PDA

View Full Version : Оня ден си ходим и що да видя.



Amayo
12-18-2006, 21:30
Круйзвам си аз из китна и мъглива София по централен тарикатски булевард и що да видя яз - в едно каше две фуражки сгащили две расти.
\:D/ Как разбрах че са ги сгащили ли? - Ми мноо просто - висяха си по гащи наркоманчетата. Даже кецовете на Глобе им бяха конфискували. :smt006 А климатичните условия бяха повече от перфектни за плаж, добре че са му хубави гумите на БМВто че вятъра за една бройка да ме изкара от пътя... но както и да е. Най ме беше яд че не останах да гледам последвалата романтика :smt008 в тъмната уличка между органите на реда и братята от гетото. :mrgreen: Охх вазелинче дано са имали...
Но въпреки разигралата се драма е добре че има такива моменти да ми напомнят че куките вършат все пак няква работа освен да пречат и да лапат кинти. O:)

BornFromPain
12-18-2006, 23:12
Ееми така е.. Който не внимава заминава :>
Както ни каза преди доста време един 25 годишен алпинист:
"Ей момчета.. И не забравяйте - ушевия е прост и дебне".. Т'ва като го имаш в предвид винаги, може да си спестиш някое и друго хващане :>

Антираста
12-19-2006, 12:17
Баси доброто! Гадни расти!

niGGa
12-19-2006, 20:14
Браво на полицията.

_donna_
12-20-2006, 18:25
Ключовата дума е централен.
Как мое да праиш зулуми е т'ка централно ..

А иначе..хах,кви сте такива оптимисти,
те полицайчетата също са у бизнеса.
Ква файда,че са хванали некви расти дето
след 2 години ше им мине гъзарията и ше се
осъзнаят така или иначе..

Just because you're paranoid doesn't means cops aren't after you.
Или нещо такова.Не съм по дългите изречения.
Така че би керфул. :mrgreen:

IlLuSi0nS`
12-20-2006, 20:35
горките.. мн гадно..

12-20-2006, 22:54
radvaite se oligofreni ! kakva tochno rabota vyrshi nashta mila "miliciq" tova li sa metodite kato nqmash 50 leva da im butnesh si izbivat kompleksite kato te syblichat gol ? =D>

Amayo
12-20-2006, 22:57
Е как ква работа върши - прочиства града ни от пропаднали парцали. 8)

12-21-2006, 09:05
Е как ква работа върши - прочиства града ни от пропаднали парцали. 8)
Da zemat i tebe da te ochistqt.
Pushish treva - ti si narkoman, piesh alkohol - normalen si. Oprai se malko ve i procheti nqkoq knijka da vidim koe e po vredno i dali trevata e narkotik ili alkohola

12-21-2006, 09:50
prochistva samo ot tiq deto nqmat pari da si platat nai golqmite parcali si plashtat i progresirat zatova cqlata darjava e na tova dereje skoro edin fr go hvanaha na centralna gara s nqkolko grama amfeti i direktno sa mu kazali 50 leva. platil si e i nqma problemi tova li e dobre svyrshenata rabota ?

Amayo
12-21-2006, 10:43
Е как ква работа върши - прочиства града ни от пропаднали парцали. 8)
Da zemat i tebe da te ochistqt.
Pushish treva - ti si narkoman, piesh alkohol - normalen si. Oprai se malko ve i procheti nqkoq knijka da vidim koe e po vredno i dali trevata e narkotik ili alkohola
Ми майка ми е главен фармацевт и е доктор клинична лаборатория - прочела е някъде грубо 300 учебника свързани с лекарства. И некакси браточка не пуши трева ама пък си пийва по некоя сливенска перла като сме на ресторант. Та явно знае много добре кое е по вредното а именно тревата и другите лайна. И кво стана са браточка, ти излзе наебан в гъза ми се струва щото тия лафове прочети някоя книжка не може да ми ги казва никой КАМОЛИ пък некъв насран и ебан наркоман дето повтаря 3ти клас и са му изпопадали сичките зъби заради тревата ама го е срам да си признае че е отрепка и майка му е дигнала ръце от него, затва пича си е втълпил че алкохола е по вреден от тревата и по тоя случай реди козове наредбез да му дреме на чурката. Аа и ощенещо - не съм близвал алкохол вече 3тагодина.

Amayo
12-21-2006, 10:45
prochistva samo ot tiq deto nqmat pari da si platat nai golqmite parcali si plashtat i progresirat zatova cqlata darjava e na tova dereje skoro edin fr go hvanaha na centralna gara s nqkolko grama amfeti i direktno sa mu kazali 50 leva. platil si e i nqma problemi tova li e dobre svyrshenata rabota ?
По голям бизнес от това да зимаш парите на наркомана няма - и за дълърите и за полицаите. 8) Като го вкараш в затвора кво постигаш - нищо. Поне му земи парите да мизерства и да го пребият мутрите накрая за неплатени борчове. :mrgreen: -И положението оправено.

/wan`a`doo/
12-21-2006, 12:06
Samo da kaja 4e ne ot trevata padat zubi...

IlLuSi0nS`
12-21-2006, 14:12
ае кфо се праиш е.. ти като не пушиш тфа не значи че тия които пушат са наркомани.. ти нормален ли си бе?! няма кфо да си говорим ти си мисли кфот си искаш.. ама не е тей.. някой беше казал мн добре: по-добре да пуша и да летя, отколкото да пия и да палзя' аре палзи и ти..

12-21-2006, 18:35
Е как ква работа върши - прочиства града ни от пропаднали парцали. 8)
Da zemat i tebe da te ochistqt.
Pushish treva - ti si narkoman, piesh alkohol - normalen si. Oprai se malko ve i procheti nqkoq knijka da vidim koe e po vredno i dali trevata e narkotik ili alkohola
Ми майка ми е главен фармацевт и е доктор клинична лаборатория - прочела е някъде грубо 300 учебника свързани с лекарства. И некакси браточка не пуши трева ама пък си пийва по некоя сливенска перла като сме на ресторант. Та явно знае много добре кое е по вредното а именно тревата и другите лайна. И кво стана са браточка, ти излзе наебан в гъза ми се струва щото тия лафове прочети някоя книжка не може да ми ги казва никой КАМОЛИ пък некъв насран и ебан наркоман дето повтаря 3ти клас и са му изпопадали сичките зъби заради тревата ама го е срам да си признае че е отрепка и майка му е дигнала ръце от него, затва пича си е втълпил че алкохола е по вреден от тревата и по тоя случай реди козове наредбез да му дреме на чурката. Аа и ощенещо - не съм близвал алкохол вече 3тагодина.
Abe smeshen ko kat e prochela 300 uchebnika. To v tiq uchebnici ako pishe istinata... nito e pravila nqkfi izsledvaniq nito nishto. Samo ti se struva che sam naeban. Ti si mnogo mnogo precakan lek. Ama ti ne si vinoven che si tolkova zabluden, maika ti e vinovna, qko sa i promoli mozaka navremeto soc. uchebnicite(i ne samo soc.) Sa ne sam narkoman i ne sam povtarql klas. Izkarval sam samo 5 i 6. Nito sa mi padali zubi.

Amayo
12-21-2006, 18:48
Клинична лаборатория браточка - и то шефка на отдела. :-k Бе май ще да е правила изследвания.Не мога да разбрера защо като вече те насрах вече ти продължаваш да спориш и то така че да ти се смеят и кучетата -
To v tiq uchebnici ako pishe istinata - сиебалло мамата 8-[ то тия докторите само лъжат.

12-22-2006, 06:02
Клинична лаборатория браточка - и то шефка на отдела. :-k Бе май ще да е правила изследвания.Не мога да разбрера защо като вече те насрах вече ти продължаваш да спориш и то така че да ти се смеят и кучетата -
To v tiq uchebnici ako pishe istinata - сиебалло мамата 8-[ то тия докторите само лъжат.
Of ko si me nasral ve. Za tebe nqma nikakva nadejda. Shte si ostanesh "zadrusten" :smt033

_donna_
12-22-2006, 09:44
@Amayo,човек,мирни малко..
И майка ми е медицинска сестра,и тя пие,и тя знае кое е вредно,и тя не пушеше трева,защото не знаеше от де да си я набави.
Ти мислиш ли,че майка ти или чиято и да е майка знае всички квартални дилърчета..просто тревата е неприемлива за тяхното поколение.Те са консервативни и..пияни.Както моеш да се правиш на куче с алкохол,така може и с трева.Само дето ако пиеш често на 30 години черния дроб и бъбреците ти ще са на стафидка,а хора пушещи от 10 години си живуркат нормално и щастливо.Пък и какво толкова си се загирижил за живота на наркоманчетата,нека си пушат,а?Неее,тряя да се направим на специалисти.Няма нужда да се съзтезаваш по знания за тревата с тревоманите,излагайки глупави тези за това как майка ти се праи на дърво с домашна.Винаги един наркоман ще знае повече за наркотиците от теб.

А за вредата.Първо ще ти кажа,че МНОГО грешиш като казваш,че тревата е по-вредна.Има си друга причина майка ти да не пуши.
Наистина,колкото и оригинални и забавни псувни да измисляш
и колкото и да го псуваш малкия наркоман,че би продал и майка си за трева,пак няма да си прав.За него може да си,за тревата-не.
И наистина,вземи прочети нещо. ;)

Цигарите и алкохола са много по-вредни.
Тревата консумирана в умерени количества дори е полезна.
/мога да ти кажа,че познавам и възрастни хора със семейства,
които си пушат..гледат деца,ходят на работа../
Преди се е използвала като лекарство в щатите,приспивателно,успок оително,но поради това,че когато един наркотик е използван умерено като лекарство той винаги може да се намери по-лесно и да се залоупотреби с него,правителството започнало да проповядва,че тревата убива..за индианците никой не се е сетил,а родителите започнали и те да повтарят,а горките дечица и те,щото не им стига мозъка да седнат да прочетат ТЕ САМИТЕ тия 300 учебника.Само да спомена,че ако събереш всички учебници на всички издателства от всяка област на медицината пак трудно ше събереш 300. :mrgreen: Писала съм много за тревата и в други теми,мога още много да пиша,но докато сам човек не се заинтересува и на помисли над нещата преди да говори,никой не може да промени мнението му,така че аз спирам до тук.

