PDA

View Full Version : Velvet Revolver или Guns N' Roses (Axl N' Friends)



jenny_e
12-18-2006, 17:52
коя от двете групи ви харесва повече? Става въпроз за новия състав на Guns N' Roses

mastaa
12-18-2006, 18:10
можеш ли да разясниш каква изобщо е тази група "Velvet Revolver" и как така лесно я сравняваш с Guns'n'Roses??

Dr. Kazimbutt
12-18-2006, 18:21
Guns n' Roses нямат "нов" състав. Velvet Revoler са съвсем различна група, която има съвсем различно звучене... Коя е по-добрата от двете групи ли? Без да се замислям: Guns n' Roses.

jenny_e
12-18-2006, 18:32
можеш ли да разясниш каква изобщо е тази група "Velvet Revolver" и как така лесно я сравняваш с Guns'n'Roses??

Velvet Revolver e група, която е създадена от Slash, Duff и Matt. Точно за това сравнявам двете групи.

Mo6no4
12-18-2006, 19:19
Определено Гънс. Най-малкото защото Велвет имат само един албум, а Гънс пет...

AliceSw
12-18-2006, 20:08
уффффффф, колко още анкети мислиш да пуснеш за Аксел или Гънс???

:arrow: Велвет револвър - имат огромна разлика в зву4енето от Гънс, имат и добри некомерсиани песни :smt019

_donna_
12-18-2006, 20:19
Ни едната.

rosskata
12-18-2006, 21:57
Абе момичето ви пита за Гънс В НОВИЯ СИ СЪСТАВ (имат нов състав), който няма нищо общо с предишния(освен вокалиста), и няма още нито един албум...
Аз лично предпочитам Велвет Риволвър... Гънс са били велика група, и са ми любимата по принцип, но новите песни не ме кефят... :?

Dr. Kazimbutt
12-18-2006, 22:17
Абе момичето ви пита за Гънс В НОВИЯ СИ СЪСТАВ (имат нов състав), който няма нищо общо с предишния(освен вокалиста)
Това е сбирщина, която само носи името на великата група. Без Слаш, Мат и Дъф Guns n' Roses не са Guns n' Roses...

rosskata
12-18-2006, 22:21
Абе момичето ви пита за Гънс В НОВИЯ СИ СЪСТАВ (имат нов състав), който няма нищо общо с предишния(освен вокалиста)
Това е сбирщина, която само носи името на великата група. Без Слаш, Мат и Дъф Guns n' Roses не са Guns n' Roses...]

ДА ама си го носят името... И си го използват за да рекламират току-виж излезлия до 10 години албум ( не казвам, че няма да е добър, но...няма да е добър :? )
Затова и казах, че предпочитам Velvet Revolver.. .Несравними са с "истинските" гънс, но са по- добри от "сегашните"...

Juicy_Lucy
12-19-2006, 03:43
пфф направо се оляхте вече с тая мания по Гънс.Верно,че са велики,ама чак толкова..бахти и модерните дето станаха..
а иначе-Velvet Revolver..не мога да трая новите Гънс

*Sumerian_Haze*
12-19-2006, 12:09
Ами не съм чувала новите Гънс и на идея си нямах всъшност ,че има такива... Но ако трябва да сравнявам със старите - Гънс са велики

12-19-2006, 17:06
ми всъщност доколкото разбрах Velvet Revolver трябва да се сравняват с новите Гънс,ама айде..продължавайте да ги сравнявате със оригиналните.. ](*,) #-o

Juicy_Lucy
12-19-2006, 17:08
ми всъщност доколкото разбрах Velvet Revolver трябва да се сравняват с новите Гънс,ама айде..продължавайте да ги сравнявате със оригиналните.. ](*,) #-o

мисля,че това бях аз:)

RedChil
12-19-2006, 17:14
Старите Гънс - може би нямат слаба песен.Нищо че "Дончо край" я знае всеки чалгар. :lol:

lunnoto_momi4e
12-19-2006, 17:24
Guns n' Roses са много по-добри.........

_donna_
12-19-2006, 17:35
новите гъъъннсссс,
старитеее гъъъъннсссс,
на аксел у гъзецааааааа,
от тая групичка под всите и форми
по-гей няма.. :smt005 даааммм..няма..
не не.. [-X

jenny_e
12-19-2006, 17:56
новите гъъъннсссс,
старитеее гъъъъннсссс,
на аксел у гъзецааааааа,
от тая групичка под всите и форми
по-гей няма.. :smt005 даааммм..няма..
не не.. [-X
странно как този "гей", който е страхотен изпълнител има такива гаджета:
http://82.208.64.6/dm/eroart/DS_324_Stephanie_Seymour_001.jpg
http://www.supermodels.nl/ModelPics/sashavolkova/07.jpg

AliceSw
12-19-2006, 19:13
пффффффф, не разбра ли групата е гей, не става въпрос за сексуалната ориентация на Аксел или на който и да е

моля ти се спри да се занимаваш с неща, от които не разбираш, поне напиши с кои Гънс ги сравняваш, 4е никой не разбра и престанете с тия Гънс, казвам го пак, пи6ат се уж нови теми и вътре има само едни и същи неща, виждам нещо по4ват да прили4ат на Токио хотел :lol:

и по темата, не бях разбрала, 4е ги сравняваме с новите, ама при вси4ки слу4аи Велвет риволвър са по-добри за мене

rosskata
12-19-2006, 21:25
:lol: Ще пиша за квото си искааааааммм :smt098

Не мога да разбера, като се почне някоя тема ( независимо каква), иде някой и почва "Ама че сте кухи, аман от такива теми...
КОйт квото го вълнува,ще си пише за него и точка. КОйто не го вълува да не пише и така...
Аз не ходя в темите за сефтето например да им обяснявам колко се повтарят... Като им е интересно да си приказват 8)

А, дона и тя се изцвъка на темата.. Не знам като я използваш тая ехидната физиономийка :smt005 по- умна ли се чувстваш... :roll:

ErinEverly
12-20-2006, 21:53
Са... Първо по темата. Аз си викам за Гънс, въпреки че ВР са много добри. Но новите парчета на Гънс са супер яки и много ме кефят.

Са... Извън темата. Абе я си затваряйте големите плювалници! Наредили са ми се тука всички супер "брутални" и "страшни" хорица да ми приказват глупости и да си избиват комплексите. Абе я се вижте бе! Насъбрали хиляди мнения и си мислят, че вдъхват страхопочитание в някого. Абе вие не излизате от компютрите, бе. Като сте толкова отворени, що не дойдете да ми кажете нещо на въпреки, че, като гледам, само си приказвате!

Гънс са били комерсиални... Комерсиални ги правятт хората, които ги слушат, без да вникват в текстовете им и знаят само песни като November Rain, Don't Cry и Estranged, а не са и чувала Anything Goes, My World и т.н., в случая - вие.

А за роблемите с темата - еми не пишете! Аз как не пиша, когато пуснете някоя тема за някакъв див кючек! Ходете си друсаите целулитестите задници и не се обаждайте, защото се излагате. Тва е свободен форум, ако искам и за гъза си ще усна тема!

Не ви писна да се пъхате носовете там, където не ви е работа и да се правите на много отворени.

Донна, аз не ти ли казах, че трябва да престанеш да се излагаш????

rosskata,

Бори се ти като прасе с тиква. Никакъв смисъл. Тея им липсва грам мозъчно вещество, за да вържат едно смислено изречение. Кво се занимаваш въобще?

Джени,
Забрави да пуснеш снимка и на Ерин, да не забравяме, че и тя е моделка. Всъшност и тая Кеити. А Савана? Боже мои, а тея само могат да си бият чикии на техни снимки!

rosskata
12-21-2006, 10:22
"задни части" в рози

Хахаха, цензурираха ли те... Кофти лие...

_donna_
12-22-2006, 08:10
@jenny_e,сексуалната ориентация на Аксел не ме интересува ни най-малко и това съвсем не е определящо по въпроса "харесвам ли групата или не" .. И Фреди се е чукал с всичко живо,но е бил гениален музикант.Говорим за групата,че е гей.@alice sw поясни кво исках да кажа.

@rosskata,'земи един тълковен речник и виж кво означава думата "ехиден" .. а доколкото виждам туй личице се счупва от смях,даже сълзи са му потекли.а,и още нещо.аз съм достатъчно умна,за да ме кара някаква емотиконка да се чувствам такава. :smt016 /а тва го сложих..щот така ме кефи/

@ErinEverly,ама стига си писала офф-топици кой колко бил глупав бре дете.ше получиш някой припадък от нерви.слушай си там Гънс и мирясвай.защо всички трябва да ги харесваме?

чакай само да спомена една от твоите причини поради които Аксел е велик-ходи с манекенки?! :smt005

на теб май също ще ти трябва речник!ама не са толкова скъпи тия речници,даже втора употреба може да си намерите на някоя сергийка за по 2 лева!"комерсиално" не значи "глупаво".да,музиката на Гънс е комерсиална не заради онези хорица,които слушат само 2 техни песни,а заради всички хора,които ги слушат.И Бийтълс са комерсиални и Куин и Сабат и квото си поискаш .. разбирам,ЯКИте тийнчета като теб говорят на некъв жаргон само защото всички други говорят на него,без да се замислят.."братле,е тва е Е*АТИ КОМЕРСА",айде кажи ми,че не съм права,баф..

+ ЩОМ ТИ МОЖЕШ ДА ПУСНЕШ ТЕМА ЗА ГЪЗА СИ И АЗ МОГА ДА СЕ ИЗКАЗВАМ КАКТО СИ ИСКАМ И ДАЖЕ МОГА ДА ПУСНА ТЕМА "ГЪНС СМЪРДЯТ ОТДАЛЕЧЕ" И ТИ НЯЯШ ПРАВО ДА МИ КАЖЕШ НИЩО.ЦЕПИШ?

А за излагането..първо ти на мен нищо не можеш да ми кажеш.
Второ,аз ще се оправям с тоя проблем с излагането.Аз се излагам както искам и където искам и ти няма да ми кажеш къде да се излагам.
Само се чудя защо си се загрижила толкова за МОЕТО излагане,след като съм просто някакво безмозъчно.Май по-скоро си се загрижила за ИЗЛАГАНЕТО НА ГОЛЕМИТЕ ГЪНС.

Да видим..защо хората тачат толкова Гънс?!

Една от по-късните и поносими група в рок'енд'рол-а.
Типичен олдскуул рок,немодерен.Глътка свеж въздух било.
Ок.Харесвайте си ги.Моето мнение-Аксел не може да пее,
Слаш е добър китарист,но има и по-добри от него,а и всеки знае,че една птичка пролет не прави.Оттам нататък,една мегаизвестна балада с отвратителен край и няколко зареждащи песнички на нивото на групи като Cheap Trick ПРИМЕРНО.

Защо още?

Щото Аксел е секси,
а Слаш е още по-секси.
И щот' пеят за лУбов.
И щот си купуват сценичните дрешки
от магазин за олдскуул рокендрол старс. :smt005
Нее..не,не ми говорете.

@alice sw
@exploitedteen

да живей добрия стар сиренясал рок'енд'рол! :-D

jenny_e
12-22-2006, 08:23
Axl не може да пее :smt005 а ти не можеш да мислиш явно. И такова нещо като "ИЗЛАГАНЕТО НА ГОЛЕМИТЕ ГЪНС" не съществува. Това че има хора като теб, които не приемат нещата, които са различни (като пеенето на Axl, защото гласът му е мн специфичен) не означава, че Guns се излагат или че "ГЪНС СМЪРДЯТ ОТДАЛЕЧЕ"

_donna_
12-22-2006, 08:53
Не отричам,че гласът му е СПЕЦИФИЧЕН.
Между другото много интересна и внимателно подбрана думичка.
Ти случайно да си чувала,че почти всеки един вокал в рокендрол-а
има СПЕЦИФИЧЕН глас?!Но това,че гласът на Аксел е такъв все още не означава,че може да пее.Е,нали е секси и се врътка готино у лево и у десно по сцената.Пък и готини дрешки,кво повече ти тряя.Ако Шакира беше малко по-мъжествена,новата й песен моеше да мине за Гънс. :smt005 И такиа разбирачи кат тебе няяше и да се усетят хаХАа.
Аз не претендирам,че разбирам,но няма никоя дребна лигла да ми каже,че не мога да мисля,защото не харесвам неква си група.гат ит? :smt006 а тааа секси мааа фака на аватара ти ако я фана ше я чукам бясно.. :-({|=

quench
12-22-2006, 08:57
Buahahahahahahaha!!!!

For the Dark Gods!

Донна направи клането! :mrgreen:

quench
12-22-2006, 09:02
По тоя повод - кое пеене ви харесва повече - на Cannibal Corpse или на Morbid Angel?

И двете групи са много музикални и леките трели на лиричния вокал се леят,ли,леят....

Като поток от КРЪВВВВВВВЕВВВВВВВВВВ!!!!!!

И РОИЗИЧКИ!!!!!!

:twisted:

magesnik
12-22-2006, 09:10
Крис Барнс над всичко! :twisted:


Cannibal Corpse-Butchered at Birth

eй тва е албума!

jenny_e
12-22-2006, 09:54
Не отричам,че гласът му е СПЕЦИФИЧЕН.
Между другото много интересна и внимателно подбрана думичка.
Ти случайно да си чувала,че почти всеки един вокал в рокендрол-а
има СПЕЦИФИЧЕН глас?!Но това,че гласът на Аксел е такъв все още не означава,че може да пее.Е,нали е секси и се врътка готино у лево и у десно по сцената.Пък и готини дрешки,кво повече ти тряя.Ако Шакира беше малко по-мъжествена,новата й песен моеше да мине за Гънс. :smt005 И такиа разбирачи кат тебе няяше и да се усетят хаХАа.
Аз не претендирам,че разбирам,но няма никоя дребна лигла да ми каже,че не мога да мисля,защото не харесвам неква си група.гат ит? :smt006 а тааа секси мааа фака на аватара ти ако я фана ше я чукам бясно.. :-({|=
Не мога да разбера защо постоянно повтаряш колко секси е Axl?! Не мисля, че това е най-важното нещо при него, пък и дори и да е секси това не е недостатък. Все пак един изпълнител трябва да има визия и сценично поведение. Никой не те кара да харесваш Guns, но те са група, която заслужава уважение. Ако бяха толкова зле, колкото ти ги описваш нямаше да имат толкова много фенове и на никого нямаше да му пука за Chinese Democracy. Те са на четвърто място в класацията за най-търсени в интернет групи при положение, че отдавна не са издавали албум или сингъл, а това означава, че все още имат верни фенове и все още на някого му пука.

quench
12-22-2006, 09:57
jenny_e,не отколнявай темата - ние сме почнали разговор важен тука,а ти?! :wink: :P

Ето и моето мнение - they both suck!

Тва е,за да няма необидени и да спрете да спорите за глупави въпроси!

Една група като си продава песните,значи е що-годе добра!

Дайте сега за грайнда да поспорим!
:wink:

jenny_e
12-22-2006, 10:10
jenny_e,не отколнявай темата - ние сме почнали разговор важен тука,а ти?! :wink: :P

Ето и моето мнение - they both suck!

Тва е,за да няма необидени и да спрете да спорите за глупави въпроси!

Една група като си продава песните,значи е що-годе добра!

Дайте сега за грайнда да поспорим!
:wink:
Не е моя вината, че всяка подобна тема се превръща в спор "за или против Guns N' Roses". Аз просто си защитавам любимата група :wink: . А за вашия разговор можете да си направите отдена тема. Така никой няма да ви пречи :)

quench
12-22-2006, 10:12
няма смисъл!

по-добре иди и си налей един 8-годишен коняк,отпусни се край отоплителния уред и си почини...

rosskata
12-22-2006, 12:57
:smt005 Баси троловете...
Добре, муцуната е подигравателна, не ехидна- ше отида да си заровя главата в пепелта направо...
КОйто квот иска да слуша и толква :mrgreen:

magesnik
12-22-2006, 13:16
Абе всъщност който е слушал Cock and ball torture мисля че спокойно може да заяви,че други такива вокали на света няма,такова грухтене простооооо..... :lol:

ErinEverly
12-22-2006, 19:20
@ErinEverly,ама стига си писала офф-топици кой колко бил глупав бре дете.ше получиш някой припадък от нерви.слушай си там Гънс и мирясвай.защо всички трябва да ги харесваме?

чакай само да спомена една от твоите причини поради които Аксел е велик-ходи с манекенки?! :smt005

на теб май също ще ти трябва речник!ама не са толкова скъпи тия речници,даже втора употреба може да си намерите на някоя сергийка за по 2 лева!"комерсиално" не значи "глупаво".да,музиката на Гънс е комерсиална не заради онези хорица,които слушат само 2 техни песни,а заради всички хора,които ги слушат.И Бийтълс са комерсиални и Куин и Сабат и квото си поискаш .. разбирам,ЯКИте тийнчета като теб говорят на некъв жаргон само защото всички други говорят на него,без да се замислят.."братле,е тва е Е*АТИ КОМЕРСА",айде кажи ми,че не съм права,баф..

+ ЩОМ ТИ МОЖЕШ ДА ПУСНЕШ ТЕМА ЗА ГЪЗА СИ И АЗ МОГА ДА СЕ ИЗКАЗВАМ КАКТО СИ ИСКАМ И ДАЖЕ МОГА ДА ПУСНА ТЕМА "ГЪНС СМЪРДЯТ ОТДАЛЕЧЕ" И ТИ НЯЯШ ПРАВО ДА МИ КАЖЕШ НИЩО.ЦЕПИШ?

А за излагането..първо ти на мен нищо не можеш да ми кажеш.
Второ,аз ще се оправям с тоя проблем с излагането.Аз се излагам както искам и където искам и ти няма да ми кажеш къде да се излагам.
Само се чудя защо си се загрижила толкова за МОЕТО излагане,след като съм просто някакво безмозъчно.Май по-скоро си се загрижила за ИЗЛАГАНЕТО НА ГОЛЕМИТЕ ГЪНС.

Да видим..защо хората тачат толкова Гънс?!

Една от по-късните и поносими група в рок'енд'рол-а.
Типичен олдскуул рок,немодерен.Глътка свеж въздух било.
Ок.Харесвайте си ги.Моето мнение-Аксел не може да пее,
Слаш е добър китарист,но има и по-добри от него,а и всеки знае,че една птичка пролет не прави.Оттам нататък,една мегаизвестна балада с отвратителен край и няколко зареждащи песнички на нивото на групи като Cheap Trick ПРИМЕРНО.

Защо още?

Щото Аксел е секси,
а Слаш е още по-секси.
И щот' пеят за лУбов.
И щот си купуват сценичните дрешки
от магазин за олдскуул рокендрол старс. :smt005
Нее..не,не ми говорете.

Еми, да, писала съм кой колкло е глупав. И особено ти. Се пак ти не можеш да вденеш, че не се занимавам с теб, щото ме нервиш или мразиш Гънс, а щото пишеш те колко са тъпи. Ми не пише, бе! Се пак можеш спокойно да замълчиш, особено след като не знаеш за какво се говори в темата. Ок, разбрахме кво мислиш. Защо още седиш и правиш неуспешни опити да изнервиш някого. Не ти се получава.

Не искам от никого да харесва Гънс. Искам всички, които са слушали 2 тяхни песни и незнаят нищо за тях като теб, да мълчат, щото пишат само глупости. Темата ми е интересна и смятам че може спокойно да видим кой кво мисли, а не да се правим на тъпанари. След като ти не можеш да кажеш никакъв аргумент за мнението си - ми, мълчи си.

Не съм казала, че тва е мой аргумент. Просто ти използваш някакви много тъпи епитети. Ти нещо против гейовете ли имаш, че обиждаш Аксел с тях?

Ти не се притеснявай за моя речник. Той си е доста добре.

Еми, да, така говорим. И ти така. А за яките тинейджъри - миси квото искаш. Хубаво е че ме познаваш толкова добре, че да кажеш аз ква съм.

Можеш, естествено, но аз мога да си дам моето мнение. Въпреки че си мисля, че сигурно въобще няма да се занимавам. То няма смисъл.

Ха, как пък да не мога. Вече ти казах :)

Излагането на големите гънс?Къде, бе? Чай че не мога да го видя къде
е.

Е, тва си е твое мнение. Са няма да ти обяснявам защо Гънс са велика група. Ти просто не искаш да разбереш. Няма смисъл да пускам километражни мнения.

Бтв, не трябва да съдиш за хората по годините. Се пак глей ти на колко си, а кви глупости ръсиш!

П.П. Темата не е "Тъпи ли са Гънс или не"!

AliceSw
12-22-2006, 21:36
нали затва става въпрос - дали сме за новите Гънс или не, що пък да не пише, извинявай ама Chinese Democracy се 4ака от 4 години, как може да вярваш 4е те правят нещо за феновете си?!?

за пореден път обяснявам, 4е тя не каза, 4е Аксел е педераст

просто нека погледнем другите - jenny_e - моля те престани да пишеш простотии, аз, която не харесвам ни най-малко Гънс, мога да дам по-добри аргументи от теб, ти не разбираш май - аз обяснявам и пак и пак 4е като нямаш с во да оправдаеш защо ги харесваш толкова, казваш, 4е Аксел е секси и започваш да обясняваш поведението му ](*,)

тва за гласа, не ми разправяйте, 4е има уникалени специфи4ен глас, той може да пее и има привли4ащ вниманието тембър, но въпреки това, в един друг стил той е можел да направи 4удеса, само да се беше разфрани4ил поне малко от бесния комерс, който са го карали да прави агентите му...

(пиша тва мнение не мн на трезво, но все пак имам по-добри доводи от вас ;-) )

rosskata
12-22-2006, 22:04
:roll: Уф спора стана смешен вече... КОмерс или не, Гънс имат хубави песни. Не е логично да избираш вкусовете си според това дали групата е комерс или не. В крайна сметка нещо ако не е комерс, за него са чували шепа избрани хора... ПОчват ли да го харесват, става комерсиално...
Това няма значение. И не мисля, че група като Гънс има нужда да я защитавам. Успехите и сами си говорят...

Iowa
12-22-2006, 23:00
Velvet Revolver даже не ги знам кои са..
А за Guns N' Roses.. Да харесвам най-много две техни песни..

Знам ли..
Все ми е тая..

jenny_e
12-23-2006, 14:49
нали затва става въпрос - дали сме за новите Гънс или не, що пък да не пише, извинявай ама Chinese Democracy се 4ака от 4 години, как може да вярваш 4е те правят нещо за феновете си?!?

за пореден път обяснявам, 4е тя не каза, 4е Аксел е гей

просто нека погледнем другите - jenny_e - моля те престани да пишеш простотии, аз, която не харесвам ни най-малко Гънс, мога да дам по-добри аргументи от теб, ти не разбираш май - аз обяснявам и пак и пак 4е като нямаш с во да оправдаеш защо ги харесваш толкова, казваш, 4е Аксел е секси и започваш да обясняваш поведението му ](*,)

тва за гласа, не ми разправяйте, 4е има уникалени специфи4ен глас, той може да пее и има привли4ащ вниманието тембър, но въпреки това, в един друг стил той е можел да направи 4удеса, само да се беше разфрани4ил поне малко от бесния комерс, който са го карали да прави агентите му...

(пиша тва мнение не мн на трезво, но все пак имам по-добри доводи от вас ;-) )
Chinese Democracy се чака от 10 години, но това е един албум, който си заслужава чакането. Групата прави най-доброто за феновете-подготвя уникален албум(всички, които са били на концертите от турнето тази година го харесват). Ако на Axl не му пукаше за феновете нямаше да напише писмото, в което дава обяснение за отменените концерти. Никога не съм казвала, че харесвам Guns само заради тези неща, които _donna_ повтаря. В тази тема въобще не съм се опитвала да обясня защо за мен те са една от най-великите групи. И точно Axl е човекът, който по никакъв начин не може да се повлияе от това какво го карат да прави неговите агенти. Ако беше такъв със сигурност нямаше да има толкова скандални песни като One in a million. Упреквате Guns, защото според вас те са комерсиали, но всъщност те имат много фенове и са слушани от хора, които си падат по различни стилове музика и според мен в това няма нищо лошо.

_donna_
12-23-2006, 17:30
@ErinEverly,ти още ли бучиш,бре?! ](*,)

ErinEverly
12-24-2006, 08:46
нали затва става въпрос - дали сме за новите Гънс или не, що пък да не пише, извинявай ама Chinese Democracy се 4ака от 4 години, как може да вярваш 4е те правят нещо за феновете си?!?

Поправка - ака се от '94. Нали точно Слаш си е прибрал песните, заради нов член в групата и впоследствие са се разделили. А колкото повече се чака - толкова по-яко е като дойде.

_donna_
12-24-2006, 08:56
ака се от '94

трю,трю .. :mrgreen:

12-24-2006, 09:24
na Velvet Revolver pesnite sa pylna boza az sam za GUNS 6toto si4kite pesni ma kefat