PDA

View Full Version : Подарявам!



seaside_girl
12-18-2006, 18:08
Здравейте подарявам си женския заек,защото имам и мъжки,а два са ми много.Сив е на 1 година е вече .За хора от София става дума,че аз съм от Сф. :P

Jamalska
12-18-2006, 18:13
ичисто любопитво-защо точно женския?
иначе аз имам вече и ноу уей :(

priti_kiti
12-18-2006, 18:14
на мен на мен на мен на меен :D :D
хахаах.. бих си взела,но наште - невър..

sherry
12-18-2006, 18:18
Как ще ги разделиш, горките :(
Няма ли да ги размножиш? :-D Иначе аз не бих могла да си взема, но съм сигурна, че някой от форума ще прояви интерес. Много внимавай на кого го даваш, да не е някой, който иска да го заколи :-D

seaside_girl
12-18-2006, 18:24
ичисто любопитво-защо точно женския?
иначе аз имам вече и ноу уей :(
ами защото мъжкия ми е по отдавна и много си го обичам пък и той мене също,иначе няма проблем да ги разделя те са си в отделни клетки,иначе ще ражда женската всеки месец.

skate_warrior
12-18-2006, 19:27
Много внимавай на кого го даваш, да не е някой, който иска да го заколи :-D

яяя..... зайченце? :lol: :twisted: я го дай насам аз много добре ще се грижа за него.. :twisted: (баща ми умира да си направи заешка яхния) :-D

no rulez
12-18-2006, 21:31
ичисто любопитво-защо точно женския?
иначе аз имам вече и ноу уей :(

6toto iska mujkiq da q zadovolqva sexualno i duhovno

bulgarche
12-18-2006, 22:22
Как ще ги разделиш, горките :(
Няма ли да ги размножиш? :-D Иначе аз не бих могла да си взема, но съм сигурна, че някой от форума ще прояви интерес. Много внимавай на кого го даваш, да не е някой, който иска да го заколи :-D
Защо пък да не ми го дава? :smt010 :smt017



Много внимавай на кого го даваш, да не е някой, който иска да го заколи :-D

яяя..... зайченце? :lol: :twisted: я го дай насам аз много добре ще се грижа за него.. :twisted: (баща ми умира да си направи заешка яхния) :-D
И ние мислим това на нашия, ама уж все малко на шега. Сумати и кабели изгриза, ама все не нацелва газата пустия му късметлия :smt011




Много внимавай на кого го даваш, да не е някой, който иска да го заколи :-D

яяя..... зайченце? :lol: :twisted: я го дай насам аз много добре ще се грижа за него.. :twisted: (баща ми умира да си направи заешка яхния) :-D


Дам.. тамън се чудех от къде шъ зема месо за Коледа... :lol: Са шъ минем тънко. :twisted:
То нали се пости бе? Ама че си и ти...Исус Христос туй-онуй...
Ама че сте и вий..."с тез ваще неверни родители" /учителката ми по Електрически мрежи, първите часове на учебната година/

adoration_
12-19-2006, 07:18
аааа :) зайче :)))) мн им се кефя:) искам и ааааааааааз :) но съм от Пловдив,а и имам котарак... :(

seaside_girl
12-19-2006, 09:12
аааа :) зайче :)))) мн им се кефя:) искам и ааааааааааз :) но съм от Пловдив,а и имам котарак... :(
:cry:

angel with broken wings
12-19-2006, 09:47
Ми мен зайците не ми понасят много :mrgreen: ама и наште само като спомена ще ми хвърлят убийствените си погледи :evil:

12-22-2006, 16:02
Много внимавай на кого го даваш, да не е някой, който иска да го заколи :-D

яяя..... зайченце? :lol: :twisted: я го дай насам аз много добре ще се грижа за него.. :twisted: (баща ми умира да си направи заешка яхния) :-D
:smt011 :smt013 :smt019 :twisted: