PDA

View Full Version : boli



12-19-2006, 05:25
Zdraveite. Imam sledniq problem-ima edno momi4e, koeto mnogo haresvam i obi4am istinski, ama naistina mnogo go obi4am. Oba4e imam 4uvstvoto, 4e tq ne izpitv takiva 4uvstva kym men. Pred men se dyrji po edin na4in, a pred drugite po syvsem rali4en. Daje naskoro zapo4na da se vijda s nqkakvo mom4e, koito si priznava 4e se q svalq (tova go znam ot dostoveren izto4nik) i 4e mn q e haresval. Dori sym vijdal negovi 4atove, kydeto si priznava 4e q haresva i 4e misli da predpriema nqkakvi deistviq. Nai lo6oto tuk e 4e tq mu pokazva kakvo ponqkoga si pi6eme v 4at programite. Tova prosto me sysipva, mnogo me boli ot tova. Sega kakbo da pravq? I da q otreja i da ne q otreja mai rezultata 6te e edin-da trygne s onzi, koito znae 4e sme zaedno i vypreki tova se zadqva s neq. Molq vi za syvet i mi kajete kakvo trqbva da mi e darjanieto. A mejdu drugoto moeto momi4e ne znam 4e znam za tqh dvamata, toest tq mi spomena samo 4e sa se videli, ama samo tova, drugoto ne mi go e kazvala. E kajete mi kak da ne byda razo4arovan ot jenite? Ne kazvam 4e vsi4ki sa ednakvi, no pove4eto sa takiva. Nie vie obi4ame, a vie ni pravite nomera, ot koeto mn ni boli.Sega ne mojete da si predstavite kakvo mi e na du6ata-imam edna ogromna dupka, koqto edva li bi migla da se zapylni. Zatova sym kazal-nz jena nqmai nikoga doverie!
Pozdravi na vsi4ki mali i golemi, vliubeni u takiva strada6ti kato men :cry: :cry: :cry:

12-19-2006, 06:48
Opitah se da popla4a za neq, za6toto moga da q zagubq, no ne moga da proleq i edna sylza... Prosto mnogo q obi4am i dori ne moga da pla4a... Ne iskam da q zagubq, za6to jivotyt e tolkova surov :cry:

{Sweety_f}
12-19-2006, 06:54
ami....kaji i 4e znaesh za tova i prosto pogovori s neq zashtoto ina4e nqma smisyl samo da se zalygvate..:)uspeh

LO6IQ
12-19-2006, 06:58
Отговор: Отиваш при него , цапваш му един прав десен( с всичка сила) в носа,така че да падне и да не стане скоро и кат са свести му казваш: А си я докоснал , а съм те смачкал ! и го гледаш така -> :smt093
П.С. Аз досега да бях го смачкал тоя кретен

12-19-2006, 07:03
Abe to hubavo 6te otida i 6te go prepiq ot boi (ot po-edrite sym) ama to togava moeto momi4e napravo 6te litne pri nego. A i tq e vinovna, 4e se zabiva s nego, moje6e prosto da kaje imam si gadje, ne mi se zanimava s teb, a ne taini4ko da se vijdat i koi znae kakvo pravqt. Mnoho me e qd na kotenceto mi a ne tolkova na onzi kreten. 6te pogovorime seriozno po vyprosa i 6te vidime kakvo 6te stane-6te pi6a :wink:

malkata_
12-19-2006, 07:11
надали правилният отговор е да отидеш и да го пребиеш(въпреки че е ти се иска)...първо трябва да говориш с нея...обясни и че знаеш всичко...че така те наранява и най-накрая да реши какво иска(което при момичетата е малко трудно)...иии чак тогава отиваш при оня кретен и му цапваш един..два..три...докато ти мине яда върху него...казваш тва е заради нея и си тръгваш... :mrgreen: :-k просто направи това което ти казва сърцето(банално ама) :-s

12-19-2006, 07:26
Nqma da se biq s nego, za6toto tova ne e na4ina i nikoa ne sym odobrqval tozi na4in. Tq kazva 4e naisitna me obi4a, ama si misli 4e az ne q obi4am. A tova ne e vqrno, siguren sym 4e q obi4am mnogo pove4e otkolkoto tq men. Kakto kazva6 6te pogovorq s neq i 6te i kaja da re6i kakov 6te pravi, nqma tolkova da se vprqgam 4e da ne polu4a nqkoi infarkt :? tq do sega ne mi e pokazvala 4e moje da i se ima doverie. No ako napravi taka, 4e da i imam pylno doverie, to togava zavinagi 6te byda s neq i 6te q obi4am. Dano da napravi tova, koeto 4uvstva sys syrceto si, a ne da ostane s men zaradi nqkakvo 4uvstvo na vina. Vie momi4etata ( a i jenite) si mislite 4e sme nqkakvi si bez4uvstveni goveda. Da, nqkoi sa takiva, no ima i takiva koito mogat da obi4at istinski edna i mnogo silno. Az sym edin ot tezi, no za da zaobi4am taka trqbva momi4eto da byde mnogo vqrno i da ne se zabiva s drugi mom4eta. Sled kato tq mi spe4eli doverieto da znae 4e 6te i byda mnogo veren i nqma da q naranq nikoga. Jalko 4e takiva momi4eta po4ti ne ostanaha, dori neznam dali ima o6te takiva :cry:

MTV_GIRL
12-19-2006, 07:34
tai na4i :) moq mi kaz da ti napi6a : tro6i6 go ot boi taka 4e da ne moje da izlezne 3-meseca ot vka6ti nai ve4e mu 4upi6 racete da ne i pi6i reji6 kabela za neta ako e otvanka i pe4eli6 3-ri meseca da se oprai6 :) naprao mu prasnete zadnika ot boi saberete se i go sh4upete ot boi !!! :-k ili napravi nqkakva promqna v tebe q pri4eska q novi dre6ki ;) !!!

lost_girl
12-19-2006, 07:40
ми може просто да те кара да ревнуваш или просто тя няма чуства към теб,но ти и признай какво изпитваш към нея пък каквото ще да става! :)

12-19-2006, 07:45
Vsekidnevno i kazvam 4e q obi4am, i vinagi 6te go kazvam. Mohebi i tova e 4e iska d revnuvam, zatova da se zabiva s onzi, ne sym siguren. A ina4e za boq i sam 6te go stro6a, ama moeto momi4e napravo 6te me otreje po nai-gadniq i hladnokraven na4in, zatova ne iskam da se stiga do tam. Moje da opitam da i obra6tam pove4e vnimanie otkolkoto sega ;)

TheFreakBoy92
12-19-2006, 08:09
според мен тя иска и 2ма да ви върти и затова най добре я питай "аз или той"и такам...

12-19-2006, 08:17
Pi4, prav si. Trqbva to4no taka i da naprava-az ili toi? Ama znam kakyv 6te i e otgovora-iskam da si ostana s teb, no sym 100 % siguren 4e tq 6te se vijda s nego i 4e moje i da pravqt nqkoi drugi ne6ta. Mnogo e podatliva na sablaznqvane, prosto kak se vika s pogled moje6 da q svali6, vapreki 4e ima gadje. 6te q vidime kakvo 6te napravi, ama onzi e bil po gotin, v smisyl darjanieto-ima po-golqm opit s momi4etata (abe znae se 4e e svalq4)

12-19-2006, 09:12
A poznaite? Onq e po-golqm (demek e batko) i zatova moeto momi4e e trygnalo po nego. Da vi e*a zna4i momi4eta za6to praviote taka? Za6to sa vi o-golemi batkovci? Ne 4e csi4ki ste takiva, no prosto tezi koito sa gi mrazqqq. Ne zaslujavate uvajenie ot myjete! :smt019

mer4eto
12-19-2006, 10:05
Отговор: Отиваш при него , цапваш му един прав десен( с всичка сила) в носа,така че да падне и да не стане скоро и кат са свести му казваш: А си я докоснал , а съм те смачкал ! и го гледаш така -> :smt093
П.С. Аз досега да бях го смачкал тоя кретен

napulno e taka :P

Vercetti
12-19-2006, 11:02
tai na4i :) moq mi kaz da ti napi6a : tro6i6 go ot boi taka 4e da ne moje da izlezne 3-meseca ot vka6ti nai ve4e mu 4upi6 racete da ne i pi6i reji6 kabela za neta ako e otvanka i pe4eli6 3-ri meseca da se oprai6 :) naprao mu prasnete zadnika ot boi saberete se i go sh4upete ot boi !!! :-k ili napravi nqkakva promqna v tebe q pri4eska q novi dre6ki ;) !!!Само тва ще оправи нещата. А и да не свърши работа ще си спокоен поне, че въпреки че ти е отмъкнал момичето си го е получил шибанякът му. Мда + промяната в теб :)

baho
12-19-2006, 11:14
Според мен момчето не е виновно. Явно вижда, че момичето не се дьржи безразлично и действа.
Моя сьвет е-пьрво се разбери с гаджето ти, пьк после му троши на тоя главата, дори и само за да се почувстваш по-добре. :wink:

pi4a
12-19-2006, 20:22
Abe to hubavo 6te otida i 6te go prepiq ot boi (ot po-edrite sym) ama to togava moeto momi4e napravo 6te litne pri nego. A i tq e vinovna, 4e se zabiva s nego, moje6e prosto da kaje imam si gadje, ne mi se zanimava s teb, a ne taini4ko da se vijdat i koi znae kakvo pravqt. Mnoho me e qd na kotenceto mi a ne tolkova na onzi kreten. 6te pogovorime seriozno po vyprosa i 6te vidime kakvo 6te stane-6te pi6a :wink:

idi capni edin na neq togava :mrgreen:

Talisman
12-19-2006, 20:33
Q napravo prebii i dvamata :-# Sheguvam se :smt019 Shegata na strana. Spored men nai - dobre e da pogovorite i trimata kato golemi hora i da si izqsnite situaciqta. Tova mom4e da osaznae 4e ne trqbva da si vre nosa kadeto ne mu e rabotata i da ne pipa tvoeto momi4eto... Pak priqtelkata ti trqbva da razbere , 4e po - tozi na4in mn te naranqva.. [-X Jelaq ti uspeh :-)

12-20-2006, 07:01
Mom4eto ne e tolkova vinovno, 4e moeto momi4e ima interes kym nego. Po mi e gadno 4e gadjeto mi iska da se zabiva s drugi, i mojebi ne osyznava 4e taka me naranqva ;( I nqma smelost da mi go kaje v o4ite i az razbiram ot drugi hora, ot tova mi stava nai-bolno. Ako i kaja pove4e da ne se vijdat s onzi, tq 6te se prikriva o6te pove4e. Abe napravo ne mi se govori, momi4eta, za6to ste takiva (ne govorq za vsi4ki) ili si imate edno seriozno gadje i ne se zanimavate s drugi mom4eta, ili prosto se hvyrlete ot v nqkoq propast, za6toto tova zaslujavate (kakto kazah tova ne se otnasq za vsi4ki predstaviteli na jenskiq pol).