PDA

View Full Version : Obqsnete MI go TOVA MnoGo mI e LuBopitNo Taq ViD ceLuvKaa!!!



alkka
12-18-2006, 20:29
Q mi kajete kakvo zna4i myj kogato trygva da te celuva da se zasmee ??? 6te 4akam otgovori !!! MnoGo mI e LubOpitno poprincip takiva maje me otblyskvat no kakvo zna4i ne sam razgadala o6te i 2ma dosega mi sa se padali takiva oba4e vsi4ki takiva umeqt da si izrazqvat 4uvstvata pone tiq 2ma ??? 6te 4akam da mi obqsnite !!!

vvs_go
12-18-2006, 20:39
mi spored men zavisi kak se hili ako se hili leko zna4i e malko pritesnen no vzima ne6tat na seriozno ako se hili mnoo na4i e mnoo spekan namiram go za normalno v smisyl i az v takava situaciq 6te sym kat grymnat

alkka
12-18-2006, 20:46
emm podhilkva se leki4ko no nz az si vadq izvudi 4e sam mu sme6na poprincip mnogo mrazq 4ovek koito haresvam malko ili mnogo da mi se podhilkva vs eriozni stypki nz zashto vinagi si vadq nqkakvi izvudi bez da sam sigurna v tova az si vqrvam i seki mi kazva 4e tam mi e gre6kata no nz Zatova iskah da pi6a tuka i NQKOI MYJ da mi kaje kakvo zna4i po KONKRETNO

Amayo
12-18-2006, 20:48
Ми значи си яко смешна де да знам и аз. :lol:

alkka
12-18-2006, 20:50
mersi Amayo sigurno e taka i az si mislq taka poprincip.. :)

Amayo
12-18-2006, 20:56
Мое те вземат в цирка. #-o

12-18-2006, 20:58
Of,da ti kaja i na men vednaj mi se slu4i.
Nqma da zabrazq parvata si celuvka.Oba4e mn gadno se po4uvstvah kato me celuna i sled tova se zasmeq malko podigravatelno-ili pone na men taka mi se e storilo.
Taka 4e-smei se i ti!
Ne mojem da gi razberem majete! :D
Moje bi kato se smeee iska da pokaje naprimer,4e ne umee6 da se celuva6-nz,pone az taka go razbiram i estestveno-mn zavisi kak se smee
:smt005

alkka
12-18-2006, 21:07
emii poprincip nali vi kazvam mene takiva mom4eta me otblyslvat 1viqt koito mi se ismq silno akzano podsmq leko be6e tva lqto i me celuna posle se zasmq leko i se radva6e i mi stana typo seedno kaza lele sq da otida da arzpravqm a be nz mn typo mi stana stranna rabota i taq ve4er pak mi se slu4i s mom4e na 20godini ama to nz dali e bilo zaradi mene poprincip situaciqta be6e sme6na bqhme pred denono6tniq magazin do nas i iskahme da se osamotim da si pogovorim otdavna se haresvame ama se nqmame vreme da se vidim da ostanem nasame i otidohme otzade a pak kom6iqta mi tamyn izlizashe neznam i na men mi e stavalo sme6no no se uzmihvam ihidno no 4ak da se zasmeq.. mn typo stava !!! nz

InHell
12-18-2006, 21:34
Случва ми се точно в този момент да се сетя за нещо смешно, което обаче няма нищо общо с това което става.

alkka
12-18-2006, 21:37
ahah DOBRE a nqkoi po temata ako se seti ne6to 6te s eradvamd a go PRO4ETA

strange__
12-19-2006, 06:58
Ако ми се усмихне или дори леко се засмее точно преди да ме целуне,би ми станало много приятно! Приятелят ми доста често преди да ме целуне ме поглежда в очите (които са на около 5 см от неговите) и се подсмихва,намирам го за адски мило :-D Или дори след самата целувка,когато още сме прегърнати,да се засмее...приятно ми е. Нз защо си мислиш,че ти се подиграва,може това да е начин да покаже,че му е приятно или че е щастлив....големи сте песимисти :wink:

{Sweety_f}
12-19-2006, 07:02
spx tva e syvsem normalno ako se podhilva leki4ko...shtoto vse pak mom4eto ne e ot kamyk....no ako vzeme da se hili nqkvo oligofrensko prosto mu kaji 4e tva te drazni i tva e:))uspeh

alkka
12-19-2006, 07:14
strange__
emm macka az vinagi si mislq nai lo6oto i ot nai malkoto se zasqgam ot priqtelqt si enznam zashto daje v poslednata mi vryzka moq se e baziknal neshto s men kvoto i da bilo 4esto me bazika6e 4e mnogo piq i sam alkoholi4ka a to zashtoto 2pyti baq se olqh s alkohola 1niq pyt na nai dobrata mi priqtelka i posle edva me pribira drugiqt pyt v na sy6tata mi priqtelkakvartirata se bqhme sabrali da se vidim UJ ama az mn mn nevijdah a az piq samo kogato sam mn iznervena a togava bqh v golqmo naprejenie i se bazika6e i az se se syrdeh i toi po4va6e da me pregry6ta i t.n znam 4e e maitap no se zasqgam nz 1vi instinkt mi e da se nacupq nz takava sam poprincip a az poprincip nemoga da se syrdq !!!

strange__
12-19-2006, 07:58
Опитай се да приемаш нещата по-весело,което абсолютно не означава във всяка ситуация да бъдеш усмихната,защото и това не е хубаво ;-) Опитвай седа разграничаваш закачките (като тази с целувката),които всъщност могат да са много по-показателни,от всичките думи,за чувствата на партньора ти,от истински грубото отношение...ще ти бъде много по-лесно и ще ти коства много по-малко нерви 8) Успех! :wink: