PDA

View Full Version : Нещо не разбирам



Space
12-18-2006, 17:46
Защо винаги момичетата се хващат с по големи..... :?: :?: :?: :-k

koalka
12-18-2006, 17:50
Питай ги.

alkka
12-18-2006, 17:52
Vij sega na mene specialno 4esto mi go zadavat tozi vapros i az sam bila s mom4eta na moqta vyzrast i s mom4eta po golemi no prosto moga da si kaja 4e s mom4eto psoledno koeto bqh be6e na 23 toi me predrazpolagha s vsi4ko vsi4ko bih spodelila s nego i v vsi4ko bi mi pomognal dokato 16godishniqt si misli 4e si4ko e ta6ak pone tezi koito az sam sre6tala si4ki sa neseriozni a serioznite momi4eta se zahvashtat s po golemi kato si mislqt 4e s po golqm 6te imat po dylga vryzka no ne vinagi se polu4ava tova

iiirish
12-18-2006, 18:46
защото търсим емоционална опора и стабилност във тях! нещо което малцина на собствената ни възраст по принцип могат да ни дадат. но разбира се всяко нещо със рисковете си!

nasty_f
12-18-2006, 19:45
Не е така...Познавам доста момичета,които са били и с по-малки момчета,и които са си харесвали по-малки момчета,но найстина ги харесват.Лично при мен...Ами да си призная честно,има едно момче,което е с 1 година по-малко от мен и ми харесва,но това е единствения случай :oops: ...Иначе не съм се хващала с по-малки.А защо е така...............НЕ ЗНАМ,и предполагам никой не знае,просто зависи от характери и от вкусове...На теб как ще ти изглежда по-добре
1-во: Голямо момиче,якя мацка с малко момченце,което още не си е обръснало девствения мустак или 2-ро: Голямо момче,на което вече му личи,че е мъж с момиче почти на неговата възраст...Ми,много ясно,че второто,а и така е прито,то това не е от вчера....Това е откакто свят светува!А ако разликата не е много голяма тогава не е от значение и има доста такива случаи...Не си ли виждал всъщност???

vivian
12-18-2006, 20:25
moje bi za6toto momi4etata se razvivat po-barzo ot mom4etata.iskame sigurnost i razbirane,koito mom4etata na na6ta vazrast sqka6 ne mogat da ni dadat,za6toto ne sa dostata4no sazreli i porasnali...razbira se ima i izkliu4enie,no na pove4eto vijdaniqta sa im o6te detski...

vvs_go
12-18-2006, 20:43
strah li kompleksi li bqgstvo ot realnosttaza vseki slu4ai kogato e lubov ok ama za kva lubov moi da staa duma kat toi e na 20 a tq na 15

_candy_girl_
12-27-2006, 17:28
абе стига да сте на 1 акъл няма особено значение кои е по голям поне аз сам на тва мнение :roll: