PDA

View Full Version : Даскалите..



sun4e
12-18-2006, 15:11
Хрумна ми да ви питам дали имате някоя учителка или някой учител който да ви мрази или просто да не се разбирате с него ,ако да по какво ви преподава :?:
Питам,защото съм чувала мн други ученици и приятели да говорят кой даскал колко ги мразел...При мене мисля ,че няма такива ,щото мисля ,че каквото е отношението ти към даскала такова е и неговото към тебе... :roll:

12-18-2006, 15:17
ima edna ...ama tq mrazi si4kooooo...pi6e 2-ki na legane na stavane...po bg prepodava...slava na boga 4e samo zamestva6e 2 sedmici lel izginahme

12-18-2006, 15:18
Ми то и при мене май няма :smt016

ProstoAz
12-18-2006, 15:19
Има, има. :lol:
По мат. съм сигурна, че ме мрази тая жена...повече от 3ка не мога да искарам. :lol:
А и класната нещо и тя ме мрази...сигурно, защото я псувах пред вратата на стята и, в която...тя беше по случайност. :P

Kisses_P
12-18-2006, 15:19
Това за каквото ти е отношението към учителя такова е и неговото към теб не е вярно.Имам учител който определено не ме харесва/ мрази е много силна дума/.Никога нищо не съм му казвала.Много съм изпълнителна.Държа се добре,винаги си имам сичко домашни, правя сичко каквото иска, изкарвам високи оценки, но въпреки това не ме харесва... ма кво мога да направя аз.... все гледа да се заяде някъде... много мразя така

Dr. Kazimbutt
12-18-2006, 15:33
Мене ме мрази даскалката ми по литература, въпреки че уча по предмета й. Не знам защо. Просто не съм й симптаичен и толкова.

RoyTheReaper
12-18-2006, 15:57
по време на гимназията се придържах към тактиката да съм незабележим: седя на последния чин и не обелвам дума. в резултат никоя даскалка не ме зачерни, освен тази по философия. в 9 клас изкарах 2ка на една контролна, защото бъкел не вдявам от този предмет и тя явно ме запомни и след това винаги ми режеше по 1-2 единици от оценката. нищо конкрентно не съм и правил. за съжаление ни остана до 12 клас, когато дори се осмели да пуска тънки намеци относно "възможностите ми" пред всички.

веднъж обаче я наредих доста добре. предадох една домашна като "забравих" да си напиша името и с различен почерк. тя ми я оцени обективно - писа ми 5 - голямо постижение за мен. като разбра че е моята направо и стана лошо :lol: това и беше за урок; разбра че не съм за подценяване. втория семестър на 12 клас дори я принудих да ми пише 6 за срока

SinisterDoll
12-18-2006, 16:07
Учителите може да не ме мразят,ама аз със сигурност мразя някои от тях :twisted:

HopeLesss
12-18-2006, 17:49
100% никой не ме мрази. Не съм им давала поводи... :wink:

reason
12-18-2006, 19:06
Мен не ме мразят...ама тая по география ми е зела мерника,защото съм я разочаровала...можела съм повече...абе даскали :lol:

PaCTaMaH
12-18-2006, 19:15
Ima edna K*4ka predafa po angliiski . Na taz tolkoz pyti i pukah gumite 4e fe4e ne idva skolata na daskalo . Mn se mrazim s neq . Ustei me na izpit i ot togaa qku f hate-a . Ako ne q ubiq do kraq na god pak na :D

Muse_of_Madness
12-19-2006, 10:19
:lol: :lol: :lol:
Има, разбира се... Незнаете какво е да си любимец на най- жестоките даскали- тая по химия(прякор-Шокова) й наритах синчето в трети клас и миналата година ме скъса... Добре че я смениха. Другите не ме мразят, ама като бия на очи и взимам мн участие рано или късно почват да се заяждат. Например пичагата по история :lol: умира си да ми лепи прякори- Феанорчо, феята, пиро, Мара, току виж ми направи някой еротичен намек и после се кефи кат се шашна, бъзика ме по скайпа ма не му оставам длъжна :twisted:

koalka
12-19-2006, 10:48
Няма такъв. :)

angel with broken wings
12-19-2006, 11:30
Имам една госпожа по информатика и имам чувство, че без да ме сдуха някой час няма да я бъде!!! :evil: :twisted: :evil:

ми и моята г-жа по инф. е нещо "изключително"
Но все пак мисля, че до известна степен си зависи и от поведението на ученика. Но ако учителя няма никакви "човешки" намерения към теб, нищо няма да помогне [-X

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-19-2006, 15:43
imam.. tazi po AE .. vuh !! ne e istina kak ni mrazi.. men i momi4eto do men nai ve4e (ina4e si mrazi celiq klas) to men po princip mn`malko u4iteli me haresvat.. sig shtot mi razbirat na4ina na mislene .. :lol: :lol: :lol:

BunnYY_f
12-19-2006, 16:54
Едва ли има учител, който да мрази ученик, те само се заяждат и то много! :evil: С мен се заяжда само класната, обаче накрая винаги става моето :twisted:

evil_lady_in_black
12-19-2006, 16:58
Да имам . Това е калсната ми , тя определено ме мрази ! Аз съм излязла до кенефа а тя ми пише подчертано отсъствие #-o много е тъпа не стига че има гърбица като на квазимодо ами и още

CaRaMeL4eTo
12-19-2006, 17:07
Az puk nqmam takiva problemi na si4ki sum i slabost...:)

angel with broken wings
12-19-2006, 17:13
Az puk nqmam takiva problemi na si4ki sum i slabost...:)

=D> само така

12-20-2006, 10:45
ami........., pri mene nema. olba4e ima takiva det ne me haresvat (1-2) ili za6toto ne sam redovna v 4asa im ili pak, za6toto pak ne sam tehen tip ili ne6to drugo, no kato cqlo nema takav deto da me mrazi.

pampers
12-21-2006, 09:04
ооо и пита6 даже.. тая по математика хем ми е роднина оба4е не й пре4и да ми пи6е слабите оценки миналата година 2рия срок хоих на уроци при нея..и праим контролна имам 1 гре6на задА4А и пак си имам 6..еми как няма да ми я пи6е след като и пълня гу6ката..ама ся като не дава..и имам си аз 2 верни зада4и от 3..и ми пи6е 4..напралл ми идва да и го на4укам мазно..толкова ме твари тая бъ4ва... ](*,) а тая по история не остава и тя по назад колкото се може по-слаба оценка ми пи6е..по бг миналата година даскалката я направих дива и 6тасатлива..6те ми намеква тя за ко съм идвала на у4или6те след като не съм у4ила...а преди това колко о6те пъти ме излага6е пред класа..ама се го подминавах оба4е тоя път не изтърпях и отворих устата си..ии напралл я насрах..стигна се до класния говори6е с мен..после викаха на6те..о6те малко 6те6е и при директорката да ходя..патка сме6на..а от нея по-голяма клиукарка няма..да напрая някой гаф..и винаги казва на майка..аа и ся тая по физика съ6то е голяма 4ума и тя не6то ми се прай..то4но като ве6тица е.. бе мен по4ти си4ки даскали ме мразят..6тот са некфи нерве6ти съ6тества и аз ги побърквам..броени са на едната ми ръка даскалите които ме кефят.. :shock: :mrgreen:

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
12-22-2006, 08:07
Амм той не, че ме мрази, но просто има едно наум за мен защото ме хвана да подсказвам (то кво подсказване, аз направо му написах цялото контролно на един пич :lol: ).
А пък тая по физкултура ми се прави на велика...нз защо сигурно защото много и бягам то часовете. :oops:

psycho_girl
12-23-2006, 07:39
mii ne se se6tam :smt017 taq po biologiq mrazi celiq klas, taq po angliiski su6too :roll:

lady_bird
12-23-2006, 10:16
imam strannoto use6tane,4e po-golqmata 4ast ot u4itelite hodqt na rabota,za da ni tormozqt i da ni trovqt jivota i da si go iskarvat na nas za vsi4kite im semeini i drugi problemi. 6te kaja ne6to,koeto vinagi sum kazvala-6ibanqci!

FireSweet
12-23-2006, 17:44
pffffff vinagi ima edin takuv koito da ti vgor4ava dnite!Moqta daskalka po biologiq e super zla i ako ne6to i e krivo vinagi si go izkarva na u4enicite.Ili puk ako e re6ila da ne ti pi6e 6 kolkoto i da u4i6 vinagi si namira za kako da te rezne!Daje minalite vipuski sa i izmislil prqkor KKZ.Koeto zna4i Koja Kosti i Zloba :D super e zle taq jena :D

J^Lo^ass
12-23-2006, 18:17
dammm ima takav daskal,prepodava mi po filosofiq..uf mn go mrazq mn e lud i vyob6te ne se zanimavam s nego,kato iska6e da me izpitva posledniq pyt mu kazah 4e ni6to nqma da govorq i toi mi pisa 2 est,vyob6te ne mi se zanimava s nego,nqmate ideq kolko e otka4en,govori za nqkvi zvezdoleti i ima specialno otno6enie kym nqkoi u4enici..zatva go mrazq...tr vsi4ki da sme ravni :evil:

Shadow_Walker
12-24-2006, 19:23
Хм...учител, който ме мрази...ми няма май.Не си правя труда да изпъквам много много, а пък като изпъкна е с нещо добро :-D е не винаги де... :lol:
Но иначе има доста, които аз не понасям :twisted:

Ice Princess
12-24-2006, 20:28
Мен по принцип ме мразят математиците и физиците - щото съм голяма фенка на историята, пък техните тъпи предмети не ги взимам на сериозно.
Но иначе с повечето даскали се разбираме, дано да продължава така, че само проблеми с тях ми трябват :D

teenkopele
12-24-2006, 22:39
Учителите може да не ме мразят,ама аз със сигурност мразя някои от тях :twisted:

:wink:

l|mandarinka|l
12-24-2006, 22:59
Mene shteshe da mi e po-lesno da otgovorq na vuprosa "ima li uchitel,koito vi obicha" :lol: vsushnost ne sum chak takava vurhovna izcepka,no naistina ima uchiteli,na koito OPREDELENO ne im dopadam.
Primer:
G-jata po angliiski :
Tuj kato trqbvashe da izleze po maichinstvo do kraq na godinata,a ne mojeshe da se nameri zamestnichka se naloji da oformi,tezi koito moje predi vakanciqta,a ostanalite(neoformenite)gi prashat na izpit v kraq na sroka.A za da mojesh da budesh oformen trqbva da imash minimalno 6 ocenki.E,az imah 5 ocenki(i to hubavi)i vuobshte nqmashe da povliqe KOIII ZNAE KOLKO i 2-ka daje da mi beshe napisala..NO NE.Edinstveno az i oshte edno momiche(pak neinna liubimka)ostanahme s po 5 ocenki i koi otiva na izpit?!AZzzz.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D