PDA

View Full Version : Moderated:Как да си го върна, той е на 23, а аз на 15...



AlkA_
12-18-2006, 17:17
Molq vi pomognete mi .. iskam da si vyrna priqtelqt a neznam kak tolkova sam zatynala 4e neznam kakvo da pravq az sam na 15 toi e na 23 mnogo go obi4am bqhme 2 meseca zaedno i go ocenih kato 4ovek 4e e prekrasen i znae kakvo iska a takiva myje rqdko se sre6tat no az kakto vinagi se pravq gluposti ili problemat be6e 4e priqtelite mu se go lyjeha 4e az mu izneverqvam zashtoto si4kite mi priqteli sa v myjki pol i tva be6e povod za komentirane .. i 1000 i 100 izmislici mi natrupvaha otgore i nai dobriqt mu priqtel i toi gi drynka6e tiq ne6ta i toi mu povqrva i mi kaza 4e ve4e ne mi vqrva sy6to taka az mnogo go revnuvah zashtoto postoqnno polu4va6e sms ot nai razli4ni momi4eta !!!
Biv6ata mu priqtelka be6e v franciq tq se vyrna to4no 1 sedmica sled kato se razdelih s moqta lubov i toi se vyrnal pri neq kaza mi 4e tq mu e dokazala 4e go obi4a mnogo.. a predi 1 godina te sa imali 3 godi6na vryzka !!! HELP MY nqkoi ako ima ideq kak moga da spe4elq 4oveka koito obi4am i sam obi4ala nai mnogo prez jivota si da mi pomogne sei den 6te vlizam da proverqvam dali nqkoi mi e dal nqkakav savet tova ne e ta6ak seriozno mnogo mi e zle a pak mn go obi4am po cql den pla4a i si mislq kak da mu se obadq mnogo sma vlubena i samo gluposti pravq ot kakto ne sam s nego POMOGNETE MI ZASHTOTO SHTE UMRA :cry: :cry: :cry:



Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

Neko_Dream
12-18-2006, 19:29
Тъжна история /сърби ме да напиша жалка, но хайде.../
Няма да коментирам ситуацията, то е ясно. Ще се опитам да ти дам метот за решаването на този "проблем". Такам, какво правиш по цял ден? - Мислиш си за него; ок, няма проблеми. За какво си мислиш? - как е той? Какво ли прави? С кой ли е? ; пак не вийдам лошо. Искаш да му се обадиш? Ми, защо не го направиш? Целта сега е да го накараш да се видите и да обсъдите ситуацията. Ако отидеш пред него /нали било то кафе или някакво друго място за разговори/ и открито овориш за това което чувстваш с него, му кажеш висчко каквото написа тук, ще разбереш какво ще става. Но ако се видите и ти почнеш да му дрънкаш неща от жовота ти, какво се случило в даскало, как някоя твоя приятелка нещоси... мне... целта е да говорите за вас бе. И ам... да това е което се иска от теб. Да му покажеш, не да му кажеш, а да му ПОКАЖЕШ, че го обичаш. Не го засипвай с информация, за това колко е готин, за това как не можеш да живеш без него. Просто кажи това което чувстваш във възможно най-малко изречения :)
успех!

vvs_go
12-18-2006, 20:53
6TO NE ZEME6 DA NAPRAI6 TYI:
1 zapi6i se na nqkav sport
2 ogledai mom4etata na tvoita vyzrast
3 harresai si edin
4 gadjosaite se i badete 6tastlivi

alkka
12-18-2006, 21:12
AZ nemoga da pogledna DRUG i lo6oto e 4e me e strah ako mu call i mi kaje nemoga nqkoi drug pyt ili neshto ot sorta kak 6te se po4uvstvam ili se vidim i mi kaje ot 1voto izre4enie kazah ti obi4am te t.n t.n no nqma smisal ti ne uspq da me zadyrjish az na zad ne se vry6ta i t.n :(

HopeLesss
12-19-2006, 05:58
6TO NE ZEME6 DA NAPRAI6 TYI:
1 zapi6i se na nqkav sport
2 ogledai mom4etata na tvoita vyzrast
3 harresai si edin
4 gadjosaite se i badete 6tastlivi

Най-добре :wink:

alkka
12-19-2006, 06:15
a be qvo v tozi forum malko hora mogat da mi vlqzat v polojenieto i evala im praq a pak na drugite deto mnogo znaqt moga da im kaja vaob6te da ne mi pi6at na53 da sam si hanala vij ko ve za LUBOVTA granici nqma ako iskam i na 80 6te si hvana kato se obi4ame qsno li ti e !!!!

12-19-2006, 06:25
Имам опит с такива момичета, това за мен е честно казано жалко-защо само се хващате с по-големи, а не опитате с някой на вашата възраст. Ама не, те още са недорасляци и не могат да ви задоволят подобаващо... Момчетата благодарение на вас момичетата (не мога да кажа жени, защото в тази възраст сте си още момичета) съзряват за много кратко време и често могат да ви намразят заради вашите меко казано "тъпи" постъпки :x

MimityYy
12-19-2006, 06:47
mislq 4e 6te e po-dobre da si nameri6 priqtel na tfoita vazrast ili MALKO po-golqm ot teb ...

alkka
12-19-2006, 07:20
emii pi4ove i az iskam mnogo da si hvana priqtel da e nai mnogo s 3 godini po golqm ot men hodih s edno mom4e na 17 3meseca tva be6e edinstvenata mi spokoina vryzka ot nikoi i ni6to ne se pritesnqvah nit s tehnite da se zapoznaq nito nishto NO kakvo sam vinovna 4e mom4etata do 19g vyzrast nemogat da bydat seriozni i nemogat da se zadyrjat pri 1 momi4e dylgo vreme a az iskam seriozna vryzka s mom4e do 17godini da se razbiram i obi4ame.. no kakvo da se pravi.. :( nqmam takyv kasmet . a i sredata mi prosto e okolo po golemi zashtoto izlizam s sestra mi a sestra mi e na 22 i az izlizam s neq i neinite priqteli i moite sa ob6ti i si4ki sa golemi opitvala sma se da pravq opit da sam s mom4eta okolo moqta vyzrast no ne se polu4ava daje i sega gi tyrsq no nz prosto neshto ot vytre mi pre4i da obi4am no az vinagi sma davala 6ansove na mom4eta koito iskat da bydat s men kajete mi sega DALI da si hvana priqtel na 20 e mn golqma simpatqga no ima i o6te 1 problem 4e 4oveka koito obi4am e ot mqo kvartal i si4ki hodim v 1 kafe !!! i biv6iqt mi i sega tova mom4e koeto e na 20 sa ot tam a az postoqnno i samo v tova kafe sam ako sam v kvartala !!! kakvo da pravq

meri88
12-19-2006, 07:45
6TO NE ZEME6 DA NAPRAI6 TYI:
1 zapi6i se na nqkav sport
2 ogledai mom4etata na tvoita vyzrast
3 harresai si edin
4 gadjosaite se i badete 6tastlivi

Най-добре :wink:

\:D/

lost_girl
12-19-2006, 08:03
Тъжна история /сърби ме да напиша жалка, но хайде.../
Няма да коментирам ситуацията, то е ясно. Ще се опитам да ти дам метот за решаването на този "проблем". Такам, какво правиш по цял ден? - Мислиш си за него; ок, няма проблеми. За какво си мислиш? - как е той? Какво ли прави? С кой ли е? ; пак не вийдам лошо. Искаш да му се обадиш? Ми, защо не го направиш? Целта сега е да го накараш да се видите и да обсъдите ситуацията. Ако отидеш пред него /нали било то кафе или някакво друго място за разговори/ и открито овориш за това което чувстваш с него, му кажеш висчко каквото написа тук, ще разбереш какво ще става. Но ако се видите и ти почнеш да му дрънкаш неща от жовота ти, какво се случило в даскало, как някоя твоя приятелка нещоси... мне... целта е да говорите за вас бе. И ам... да това е което се иска от теб. Да му покажеш, не да му кажеш, а да му ПОКАЖЕШ, че го обичаш. Не го засипвай с информация, за това колко е готин, за това как не можеш да живеш без него. Просто кажи това което чувстваш във възможно най-малко изречения :)
успех!

съгласнА СЪм с теб така ще е най добре

Emilie
12-22-2006, 16:41
emii pi4ove i az iskam mnogo da si hvana priqtel da e nai mnogo s 3 godini po golqm ot men hodih s edno mom4e na 17 3meseca tva be6e edinstvenata mi spokoina vryzka ot nikoi i ni6to ne se pritesnqvah nit s tehnite da se zapoznaq nito nishto NO kakvo sam vinovna 4e mom4etata do 19g vyzrast nemogat da bydat seriozni i nemogat da se zadyrjat pri 1 momi4e dylgo vreme
I ne samo te, povqrvai mi!!!
Az ti vlizam napylno v polojenieto...haresah si edin na 22, a az sum na 16 /po4ti/, zapoznahme se, flirtuvahme, 6tqhme da izlizame, ama toi ne se obadi........
Posle ako izlezete i mu kaje6 kakvo 4uvstva6 toi ne moje da ti kaje 4e ne se vry6ta nazad 6tom e s biv6ata si....malko e typo...Pyk i e na 23, sam moje da re6i koe e pravilno i koe ne e.Opitai se da mu obqsni6, 4e nikoga ne si mu izneverqvala i 4e e povqrval na besmislicite na priqtelite si, koito spored men prosto sa iskali da vi razdelqt.Opitai se da mu obqsni6. Uspeh, 6te ti stiskam palci, ako ne na men pone na teb da ti potrygne,,,

12-22-2006, 16:51
Няма смисъл да ходиш с негу при положение че той не ти вярва аа и щом казва че обича бившата си няма кво да направиш...тежко е ноо за сажеление тва е положението...по-добре си намери някои на твоята възраст ;-)

sexY_mackA90
12-22-2006, 16:53
Няма смисъл да ходиш с негу при положение че той не ти вярва аа и щом казва че обича бившата си няма кво да направиш...тежко е ноо за сажеление тва е положението...по-добре си намери някои на твоята възраст ;-)

Тва бях аз

Sara Tankredy
12-27-2006, 10:32
Твоята история е сложна. Но също така е и тъпо да му бягаш след задника . Остави го за малко да си поживее живота, да те забрави и след известно време му се обади ей така за по едно кафе, но не в кварталното заведение, а някъде по центъра. А ако и това не подейства хвани си някой на твоята възраст - 14-15-16 годишен. :)

12-27-2006, 12:37
Molq vi pomognete mi .. iskam da si vyrna priqtelqt a neznam kak tolkova sam zatynala 4e neznam kakvo da pravq az sam na 15 toi e na 23 mnogo go obi4am bqhme 2 meseca zaedno i go ocenih kato 4ovek 4e e prekrasen i znae kakvo iska a takiva myje rqdko se sre6tat no az kakto vinagi se pravq gluposti ili problemat be6e 4e priqtelite mu se go lyjeha 4e az mu izneverqvam zashtoto si4kite mi priqteli sa v myjki pol i tva be6e povod za komentirane .. i 1000 i 100 izmislici mi natrupvaha otgore i nai dobriqt mu priqtel i toi gi drynka6e tiq ne6ta i toi mu povqrva i mi kaza 4e ve4e ne mi vqrva sy6to taka az mnogo go revnuvah zashtoto postoqnno polu4va6e sms ot nai razli4ni momi4eta !!!
Biv6ata mu priqtelka be6e v franciq tq se vyrna to4no 1 sedmica sled kato se razdelih s moqta lubov i toi se vyrnal pri neq kaza mi 4e tq mu e dokazala 4e go obi4a mnogo.. a predi 1 godina te sa imali 3 godi6na vryzka !!! HELP MY nqkoi ako ima ideq kak moga da spe4elq 4oveka koito obi4am i sam obi4ala nai mnogo prez jivota si da mi pomogne sei den 6te vlizam da proverqvam dali nqkoi mi e dal nqkakav savet tova ne e ta6ak seriozno mnogo mi e zle a pak mn go obi4am po cql den pla4a i si mislq kak da mu se obadq mnogo sma vlubena i samo gluposti pravq ot kakto ne sam s nego POMOGNETE MI ZASHTOTO SHTE UMRA :cry: :cry: :cry:



Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

12-27-2006, 12:37
hxaxahxaaxxaax

Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!: [/quote][/quote]

alkka
12-27-2006, 12:39
scdjaGScdcd