PDA

View Full Version : Piercing studio



byku
12-18-2006, 18:55
Imate li ideq kolko stryva i kade moga da si napravq piercing mejdy gardite?

Jamalska
12-18-2006, 19:09
Хаха мда и аз натам съм се засилила...Разясниха ми доста подробно (10x to Boot) върви у Трип Хаус...20точки е дупката..г/д там някъде и обицата

Enjoy_yourself
12-18-2006, 19:09
v na tamno slagat pirsing ama nz kolko struva okolo 20-30 lv sigurno nz 6e te izlaja :roll:

Jamalska
12-18-2006, 19:11
v na tamno slagat pirsing ama nz kolko struva okolo 20-30 lv sigurno nz 6e te izlaja :roll:

не че имам личен опит там ама ТАМ СЪКС ;)

Boot
12-18-2006, 19:52
v na tamno slagat pirsing ama nz kolko struva okolo 20-30 lv sigurno nz 6e te izlaja :roll:

не че имам личен опит там ама ТАМ СЪКС ;)
+1
Мацката им изглежда некадърна.

PainWithoutLove
12-19-2006, 09:14
v na tamno slagat pirsing ama nz kolko struva okolo 20-30 lv sigurno nz 6e te izlaja :roll:

не че имам личен опит там ама ТАМ СЪКС ;) Аз имам личен опит там и наистина не беше много приятно изживяване - Трип Хаус е най - добре.Няма да съжаляваш ако отидеш там. :wink:

techCandy
12-19-2006, 18:28
offtopic
Не мога и не мога да разбера защо всички са нарочили "На Тъмно", кви ли
не истории не чух вече, за това как някой чул от приятел на приятелката на някой, че еди кой си, си пробил еди кво си там и станала инфекция, щото не знам си кво. Инфекции винаги могат да станат, и те не стават, защото там са мръсни, пък и какво и е всъщност некадърното на мацката. Аз пък от личен опит мога да кажа, че мацката е мноол яка и не съм имала никакви проблеми после с пиърса... Щото е толкова прехвален тоя Трип Хаус, сигурно няма никога да ида там :-D

Boot
12-19-2006, 19:27
Ти губиш за Трип Хаус... и Руди (http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/bwush.gif )
А пък мацката твърдя, че е некадърна, защото преди време една много близка приятелка си направи пиърс под пъпа (някъф сърфис) и дупката беше много по-дълга от самия пиърс. Т.е. топчетата на обицата и се бяха впили в кожата супер гнусно и тоя пиърс така и не го видях в цветова гама, различна от лилавата.
Да не говорим, че за разлика от Трип хаус, в На Тъмно имаха точно да пиърса със силиконов щифт, което значи, че изобра на клиента е ужасно малък. Това не ми се струва особено професионално. Освен това там дупчат (дупчеха) хрущял с пистолет.
Пък и доста хора все са недоволни от нея.
Освен това е злобна и не ме предразполага да си дам тЕлото да ми го бара.

brain_stew
12-19-2006, 21:07
Пък и доста хора все са недоволни от нея.
Освен това е злобна и не ме предразполага да си дам тЕлото да ми го бара.

Малко е офтопик, ама тая верно е мнол злобна!Колкото пъти влезна в "На тъмно" тя ме изглежда страшно, сякаш върша престъпление....

Пича от Трип Хаус, който касапна scissorhandе ебаси приятното същество...мисля че имаше некви неща под кожата на ръката, от горната част...не знам как се назовава точно, но се влюбих в тез неша! :smt007

magesnik
12-19-2006, 21:09
мене също ме гледа лошо. :lol:

Boot
12-20-2006, 04:25
Пък и доста хора все са недоволни от нея.
Освен това е злобна и не ме предразполага да си дам тЕлото да ми го бара.

Малко е офтопик, ама тая верно е мнол злобна!Колкото пъти влезна в "На тъмно" тя ме изглежда страшно, сякаш върша престъпление....

Пича от Трип Хаус, който касапна scissorhandе ебаси приятното същество...мисля че имаше некви неща под кожата на ръката, от горната част...не знам как се назовава точно, но се влюбих в тез неша! :smt007
Имплант му викат.
Както вече съм казвала хиляди пъти:
Руди (http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/worthy.gif) > all.
Факт е.

techCandy
12-20-2006, 18:32
Ти губиш за Трип Хаус... и Руди (http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/bwush.gif )
А пък мацката твърдя, че е некадърна, защото преди време една много близка приятелка си направи пиърс под пъпа (някъф сърфис) и дупката беше много по-дълга от самия пиърс. Т.е. топчетата на обицата и се бяха впили в кожата супер гнусно и тоя пиърс така и не го видях в цветова гама, различна от лилавата.
Да не говорим, че за разлика от Трип хаус, в На Тъмно имаха точно да пиърса със силиконов щифт, което значи, че изобра на клиента е ужасно малък. Това не ми се струва особено професионално. Освен това там дупчат (дупчеха) хрущял с пистолет.
Пък и доста хора все са недоволни от нея.
Освен това е злобна и не ме предразполага да си дам тЕлото да ми го бара.
offtopic again
Ехехе е не знам, то аз още не знам дали изобщо ще се дупча още
някъде си, така че все та'а...хехе за тва, че била злобна, е само леко злобна е....Аз лично с нея не съм имала никви проблеми.....