PDA

View Full Version : Опа май оплесках работата!?



мъжкотомомченатати
12-18-2006, 15:15
Аз съм момче на 16 и имам проблем...с гаджето ми легнахме да правм секс и след като свършихме тя си тръгна...като разтребвах намерих презерватива и като го гледах беше празен и имаше малка дупчица!Знам че се изпразних...възможно ли е да се е истекла течността и тя да е бременна..какво да правя!Тя не вдига телефона вече 1 месец!!?? [-o<

Buttk0
12-18-2006, 15:17
Moje da se e samoubila kato e razbrala (po nqkyfkyf nachin)


Mn naglasena mi se struwa taq tema ...

nai_shtastlivata
12-18-2006, 15:18
ако тя е бременна по-добре по-рано да й кажеш за презерватива,че после нз как ще прави аборт в 7 месец,напиши й смс,че спешно трябва да се чуете нз друг начин

c0ca1na
12-18-2006, 15:19
Супер много си закъснял и си направил голяма грешка !
Неможе да кажем , че е възможно да се стече , защото то напрактика се е стекло и ако приятелката ти , не е подозирала нищо е твърде късно за хапчета -> да си направи тест . Вероятноста от бременност е огромна. Пък и ти си много виновен , защото ако това се беше случило на мен , бих я потърсил не само по телефона . По-сериозно е отколкото си мислиш , предлагам ти да я намериш на всяка цена и да се разбере дали е бременна или не !

мъжкотомомченатати
12-18-2006, 15:26
Но тя ме избягва...супер много искам дя видя и да решим двамата какво да правим но незнам..може да е страх,нещо да не и се скарам или да я шибна :-k

JoeBanana
12-18-2006, 15:28
Но тя ме избягва...супер много искам дя видя и да решим двамата какво да правим но незнам..може да е страх,нещо да не и се скарам или да я шибна :-k
е па щом тя бяга, ти не се натискай :mrgreen: да се оправя кат са прай важна 8)

Vercetti
12-18-2006, 16:03
Но тя ме избягва...супер много искам дя видя и да решим двамата какво да правим но незнам..може да е страх,нещо да не и се скарам или да я шибна :-k
е па щом тя бяга, ти не се натискай :mrgreen: да се оправя кат са прай важна 8) LOL Не тва не е решение. Намери я и и кажи на всяка цена.

12-18-2006, 16:52
ami kat bqga da se opravq ....... ti nakraq ne si q E*al :lol: i taka :-D

shizzle
12-18-2006, 17:22
Отричай до последно, пич! Сто на сто го е правила с друг след теб, лепни на него вината :twisted: Прави се на ударен и така :)

Хахах, почвам да свиквам с темите-ебавки.. Това нормално ли е? 8-[

bulgarche
12-18-2006, 17:28
Ае само по телефона ли се засичате с нея бе? Иди я виж. А и се съмнявам, понеже едва ли...и да има нещо в началото е разбрала. А и...всичко да изтече малко ме съмне. МОже да си получил оргазъм, без еякулация

c0ca1na
12-18-2006, 17:29
Отричай до последно, пич! Сто на сто го е правила с друг след теб, лепни на него вината :twisted: Прави се на ударен и така :)

Хахах, почвам да свиквам с темите-ебавки.. Това нормално ли е? 8-[
А после мен подреждаш за спам ......... :smt019

12-18-2006, 17:36
Ае само по телефона ли се засичате с нея бе? Иди я виж. А и се съмнявам, понеже едва ли...и да има нещо в началото е разбрала. А и...всичко да изтече малко ме съмне. МОже да си получил оргазъм, без еякулация

Обикновенно няма такива глупости...изпразвам се нормално! 8-[
Свързах се с момичето и тя ми каза че може и да е бременна..но май ми беше доста бясна защото ми забрани да се свързвам с нея

deidiy
12-18-2006, 17:40
Moje da se e samoubila kato e razbrala (po nqkyfkyf nachin)


Mn naglasena mi se struwa taq tema ...
хаха още един самоубиец :smt005
ми и на мен ми се струва нагласена как пък ще се скъса презерватива и няма да са видели че няма сперма вътре при свалянето му :-k
пък и после да не си вдига телефона ц ц ц [-(
ако е истина остави я кат се прави на много велика =;

Buttk0
12-18-2006, 17:43
Biznesa mi procyftqwa ...

deidiy
12-18-2006, 17:46
Biznesa mi procyftqwa ...
да :smt005 продължавай в същия дух \:D/

{Poison}
12-18-2006, 17:49
Е нямаш ли уста да питаш дали е бременна?

hforce
12-18-2006, 17:53
Отричай до последно, пич! Сто на сто го е правила с друг след теб, лепни на него вината :twisted: Прави се на ударен и така :)

Хахах, почвам да свиквам с темите-ебавки.. Това нормално ли е? 8-[

dam, naposleduk dosta 4esto se slu4va, toi bil svur6il v neq i tq posle ne mu diga tel-a 1 mesec i toi ne moje da q vidi kato 4e li tq nqma da mu kaja 4e e bremenna i toi ne q znae kade jivee, drun drun

po temata, (ni6to 4e mi se vijda ebavka 6te otgovorq) 6tom tq te izbqgva zna4i e namerila i sama re6enie moje i hap4eta da e pila ili da e napravila abort, moje da pravi abort v momenta i za tova da e v bolnica ili puk da ne ti diga tela za6toto kusate za6toto si se izdunil i ne iska da ima ni6to ob6to s tebe, kakto i da e, zabravi za toq slu4ai i tva e i sledva6tiq put preglejdai vnimatelno prezervativa o6te sled akta

12-18-2006, 23:46
Аз съм момче на 16 и имам проблем...с гаджето ми легнахме да правм секс и след като свършихме тя си тръгна...като разтребвах намерих презерватива и като го гледах беше празен и имаше малка дупчица!Знам че се изпразних...възможно ли е да се е истекла течността и тя да е бременна..какво да правя!Тя не вдига телефона вече 1 месец!!?? [-o<

отиди направо у тях с един тест за бременност и я накарай на сила да го направи!

shizzle
12-19-2006, 00:26
отиди направо у тях с един тест за бременност и я накарай на сила да го направи!

И да я гледа как пишка? Умнияя, не знаех, че си падаш по това :twisted:

DarkAngelOfHope
12-19-2006, 17:49
e pi4 ti ot de go mahna toz prezervativ ta da ne vidi6 na vreme dali e pylen ili nqma ni6to v nego !? :-k
smqtam 4e se zabelqzva ako ima ne6to v nego ... dori i s prosto oko

ma kakto i da e !!!
a kakva e vyzmojnostta devoikata da e svila pylniq prezervativ i da ti podhvyrlila toq probitiq ... da go vidi6 posle !?
i da ti kaje 4e e bremenna ot teb ... vnimvaite malko s toz sex we ... tui da ne vi e PC game ... da se save-ne6 nqkyde i kato sgafi6 da se load-ne6 !?
mislete i gledaite ... i proverqvaite prezervativite ... vse pak ako sa probiti prez opkovkata s ne6to 6te si li4i po neq ... [-X

No|Problem
12-19-2006, 19:51
ami shtom ne diga tela idi do tqh we.