PDA

View Full Version : Skype



DetE-Idi0t
12-18-2006, 19:48
Онзи ден към обяд си изтеглих най-новата версия. До вечерта бачкаше доста добре... По едно време спря да ми изпраща съобщенията и викам да се отпиша и впиша наново. При опита за вписване онова животно каза, че не може. Преинсталирах го... същата работа. Инсталирах по стара версия да видя как се свързва и видях, че е на SOCKS5 порт 9000. Пак сложих новата версия и тя беше на някакво си автоматично намиране на прокси. Бутнах го на SOCKS5 с порт 9000 и пак нищо. Skype не е в състояние да се свърже...
п.п. Вече и със стара версия прави същия проблем.
При опит за разговор ми изкарва, че не намира прокси.
Оправя се от само себе си когато си реши...
Мога да приказвам с хора на същия интернет.
Идей?
Изтрих абсулютно всеки фаил на скайп от компютъра и инсталирах наново... Никакво подобрение освен, че останах без нито един аватар на потребителите в контактите ми (освен на потребителите на същия интернет). Вече започвам да се съмнявам, че е нещо от интернет доставчика ми... Но какво?!?

naikki
12-19-2006, 08:13
Пич, по това което описваш, доколкото мога да преценя от растояние, проблема не е в теб, а в доставчика ти, не не мога да разбера защо с хората от local можеш да говориш а с другите не... :-k с Нереално IP си предполагам. Пробваи да го release и после renew (кои знае, може пък да се оправи :-)) не знам друго какво да те посъветвам, освен да идеш при доставчика и да питаш какво става :-)

Аре лек


BTW Ако не знаеш как се прави горната операция

във cmd пишеш ipconfig /release и като го release-не ipconfig /renew
Само в случаи че не знаеш :wink:

DetE-Idi0t
12-19-2006, 15:07
Вече всичко се оправи.. поне за сега.
Преинсталирах бозичката и сега хем ми е по-гот, хем имам скайп. :D

Forslor
12-19-2006, 20:05
Вече всичко се оправи.. поне за сега.
Преинсталирах бозичката и сега хем ми е по-гот, хем имам скайп. :D
:smt005 .... ето до къде може да доведе един Skype чак до преинсталиране на операционната система, ама не се учудвам един си беше преинсталнал пс то ,защото мирката му не се свързвала към нито един сървър :lol: ,а човека просто имал G-line .

Nightwish_fen
12-19-2006, 22:33
Вече всичко се оправи.. поне за сега.
Преинсталирах бозичката и сега хем ми е по-гот, хем имам скайп. :D
:smt005 .... ето до къде може да доведе един Skype чак до преинсталиране на операционната система, ама не се учудвам един си беше преинсталнал пс то ,защото мирката му не се свързвала към нито един сървър :lol: ,а човека просто имал G-line .
:smt005 :smt005 :smt005 Брао. Много ме кефят такива хора. Като един дето си преинсталирал операционната система 7 пъти за един следобет, защото не знаел, че трябва да си инсталира драйвери

12-23-2006, 05:50
Махна ли и фаловете от application data ? незнам дали ще има някаква връзка ама там е основното