PDA

View Full Version : за теб моя любов



анонимно
12-18-2006, 18:13
Толкова много думи напразно ли бяха,
толкова силна обич захвърлена в прахта!
Седем месеца те обичах,а ти накрая ме изигра!
Обичаше ме?Как?На лъжа?
Щом нея искаш отивай аз няма да те спра!
Знай ,че беше всичко,но ти избра така
при нея да отидеш и да я обичаш ти сега.
Но спокойно,мили,аз ще бъда постоянно с теб,
защото нея няма да обичаш така както обича мен!
Ще ме носиш там дълбоко във сърцето
и ще съжаляваш че ме нарани жестоко ,
сложи край на собствените си лъжи
и за това виновен си може би само ти!

И след като му изпратих това написано на едно писмо той ми го върна със всички подаръци който съм му правила.Ето това се казва наглост!?И все пак още го обичам!

12-18-2006, 18:16
Понякога момчета са ужасни.По-добре го забрави

Cherlotte
12-18-2006, 18:25
И след като му изпратих това написано на едно писмо той ми го върна със всички подаръци който съм му правила.Ето това се казва наглост!?И все пак още го обичам!
Ето това ми е изключително странно - уж те е обичал, а сега дори не иска и да чуе за теб. Може би през цялото това време наистина те е лъгал. Във всеки случай в момента не заслужава да лееш сълзи за него. Знам, че звучи непосилно да го забравиш, но сама ще видиш как времето или някой друг ще го изместят от сърцето ти.

FiRe_LaDy
12-18-2006, 18:29
Mdam za poreden pyt se obejdavam,che momcheta e ne sa ednakvi,ama pochti ednakvi!Povecheto znaqt da naranqvat samo ... i vse pak ...
Prosto gledai napred i tova .. vsichko shte se opravi.Znam,che e trudno,no nqma drug izhod.

Cherkeza
12-18-2006, 18:36
Какво да се прави, не всички сме мъже като теб . ;) :-D

ThePainIsReaL
12-18-2006, 18:39
Ей , миличка . Горе главата!!! Ще го обичаш още малко , докато откриеш колко много те е наранил . После ще дойде забравата. Ииии .. ще имаш друг , ще си пак щастлива. Не се безпокой , това се случва редовно . Обичаме някого , той ни наранява , ние страдаме .. и после времето лекува. Забравяме ... идва друг .. и т.н. докато не срещнем правилния човек . Повярвай ми , ще си много по-силна след като преодолееш мъката си . Не се предавай !
Успех

Crafter
12-18-2006, 18:45
На това текстче му трябва малко R&B и ще стане хит.

vivian
12-18-2006, 20:04
mom4etata ne zaslujavat cqloto vnimanie koeto im davame,za6toto v edin moment re6avat 4e im e omraznalo i stavat brutalni!sqka6 nie nqmame 4uvstva i sme ot stomana...ako ima na4in da go zabravi6 po-barzo go napravi za6toto qvno ne zaslujava...

vvs_go
12-18-2006, 20:49
mi kvo da ti kaja normalna reakciq na obida vypreki 4e az bih reagiral po drug na4in

lost_girl
12-19-2006, 08:18
ми някой момчета да голями НЕщСТНИЦИ,но какво да се прави обича ме ги
С тях зле,без тях още по зле! *_*

12-19-2006, 08:37
Вярно, някои от момчетата са големи нещастници, но не всички. А повечето момичета също са много гадни-> наистина се влюбваш в тях и те отиват при друг, не са способни да обичат истински. Не ни слагайте под общ знаменател момчетата, защото не всички сме такива ;)

12-19-2006, 08:45
е не вси4ки за готини мом4ета...има и гадняри..айде и моми4етата съ6то сме така..не вси4ки сме цветета за мирисане.. :-#

pampers
12-19-2006, 08:53
е не вси4ки за готини мом4ета...има и гадняри..айде и моми4етата съ6то сме така..не вси4ки сме цветета за мирисане.. :-#
това бях аз

me4tatelkata_f
12-23-2006, 17:53
оооооо това е много гадно така. Горе главата със времето ще разбереш че не си залужава да плачеш за него и да се ядосваш но докато доиде това време знам много е трудно но се постараи да не мислиш за него и ще видиш .......... живота е пред теб ще имаш хиляди момчета до теб пожелавам ти от сърце

koalka
12-23-2006, 18:05
Написаното е готино, но жалко, че така е станало.

Friend_witH_Benefit
12-23-2006, 19:11
Ако му е пукало за теб си му наранила "мъжкото его" , но ако не му е пукало за теб ... просто е било една детска постъпка в неговите очи ... и в двата варианта не си струва да си пилееш времето ... няма как да кажеш край и чувствата ти да се изпарят, но да плачеш и да се тормозиш не става :) Забавлявай се, обърни внимание на много от нещата, които преди си игнорирала, като приятели, повече купони, пазаруване ... вярвай ми не е само мит, че тези неща помагат, наистина действа ... минах през това разочарование преди време и нещата с които се занимавах ми помагаха да го забравя, а просто след време се влюбваш отново .. първо обратно в живота, който си си мислила, че се срива без него, а след това идва и нова любов ... въобще всичко рано или късно си идва на мястото :) Това е моя съвет, дано ти помогне :)

sugar_nadia
12-23-2006, 19:27
Не е лесно да го забравиш...Ще срешнеш някого който ще те обича истински и ще го премахне от сърцето ти :cry:

Lov3Don`tCosT
12-23-2006, 19:36
Da ti kaja po dobre mu tegli X-a napravo ne si zaslujava da se habish za toq [-X