vi molq i vie da ne nalagate vasheto.Ae stiga obqsneniq.+ tva mislq che dostatuchno se spori po toq vupros v edna moq tema nqkoga.hade vseki da prebroi do 10 na um,da disha dulboko i stiga tolkova nervi ;)

12-26-2006, 10:28
am az malko sum oburkala de...ne staa6e vupros za selene a za nigga otnosno komentara mu:"То толко тъпа музиката, че даже няма кой да ти даде линк"Gre6kata e moq,oburkah se 4e ti si go pisal,-a.A ina4e i da me narugae6 np...nqq se samoubiq 6ot ne mi puka ot teb i ot koito i da bilo v toa forum i 6ot smqtam 4e sum nai-6tastlivoto emo na sveta :lol: A i su6to izmislete ve4e ne6to po originalno da se podigravate na emotata osven sus motiva za samoubiistvoto 4e ve4e ne minava [-X a i s tva 4e muzikata bila ligava....povqrvaite mi,tva emo det slu6am opredeleno ne e ligavo,puk i slu6am i metul osven tva,za koito ve4e edva li nqkoi 6te trugne da tvurdi 4e e lignq

Хей, бейби :smt106ЪЪЪЪЪъъ нещо не моа схвана......тва няква шега ли :-k А и още нещо.....що мислиш че съм момиче???

qwertyu
12-26-2006, 11:19
@peps from mars : mai 4e samo na dumi si momi4e :wink:


xaxax kat nema ko da kaje6 sa prai6 na interesen...... mmm tupo ee i to mnoo :wink: hodi da turkalq6 aspirini i ne me zaka4ai :mrgreen: :lol: :lol: :smt016 :smt016

zeh si aspirina , a ti namaza li se s vuzelin4e ?

qwertyu
12-26-2006, 11:21
am az malko sum oburkala de...ne staa6e vupros za selene a za nigga otnosno komentara mu:"То толко тъпа музиката, че даже няма кой да ти даде линк"Gre6kata e moq,oburkah se 4e ti si go pisal,-a.A ina4e i da me narugae6 np...nqq se samoubiq 6ot ne mi puka ot teb i ot koito i da bilo v toa forum i 6ot smqtam 4e sum nai-6tastlivoto emo na sveta :lol: A i su6to izmislete ve4e ne6to po originalno da se podigravate na emotata osven sus motiva za samoubiistvoto 4e ve4e ne minava [-X a i s tva 4e muzikata bila ligava....povqrvaite mi,tva emo det slu6am opredeleno ne e ligavo,puk i slu6am i metul osven tva,za koito ve4e edva li nqkoi 6te trugne da tvurdi 4e e lignq

Хей, бейби :smt106ЪЪЪЪЪъъ нещо не моа схвана......тва няква шега ли :-k А и още нещо.....що мислиш че съм момиче???

6toto e malko po-umen ot maimuna.

niGGa
12-26-2006, 11:28
am az malko sum oburkala de...ne staa6e vupros za selene a za nigga otnosno komentara mu:"То толко тъпа музиката, че даже няма кой да ти даде линк"Gre6kata e moq,oburkah se 4e ti si go pisal,-a.A ina4e i da me narugae6 np...nqq se samoubiq 6ot ne mi puka ot teb i ot koito i da bilo v toa forum i 6ot smqtam 4e sum nai-6tastlivoto emo na sveta :lol: A i su6to izmislete ve4e ne6to po originalno da se podigravate na emotata osven sus motiva za samoubiistvoto 4e ve4e ne minava [-X a i s tva 4e muzikata bila ligava....povqrvaite mi,tva emo det slu6am opredeleno ne e ligavo,puk i slu6am i metul osven tva,za koito ve4e edva li nqkoi 6te trugne da tvurdi 4e e lignq

Хей, бейби :smt106ЪЪЪЪЪъъ нещо не моа схвана......тва няква шега ли :-k А и още нещо.....що мислиш че съм момиче???

Нужно ли е да ти обяснявам това в кой род е?

peps_from_mars
12-26-2006, 11:32
@peps from mars : mai 4e samo na dumi si momi4e :wink:


xaxax kat nema ko da kaje6 sa prai6 na interesen...... mmm tupo ee i to mnoo :wink: hodi da turkalq6 aspirini i ne me zaka4ai :mrgreen: :lol: :lol: :smt016 :smt016

zeh si aspirina , a ti namaza li se s vuzelin4e ?


znam 4e si tup nema nujda da go pokazva6 :wink: :wink: :lol:

12-26-2006, 12:05
am az malko sum oburkala de...ne staa6e vupros za selene a za nigga otnosno komentara mu:"То толко тъпа музиката, че даже няма кой да ти даде линк"Gre6kata e moq,oburkah se 4e ti si go pisal,-a.A ina4e i da me narugae6 np...nqq se samoubiq 6ot ne mi puka ot teb i ot koito i da bilo v toa forum i 6ot smqtam 4e sum nai-6tastlivoto emo na sveta :lol: A i su6to izmislete ve4e ne6to po originalno da se podigravate na emotata osven sus motiva za samoubiistvoto 4e ve4e ne minava [-X a i s tva 4e muzikata bila ligava....povqrvaite mi,tva emo det slu6am opredeleno ne e ligavo,puk i slu6am i metul osven tva,za koito ve4e edva li nqkoi 6te trugne da tvurdi 4e e lignq

Хей, бейби :smt106ЪЪЪЪЪъъ нещо не моа схвана......тва няква шега ли :-k А и още нещо.....що мислиш че съм момиче???

Нужно ли е да ти обяснявам това в кой род е?Да ако обичаш,и не ми викаи беиби повече ако мое

Kar4eto
12-26-2006, 12:55
Боже,Боже...Какви хора #-o !Поискаха ви линкче,а вие ще се избиете :-k

qwertyu
12-26-2006, 13:56
li4no na men mi e zabavno da gledam kolko e tup nigger i da 4eta ubiistvenite lafove na peps

scion_of_Storm
12-26-2006, 14:03
^И аз ти се хиля, пич, спокойно. Бе всеки се хили на всеки. Яка работа, верижно изнасилване става ахаха :mrgreen:

niGGa
12-26-2006, 14:35
Деба, тоа "nigger", деба..
Иначе, бебс, мисля да приключиме вече :smt106

12-26-2006, 14:56
Деба, тоа "nigger", деба..
Иначе, бебс, мисля да приключиме вече :smt106e dobre de nqq li da mi obqsni6 e dea tam za rodu a u

niGGa
12-26-2006, 15:56
Деба, тоа "nigger", деба..
Иначе, бебс, мисля да приключиме вече :smt106e dobre de nqq li da mi obqsni6 e dea tam za rodu a u
Не, бебси, ще пропусна

scion_of_Storm
12-26-2006, 15:58
*Захърква*&

12-26-2006, 16:10
Деба, тоа "nigger", деба..
Иначе, бебс, мисля да приключиме вече :smt106e dobre de nqq li da mi obqsni6 e dea tam za rodu a u
Не, бебси, ще пропуснаTi si unikalno prost e :!:

brain_stew
12-26-2006, 16:26
Деба, тоа "nigger", деба..
Иначе, бебс, мисля да приключиме вече :smt106e dobre de nqq li da mi obqsni6 e dea tam za rodu a u
Не, бебси, ще пропуснаTi si unikalno prost e :!:

Гут морген!

scion_of_Storm...всеки се смее на всеки...мнол мъдро!Имам другарка в немската, ше дойда на гости, да ти взема автограф!

Иначе нигга...мнол си зле, маафъка!Просто...си толкова тъп и ограничен...и си противоречиш супер много!Главно от там идва твоята тъпотия! :smt012

niGGa
12-26-2006, 16:50
Радвам се че мислиш така

brain_stew
12-26-2006, 17:31
Радвам се че мислиш така

И...ти личи престореното безразличие!Не те познавам, но ми мязаш на ония дето се влияят от чуждото мнение и то супер много!АКо не беше така, просто щеше да кажеш нещо по-различно от "Радвам се че мислиш така!" с престорена надутост!Тъпо е!

12-26-2006, 18:12
ae ostaveto go toa e,nqq se zanimavame s nego sa :smt019 Kajete sa...ima li nqkoi tuka det slu6a emocore hardcore ne6to takova(ne kazvam metul i punk,koito su6to slu6am,6ot 100% ima mn det slu6at tva.....ama mene me int dr sq)

Emocore
12-26-2006, 18:19
ae ostaveto go toa e,nqq se zanimavame s nego sa :smt019 Kajete sa...ima li nqkoi tuka det slu6a emocore hardcore ne6to takova(ne kazvam metul i punk,koito su6to slu6am,6ot 100% ima mn det slu6at tva.....ama mene me int dr sq)

Има.

brain_stew
12-26-2006, 18:36
ae ostaveto go toa e,nqq se zanimavame s nego sa :smt019 Kajete sa...ima li nqkoi tuka det slu6a emocore hardcore ne6to takova(ne kazvam metul i punk,koito su6to slu6am,6ot 100% ima mn det slu6at tva.....ama mene me int dr sq)

Има.

+1
от време на време...
иначе съм от инея бели офце дет слушат метъл и пънк!Но имам чернички петънца! 8)

(по дяволите болна ли съм, че приказвам такива глупости?! :shock: )

12-26-2006, 18:43
ae ostaveto go toa e,nqq se zanimavame s nego sa :smt019 Kajete sa...ima li nqkoi tuka det slu6a emocore hardcore ne6to takova(ne kazvam metul i punk,koito su6to slu6am,6ot 100% ima mn det slu6at tva.....ama mene me int dr sq)

Има.Ha imalo e \:D/ A ne6to taka po-tejko slu6a6 li(sudq ot podpisa ti.............ne 4e sa lo6i grupite de)

Emocore
12-26-2006, 18:46
Kaжи какво за теб е "по-тежко" и ше ти кажа дали го слушам.

12-26-2006, 18:53
emi Yaphet Kotto,Bring me the horizon,Grade,Orchid,As i lay dying,Underoath(nqkoi pesni)....se6ta6 se na kude biq :roll:

Emocore
12-26-2006, 18:59
имам на bring me the horizon няколко и няколко на As i lay dying иначе underoath са яки ;)

12-26-2006, 19:02
имам на bring me the horizon няколко и няколко на As i lay dying иначе underoath са яки ;)Mi da i az taka predpolagah....az mai sum edinstvenata det slu6a dr v tazi malka sladka Bulgariq....ama i tva 6a sa promeni,kakto se promeni i deficita na emota tuka

brain_stew
12-26-2006, 19:39
имам на bring me the horizon няколко и няколко на As i lay dying иначе underoath са яки ;)Mi da i az taka predpolagah....az mai sum edinstvenata det slu6a dr v tazi malka sladka Bulgariq....ama i tva 6a sa promeni,kakto se promeni i deficita na emota tuka

Баси утопиите разправяш тука! :shock:

niGGa
12-26-2006, 19:42
Радвам се че мислиш така

И...ти личи престореното безразличие!Не те познавам, но ми мязаш на ония дето се влияят от чуждото мнение и то супер много!АКо не беше така, просто щеше да кажеш нещо по-различно от "Радвам се че мислиш така!" с престорена надутост!Тъпо е!
Яко. Не мога да спра да си мисля, какво ли за бога мислят останалите за мене. През едно нещо са ми.


иначе съм от инея бели офце дет слушат метъл и пънк!Но имам чернички петънца!

(по дяволите болна ли съм, че приказвам такива глупости?! )

Не, ти си просто ИмоГърл :lol:

brain_stew
12-26-2006, 20:08
Радвам се че мислиш така

И...ти личи престореното безразличие!Не те познавам, но ми мязаш на ония дето се влияят от чуждото мнение и то супер много!АКо не беше така, просто щеше да кажеш нещо по-различно от "Радвам се че мислиш така!" с престорена надутост!Тъпо е!
Яко. Не мога да спра да си мисля, какво ли за бога мислят останалите за мене. През едно нещо са ми.


иначе съм от инея бели офце дет слушат метъл и пънк!Но имам чернички петънца!

(по дяволите болна ли съм, че приказвам такива глупости?! )



Не, ти си просто ИмоГърл :lol:

АЗ!ИМОГЪРЛ!ААА НЕЕЕ!
баси смешката си!!Малеее!Ааааа!Неее ти ми би дузпата...
Бро, няям нищо общо с имогърлс...общо имам с имотата като цяло, колкото пича на аватара ми!Спри да наричаш всеки имо....просто...не, ти си тъп та вдлъбнат!
:smt012



осъзнавам кви тъпанари има на тоя свят!отивам да си пиля вените с лъжичка! :shock:

RedChil
12-26-2006, 20:12
Аз пък ще си режа вените с химикалка,а после ше извадя хамстера си от аквариума,за да довърши жалкото ми съществувание!

12-26-2006, 20:14
имам на bring me the horizon няколко и няколко на As i lay dying иначе underoath са яки ;)Mi da i az taka predpolagah....az mai sum edinstvenata det slu6a dr v tazi malka sladka Bulgariq....ama i tva 6a sa promeni,kakto se promeni i deficita na emota tuka

единствената.. :smt005em ko se hili6 e mom4e,az dr 4ovek det da slu6a Yaphet Kotto i Grade v Bg ne sum sre6tala,ina4e ako ima i ti si ot tqh mn 6te se radvat 4estno

brain_stew
12-26-2006, 20:17
имам на bring me the horizon няколко и няколко на As i lay dying иначе underoath са яки ;)Mi da i az taka predpolagah....az mai sum edinstvenata det slu6a dr v tazi malka sladka Bulgariq....ama i tva 6a sa promeni,kakto se promeni i deficita na emota tuka

единствената.. :smt005em ko se hili6 e mom4e,az dr 4ovek det da slu6a Yaphet Kotto i Grade v Bg ne sum sre6tala,ina4e ako ima i ti si ot tqh mn 6te se radvat 4estno

Абе гений, искам да ме запознаеш със всички в БГ!Малее, и а зимам мерак да се запозная с всички за да мога да казвам кой какъф е и за кво се бори...счетоводна книга ли си водиш и правиш справки кой кво слуша?!Въъъ!

Бду емокор ги слуша тез неща...ооо збаравих ти познаваш всички и знаеш по-добре от мене!

RedChil, с люспа от риба е по-яко!Личен опит...все пак съм имогърл! :lol:

12-26-2006, 20:42
имам на bring me the horizon няколко и няколко на As i lay dying иначе underoath са яки ;)Mi da i az taka predpolagah....az mai sum edinstvenata det slu6a dr v tazi malka sladka Bulgariq....ama i tva 6a sa promeni,kakto se promeni i deficita na emota tuka

единствената.. :smt005em ko se hili6 e mom4e,az dr 4ovek det da slu6a Yaphet Kotto i Grade v Bg ne sum sre6tala,ina4e ako ima i ti si ot tqh mn 6te se radvat 4estno

Абе гений, искам да ме запознаеш със всички в БГ!Малее, и а зимам мерак да се запозная с всички за да мога да казвам кой какъф е и за кво се бори...счетоводна книга ли си водиш и правиш справки кой кво слуша?!Въъъ!

Бду емокор ги слуша тез неща...ооо збаравих ти познаваш всички и знаеш по-добре от мене!

RedChil, с люспа от риба е по-яко!Личен опит...все пак съм имогърл! :lol:Ole kvi ste zlobi,zaqjdate se za nai malkoto,samo debnete takia,basi horata
d'oh! A ina4e 1-kazah mai i 2-kazah go s vlojena izvestna doza humor i go kazah ot opit,6ot pove4eto "emota" v bg slu6at the used i tva e.I ne sum kazala 4e poznavam vsi4ki hora v bg po dqvolite.I ta ne razbrah nqkoi ot teq det mi se nerviraha tuka nad mene slu6a li vuprosnite grupi ili prosto taka si prikazva

Selene
12-27-2006, 06:45
Ляляляляля :-D . Чета , чета ,чета ... Отекчавам сеее... Стига сте се карали ! Ясно е че имо-тата са зле :-D , може да има малки изключения , но повечето са зле :-D

12-27-2006, 12:16
познавам хора, които слушат групи, които не си и подозирала, че съществуват, но пак не плямпат, че са единствените...

важното е да си "тру" нали така... :lol:miiiiiiii i az poznavam hora det slu6at grupi za koito ne sum 4uvala ...xaxa kak zvu4i samo :smt005 Em huu de az ve4e kazah 4e ne poznavam vsi4ki hora v bg taka 4e.....prosto ne sum sre6tala do sq 4ovek det da slu6a yaphet kotto po dqvolite :-s ..........QSNO ???

Selene
12-27-2006, 15:36
ляляляля... :-D . Абе дайте линк за тая смотана музика и да се приключва ...

niGGa
12-27-2006, 16:48
ляляляля... :-D . Абе дайте линк за тая смотана музика и да се приключва ...
http://www.bahtitypatamuzika.com/downloads/Mr_Emo-Imma_Big_Big_Big_Gay_with_faSHioN_Style_of_Hair.ht ml

Selene
12-27-2006, 17:35
Не за менеее :-D

qwertyu
12-27-2006, 18:24
dadoha ama ne si go vidql/a.

Selene
12-27-2006, 19:03
Е се пак 8 страници :-D ...

qwertyu
12-27-2006, 19:45
na 1vata e.

Selene
12-28-2006, 06:55
Знаеш ли колко ми дреме ? :-)

niGGa
12-28-2006, 07:46
Знаеш ли колко ми дреме ? :-)
Пхах, сеш се на Тодор Батков думите: "This British homosexual...broke the game" :lol:

Selene
12-28-2006, 08:05
xaaxxaaax

qwertyu
12-28-2006, 12:34
smeite se!

I cum blood
12-28-2006, 13:35
ne slu6am emo no ne kriq 4e haresvam edna dve pesni ne sa lo6i :)

Selene
12-28-2006, 14:07
ne slu6am emo no ne kriq 4e haresvam edna dve pesni ne sa lo6i :)

Е едно е да ти харесват 2-3 песнички , друго е да си някакво депресирано 15-годишно лапе , дет' само пищи колко е зле .

Pe666o
12-28-2006, 16:10
http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_73.gif

scion_of_Storm
12-28-2006, 16:24
Oh, I am so alone in this world. Every day I must suffer. Oh, poor me. Oh, I want to slit my veins. Oh, I am such a gay faggoth-unnaturally dumb-emo-gay-fucker. Fuck me in my anus. Пфффф

qwertyu
12-28-2006, 16:42
ti si sektant!

vignete
12-28-2006, 17:25
хахахаха....култово00...
http://youtube.com/watch?v=Yapr0HMRC7k
http://youtube.com/watch?v=E0J54vZGO6Q

тези са много забавни....ich ги обичаааМ :-& текстовете са многоу... :smt017 :smt005
Ама и това си е някакъв тип държане...нещо като металството, елпи-ството, пънкарията, хардкора... :emo:

pLeFeL
01-05-2007, 20:50
хаха тииййиийййииййн проблеми.....тва ЕМО проблем ли е....? са ако некои от вас си режат вените тва ве4е е проблем..Ок бе хора аз слушам емокор ...ии хората които познавам нито един до сега не съм чула д анарича себе си ЕМО....аа тва наименование идва от една случка предиии незнам си колко години на некъф концерт на Ембрейс май некъф решил да извика вие сте мноо емо или емо само нешо такова ....еми като има музика емокор схе има и хора дето я слушат както има хип хоп, чалга(за съжаление), метъл, пънк и т.н.

