PDA

View Full Version : puf-paf



EvilBONG
12-18-2006, 20:44
kajete nqkoi nachin da si schupish glavata s qk koz po nqkakav nov nestandarten nachin pisna mi da pushim na :
cigari
bongove
luli
kofi
krushki
qbalki
kofpompi i t na t
kajete neshto novo interesno i efikasno

p.s. s kolko dupki trqbva da e PERFEKTNIQ bong

dance_with_devil_
12-18-2006, 21:08
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

12-18-2006, 21:39
bez spam po vajni temi molq vi !

Friend_witH_Benefit
12-18-2006, 22:32
To ima li veche na kakvo da napravish :) #-o

TypotoKopele
12-19-2006, 11:18
sa she ti kaja kak trqbvat ti nqkolko neshta za osashtestvqvane na ideqta
nujni sa qk koz, more i golqma gumena lodka znachi vlizate do krysta v vodata obryshtate lodkata naobratno podigate q i vlizate pod neq kato vnimavate da ne namokrite koza i posle pushite pod lodkata celiq pushek se sabira vytre kato posedite 5-10 min (moje vytre da si napravite i zatapkata s cigara ) garantiram che shte ste super zle :)))
p.s. metoda e izprobvan nqkolko pyti i deistva bezotkazno nqma da spomenavam kak vi gledat i tiq koito sa okolo vas kato obyrnete lodkata sled kato ste pushili :mrgreen:

BohavIztre6telec
12-19-2006, 11:24
Абе ЕвилБонг ти си бил мноо тъпо парче деа!Сам си праиш теми и си отговаряш пак сам! А иначе метода с лодката е за такива тапири кат тебе!По-добре в джакузиту да си пафкаш да си пукаш и две пички да ти лижат ташаците под водата!Е вервай ми лаиката ти влиза все едно дърпаш за последно!Ама нали знаеш по-добре бело!!! [/b]

skate-more
12-27-2006, 11:00
това с лодката е лудостт :-D обаче няма къде да се пробва

12-27-2006, 14:51
Не е в начина на пушене а в мястото и настройката...

ПРобвай да се напушиш качи се в някой тролей сам и наблюдавай хората...

Или пък най е яко да правиш готини неща докато си напушен , удоволствието е 100кратно -> СЕКС, ДУШ, ВКУСНА ХРАНА, НЯКОЯ ИГРА (СТРАТЕГИЯ) примерно... незнам

psycho_girl
12-27-2006, 15:26
mn qk na4in :roll: s mlqko, slaga6 prqsno mlqko da vari6 s koz vutre i kato se prevari6 si piiva6 dobre mlekce i si gotov
razbiva6to e ;-)

IdiOtKa
12-27-2006, 18:04
тва с лодката е мно яко .. но мисляче същото ще е ак сте в една не особено голяма стая ..яко нагармяване и се седи там 20-30 минути , че и повече ..е тва ще е мно яко ! не съм го пробвала , но звучи мно здраво !

BraInLesS_f
12-27-2006, 18:25
тва с лодката е мно яко .. но мисляче същото ще е ак сте в една не особено голяма стая ..яко нагармяване и се седи там 20-30 минути , че и повече ..е тва ще е мно яко ! не съм го пробвала , но звучи мно здраво !

Еее,аз тфа съм го праила...Беше в мазе.Бяхме 4ма човека,но въпреки тфа няаше къде да се стъпи!Стояхме 15 мин,като излезнахме,'секи беше в другото измерение!Ебати бруталната подводница,няам думи!!!Пофещите,които не са го пробвали,непременно да го пробват!!!Горещо го препоръчвам. :mrgreen:

niGGa
12-27-2006, 18:36
Пробвайте с 1 кофа :lol:
Захлупващ я, правиш една дупка на дъното, после като дърпаш пускаш дима в кофата и запушваш дупката с пръст до следващото пълнене :lol:
След това някой доброволец да дръпне през дупката :lol: