PDA

View Full Version : Kak da im kaja za Nova God



Des_
12-18-2006, 16:40
Hi!
Hodq s edno mom4e ve4e po4ti god.To e s 2god.po-malko ot men.Na6te znaqt,4e e s 1god.po-malko.Kak da im kaja istinata-nz kak 6te reargirat?
Ima i o6te ne6to-kak da im kaja,4e iskame s gadjeto mi da sme samo dvamata na Nova Godina?Znam,4e 6te se protivqt,za6toto 6te si pomislqt,4e 6te pravim ne6to?:}
Pomognete mi

koalka
12-18-2006, 17:20
Хах,а няма ли да правите? :mrgreen: Ами просто трябва да им го кажеш-може и да не са очаровани,но имат ли избор?Това си е твоят живот.А това за Нова Година-просто ги молиш и сигурно ще се съгласят.

mer4eto
12-18-2006, 17:23
ами кажи им че искаш да си на саме с любимият ти :) ако са разбрани родители ще се разберат :) но се пак те може д аси мислят че ще правите.....! трябва да спечелиш доверието им :) и най-вече УСПЕХ! :-)

ludo_mace
12-18-2006, 18:02
А двамата на колко сте!? :-k

iiirish
12-18-2006, 18:06
не е нужно вашите да знаят точните му години. плюс, минус една година не е толкова фатално, така че засега поне можеш да си замълчиш.
а за нова година... ами най-добре се съберете компания. не празнувай нова година само с него! колкото повече хора толкова по-добре ;) пък и с тази идея вашите може би по-лесно ще приемат, че искаш да си извън къщи в тази нощ.
и един съвет от мен: излез след 12. така всички ще бъдат доволни ;)

FiRe_LaDy
12-18-2006, 18:07
Ami i az bqh taka kakto teb ... nz kak da im kaja,che na Nova Godina ne iskam da sym s tqh,a s kompaniq.I baq go mislqh,no taka i ne og izmislih,a to beshe tolkova lesno.Gledahme TV i az gi popitah ` Ami vie na Nova Godina kade shte ste? ` na koeto te otvyrnaha s vypros ` Ami ti ? ` ... probvai i ti taka ... pak dano uspeesh :P .. stiskam palci :) Inache za tova,che shte si pomislqt,che sh praite neshto .. mi prosto im kaji,che shte se sabirate golqma kompaniq v nqkoi priqtel. :smt016

nasty_f
12-18-2006, 20:17
Кажи им,че ще си на купон в приятели с много хора и отиди в това момче,ако техните не си празнуват в тях...Ако е така отидете някъде сами,хотел...нещо такова,не знам....
А понеже съм много любопитна...На колко сте??? :wink:

LSD^Lady
12-18-2006, 20:42
Ami prosto sqdash i i kazvash kakvo iskate :) I dano te razberat :) Uspeh

vvs_go
12-18-2006, 20:44
1vo bravo macka mnoo me kefi6 ti razbiva6 stereotipa
2ro ti na kolko si ako si na 18 a toi na 16 kvo zna4enie ima pyk i kvo gi gree va6te s koi izliza6 v smisyl 6to 6te im kazva6

Des_
12-18-2006, 20:53
Na 19 sam,a toi na 17.Ne se smeite-tragi4no e:}
Prosto nz kak da vi obqsnq-az sam ot tezi hora,koito kato i izlajat i vednaga im se li4i-taka 4e ne me savetvaite da laja,4e 6te sme kompaniq

ATAKABG
12-19-2006, 00:18
Кефя се на какички,които са навити да ходят с по-малки момчета на възраст от тях. Тва е ебати рядкостта :lol: Дайте ми една кака и на мене,дееба :mrgreen:

adoration_
12-19-2006, 06:53
Des_ , прочетох,че си на 19.... и не разбирам какъв ще ти е проблема с вашите... Достатъчно си голяма,за да взимаш сама решенията!Пълнолетна си!А и дори с твоя приятел да правите нещо-какво лошо!Това си е между вас двамата... а и няма цял живот да се "пазиш" :)

lost_girl
12-19-2006, 08:06
не е нужно вашите да знаят точните му години. плюс, минус една година не е толкова фатално, така че засега поне можеш да си замълчиш.
а за нова година... ами най-добре се съберете компания. не празнувай нова година само с него! колкото повече хора толкова по-добре ;) пък и с тази идея вашите може би по-лесно ще приемат, че искаш да си извън къщи в тази нощ.
и един съвет от мен: излез след 12. така всички ще бъдат доволни ;)

да така ще е най-добре

zoben_pitbul
12-19-2006, 08:25
о0 на 19 си и ще слушкаш вашите ако ти кажат няма да излизаш на нова година!?Аз въобще няма и да ПИТАМ даже.И двамата не сте малки,така че хич да не ти пука!