А за куките..прочиствали боклуците.
Ха-ха.Те ако ги прочистват трябва да започнат от горните етажи.
Стабилни политици-стабилно национално самосъзнание.
Родители с възможности за нормален живот-деца с нормално възпитание-нация занимаваща се с нормални/образно казано/ дейности.Ченгетата са просто незначима гайка в цялата бюрократична и ограбваща машина.И с тях и без тях-все тая.Просто нямаше да харчим по 10 ле'а всеки път кат ни фанат без книжка.Ей туй е.

simemel
12-22-2006, 13:15
hahahahahahaha mn vesela istoriika hahahahahahaha

d3s0
12-22-2006, 16:51
Мразя кукуте, тва са най-отровното племе. Нито сам наркоман нито криминален. Ама това да те пребират заа побой направо не мога да го разбера. ТОлкова пъти ми се е случвало че направи нямам думи. Боят нито ти е първия нито последния а за него те пребират в РПУ-то да ги ева.
И естествено се обръщам към татииииииии.

12-22-2006, 22:22
Ха! Ами като не си знаете правата, не само ще ви бият и ще ви събличат. :) Колкото до спора канабис срещу алкохол, мисля че той е просто безсмислен, а и доводите на момчето дето майка му била лекарка са толкооова безпочвени. :) Може би тук е момента да кажа за сблъсъка канабис с/у тютюн.
Но нека първо кажа за алкохола. Истината, която много малко изледователки агенции споменават, е че в мозъка ИМА рецептори за Делта-9-Тетра-Хидрокси-Канабинол(активното вещество в тревата). Точно за това тревата не убива мозъчни клетки, а само променя начина им на действие(все едно да си сложиш компютъра на стенд бай). При това този ефект е временен (2-4 часа). При алкохола нещата стоят по малко по различен начин - мозъка няма рецептори за големите алкохолни молекули. Затова на алкохола му се "налага" да избива мозъчни клетки, което както всички знаем е необратимо. Важно е да се каже и за вредното действие на алкохола в/у черния дроб, както и за доброто действие на тревата в/у раково болни и болни от СПИН. Нека не забравяме и действието на канабиса като лекарство с/у глаукома и болкообезболяващо.

П.П. Пуша трева от бая време и мисля, че това не ми попречи да се изкажа интелигентно и да вкарам в поста си повече доводи от момчето с 300те учебника. ;)

12-22-2006, 23:07
Така само искам на бързо да внеса малко ясното

Първо, в мозъка има рецептори за канабиноли , а не специално за делта9ТХЦ, тези рецептори CB1 и CB2 по принцип се активират от вещество естествено до мозъка - анандамид - естествения канабинол, когато това е нужно и в нужните количества.

Алкохола, също се закача за рецептори, но от друг тип, ако не се лъжа бяха GABA или NMDA или и двата вида рецептори (който се интересува да провери в уикипедия фармакокинетиката на алкохола).

Сега. При алкохола умират мозъчни клетки поради верижна реакция от процеси които са последствие от свръх активирането на тези рецептори, (пак за подробна справка -> уикипедия, или гугъл).

Но е факт , че дори 1 (Една) Бира убива мозъчни клетки. Алкохола води, до редица физически и психични проблеми а също така и до шизофрения след продължителна (години) злоупотреба.

Факт: Единствената абстиненция която може да бъде смъртоностна е тази от алкохола , (за подробна справка, и пак защо това е така -> уикипедия или гугъл)

------------------


А колкото за тревата: Последни проучвания от октомрви мисля че беше 2005та показват че активирането на CB1 и CB2 рецепторите, не само не убиват мозъчни клетки, но и СТИМУЛИРАТ НЕВРОГЕНЕЗАТА в хипоталамуса. (справка, уикипедия-> THC , Research, или гугъл Marijuana Neurogenesis - отбележете че статията е само в реномирани сайтове а не разни измислени). Последен рисърч от преди 2 месеца на 2006 та , показва също така че марихуаната може да бъде невропротективна и предпазва мозъка от дегенерация. Също така може да потърсите и в гугъл (Marijuana Brain Injury) и да прочете колко ефикасна се оказва при Рисърчи върху прилагането и на хора прекарали травма на главата от някакъв вид.

Така. Важно е да се зане също така че в марихуаната освен ТХЦ има още десетки различни в-ва, които модулират ефекта на ТХЦ, който е основната активна съставка НО НЕ ЕДИНСТВЕНАТА, това значи че различните сортове трева, имат различно действие.

Мисля че с това сложих край на спорът. Ако много ви мързи сами да намерите нещата в интернет за които споменах, може да пусна и линкове когато не ме мързи толкова.

Алкохолът убива.

Имам около 8 години опит с трева, и алкохол, и краткотрайни опити с пъстра палитра от психоактивни в-ва. Интересувал съм се много от фаркмакокинетиката на всяко едно от тях, изчел съм и много биохимична литература, направил съм и удивително много наблюдения върху себе си , под влиянието и на алкохол и на трева,
и съвсем спокойно мога да ТВЪРДЯ че алкохола, макар и легален НАРКОТИК си остава един ОТ НАЙ ОПАСНИТЕ такива който убива хиляди хора годишно. Лично съм запознат с много случай на смърт поради алкохол.

Алкохола е невидим убиец, и хората го подценяват твърде много. Алкохола предизвиква агресия, затъпяване, цялостен демидж. Това е истината.

Успех.

Пенчу
12-22-2006, 23:36
kakvo e rasta i kakvo sa dredi? pro4etoh gi v edna tema ,no zabravih koq e i reshih da pitam tuk :mrgreen:

teenkopele
12-23-2006, 01:40
Фантастика. :lol: =D> :wink:

12-23-2006, 09:28
Снощи бях тръгнал да говоря за тютюна срещу канабиса.
Но първо ще внеса малко разяснение относно същината на самото растение канабис. Това е едно от най - полезните растения познати някога на човечеството. Още от най - древни времена хората употребяват растението за какво ли не. Сигурно много от вас са чували че конопените нишки, от които се правят платове, са изключително здрави. Ще спомена само тази употреба на растението, защото според мен именно тя е основната прична за целенасоченото дезинформиране. Може да ви се стори, че развивам теории за конспирация, НО представете си какво би станало със всички вече наложени на пазара ОГРОМНИ фирми във текстлната промишленост? Със всички разработки за нови материи и т.н.? Какво би стано с тях ако изведнъж се открие такава материя, по - здрава и по - евтина от последните им разрабоки дори? Ще има изместване на пазарите, това ще стане... тези огромни компании ще загубят мноого позиции на пазара. Аналогично стои проблема със тютюневата промишленост.
Тук е момента да кажа, че тревата не е изцяло безвредна. Приемана през дихателните пътища, тя както и тютюна води до възпаление на дихателните пътоща и бронхите. Всеки пушач на каквото и да е, много по - често ще страда от болести на дихателните пътища, отколкото някои непушач. Тези проблеми лесно биха могли да се избегнат при марихуаната, като се приема орално(през устата, приготвен на различни млекца, кексчета и други манджички :lol: )
Мит е, че тревата е по - канцерогенна от тютюна. Всъщност, това е вярно донякъде. :) Вярно е, че в листата на канабиса в сравнение с листата на тютюна има 150% канцерогенни в-ва(иначе казано, водещи до рак). НО хората са в голямата заблуда, че на канабиса му се пушат листата. Всъщност пушат се само цветовете. А те съдържат едва 33% от канцерогненните в-ва при тютюна.
Мит е, също че тревата създава психическа и физическа зависимост. Истината е, че има изключително малко наркотици, които създават физическа зависимост(хероин, амфетамин(и то, не чистия медцински амфетамин) и разни други химии ;)). Колкото до психическата зависимост - да, има реална опасност от такава. Но това става само ако попринцип като човек си някое желе, нямащо желание за нищо и пушещо по 10 масура на ден :smt018 . Дори и в този случай марихуаната се спира много по лесно от тютюна. Пуша и трева и тютюн. Е мога да ви кажа, че е имало случаи когато не съм пушил трева по половин година(просто, защото не съм искал), но ако не запаля цигара 2-3 часа примерно ще пощурея, да не говорим за дни, седмици и месеци.

OMGD
12-23-2006, 20:56
kakvo e rasta i kakvo sa dredi? pro4etoh gi v edna tema ,no zabravih koq e i reshih da pitam tuk :mrgreen:
ХАхахахахаххАХХАхАхаха ](*,) No comment!!!!!

Пенчу
12-24-2006, 00:59
Какво ве?? Ти като си бил на 14 да не би да си знаел кво е раста ?
Место да се забавляваш вземи ми отговори.. :smt011

niGGa
12-24-2006, 14:31
Какво ве?? Ти като си бил на 14 да не би да си знаел кво е раста ?
Место да се забавляваш вземи ми отговори.. :smt011
rasta.cult.bg
Прочети информацията там. Ако нещо не ти е ясно ми пиши. Ще ти го обясня

IdiOtKa
12-24-2006, 18:56
хм незнам какво толкова имате против раститата ...мен пък мно ме радват .... а относно куките ...ами супер тъпо е маина ..но хората си вършат работата ...и ако някой аз се прецакам ще ми е мно кофти но аз ще съм си виновна а не някой друг ... кецове на глобе .... =D>

Amayo
12-24-2006, 19:08
Ъмм ехооо- тоя с романа... :roll: Яж ми кура брато. Дядо ми е на 85 години 8-[ пие секи ден по малко. Нищо му няма още помни къде живее. Познавам и хора дето пушат трева - ми зверски тъпи са. Половината от тях я отказаха и то доста трудно и съвсем искрено си пизнаха че тревата ги беше превърнала в пълни парцали. Такаче предпочиташ да го лапнеш надървен или да го лапнеш мек и да усещаш как ти расте в устата. Наркомани ебани....

12-25-2006, 10:57
Такаче предпочиташ да го лапнеш надървен или да го лапнеш мек и да усещаш как ти расте в устата. Наркомани ебани....

Сериозна чисто научна аргументация... при такива доводи просто трябва да се оттегля от спора с подвита опашка... :-D :-D :-D

Amayo
12-25-2006, 20:39
Of ko si me nasral ve. Za tebe nqma nikakva nadejda. Shte si ostanesh "zadrusten" :smt033
Аха значи пушиш трева защото иначе ти викат задръстен и да се направиш на готин. Ясни сте ми сичките. :wink:

vra4ka
12-25-2006, 21:21
Тея куки само това могат да правят, да джобат потребителите и да им вземат паричките....
Нямам думи... Страшно корумпирана държава сме!
А иначе нито тревата, нито тютюна, нито алкохола са витамини! Мисля че това е достатъчно!

BraInLesS_f
12-26-2006, 09:15
Дее*а и ушатите копеленца!Как ги мраза...Мен около 3 пъти са ми бъркали в сутиена! :mrgreen:

12-26-2006, 19:45
Amayo samo po postovete ti moga da precenya kolko si tup... luzerche, zaradi takiva kato teb shte se mahna ot bulgaria, a vie si vyarvaite v kvoto shtete, i az poznavam mnogo hora koito piat alkohol, i to po mnogo , ne sa ot mnogo POUMNELITE , poznavam i takiva koito pushat treva i sa TAPUNGERI, i kfo ot tova? Dali sa stanali tupi zashtoto pushat treva ili sa si tupi po princip i zatova sa pochnali da pushat treva? Nikoga nemojesh da znaesh...

No vish, pod nivoto mi e dori da zabelyazvam takiva individi kato teb, puk predstavi si da obshtuvam s tyah. Jivei si mizernia jivot i se radvai na glupostta si, oshte si maluk shte porastnesh, no ako ostanesh sushtia idiot, po dobre ni spesti prisustvieto si na tazi planeta.

12-26-2006, 19:51
До оня малумник с роднините, въобще не ми давай дядо ти за пример, става въпрос за твърде индивидуални неща и дядо ти пие "ПО МАЛКО" сам го каза. А не се налива целодневно, целоседмично като днешен БГ тиийнеджър. Повярвай ми знам за какво говоря, и знам на кякво заприличват тези хора след време.

По същата логика и аз мога да ти дам пример с 120 годишната индиийка дето пафила по 2,3 джойнта на ден заедно с дъщеря си на 92 и внучка си на 72. Имаше статия в нюз.бг и в няколко чужди нюз сайта. Не си мързеливо момче, напиши в гугъл "120 марихуана баба" и чети.

Като заключение : ДОЗАТА ПРАВИ ОТРОВАТА

а тези приятелчета дето са немогат да си кажат името , милите пре-пофват по цял ден гледайки в една точка, ами те и да не пофиха ако по цял ден седяха и гледаха в една точка щяха същите да са. Отделен е въпроса колко им е чиста марихуаната, да не говорим че много от тях и пият и друсат всакякви химии, в които дори дилърите понякога незнаят какво има с точност, така че въобще неможеш да си правиш толкова смешни и необективни изводи... но ще порастнеш има време.

_donna_
12-26-2006, 23:17
@Amayo,или не можеш или не искаш да усетиш,че нещата са прекалено относителни.Имаше един дядо от село Мирково дето разправяше "аз кат си праим гаргара с ракия и малко се понапивам" и друг,който лежеше до стълба пред ракиджийницата и псуваше въображаемото си гадже,а след това го видяхме легнал в каруцата и рита коня по задника с крака и му разказва приказки..

Има много хора съсипали живота си заради алкохола.
Има много хора съсипали живота си заради тревата.
..или заради друго.

В крайна сметка всичко зависи от човека и от целта.
Просто на лигавите,кухи наркоманчета дето все им е кисел света не им стиска да се 'фанат и да се метнат отнякъде..
А може би просто искат да са ГОТИНИ.

Предполагам виждал си алкохолици?
И те биха продали и майка си и баща си и лелинчо си за пиячка.
Както и някой наркоман.Или тревоман.

И не виждам защо се присмиваш на хората защитили мнението си в повече от два реда съдържащи "лапай ми го мек и надървен" .. :-({|=

А..и да поздравиш дядо ти от мен,да е жив и здрав човека! :mrgreen:



то има световен заговор да крият полезните свойства на марихуаната, но добре, че са тези храбри млади откриватели, които всеки ден си опушват мозъка, за да ни го покажат...


Недей да нападаш с тази не толкова непроницаема ирония без да знаеш за какво точно става въпрос.След като ти си решил да докажеш,че си прав ЕСТЕСТВЕНО можеш да го направиш.Но можеш поне да признаеш пред себе си фактите и това че хората са различни.
Аз изтъквам това че тревата (в някои свои разновидности и количества) е лекарствено средство не за да докажа,че аз не съм "оня шибан,кух нарко с празния поглед и опадалите зъби"..аз тва си го знам и ценя себе си(между другото съм убедена,че мисля много по-трезво и съм прочела много повече книги от някои с по две висши образования дето ми пишат запетайката между "за" и "да",а не преди тва..)Казвам го защото прекалено много неща ни биват внушавани..както преди 14 годишните момиченца са си мислели,че са болни от рак,щото майките им не са им обяснили кво е мензис.

И се присъединявам към :ДОЗАТА ПРАВИ ОТРОВАТА.
Ти ако искаш можеш да се натровиш и с МакДоналд'с,да станеш 300 килограмов дебелак и да умреш от сърдечен удар..

И ся ако 'почнете пак да ми обясняяте за дядовците и пра лелите си
ше сте ебаси гадните копелета.. :wink:

Amayo
12-27-2006, 00:05
@Amayo
Ама момент само малко. Аз съм против алкохола също. :-) Пия само по коледа и рождения ми ден и то една чашка. Темата е за наркоманите и как те пушат тревица само за да не ги сметнат за задръстени както разбрахме в по горните примери. Тва се отнася и за сякви расти ,скейтъри, метъли и други деца лишени от внимание. :mrgreen:

Amayo
12-27-2006, 00:32
Amayo samo po postovete ti moga da precenya kolko si tup... luzerche, zaradi takiva kato teb shte se mahna ot bulgaria, a vie si vyarvaite v kvoto shtete, i az poznavam mnogo hora koito piat alkohol, i to po mnogo , ne sa ot mnogo POUMNELITE , poznavam i takiva koito pushat treva i sa TAPUNGERI, i kfo ot tova? Dali sa stanali tupi zashtoto pushat treva ili sa si tupi po princip i zatova sa pochnali da pushat treva? Nikoga nemojesh da znaesh...

No vish, pod nivoto mi e dori da zabelyazvam takiva individi kato teb, puk predstavi si da obshtuvam s tyah. Jivei si mizernia jivot i se radvai na glupostta si, oshte si maluk shte porastnesh, no ako ostanesh sushtia idiot, po dobre ni spesti prisustvieto si na tazi planeta.
Ми всъщност ми дреме на оная работа кви отрепки познаваш, явно само такива познаваш дето нивото им е се над мойто :lol: то от толко наркотици или ше витаеш някъде нависоко в облаците или някъде в гроба :mrgreen: . Пич тия индивиди като мен няма как да ги забелязваш изобщо, щото нито ще те пуснат в заведенията които посещавам, нито пък аз ще стъпя някога в наркоманските ви градинки, единствения начин евентуално да ме забележиш е като спра до тебе с баварецо на некое кръстовище за да ми измиеш предния джам с гъбка и веро. Чат ли си? 8)

12-27-2006, 06:58
Пич тия индивиди като мен няма как да ги забелязваш изобщо, щото нито ще те пуснат в заведенията които посещавам, нито пък аз ще стъпя някога в наркоманските ви градинки, единствения начин евентуално да ме забележиш е като спра до тебе с баварецо на некое кръстовище за да ми измиеш предния джам с гъбка и веро. Чат ли си? 8)

Именно заради такива хора като теб можем да спорим за значението на думата "елит". Защото за мен елит не е твоя тип елит - тип "баварецо". Тука иде реч за духовен елит. Защото макар и да не съм те срещал на живо, само по постовете ти разбирам, че си... ограничен човек. Човек, за когото "баварецо" и "яж ми хуя" може да са аргументи.
Една част от познатите и приятелите ми пушат трева. Аз включително. Е искам да ти кажа, че може никога да не се кача на "баварецо", но поне ще знам, че поне мога да защитя някаква теза. ;) Мисълта ми беше, че 90% от пушещите трева, които познавам са доста по - интелигентни от тебе. И тука не става въпрос за тревата или алкохола. Ако си тъпанар, ще си тъпанар винаги. Ако ли пък не - само от теб зависи да поддържаш някакво ниво. Искам да кажа, че ти свободно може да си употребяваш каквото искаш, в тоя контекст. Защото в твоя измислен свят на скъпи коли и турбо-скъпи заведения, май никъде я няма личността и интелекта. Че защо са ти бе? Ти нали си имаш БМВ?! Че защо да не плюеш хората дето пишат дълги постове?! Че ти си от друга планета - Планета Пайнер. ;)
Аз може никога да не стъпя в твоите заведения, но ти никога няма да стъпиш в моя свят. Чат ли си?!

12-27-2006, 10:30
Баварецо , дето мами и тати са ти го купили, нали?
А ти откъде си толкова сигурен че ще ме намериш само по градинките?

12-27-2006, 10:31
О боже, не е страшно да си тъп. Страшно е да си тъп и да не го осъзнаваш!

CRaZy_IKTе
01-08-2007, 23:19
аххахахаххаххахаа трагедия "Омайо" или къвто си там омаен-смешен си човек :lol: Другите ти го написаха...няма смисъл и аз да пиша тъй като наистина е трудно да си тъп влизам ти в положението :-D :D

sladkoto_zai4e
01-09-2007, 10:08
Ъмм ехооо- тоя с романа... :roll: Яж ми "мъжкия полов орган" брато. Дядо ми е на 85 години 8-[ пие секи ден по малко. Нищо му няма още помни къде живее. Познавам и хора дето пушат трева - ми зверски тъпи са. Половината от тях я отказаха и то доста трудно и съвсем искрено си пизнаха че тревата ги беше превърнала в пълни парцали. Такаче предпочиташ да го лапнеш надървен или да го лапнеш мек и да усещаш как ти расте в устата. Наркомани ебани....
Mamoooooo 4isto typ si we!6to ne mlykne6 6toto staa6 sme6en.mOa ti kaja samo 4e trevata ne e vredna/dori e polezna/Ostani si zadrasteno mamino sin4e!I si navri nedygaviq malak hui v tesniq zadnik!Ta iba v prostiq..mnooo se nervq na takia mnogoznaikovci kat tebe!

Amayo
01-09-2007, 16:32
Охх мамини златни наркоманчета. :mrgreen: Полезна е наистина. не 90 - 99% са по интелигентни от мене. В моя университет дори и деканите пафат по една купчина трева защото това е показателно че са по интелигентни от останалите 10 процента хора - (които са толкова тъпи че дори не могат да защитят аргумент #-o ).
Охоо па като отида в офиса ми, давам на сичките ми адвокати счетоводители и тн. да смучат наркотичен дим. 8)
Аааа ако баща ми ми беше купил каквато и да е кола, лада дори, са щех да съм такъв безделник че и аз по цял ден като вас щях да бездействам в некоя градинка и да си мушим треволяк, за кво ми трябва да си скъсвам задника от бачкане по цял ден. 8)

Оо сладкото зайче - мноо си ми сладко бе. Ми добре е си остана задръстено мамино синче. Не като тебе уверявам те. 8) Се пак ти пушиш трева - начи си модерна. :mrgreen:
И откъде забога я изровихте тая тема? Толкова е стара че вече видях въпросната гледка още два пъти за новата година при същите обстоятелства ( с тая разлика че климатът вече е много по благоприятен за слънчеви бани на тротоара :lol: )

Theprophetbg
01-09-2007, 17:13
Амайо, имаш ли изощо някаква представа, колко елементарно и комплексарски звучат постовете ти? Едно знам - човек дето много ебе, печели и се бие, не говори за това. С други думи "Куче дето лае, не хапе". Така че... лай си, кервана си върви, покрай тебе. ;)

Amayo
01-09-2007, 17:16
Аре бе нали бехте толкова интелектуално извисени? Не долавяш ли нотките на сарказъм в думите ми. Къде съм писал че се бия? :smt005

sLaDkOtO_zAi4e
01-09-2007, 20:16
Охх мамини златни наркоманчета. :mrgreen: Полезна е наистина. не 90 - 99% са по интелигентни от мене. В моя университет дори и деканите пафат по една купчина трева защото това е показателно че са по интелигентни от останалите 10 процента хора - (които са толкова тъпи че дори не могат да защитят аргумент #-o ).
Охоо па като отида в офиса ми, давам на сичките ми адвокати счетоводители и тн. да смучат наркотичен дим. 8)
Аааа ако баща ми ми беше купил каквато и да е кола, лада дори, са щех да съм такъв безделник че и аз по цял ден като вас щях да бездействам в некоя градинка и да си мушим треволяк, за кво ми трябва да си скъсвам задника от бачкане по цял ден. 8)

Оо сладкото зайче - мноо си ми сладко бе. Ми добре е си остана задръстено мамино синче. Не като тебе уверявам те. 8) Се пак ти пушиш трева - начи си модерна. :mrgreen:
И откъде забога я изровихте тая тема? Толкова е стара че вече видях въпросната гледка още два пъти за новата година при същите обстоятелства ( с тая разлика че климатът вече е много по благоприятен за слънчеви бани на тротоара :lol: )
Не казвам, че щом пуша трева съм модерна, ама ти говориш като някой задръстеняк чесно...ма ти си знайш де!Въпсор на личен избор е кой пуши трева и кой не!А тфа че пуша трева най-малкото ме прай наркоманка!Не ми се развиват теории що!

01-10-2007, 03:50
Amayo глОпак . Кво като майка ти изчела 300 учебника и била шефка на нещо си . Да не е с 2 чифта ташаци . Ти кво искаш да ме убедиш че ако тревата беше легална нямаше да се употребява повече от алкохола така ли ? Тя затова не пуши трева , освен че е от соц. времето ами поради простата причина че е нелегална . Спри да ми говориш шиб*ни клиширани фрази че това и онова било вредно . Що тогава в Холандия е легална е ? Шматка кво викаш наркоманчета . При положение че много добре знаеш че и 2-те фази Алкохолик и Наркоман са мн лоши . Само че към тревата трудно се пристрастяваш докато към алкохол можеш бързо и лесно . Ти много компетент го раздаваш . Ами алкохола го направят НЕлегален , а тревата легална ? Кво праим ?
Еххх деба . Само идиоти в този форум . Аз мисля че темата бе направена за това да се похвалиш че имаш не'к'во кИрЛиВУ БМВ . Комплексар смотан



А ето и 1 любопитен факт . Камен Воденичаров е пушил трева в Амстердам .
Повече от ясно е че ако я легализират ще измести алкохола...

Amayo
01-10-2007, 13:54
Amayo глОпак . Кво като майка ти изчела 300 учебника и била шефка на нещо си . Да не е с 2 чифта ташаци . Ти кво искаш да ме убедиш че ако тревата беше легална нямаше да се употребява повече от алкохола така ли ? Тя затова не пуши трева , освен че е от соц. времето ами поради простата причина че е нелегална . Спри да ми говориш шиб*ни клиширани фрази че това и онова било вредно . Що тогава в Холандия е легална е ? Шматка кво викаш наркоманчета . При положение че много добре знаеш че и 2-те фази Алкохолик и Наркоман са мн лоши . Само че към тревата трудно се пристрастяваш докато към алкохол можеш бързо и лесно . Ти много компетент го раздаваш . Ами алкохола го направят НЕлегален , а тревата легална ? Кво праим ?
Еххх деба . Само идиоти в този форум . Аз мисля че темата бе направена за това да се похвалиш че имаш не'к'во кИрЛиВУ БМВ . Комплексар смотан



А ето и 1 любопитен факт . Камен Воденичаров е пушил трева в Амстердам .
Повече от ясно е че ако я легализират ще измести алкохола...
А защо не я направят легална? Нещо така причинки некви? Ти в амстердам бил ли си? Знаеш ли за какво става на въпрос там, се едно си в лудница? Камен воденичаров е отдавна замесен с много по твърда дрога. Стар беломан е още от каналето, затова и Слави му тегли майната. Айде като си дупе кажи колко точно не е вредна тревата, и с какво е полезна? Дай ми някви научни доклади примерно доказано влияние върху главни мозъчни функции, влияние върху настроението и темперамента. Влияние върху ПАМЕТТА, последици при пристрастяване и евентуално при спиране. Кажи ми са върху сички тия неща тревата позитивно или негативно влияе. Наблегни на позитивното, много ми е интересно какво ще скалъпиш.

Сладкото зайче - говоря като задръстеняк за да ме разбираш. Като си имам работа с такива като вас модерни винаги подхождам като със болни хора. :smt009

sWeEt_SeEd
01-10-2007, 17:00
Biol Psychiatry. 2005 Mar 15;57(6):594-608.
Delta-9-tetrahydrocannabinol effects in schizophrenia: implications for cognition, psychosis, and addiction.
D'Souza DC, Abi-Saab WM, Madonick S, Forselius-Bielen K, Doersch A, Braley G, Gueorguieva R, Cooper TB, Krystal JH.

Изследването поставя отново един основен въпрос: след като – според лекарите – употребата на канабис влошава протичането на шизофренията, защо, по дяволите, шизофрениците обичат да пушат трева? Шизофренията е мъчително страдание и би било невероятно болните от нея да правят нещо, което ги кара да се чувстват още по зле. Авторите само поставят въпроса, но следващото изследване дава отговор.


Drug Alcohol Rev. 2004 Dec;23(4):445-53.
Reasons for cannabis use in men with and without psychosis.
Green B, Kavanagh DJ, Young RM.

Сравнени са причините за употреба на канабис сред “нормални” потребители и такива, страдащи от психози. Докато “нормалните” често използват тревата просто “за отпускане”, психотиците я пушат най-вече за “повдигане на настроението” (36-42%), “справяне с негативните ефекти” (27-29%) и “социално общуване” (29-38%). Може би лекарите, вместо да говорят голословно за влошаване на симптомите, би трябвало да се запитат не е ли по-важно мнението на самите болни, които най-добре знаят какво ги мъчи, кои сомптоми са важни за тях и кои са второстепенни. Остава несъмненият факт, че психотиците пушат трева, за да им олекне – и изглежда наистина им олеква. И тъй като страдащите от психози отказват да се “възвисят” чрез страданието, законът ги обявява за престъпници. Хуманно!


Am J Addict. 2005 Jan-Feb;14(1):64-72.
Lack of hippocampal volume change in long-term heavy cannabis users.
Tzilos GK, Cintron CB, Wood JB, Simpson NS, Young AD, Pope HG Jr, Yurgelun-Todd DA.

Поредното high-tech опровержение на популярната налудност, че тревата уврежда мозъка. “... обемът на хипокампа у потребителите на канабис не е свързан с възрастта на първа употреба, нито с честотата на употреба. Резултатите са в съгласие в научната литература, според която УПОТРЕБАТА НА КАНАБИС НЕ Е СВЪРЗАНА СЪС СТРУКТУРНИ ПРОМЕНИ В МОЗЪКА КАТО ЦЯЛО, НИТО С ХИПОКАМПА В ЧАСТНОСТ”. Край на цитата.


Psychol Med. 2004 Oct;34(7):1239-50.
Neuropsychological consequences of regular marijuana use: a twin study.
Lyons MJ, Bar JL, Panizzon MS, Toomey R, Eisen S, Xian H, Tsuang MT.

Какви са “Невропсихологичните последици от употребата на марихуана”? Ами почти никакви. “Резултатите показват ЛИПСА НА ЗАБЕЛЕЖИМИ ДЪЛГОВРЕМЕННИ ОСТАТЪЧНИ ЕФЕКТИ НА УПОТРЕБАТА НА МАРИХУАНА ВЪРХУ МИСЛОВНИТЕ СПОСОБНОСТИ.”


Canadian Addiction Survey (CAS)
Canadian Executive Council of Addictions, March 2005

Как работят в живота мозъците на пушачите на трева? “Благодаря, добре. Дори много добре!” – отговаря най-новото канадско изследване за употребата на дроги сред населението. УПОТРЕБАТА НА КАНАБИС Е ПО-РАЗПРОСТРАНЕНА СРЕД ХОРАТА С ПО-ДОБРО ОБРАЗОВАНИЕ И ПО-ВИСОКИ ДОХОДИ ОТ СРЕДНИТЕ. По всичко изглежда, че това не им е попречило да се изявят в живота. Абе тия в Канада нямат ли си д-р Любенова да забрани публикуването на такава злостна пропаганда в полза на тревата?
Заповядай! и дано прихванеш нещо от всичко тва щото си мн зашит отвсякъде :mrgreen: А и Amayo и дядо ми пиеше всеки ден и накрая тряаше да му се слойи изкуствен стомах поради простата причина ,че имаше злокачествен тъмор,но и товеа не помогна тъй като имаше разсейки по абсолютно всички органи...и с искуствен стомах и без...почина.Ма това е друга тема и не ми се говори щото ми става тежко. Ае respect

IlLuSi0nS`
01-10-2007, 17:42
лелей хаха тука бахти спора станал.. аз само да изкажа мнение се включвам..
Amayo ти си най-сдухания юзър от тоя форум в мойта класация.. съвета ми е напуши се и се опрай малко щото си адски смешен..

Amayo
01-10-2007, 22:46
-ож
Само не разбрах ти от шизофрения ли страдаш та пушиш? Тия канадски доклади как обясняват затъпяването у активно пафкащите? 8) Ъ де?

Amayo
01-10-2007, 22:56
лелей хаха тука бахти спора станал.. аз само да изкажа мнение се включвам..
Amayo ти си най-сдухания юзър от тоя форум в мойта класация.. съвета ми е напуши се и се опрай малко щото си адски смешен..
И кои са на последно място в класацията ти? Пет растафара и двама наркомана нали? Да ви имам идеала за подражание, за мене човек който се прави на "готин" единствено чрез наркотици е просто болен човек. Мойте приятели ме уважават и без да изпадам в абстиненция, пичките ми връзват и без да съм напушен парцал. Ама явно при вас е обратното незнам, комплекси ли имате, родителите ли не ви обръщат внимание, направо тия младите за никъв хуй не стават :-D .

sWeEt_SeEd
01-11-2007, 12:08
ахеахехахе абе братле ти си бил голем комплексар.Уважавай и чуждото мнение.Аз уважавам твоето до известна степен.Уважавам това ,че си против тревата и просто не те кефи.Ма що тряа да постваш такива злостни коментари.Гледаи си живота и тфа е...всеки има право на избор.Кфо им е на растите...да не би да са по-различни.Мога да ти кажа ,че само ше мечтаеш да имаш такива приятели изобщо да се докоснеш до тях9не всички)щото си далече то тяхното мислене и гледни точки.И те си имат някаква стоиност!!!И да страдам от шизофрения кфо а? ахехаехае'Голямото зле'!!! Нормалните useri които пушат коз го пушат за удоволствие ,а не да се праат на готини...тфа не ти ли стана ясно...и мацките ти връзвали ...аехахеахехе боже опази.Ти да не би да блъскаш по цел ден ... сиурно си некфо плоско билдърче дето тъпче анаболи и стероиди...ма да знаеш ,че тогаа не другите а ти няа да ставаш за 'мъжки полов орган' ахеахехах

Amayo
01-11-2007, 22:37
Кое мнение да уважавам. На неква девствена пикла дето ще ме нарича сдухан защото съм против тревата. И скии тя е лошото момиче дето за да всява респект у послушните земе и пуши трева за да е модерна. Е те такива мнения заслужават достойно уважение брътленце. И доказват как в поголовният им стремеж да превърнат спора в междуличностен конфлик и да изкарат мойте кусури за да прикираят своите собствени,че всъщност те са комплексарите а не аз. Защото аз не се нуждая, от стимуланти за да се чувствам щастлив, за да имам самочувствие, за да получавам респект. Тва е за хора без самоуважение, без воля, без цел в живота. Анаболите също, споко и за тях съм против.
И растите имат супер гледна точка да - нищо че миналата година бяха скейтъри ама видяха че е много пот да скейтат та викат я да смениме модата на нещо дето само да пушиме и да не си даваме мноо зор. Нали гледам на сестра ми дето е на 16 къв е класът й - само растафари, отде се пръкнаха незнам, ама май е последния хит. 8) И най смешното е че разправят - "абе навсякъде има некви позьори дето се правят на расти ама не знаят изобщо културата и само ни копират нас истинските" :lol:

_donna_
01-12-2007, 09:26
Абре,направо ми иде да се блъсна в некой по-солиден тролей. :smt005

sWeEt_SeEd
01-12-2007, 14:48
ахехахеаххе не знам кой се опитва да превърне спора в междуличностен конфликт.Поне не си противоречи :mr'green: 'Девствена пикла'...това обида ли тряаше да бъде?Сигурно трябваше да се засегна.Но защо пък...това не е нешо лично...сигурно девствеността е обществен проблем.Пък и е мнооооого важно да не си девствен за да имаш акъл... :mrgreen: Ти знаеш ли,че е научно доказано ч,е девствените са най-глупавите. :mrgreen: И понеже тълкуваш думите на хората както си искаш,че ти кажа ,че не казвам че си сдухан защото си против тревата ,а щото не уважаваш мнението.Даже много ясно съм казала ,че уважавам това ,че си против тревата и не те кефи...що не четеш. :wink: Ми кажи,който пуши си е негова работа и точка...що тряя да твърдиш че са сдухани,тъпи искат да се праат на модерни etc.Именно неспособността да приемеш различието на другия показва това колко си комплексиран.Нормалния човек приема спокойно всичко а не се самоизтъква.И ти не кефиш някои хора ма кфо са.. никой не ти казжа..ее ти си ебати сдуха и тъпанара щото не пушиш коз а ти обаче правиш обратното.Ма колкото и да се караме няма да се разбереме щото ти не вникваш в смисъла на това,което казвам а btw чувал ли си за Г-н Фратю ахехахех ае :smt005

n0 CoNnEc7i0n =)
01-12-2007, 15:05
ooooy q go fuck yourself!!! Rastamrazci...mrete

IlLuSi0nS`
01-12-2007, 17:28
хах тфа за 'девствената пикла' мисля, че беше за мене щото аз му казах болезнената истина колко е сдухан.. хаха
имам си самоуважение, и воля, и цели в живота.. не ме познаваш, за да твърдиш обратното..и не пуша щото било 'модерно' хаха пуша защото ми харесва начина по който се чувствам, харесва ми лекотата и полета на въображението, свободата и краткия миг когато не ми трябва нищо повече.. но ти никога не би го разбрал
мисли ме за кфато си искаш, само че аз може да съм психясала и лоша и закачена.. кфото ти дойде на акъла ми кажи.. но мога да ти кажа че никога няма да видиш света през моите очи както и аз не мога да го видя през твоите така че спри да осъждаш всеки който е различен от теб.. да съди има право само Бог! ти да не би да се имаш за Бог?!! те тфа вече ще е комплексарско - да не приемаш чуждото мнение..

Amayo
01-13-2007, 04:25
ахехахеаххе не знам кой се опитва да превърне спора в междуличностен конфликт.Поне не си противоречи :mr'green: 'Девствена пикла'...това обида ли тряаше да бъде?Сигурно трябваше да се засегна.Но защо пък...това не е нешо лично...сигурно девствеността е обществен проблем.Пък и е мнооооого важно да не си девствен за да имаш акъл... :mrgreen: Ти знаеш ли,че е научно доказано ч,е девствените са най-глупавите. :mrgreen: И понеже тълкуваш думите на хората както си искаш,че ти кажа ,че не казвам че си сдухан защото си против тревата ,а щото не уважаваш мнението.Даже много ясно съм казала ,че уважавам това ,че си против тревата и не те кефи...що не четеш. :wink: Ми кажи,който пуши си е негова работа и точка...що тряя да твърдиш че са сдухани,тъпи искат да се праат на модерни etc.Именно неспособността да приемеш различието на другия показва това колко си комплексиран.Нормалния човек приема спокойно всичко а не се самоизтъква.И ти не кефиш някои хора ма кфо са.. никой не ти казжа..ее ти си ебати сдуха и тъпанара щото не пушиш коз а ти обаче правиш обратното.Ма колкото и да се караме няма да се разбереме щото ти не вникваш в смисъла на това,което казвам а btw чувал ли си за Г-н Фратю ахехахех ае :smt005
Всъщност това за девствената пикла го казвах на илюжънс. :roll:

Amayo
01-13-2007, 04:37
блаблаб.
Има хора дето само тва им дай, да не са в час ма аз не съм от тях. И сдуханяците сте вие щото един закоравел тревоман ако не се напуши на купона просто си е сдухан. Докато аз си правя сам купона, не разчитам на медикаменти и тва е нещото къде вие няма да го разберете. През твоите очи съм го виждал, нй мъ кефи. Щото по тая поляна къде вие сега пасете аз отдавна съм минал и съм се наял и съм се ИСРАЛ. 8)

IlLuSi0nS`
01-13-2007, 13:22
оффф няма смисъл да ти говоря.. то с развален грамофон не може да се говори.. ае мри :smt098

01-13-2007, 13:44
kfo se radvate be 4ifuti,.. golem kef pada vijdam 'exexe naebali sa rastite''
dr put kat vi naebat vas 6e vidime koi 6e se radva

Amayo
01-13-2007, 14:27
оффф няма смисъл да ти говоря.. то с развален грамофон не може да се говори.. ае мри :smt098
Лека полека почвам да ви позатапвам ми се струва.

sWeEt_SeEd
01-13-2007, 16:07
аехахеха ная значение на коя от двете си го казал.Важното е,че е плоско :mrgreen: пък и кфо цитираш целият ми пост ,като че ли в него говоря само за девствената пикла...по тая логика аз съм те затапила не ти нас ахехаехах ае права е IlLuSi0nS` пък и по-умният отстъпва ахеахе :wink:

IlLuSi0nS`
01-13-2007, 17:26
аехахеха ная значение на коя от двете си го казал.Важното е,че е плоско :mrgreen: пък и кфо цитираш целият ми пост ,като че ли в него говоря само за девствената пикла...по тая логика аз съм те затапила не ти нас ахехаехах ае права е IlLuSi0nS` пък и по-умният отстъпва ахеахе :wink:

хаха забий :smt006 и да не се занимаваме повече с тоя скапаняк.. ае peace :smt025

Amayo
01-13-2007, 22:40
Оставете го тоя нещаснииик. Той никога няма да разбр кво свободния полет на въображението и на пръднята в атмосферата :smt017 . :smt006 МноооооЛ якууу копелеее.

Amayo
01-13-2007, 22:43
пък и кфо цитираш целият ми пост ,като че ли в него говоря само за девствената пикла :wink:
Ми :roll: :-k май само за тва говориш. И за някфи общи неща дето щом за тях си мълча начи съм съгласен.

....31231
01-15-2007, 19:45
Пичове само не мога да разбера какво имате против растите????

He3HauKa
01-15-2007, 20:03
Май не само куките лапат мухи.. ти доста стриктно следваш техния пример :smt019 ,,Хората от гетото'' ...... с какво са по-малко от теб?С това,че са на расти.... Познавам доста такива хора ( въпреки,че съм на светлинни години от тяхната среда ),и мога да кажа ,че те умеят да се забавляват и да доста пекани... И естествено вършат по интересни неща освен да клюкарят и да пускат безмислени теми по форумите.Така ,че автора на темата,няма да е лошо да придадеш смисъл на явно безмисленото си съществуване. \:D/

_donna_
01-16-2007, 14:36
Кво стана с тролея,де?! :cry:

Amayo
01-16-2007, 21:10
Май не само куките лапат мухи.. ти доста стриктно следваш техния пример :smt019 ,,Хората от гетото'' ...... с какво са по-малко от теб?С това,че са на расти.... Познавам доста такива хора ( въпреки,че съм на светлинни години от тяхната среда ),и мога да кажа ,че те умеят да се забавляват и да доста пекани... И естествено вършат по интересни неща освен да клюкарят и да пускат безмислени теми по форумите.Така ,че автора на темата,няма да е лошо да придадеш смисъл на явно безмисленото си съществуване. \:D/
Ми то сестра ми е раста ако става на въпрос никъде н съм казал нищо лошо против растите :roll: ако греша поправи ме но щом казвам нещо то съ напълно категорично убеден в него и не бих го казал напразно така че очаквам извинение т теб за неправомерно отправени обвинения :wink: . И ако за тебе борбата с наркоманията е безсмислено нещо то следва всички тука да изгубим надежда. :(

niGGa
01-16-2007, 21:15
Круйзвам си аз из китна и мъглива София по централен тарикатски булевард и що да видя яз - в едно каше две фуражки сгащили две расти.
Как разбрах че са ги сгащили ли? - Ми мноо просто - висяха си по гащи наркоманчетата.

Това значи ли, че сестра ти е "наркоманче" ?

Amayo
01-16-2007, 21:31
Круйзвам си аз из китна и мъглива София по централен тарикатски булевард и що да видя яз - в едно каше две фуражки сгащили две расти.
Как разбрах че са ги сгащили ли? - Ми мноо просто - висяха си по гащи наркоманчетата.

Това значи ли, че сестра ти е "наркоманче" ?
Абсолютна. Освен тва е и чалгарка. :-D

niGGa
01-17-2007, 20:58
Круйзвам си аз из китна и мъглива София по централен тарикатски булевард и що да видя яз - в едно каше две фуражки сгащили две расти.
Как разбрах че са ги сгащили ли? - Ми мноо просто - висяха си по гащи наркоманчетата.

Това значи ли, че сестра ти е "наркоманче" ?
Абсолютна. Освен тва е и чалгарка. :-D
да не е била тя по гащи бе?

x ray eyes
01-29-2007, 01:07
Баси доброто! Гадни расти!


Не са ти натикали тревата отэад, нали?
Тогаа кво?
Не энам дали си момче rли момиче, но предполагам че слушаш чалга, така че върви си тъпчи дънките в ботушките и стига обижда хората!

sWeEt_SeEd
01-30-2007, 11:22
хаааааааеххехахехе дънките в ботушките ахехахехе еваларка човече кажи им го...че са хипер турбо смешни така...хаеахеха ма те вс са такива бе като стадо ...сиурно ф некоя чалготека са като нощни шкафчета вс.никъф стил и желание да бъдеш различен :-D

x ray eyes
01-30-2007, 16:41
хаааааааеххехахехе дънките в ботушките ахехахехе еваларка човече кажи им го...че са хипер турбо смешни така...хаеахеха ма те вс са такива бе като стадо ...сиурно ф некоя чалготека са като нощни шкафчета вс.никъф стил и желание да бъдеш различен :-D

Хехе, а ти кво слушаш ако не е тайна? :lol:

Amayo
01-30-2007, 17:29
хаааааааеххехахехе дънките в ботушките ахехахехе еваларка човече кажи им го...че са хипер турбо смешни така...хаеахеха ма те вс са такива бе като стадо ...сиурно ф некоя чалготека са като нощни шкафчета вс.никъф стил и желание да бъдеш различен :-D
Точно така 8) нощни шкафчета ама от МАРТИНЕЛИ дето едното струва 5999 лева и тук таме некой от наште момчета дето помпаме сме като четирикрилни гардероби :shock: , и пред входа некой скейтър дето не го пуска охраната щото е като пернишка печка с кюмюр. :smt098

x ray eyes
01-30-2007, 18:11
хаааааааеххехахехе дънките в ботушките ахехахехе еваларка човече кажи им го...че са хипер турбо смешни така...хаеахеха ма те вс са такива бе като стадо ...сиурно ф некоя чалготека са като нощни шкафчета вс.никъф стил и желание да бъдеш различен :-D

Хехе, а ти кво слушаш ако не е тайна? :lol:


Смисъл не чалга де, мноо ясно (ясно от квот си написал/а) :lol:

sWeEt_SeEd
01-31-2007, 11:01
хйахахха Ф коя дискотека 'шкафчетата' са за 6000 леа бе ахехаехахе ...смешно ... и кога един скейтър е умрел!!! за тъпата чалготека ахеахха некой хора мн се бъркат :-D ако ще от 100000 леа да са им тъпите дрешки пак ше са еднакви смешно изглеждащи кошници-половината де,щото другата половина няма някой богат чичко да им дава пари за дрешки и силиконче в устните-та да станат като ухапани от оса ...поне ф чужбина да ходеха да си ги правят :wink: по качествено щеше да е,а другата половина са още по-голямото зле...чалготеката е пълна с мазни пиани мъже и жени клатейки се на грозни ритми ,разсъбличайки потните си тела за да им глеаме ножите сутиени и прашки...щом по вестниците почна снимки да има :-D за такива като нас дет не знаеме кфо стаа там...иначе добре ги представат :-D ае
П.С. x ray eyes - ми tech-house,electro-to po4ti sy6toto i hard-techno,ponqkoga gabbica ma zavisi :wink: ma hard nai mn uvajavam

CRaZy_IKT
01-31-2007, 23:07
хахахахахаха смешке Амайова или кват си там...ако си някъв чалгар по хубаво да спра да говоря да не ти затормозявам акъла дет го нямаш.Клати се бясно на ОБИЧАМ ТЕЕЕЕ ИСКАМ ТВОЯ ГЪЗ ТЪРЪТРЪРЪРЪТ щото го можеш най добре. :lol: Писнало ми е да споря с кифли като тебе а и като гледам за кво да го правя като ти изобщо не четеш кво ти пишат другите.Ти май и в чужбина не си ходил,ти май и книжка не си хващал-за кво говорим тогава.Стягай се и не пиши глупости щото заради такива като тебе България се излага :D :wink:

Amayo
02-01-2007, 21:29
САмо не разбрах къде съм казал че съм чалгар? Слушам хаус музика и рап. Не мога да ви разбера вие некви комплекси ли имате от чалгарките, по добре изглежат от вас ли, мъжете са ви длъжни сигурно да се кефат на дрисни като вас вместо на секси пиченца #-o ми да ви кажа ако спрете да се правите на хейтърки и да не ходите с кецове и с панталони в които мога да си паркирам колата може да се почувствате и вие хора. Ама тва е манталитета на българина (щото съм обиколил Европа госпожице) некой като е по добър от него и веднага трябва да го намразите. Ми аре хейтвайте там и тънете в мизерия. Аз може да мразя чалга ама чалгарите поне са свестни хора за разлика от вас кисели и недоебани изтрещелници.

niGGa
02-01-2007, 21:53
САмо не разбрах къде съм казал че съм чалгар? Слушам хаус музика и рап. Не мога да ви разбера вие некви комплекси ли имате от чалгарките, по добре изглежат от вас ли, мъжете са ви длъжни сигурно да се кефат на дрисни като вас вместо на секси пиченца #-o ми да ви кажа ако спрете да се правите на хейтърки и да не ходите с кецове и с панталони в които мога да си паркирам колата може да се почувствате и вие хора. Ама тва е манталитета на българина (щото съм обиколил Европа госпожице) некой като е по добър от него и веднага трябва да го намразите. Ми аре хейтвайте там и тънете в мизерия. Аз може да мразя чалга ама чалгарите поне са свестни хора за разлика от вас кисели и недоебани изтрещелници.
Добавям и скейтърите ;)

Amayo
02-01-2007, 22:04
Къде туй?

niGGa
02-02-2007, 13:05
при най нисшите слоеве на обществото

IlLuSi0nS`
02-02-2007, 13:34
ххахахахаах затъваш Амайо хахаха все повече и повечехахаха усещаш ли на каде води пътеката хахахаах мриии кучеееееее хахахаххаахах смешник :wink:

Amayo
02-02-2007, 15:47
при най нисшите слоеве на обществото
Това и то да си андаргралнд брътленце. Ъхъ ъхъ ъхъ....мнооол яку :smt006

sWeEt_SeEd
02-02-2007, 16:41
ахеахеха ти като Бай-Ганьо а? -Аз що свят съм изръшнал(Европа до някъде) ахехахеах Coo вече може да ти викам Магелан или Колумб ](*,)

Amayo
02-02-2007, 17:09
Булгар булгар а? 8)

sWeEt_SeEd
02-03-2007, 12:37
аха :mrgreen:

niGGa
02-03-2007, 20:20
при най нисшите слоеве на обществото
Това и то да си андаргралнд брътленце. Ъхъ ъхъ ъхъ....мнооол яку :smt006
:mrgreen:

ligla999
02-06-2007, 09:26
а г

02-06-2007, 19:22
A ima li nekvo zna4enie celata taq ralta pitam qze deeba.....
deeeba taq cicka deeba mi az si piem i to jestoko pu6im cigari po kutiq i polovina na den,i trevica pripalvam nekoi put ako donesat ma nai mi e kef alkohol treva i medikamenti super qko eee...samo pod4ertavam ne se subiram s mirizlivite izpruhnali skeituri hateri metuli i tem podobni mirizlivi otrepki na ob6testvoto...i za da ne me obvinite 4e sum 4algar 6e kaja 4e slu6am 4alga ma slu6am i house i dance i si4ko slu6am....i kola karam demek ne sum uvreden 4e edna knijka da ne moga da zema na 18 godini sum i si pravq kefa pa vie si se karaite koe e polezno i koe vredno....uvrejda kvo uvrejda we zna4i edni kazvat 4e trevata te pravi nekuv super prostak a alkohola vodi do ceroza taka li mi vi kajem 4e sum si super dobre fizi4eski i psihi4eski....i forumnite mutri da se pouspokoqt malko nema kvo da sporite vinagi 6te ima hora koito predpo4itat edno ot vsi4ki opqtni ve6testva nali...
i vie kak go opredelqte horata kvi sa po tva kak si pravqt kefa neznam az gi opredelqm po tva kak se durjat kak izglejdat kak razsujdavat....naprimer draznat me nekvi rasti i nekvi propadnali urod4eta deto neznaqt kak obuvkite da si vurjat ma rasti mi turili i nekvi dunki smuknati deto ne sa prani 16 meseca e tva pravete si kefa dupenca aide leka

ligla999
02-06-2007, 19:35
тг

CRaZy_IKT
02-06-2007, 20:11
A ima li nekvo zna4enie celata taq ralta pitam qze deeba.....
deeeba taq cicka deeba mi az si piem i to jestoko pu6im cigari po kutiq i polovina na den,i trevica pripalvam nekoi put ako donesat ma nai mi e kef alkohol treva i medikamenti super qko eee...samo pod4ertavam ne se subiram s mirizlivite izpruhnali skeituri hateri metuli i tem podobni mirizlivi otrepki na ob6testvoto...i za da ne me obvinite 4e sum 4algar 6e kaja 4e slu6am 4alga ma slu6am i house i dance i si4ko slu6am....i kola karam demek ne sum uvreden 4e edna knijka da ne moga da zema na 18 godini sum i si pravq kefa pa vie si se karaite koe e polezno i koe vredno....uvrejda kvo uvrejda we zna4i edni kazvat 4e trevata te pravi nekuv super prostak a alkohola vodi do ceroza taka li mi vi kajem 4e sum si super dobre fizi4eski i psihi4eski....i forumnite mutri da se pouspokoqt malko nema kvo da sporite vinagi 6te ima hora koito predpo4itat edno ot vsi4ki opqtni ve6testva nali...
i vie kak go opredelqte horata kvi sa po tva kak si pravqt kefa neznam az gi opredelqm po tva kak se durjat kak izglejdat kak razsujdavat....naprimer draznat me nekvi rasti i nekvi propadnali urod4eta deto neznaqt kak obuvkite da si vurjat ma rasti mi turili i nekvi dunki smuknati deto ne sa prani 16 meseca e tva pravete si kefa dupenca aide leka
аххахахаххаа брао брао неотразим си =D>

02-07-2007, 00:46
ma nai6 li kolko mi puka dali sum neotrazim ili ne we az ne go pravq za da se dokaja na nqkoi a za sobstven kef razbira6 li a tam liceto koeto mi kazva 4e 6e sum alkoholik i kvo ot tova kvo lo6o ima da si alkoholik we devoi4e nema na koi da mu puka za mene spkoino vie si perkaite tam masurite i ne me gledaite mene az sum voivoda i sum si sam prosto si kazvam mnenieto :wink:

02-07-2007, 00:47
kato stanesh na 40-45 mi zvanni da te vida togava na kwo 6e prili4a6.
6e si posledniq propadnal alkoholik.
A i kato iska6 da ti zvunna pone ostavi telefon ! :wink:

ligla999
02-07-2007, 07:39
d :D

Amayo
02-07-2007, 11:55
da znaesh che ne mi e mnoo akala i moe i da ostaa :D
Дали ше ти звънне, мислиш ли :lol: ?

02-07-2007, 11:57
da znaesh che ne mi e mnoo akala i moe i da ostaa :D
Дали ше ти звънне, мислиш ли :lol: ?
Da znae6 4e 6e i zvunna az moe si pravim kefa ma nesum tur4in ebati :wink:
ligla999 ako iska6 i snimka da ti ostavq :wink: :D

Amayo
02-07-2007, 11:59
da znaesh che ne mi e mnoo akala i moe i da ostaa :D
Дали ше ти звънне, мислиш ли :lol: ?
Da znae6 4e 6e i zvunna az moe si pravim kefa ma nesum tur4in ebati :wink:
ligla999 ako iska6 i snimka da ti ostavq :wink: :D
Ми мможе , хубаво е момичето дано има игра. 8)

02-07-2007, 12:26
da znaesh che ne mi e mnoo akala i moe i da ostaa :D
Дали ше ти звънне, мислиш ли :lol: ?
Da znae6 4e 6e i zvunna az moe si pravim kefa ma nesum tur4in ebati :wink:
ligla999 ako iska6 i snimka da ti ostavq :wink: :D
Ми мможе , хубаво е момичето дано има игра. 8)
Emi ako pojelae :)
palim edna cigarka za tebe aide
a poneje v na4aloto na temata si napisal 4e kara6 bmw te pitam kakvo e model godina harakteristiki 6toto i az karam avtomobil ot su6tata marka da obmenime opit malko :wink:

Amayo
02-07-2007, 13:32
Вече съм на вълна Ауди едно и осем "Те" 8) . Чекам само новия внос.

ligla999
02-09-2007, 13:13
hahahahhah se mi e taq dali she mi zvanne "alkoholika", ne umiram ot jelanie... :lol:

niGGa
02-09-2007, 15:18
hahahahhah se mi e taq dali she mi zvanne "alkoholika", ne umiram ot jelanie... :lol:
puk i za tfa predlojenie...za cigarata :lol: ne pusha treva veche...ot nedelq!!!!! :lol:
вече си тру ъндърграунд :lol:
яко яко

IRRIDUCIBILI
02-09-2007, 15:59
nigga za toq avatar 6te 4erpq ;)

Amayo
02-09-2007, 18:32
Нещо заебахте темата май или само така ми се струва? Хайде истинските момчета, къде сте растафари къде сте изтрещелници? Оямото мадото дебне да ви ебне :-D .

niGGa
02-10-2007, 16:08
nigga za toq avatar 6te 4erpq ;)
нещо за бира ли разбрах :lol:

bi4kiqta
02-12-2007, 22:29
hahahahhah se mi e taq dali she mi zvanne "alkoholika", ne umiram ot jelanie... :lol:
puk i za tfa predlojenie...za cigarata :lol: ne pusha treva veche...ot nedelq!!!!! :lol:
se ti e taqq ama alkoholika skupa taka 6e te nanije 4e 6e hodi6 kato razcentrovan kamaz 2 sedmici hahahah i plus tva paleh bqlo viktori a ne treva treva mnogo rqdko polzvam tva za mene e nai tupiq narkotik vupreki 4e vzimam ot vreme na vreme axxaax

HardcorE_AFA
02-13-2007, 15:46
jalko 4e sa gi hvanali...zbnam kvo e,6itnq e golqma

ligla999
02-16-2007, 14:37
hahahahhah se mi e taq dali she mi zvanne "alkoholika", ne umiram ot jelanie... :lol:
puk i za tfa predlojenie...za cigarata :lol: ne pusha treva veche...ot nedelq!!!!! :lol:
se ti e taqq ama alkoholika skupa taka 6e te nanije 4e 6e hodi6 kato razcentrovan kamaz 2 sedmici hahahah i plus tva paleh bqlo viktori a ne treva treva mnogo rqdko polzvam tva za mene e nai tupiq narkotik vupreki 4e vzimam ot vreme na vreme axxaax

az ako iskam nqkoi da me "nanije" nema go tarsq vav forumi i po 4atove vervai mi :lol:

Amayo
02-16-2007, 16:26
а във флиртче ли?? :lol:
Най вървежно е в аха.бг , там ти не ги търсиш - те те търсят. :lol:

gerinceto
02-17-2007, 10:22
bravo na policiqta

03-28-2007, 09:49
Тоя амайо е чак вдлъбнат..абе, пич, не си ли чувал че е по добре да си мълчиш и да те мислят за тъп, от колкото да си отвориш устата и да разсееш всички съмнения?
Колко прост народ има в БГ, честно казано заради такива като тебе предпочитам да съм селянин на село, отколкото селяндур в центъра на София. Кой те знае от коя високопланинска провинция си изпълзял и сега наваксваш с комплексите? Тук живееш между хора, а не между кози и за да се впишеш добре се проявява толерантност, ама ти едва ли си чувал тая дума..

03-28-2007, 10:07
Ей, охлюв , като си такъв голям бизнесмен дето по цял ден бачка и се чуди как да печели повече кво правиш тук? Не си ли губиш времето в което можеш да вадиш кинти? И кво изобщо търсиш в тийнейджърски форум след като си голям и самостоятелен?

Пълен въздух си, земи млъкни и не се излагай повече

<black soul>
03-28-2007, 13:51
Е как ква работа върши - прочиства града ни от пропаднали парцали. 8)
Da zemat i tebe da te ochistqt.
Pushish treva - ti si narkoman, piesh alkohol - normalen si. Oprai se malko ve i procheti nqkoq knijka da vidim koe e po vredno i dali trevata e narkotik ili alkohola
naistina alkohola e po dobre ot trevata, 6toto malko alkohol-kef, mn alkohol-lo6o! aa...malko treva-mn lo6o, mn treva-ujasno lo6o,smart! [-X :-& =; nikva treva, samo biraaa! :-D :-D :-)

04-02-2007, 08:41
mn treva-ujasno lo6o,smart! [-X :-& =; nikva treva, samo biraaa! :-D :-D :-)

Ти си кон с капаци, чието мнение се формира от всеки друг но не и от теб самия. Това в някой жълт вестник ли го прочете? Или го чу по бтв?
Все пак, посочи ми един случай в който човек е умрял от трева?

theEXPLOITED
04-03-2007, 06:33
mn treva-ujasno lo6o,smart! [-X :-& =; nikva treva, samo biraaa! :-D :-D :-)

Ти си кон с капаци, чието мнение се формира от всеки друг но не и от теб самия. Това в някой жълт вестник ли го прочете? Или го чу по бтв?
Все пак, посочи ми един случай в който човек е умрял от трева?
8) NQMA DA MOJE SIGURNO P1K I MOJE DA E 4UL NE6TO ZNAE6 LI............ 8)
8) 8) 8) 8) SMOKE WEED EVERYDAY 8) 8) 8) 8)

IdiOtKa
04-03-2007, 12:26
алкохола по дуре от тревата ... ?! определено не съм на това мнение !!! това че алкохола го продават в магазините не означава че не е вреден или че е по-малко вреден от тревата .. !

IdiOtKa
04-23-2007, 08:42
Права им евала на тея ушаци. Само бой и курове за скапаните тревоманчета!
що ли не земеш се гръмнеш !!

04-23-2007, 16:08
хахаха тъпи наркомани ! пушете и умрете ве ! нещастни утаики на обществото :twisted:

rootsniky
04-23-2007, 17:33
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha :-({|=

IdiOtKa
04-23-2007, 20:02
ОМГ ... и вие сте зле маина !!

na atakata izotzadze
04-24-2007, 15:51
Аз нема да се гръмна,но тея къде друсате с всяко надрусване се "гръмвате" по-малко. :wink:

Ей, атакабг, ти ли си поредния лумпен с промит мозък? Бахти стадото дето сте всичките фенове на атака, ша умра от гъдел :smt005

04-24-2007, 17:18
Казвал съм го преди и ще го повторя
A.C.A.B. !!!

Гост, обаче нов
04-25-2007, 12:36
Чета си тук и все повече се уверявам, че това поколение е странно....(меко казано). Няма спор, липсва дебат, а за възпитание... не ща и да си мисля. Но имаше интересни мнения- да. Наистина тук там някой е попрочел по нещичко и накрая всички стигате до верния извод- а именно, че и алкохола и конопа са еднакво опасни (а в комбинация да не дава господ). Следва да кажем обаче най- важното което никой не го спомена, че вследствие на употребата и на двата вида умират хора и то такива, които най- малко са очаквали- т.е. невинни. Не вярвате- ми отидете в която щете морга- има поне три- четири трупа вследствие на ей такива самонадеяни умници, дето като са се напушили (напили) и са се качили на "баварецо", или .....примери колкото щете. Пък после мили мои в съдебна зала адвокатът им пледира... щото той не можел сам да си ръководи постъпките и други такива дивотии.

anonimh
04-28-2007, 11:35
tvorovam4etata da mrat y sol :twisted: 6ibani ytaiki na ob6testvoto

04-28-2007, 15:22
Всичко е въпрос на възпитание и самоконтрол. Няма лошо в тревата (аз не пуша но имам доста приятели) ама ако има тука някой дърт наркоман да си спомни дали навремето не си е пафкал безобидната тревица и в един хубав ден решава ей така за експеримента да пробва стаф на фолио щото някой му казал че било много яко (някой който най-вероятно не е пушил щото не познавам наркоман който да се гордее с навиците си и да зарибява други) и така малко по малко за тези които се окачат дозите се увеличават, докато накрая не опрат до добрата стара помпа щото не могат да си позволят по няколко пакета на ден за фолио. Щото 14-15-16 годишните келеши тука които въртят 1 път в седмицата го правят заради същото нещо което ще ги накара да пробват и друго - ГЪЗАРИЯ. АМА КВА ГЪЗАРИЯ Е БАТЕ ДА ПУШИШ ТРЕВА, ОСОБЕНО ШИТОВЕТЕ КОИТО СИ КУПУВАТ ПОВЕЧЕТО ХЛАПЕТА. Ми то не доставя никакво удоволствие. Ами гъзария е щото така е казано и никой не се замисля че няма нищо гъзарско в цялата работа :-) тоя тука дето го гледам че предпочитал да пуши и да лети вместо да пие и да пълзи най вероятно е на 12-14 год и го е страх че ако пие една бира ша го надушат вкъщи,ама иначе извади тежкарския лаф. И изобщо тоя форум за наркотиците трябва да го затворите или да го модерирате много строго щото вместо полезни неща тука има само хлапешки изцепки и обсъждане на едни и същи стари митове които несъзнателно могат да зарибят някой да се забърка в глупости.

bai_brother
05-04-2007, 23:21
Евала на полицията.
Все така да действа. =D> \:D/

Rzarekta
05-08-2007, 10:07
Amayo ти си адския балък, мойто момче, пък `баварецо` ти в най-добрия случай е на тати, а университета `ти` е мечта на твойте амбициозни родители, щото си личи по изказванията ти че си макс на 17-18 г. келеш. ГОЛ ДА ГО БАРАШ БИХ ТИ КАЗАЛ

rootsniky
05-08-2007, 22:45
a taka ebete si ajkata chalgari

05-13-2007, 14:15
Amayo ти си толкова тъп и ограничн човек, че направо се чудиш къде да си завреш гъзарията и тъпнята. Само да ти кажа, че растаменс са много по-готини и печени хора от такива кандидат гъзари тип пълни лайна особено пък като разчиташ на мама и на тате. И това БМВ-нце дано да спука гума и да те забие в някое мноооого дебело и твърдо дърво докато се заглеждаш по нещастието на други хора За такива като тебе само бой и разтрел :smt070 :smt071 :smt067 :smt068

същия от горе
05-13-2007, 14:17
Евала на полицията.
Все така да действа. =D> \:D/

Ми ти бе лайно заспало. Как да действа бе, да прибира некфи хора дето се чудят как да свържат двата края, а ония срещу коня да си пълнят мизерните гуши. Тва ли е справедливост бе. [-X [-X [-X НЕ това е затваряне на очите.