PDA

View Full Version : супер силно си надървям...ЛТФ?



лялялялялля
12-18-2006, 17:45
Гледам чее доста хора по скоро деца с проблеми са си пуснали теми
Искам да ви питам
Абе аз съм на 15,момче с гадже-момиче ест!
ахаха
Таа
Много си я обичкам
Незнам дали от това
Но след като и казах че я ловкам
Секи път когато сяда в скута ми
Направо полудявам
Идва ми да я бутна на масата в кафенето
И да я разпора!
Се пак надървям се
Веднага щом седне!
Незнам дали е от хормоните или имам проблем
И момичето ми е правило забележка
Вече я страх да сяда в мен
Вика че много съм станал ръбест
Таа питам ако някой знае какво да правя или от какво се получава това оскуряване!
Съвет ПЛЗЗ!

hforce
12-18-2006, 17:47
heheheh, spoko, i az beh taka predi, sa ve4e ne e taka, biqt te hormonite i to qko, slu4va se

deidiy
12-18-2006, 17:52
Otreji si patkata ....


P.S.: i se samoubii
:smt005 ааа пич много ме кефиш \:D/
ми от хормоните е и все пак няма нищо лошо :wink:

Vercetti
12-18-2006, 17:54
Otreji si patkata ....

Мда решихме още един проблем :lol:

shadow4e
12-18-2006, 17:56
Би трябвало, ако правите секс 1-2 пъти да отшуми този "проблем". Изпробвай съвета ми и се надявам да останеш доволен \:D/

c0ca1na
12-18-2006, 17:58
Навий я да спи с теб !
След като я "разпориш" няколко пъти ще ти мине мерака и ще се опрайш......пък ако нестане се оттърви от единият проблем........или от гаджето или от патката :D :wink:
И да не забравиш :smt006 ......... Бътт ти даде трети вариант ](*,)

No|Problem
12-18-2006, 18:02
druj se e, bez izcepki;)

JoeBanana
12-18-2006, 18:05
еби, еби скъсай й дупарата :mrgreen:

12-18-2006, 18:11
Ей вие да не мислите че стоя с кръстени ръце!?
Проблема е че сме го правили към 10 пъти през последните 3 дена и направо тя умира докато не ме укроти!!!
Може и да са хормони?

m1rka6t0_k0ti
12-18-2006, 18:13
хаах спокойно е момче при мен беше същото с бившия ми по принцип не е голям привърженик на секса в смисъл че си поддържа сексуалната връзка но не е някъв такъв да говори постоянно за секс и като тръгнахме аз като седна в него не спираше да ми говори какви мисли му минават през главата как ще прави с мен не секс ми любов и т.н. всеки път като седна в него му ставаше но в това няма нищо лошо :) просто си загореличак явно хихи :) :-D :-D :-D :-D и все пак си на 15 години не забравяй

c0ca1na
12-18-2006, 18:14
нереално !
Ако трябва да го правя 10 пъти за 3 дена , преди това трябва да друсам кат ненормален
Пич време е сам да се успокоиш ...... 10 пъти ........ 3 дена.... и въпреки това още ти стой надървен -> смени гаджето !

12-18-2006, 18:24
Наеми манаф да те оправи,ще ти реши проблема!

К'О стаа
12-18-2006, 19:31
Ми пич като седне в тебе си мисли за баба ти (ще помогне :roll: ).

12-18-2006, 23:50
Гледам чее доста хора по скоро деца с проблеми са си пуснали теми
Искам да ви питам
Абе аз съм на 15,момче с гадже-момиче ест!
ахаха
Таа
Много си я обичкам
Незнам дали от това
Но след като и казах че я ловкам
Секи път когато сяда в скута ми
Направо полудявам
Идва ми да я бутна на масата в кафенето
И да я разпора!
Се пак надървям се
Веднага щом седне!
Незнам дали е от хормоните или имам проблем
И момичето ми е правило забележка
Вече я страх да сяда в мен
Вика че много съм станал ръбест
Таа питам ако някой знае какво да правя или от какво се получава това оскуряване!
Съвет ПЛЗЗ!

Всичко ти е наред. Ти да видиш какво става с джуниър когато жена ми седне в мен :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Начина да оправиш проблема е да го изпилиш до такава степен че като ти се надървя да не достига до нея :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Infatuated Inside
12-19-2006, 06:28
Що бе, аз нямам нищо против. Какво толкова, човещинка е ебати, нищо лошо. :mrgreen:

FikyScHetOo
12-19-2006, 15:53
нереално !
Ако трябва да го правя 10 пъти за 3 дена , преди това трябва да друсам кат ненормален
Пич време е сам да се успокоиш ...... 10 пъти ........ 3 дена.... и въпреки това още ти стой надървен -> смени гаджето !
Абе нямаш проблем :) Какво д асменя гаджето :) Така му е готино и го огрява, а е на 15 и неможе да се контролира...всичко ще мине. А като не пожелае да седне в теб можеш да и кажеш,че е мнго готина/красива/секси и затова е така. Че това е...абе малко приказка и тва е. Нямаш птоблем