PDA

View Full Version : Как да....



Nqkpi_Si_Tam
12-18-2006, 19:22
Как да й покажа че я харесвам.Иска ми се да й го кажа но се срамувам адски много когато говоря с момиче което ме привлича :oops: пък и не съм сигурен дали тя изпитва нещо към мен.Виждам я почти всеки ден и се опитвам да измисля нещо но немога затова моля вас за помощ.

Friend_witH_Benefit
12-18-2006, 19:42
Да ти кажа, дори да те харесва тя, не са все пак много момичетата, които поемат първата крачка, пък и зависи на каква възраст сте :) Няма да разбереш харесва ли те или не докато не пробваш и не й покажеш по някакъв начин, че ти е симпатична или че я харесваш :) Помисли имате ли някакви общи допирни точки и действай :) Ако имате допирни точки ще е по-лесно, защото нещата ще се завържат по-непринудено ... давай смело напред, ти си момчето, покажи й че можеш да й завъртиш главата, чакането за нищо не помага :)

malkata_
12-18-2006, 19:44
ей пич има много такива теми поразрови се и виж :mrgreen:
а иначе по темата:тва си е нормално да се притесняваш...ти сам трябва да преодолееш притеснението-знам че звучи тъпо ама няма как...до колкото знам момичетата нехапят(не ти се бъзикам споко)...от опит глава не боли...срам не срам се трябва да я заговориш....просто иди при нея и и го кажи няма те ухапе(тва пак не е бъзик)...действай че някой ще те изпривари... :wink: :mrgreen: просто се успокой...отиди при нея и и го кажии...успех :-s 8-[ :-#

SouL^*DiViNe
12-18-2006, 19:51
ne se strahuvai..prosto nqma ot kakvo, idi pri neq...i se zapoznaite..pyk posle 6e vidim ;-)

ElLy
12-19-2006, 14:21
няма от какво да се срамуваш! Просто избери подходящ момент когато сте двамата и си и кажи всичко в очите :wink: защото ако не го направиш, тя също може да има чувства към теб и да я е срам да ти го каже. А не очаквай от момиче да направи 1-вата стъпка. ДЕЙСТВАЙ

baho
12-19-2006, 15:47
няма от какво да се срамуваш! Просто избери подходящ момент когато сте двамата и си и кажи всичко в очите :wink: защото ако не го направиш, тя също може да има чувства към теб и да я е срам да ти го каже. А не очаквай от момиче да направи 1-вата стъпка. ДЕЙСТВАЙ

Напьлно сьм сьгласен! Но пьк защо момчетата винаги трябва да правят пьрвите, вторите пьк дори и третите стьпки...все сьм се чудил, но още не успявам да го измьдря...

KisskilleRcHe
12-19-2006, 15:53
ей пич има много такива теми поразрови се и виж :mrgreen:
а иначе по темата:тва си е нормално да се притесняваш...ти сам трябва да преодолееш притеснението-знам че звучи тъпо ама няма как...до колкото знам момичетата нехапят(не ти се бъзикам споко)...от опит глава не боли...срам не срам се трябва да я заговориш....просто иди при нея и и го кажи няма те ухапе(тва пак не е бъзик)...действай че някой ще те изпривари... :wink: :mrgreen: просто се успокой...отиди при нея и и го кажии...успех :-s 8-[ :-#

Мале по твойте думи аз съм ненопрмален.... Понеже магаре срам няма и затова аз нямам проблеми с тези момичета...

pampers
12-19-2006, 18:31
опитай се да преодолее6 срама и говори с нея и разкрии 4увствата срам дале4 няма да стигне6.. :lol:

malkata_
12-19-2006, 19:45
ей пич има много такива теми поразрови се и виж :mrgreen:
а иначе по темата:тва си е нормално да се притесняваш...ти сам трябва да преодолееш притеснението-знам че звучи тъпо ама няма как...до колкото знам момичетата нехапят(не ти се бъзикам споко)...от опит глава не боли...срам не срам се трябва да я заговориш....просто иди при нея и и го кажи няма те ухапе(тва пак не е бъзик)...действай че някой ще те изпривари... :wink: :mrgreen: просто се успокой...отиди при нея и и го кажии...успех :-s 8-[ :-#

Мале по твойте думи аз съм ненопрмален.... Понеже магаре срам няма и затова аз нямам проблеми с тези момичета...

хаха просто си казах мнението....ама то няма и то какво толко да се притеснява момчето,отива казва и ако стане..стане ако не здраве да е...не е единствената :mrgreen: :smt025 :smt021

F4ence
12-19-2006, 19:52
Neznam kak to4no stoqt ne6tata no spored men nai dobriq na4in e da i go kaje6 direktno v o4ite, puk ako tq te otreje... nqma da si sazdava6 naprazni iliuzii. Ina4e kogato se zasi4ate da q spira6 da govorite , da q pokani6 da izlezete na razhodka.... na kafe ili ne6to takova. MOmi4etata ose6ta6 i tova koga nqkoe mom4e gi nabliudava, smisal.. ako si pove4e vreme okolo neq ili v neinata kompaniq ili q sledi6 s pogled... bi go osetila i sama, no tova e typo. Nai dobre ikaji vsi4ko pravo v o4ite savsem otkrito, taka 6te i pokaje6 4e ne si tolkova sramejliv, moje6 da pravi6 1-vata kra4ka, 4e si re6itelen i 4e tq moje da ti ima doverie. ;) Uspeh[mai ne ti pomognah mnogo mnogo no tova ospqh da izmislq]

Nqkpi_Si_Tam
12-19-2006, 19:53
на приказки е лесно но в действителност.... :?

malkata_
12-19-2006, 19:58
на приказки е лесно но в действителност.... :?

ама миличък...така кво постигаш...най-много някой по "отворен" от тебе да ти я отмъкне под носа...е да на думи е лесно но когато искаш нещо...си го взима(разбирасе не насила)...отиваш при нея каниш я на разходка примерно и и казваш всичко ама когато сте сами че иначе се получава малко тъпо...знам че не е кой знае каква помощ ама все пак няма друг начин пич...действай че ще ти отмъкнат мацето :mrgreen: :smt021 :smt040 :smt054

KisskilleRcHe
12-19-2006, 20:00
ей пич има много такива теми поразрови се и виж :mrgreen:
а иначе по темата:тва си е нормално да се притесняваш...ти сам трябва да преодолееш притеснението-знам че звучи тъпо ама няма как...до колкото знам момичетата нехапят(не ти се бъзикам споко)...от опит глава не боли...срам не срам се трябва да я заговориш....просто иди при нея и и го кажи няма те ухапе(тва пак не е бъзик)...действай че някой ще те изпривари... :wink: :mrgreen: просто се успокой...отиди при нея и и го кажии...успех :-s 8-[ :-#

Мале по твойте думи аз съм ненопрмален.... Понеже магаре срам няма и затова аз нямам проблеми с тези момичета...

хаха просто си казах мнението....ама то няма и то какво толко да се притеснява момчето,отива казва и ако стане..стане ако не здраве да е...не е единствената :mrgreen: :smt025 :smt021

Еми ето кажи му той не иска да ми повярва.... Защо хората ги е толкова страх да говорят???

malkata_
12-19-2006, 20:06
еее просто се притеснява малко повече...без да се налага...ако така се притесняваш за всяка...например аз когато харесам някой...първото което правя е да поговоря с дадения човек ако имам шанс ок ако не оставаме приятели...еее тва беше преди сега си имам пр от година почти...но и при него аз първа го заговорих и първо бяхме само фр след няколко месеца вече бяхме гаджета иии още сме и сичко си е супер(малко се отклоних)...таа мисълта ми беше че тва е нещо нормално и няма от какво да се притесняваш... :mrgreen: ако не стане има другии...пич споко и бъди мъж не страхливо мишле(не се бъзикам)...щом аз мога начи и ти можеш :mrgreen: :wink: ::: :smt021

Talisman
12-19-2006, 20:10
Nqma ot kakvo da se sramuvash prosto i kaji kakvo 4uvstvash , 6te se po4uvstvash po - dobre. :-)

malkata_
12-19-2006, 20:14
Nqma ot kakvo da se sramuvash prosto i kaji kakvo 4uvstvash , 6te se po4uvstvash po - dobre. :-)

ето виждаш ли колкото и хора още да пишат тва ще ти кажат...вярно че сме непозноти незнаем нищо за себе си..дори най простото нещо-имената си...но то за тва са форумите... :mrgreen: не се притесняваййй(за кой път ти го казвам няма повече да го повтарям ) :-# ....ама престраши се бе пич :smt016 :wink: :twisted: :D ::: [-o< ](*,)

Nqkpi_Si_Tam
12-20-2006, 09:54
еми ще се пробвам да се престраша ама ще е след нова година щото реших да излезя във ваканция една седмица по-рано :lol: пък я виждам само в даскало

koalka
12-20-2006, 10:01
Тогава защо пускаш тема?Срамуваш се.За това няма как някой да ти помогне-сам трябва да си помогнеш.Просто трябва да НЕ се срамуваш,да го преодолееш.Това е и наистина проблемите ти с момичетата до голяма степен ще се решат.