ее са мом4етата.......ъъъъъ НО КОМЕНТ ....те повече се вживяват май май..
аа уееееееееееееееее в свободна държава живеем УЖ ако иска чожек и гол да ходи по улиците....кво сте я за4епкали тая тема...ми като не ви харесват затваряите си очите или нещо такова....просто игнор и тва е...

pLeFeL
01-05-2007, 20:54
аа за музика мии свали си има една програма SOULSEEK, са некой може да не е доволен от нея ама мене ми е екстра ...само ше се поразровиш за изпълнители иии си бомба :::

niGGa
01-05-2007, 21:02
сега мисля да изрека името Божие...
ГОСПОДИ БОЖЕ, НАД МЕН ПИСА ЕМОКОР ПАРАЗИТ. ЩЕ СИ ПРЕРЕЖА ВЕНИТЕ..
Дис Бритиш Хомосекшуал :lol:

pLeFeL
01-05-2007, 21:28
хахахахах лелеее .....мнооо злоба има по тая България ...тцтцтц шо тъка бе хора....? хаха ии добре 4е не съм мом4е шото щех да съм педал ....ее то не пре4и да съм другото....ии много важно уто4нение АЗ НЕ СЪМ ЕМО!!!


Благодаря за вниманието ....

pLeFeL
01-05-2007, 21:36
сега мисля да изрека името Божие...
ГОСПОДИ БОЖЕ, НАД МЕН ПИСА ЕМОКОР ПАРАЗИТ. ЩЕ СИ ПРЕРЕЖА ВЕНИТЕ..
Дис Бритиш Хомосекшуал :lol:


хахахаха ами ако искаш и главата си прережи...то си е за тебе...хахаха
Не Споменаваи Името Божие Напразно....тва май не го знаеш....не за друго ами обезценява се.....

pLeFeL
01-05-2007, 21:38
глупости нищо не си режа...!!! аа уе къде пише 4е ако слу6а6 емокор треа се кастриш като некъф храст....О.о тва 4е има хора дето им е кеф си е за тех...

pLeFeL
01-05-2007, 21:59
хахах аа ти за Фотошоп 4увал ли си....ако не си кажи ше ти обясня горе доло з акакво ства въпрос...аа също да знае6 4е има и хора наре4ени Фотографи...те прават разни неща с фотошопа понякога ии тъка с еполу4ават.....странни накълцани снимки....са горе доло светнах ли те О.о

pLeFeL
01-05-2007, 22:07
хахаха лелееее....4овек мраза да се карам с хора ама верно си ограни4ен....кво не ти харесва на снимката не ми е ясно ии шо да е фалшива? хаха леле ми тоо по твойта логика тва половината снимка в тоя скапан нет са фалшиви шото съм сигуурна 4е половината са окрасявани с некви програмки ....просто 4овека се беше постарал ...занимава се с фотография...шо за хора сте...елементарно мислене, елементарна култура...ай 4е взех мноо се впрягам за глупости...щом тъка мислисш....

xDoWn3Rx
01-05-2007, 22:09
хахах аа ти за Фотошоп 4увал ли си....ако не си кажи ше ти обясня горе доло з акакво ства въпрос...аа също да знае6 4е има и хора наре4ени Фотографи...те прават разни неща с фотошопа понякога ии тъка с еполу4ават.....странни накълцани снимки....са горе доло светнах ли те О.оДобре де,не че нещо ама по-горе изказа мнение,изразяващо негативното ти отношение кум рязането на вени,и в сущото време-хоп....снимка на нарязни ръчички...дам доста интересно :-k а и да ти кажа-занимавам се сус фотография от 2год. и не сум барвала фотошоп през живота си,всущност мразя го!И хората правещи подобни "снимки" не са фотографи,а просто хора прекарали повечко време на фотошопа :-sИ да кажа-не се заядам,дори мога да кажа,че си ми донякъде симпатична

pLeFeL
01-05-2007, 22:17
тва 4е снимката е такава не зана4и 4е се режа....братов4ед ми се занимажа с фотография от година и половина последните 2те снимки тои ги е правил ....ок по тая логика шом целъвам ск8 тва 6е зна4и ли 4е сум суууупер зарибена по ск8.... шо приемаш нештата толкова....ммм...не винаги това което изглежда ..е тъка както е всъщност... :)

имам ICQ i Skype ако имате забелешки към нещо ли4но казвайте ...темата тука беше съвсееем друга...ее то не 4е и аз не се отклоних :wink:

pLeFeL
01-05-2007, 22:19
ОККККККККККККК вие сте правии ....тва е шибана снимка аз съм емо ии се режа и ви мразя и искам да умра...са по-по добре ли е :twisted:

pLeFeL
01-05-2007, 22:23
хахаха да е тъка е....нали ти казах 4е си прав са кво ми наливаш още тъка е тъка е ....абсолютно си прав... :-#

молец
01-05-2007, 22:27
Сори,че ще ти го кажа,ама тъка се пише с а... :(

pLeFeL
01-05-2007, 22:38
лелеее Ок мерси за попраФката ....аз тЪка незнаех 4е се пише с А Но ве4е ЩЕ знаЯ ....на мене първите 7 Години ми липсват...не у4ех...рязох си вените....

01-05-2007, 22:42
ostavete momi4eto namira 4e mi staa gadno i na mene ve4e Seriozno gadno e

pLeFeL
01-05-2007, 22:45
:D добре ще пробвам пак....


кофти е да и ти добре го знаеш...

scion_of_Storm
01-06-2007, 07:12
Лапетийо я се вземи в ръце малко бе, про имоушънъл мъдъфъкърка. Аман от такива като тебе бе, кофа с кофа. :) ^_^

atanakata
01-06-2007, 09:32
абе хора, не мога да разбера, кви са тея извратени представи за emo-то. Тва не са хора, които реват щот им е свършила бирата, дет искат да се самоубият... влагайте в тази дума всичко което влагате в думата емоционален(или емоциоалност)... или с 2 думи : emo-тата са емоционалните хора, които просто се впрягат повечко, когато им е гадно, си седят и си мислят за тфа и едва ли не се депресират...да... обаче има и друга страна... емоционалните хора, когато им е готино, се вживяват супер много \:D/ и понякога направо не можеш да ги спреш... аз не съм от хората, които мразят живота си, за мен най-тъпото нещо е да си прережеш вените и тн... но бих нарекъл себе си emo, защото се впрягам страшно мн, понякога взимам нещата мн навътре, мн насериозно... страшно емоционален съм... това, което си мислите вие че е emo, са общите представи, създадени от хората за да имат на кого да се подиграват...
а сега за момичето : не знам ти какво слушаш.... аз лично съм на Atreyu, Bullet for my Valentine(те бият доста към metalcore, ама стават) Panic! at the disco, The used, 30 seconds to mars, AFI(новите им неща), Funeral for a friend, Saosin(мн готина групичка, задължително ги чуй), My Chemical romance... за друго не се сещам в момента... но ако ми влезе нещо в главата... ще пиша :wink:

Swinkenhoffer
01-06-2007, 13:32
абе хора, не мога да разбера, кви са тея извратени представи за emo-то. Тва не са хора, които реват щот им е свършила бирата, дет искат да се самоубият... влагайте в тази дума всичко което влагате в думата емоционален(или емоциоалност)... или с 2 думи : emo-тата са емоционалните хора, които просто се впрягат повечко, когато им е гадно, си седят и си мислят за тфа и едва ли не се депресират

май дълбоко в мене дреме едно прелестно emo o.O тва сериозно.

emo-тата оакват готЪ като съвсем безсрамно грабят идеи и визия от там. ама се получава някъв гей-фешън ефект. ей за тва ги мразя. иначе хората, които се радват на такава музика без да се вживяват, хич не ми пречат.

oTPoBHa
01-06-2007, 13:57
emo = horata koito se oblichat w cherno ... slagat si cheren grim ... postoqnno ciwrat ... iskat da umrat i razprawqt kolko e shiban jiwota ... prawi si izwodi kakwa e muzikata im ;) neshto kato HIM mai ... Tи си ебати заблуденото копеле. :lol:
ахахаха - ти си ебати заблуденото копеле е тфа ме разби :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

oTPoBHa
01-06-2007, 14:03
хаха тииййиийййииййн проблеми.....тва ЕМО проблем ли е....? са ако некои от вас си режат вените тва ве4е е проблем..Ок бе хора аз слушам емокор ...ии хората които познавам нито един до сега не съм чула д анарича себе си ЕМО....аа тва наименование идва от една случка предиии незнам си колко години на некъф концерт на Ембрейс май некъф решил да извика вие сте мноо емо или емо само нешо такова ....еми като има музика емокор схе има и хора дето я слушат както има хип хоп, чалга(за съжаление), метъл, пънк и т.н.

ее са мом4етата.......ъъъъъ НО КОМЕНТ ....те повече се вживяват май май..
аа уееееееееееееееее в свободна държава живеем УЖ ако иска чожек и гол да ходи по улиците....кво сте я за4епкали тая тема...ми като не ви харесват затваряите си очите или нещо такова....просто игнор и тва е...
хаха ти схващаш ли тънката разлика между емо и емокор?

oTPoBHa
01-06-2007, 14:09
emo = horata koito se oblichat w cherno ... slagat si cheren grim ... postoqnno ciwrat ... iskat da umrat i razprawqt kolko e shiban jiwota ... prawi si izwodi kakwa e muzikata im ;) neshto kato HIM mai ...
Tova beshe NAI TYPOTO koeto sum chela nqkoga!Abe chovek ti nared li si?!?!?!HIM emo li sa?!?!Super brutalna grupa sa si i ne sa EMO!Veche ne znam dali spadat kum rock ili tam nz kakyv stil zashtoto prosto ne moga da opredelqm koq pesen kakyv stil e no HIM ne sa EMO!A emo horata sa super qki...kogato ti se sluchi neshto losho i ti se strupat mnogo problemi navednuj shte razberesh kakvo e Emo!!!!!I ne samo emo-tata nosqt cherni drehi...mhmmmmmm naprimer metalite sushto nosqt cherni drehi..cheren grim i t.n. A kato iskat da se grymnat tova si e tqhno reshenie.I na men mn pyti mi se iskalo da se grymna shtoto do gusha mi e doshlo ot vsichki typi i egoistichni hora na toq skapan svqt no kakvo da se pravi:Chovek nqma da razbere kakvo mu e podgotvil jivota za v budeshte ako ne go izjivee :wink: i btw nqma losha muzika ima prosto razlichni hora s razlichni predpochitaniq na tema muzika :wink:
forgotten_n_alone аз мога :lol:

scion_of_Storm
01-06-2007, 14:15
Бутончето едит е наистина полезно нещо, вервайте ми...
И на мен няма да ми пречат особено не-вживяващите се и искащи да се правят на интересни емо фенове. Ама такива, които само ми реват щото близалката им била гадна на вкус и са им го наръгали с линия в гъза в съня им, и затова искат да се самоубиват(примерно) са тъпи....

niGGa
01-06-2007, 15:17
сега мисля да изрека името Божие...
ГОСПОДИ БОЖЕ, НАД МЕН ПИСА ЕМОКОР ПАРАЗИТ. ЩЕ СИ ПРЕРЕЖА ВЕНИТЕ..
Дис Бритиш Хомосекшуал :lol:


хахахаха ами ако искаш и главата си прережи...то си е за тебе...хахаха
Не Споменаваи Името Божие Напразно....тва май не го знаеш....не за друго ами обезценява се.....

Аз пък мисля че го знам
Не изговаряй напразно името на Господа, твоя Бог, защото Господ няма да остави ненаказан оногова, който изговаря името Му напразно. [20:7]
Обикновено не си служа с неща, които не знам.

qwertyu
01-06-2007, 16:57
nigger stiga si se izcepval.

niGGa
01-06-2007, 17:58
nigger stiga si se izcepval.
Човек, вземи ми научи тъпия ник, че ти се изцепваш всеки път като го бъркаш. Не знаех, че тия, подобните на хора, емо, си бодат и очите.

bill_schrei
01-06-2007, 20:45
Колко теми има за ЕМО вече...не мога да зацепя кфо сте я хванали тая тема...кат не харесвате емо има хора които си го харесват...бахмааму...били такива били намсикфиси...ем всеки е различен...и си се кефи на различни неща...какту някой беше казал живеем в свободна страна ако искат и гoли да ходят...преди време беше така с метълите саму щото бяха по-различни...осъзнайте се и престанете да се дракате за тъпотии...