PDA

View Full Version : Хора плс помогнете! ;(



lost_girl
12-19-2006, 07:53
Значи ситуацията е следната--->преди си харесвах един фр,даже мисля,че харесвах е много сллабо казано,но както и са е,и сега МАЙ го обичам само като фр и през лятото бяхме в перфектни отношения,но един ден се заговорихме и той каза,че ако ме види в метъллски дрехи няма да ми проговори,нз какво ми стана и на мен при прещрака нещо и още на др седмица бях с тениска на Евансенс(това не е метъл) и отидох в у-щето с нея и той беше там с гаджето си!И от там нататък не ми говореше,но аз направих всичко възможно да се сдобрим,както й да е сдобрихме се,но той ми каза"с теб няма да сме същите фр" от което мн ме заболя.После пак имахме малки скарвания,но се сдобрявахме,докато в един момент настъпи мн голямо очуждение,той вече нищо не ми казваше не си пишехме(както преди) все му вадах думите с чингел от устата.И мн ме боли от тази мисъл,че за мен той е всичко най-добрия ми фр е (момче),а за него изглежда,че не съм никаква,а преди беше казал(лятото преди да стане т'ва с тениската),че аз и едно момиче сме му най-добрите фр и мн ни обича!Но по неговото държание не изглежда да е така,а аз какво ли не правя само и само да сме фр и снощи му казах следното!--->

[12/18/2006 10:17:34 PM] ®~†~FUCK LOVE~†~® каза: Искам да зн,че ти си ми най-добрия фр,и мн си те обичам,Мразя,когато сме скарани или се чупим,знам че съм голяма проклетия и досада,но исках да го зн!
[12/18/2006 10:19:17 PM] *P*L*A*Y*B*O*Y*4*E*T*O* каза: i az taka
[12/18/2006 10:31:43 PM] ®~†~FUCK LOVE~†~® каза: Нз как ще ти прозвучи,но не изглежда да е така! (doh)
[12/18/2006 10:33:22 PM] *P*L*A*Y*B*O*Y*4*E*T*O* каза: emi nz

и до там,вместо и той да каже,нещо др "и аз така" а на мен не ми се стува че е така!

плс хора кажете как да постъпя,какво да направя за да си оправим отношенията плс!!!!!!!!!!!! [-o< :cry: ;(

TheFreakBoy92
12-19-2006, 08:01
питай го лично дали искате да сте още фр и го питай защо така е охладнял към теб. GL :wink:
П.С. не мисля 4е едно доста добри приятели могат да се скарат заради музиката която слу6ат или няква тениска

Nightwish_fen
12-19-2006, 11:54
Аз мисля, че на него не мъ пука и ще е най-добре да оставиш времето да си каже думата

BG-nad-vsi4ko
12-27-2006, 20:33
Аве вие Българи ли сте ве??? Кво е тва глупавото ФР ----> Friend ............Мили Боже!!! Нормалните хора му викат ПРИЯТЕЛ.

А по темата ще кажа че всичко което ти казал е че си му най добрата приятелка и останалото са глупости на таркалета щом не може да преживее случката с тениската.Очевидно си е търил повод да се скарате.....и го е намерил.

otchaqnata
12-27-2006, 20:40
vij nie momi4etata izrazqvame 4uvstvata si po-dobre ot mom4etata,po takti4ni sme i t.n.az sa6to imam priqtel mom4e koeto mi e kato brad no za 6tastie toi izrazqva tova koeto misli i za sega(da 4ukam na darvo) ne sme se karali

l|mandarinka|l
12-27-2006, 20:48
Ами просто не мога да си представя как моя най-добър приятел ( примерно ) ще ми се разсърди за това,че нося дрехи,които не му харесват .. По-скоро тва го е използвал като повод да се скарате..тъй като има сякви хора и понякога на някой им светва,че им е омръзнало от даден човек ... Имам предвид,че е възможно (особено ако сте си писали всеки ден),да си му омръзнала,да си започнала да го дразниш.(извинявам се ако това е прозвучало грубо)Не знам миличка,разбирам те,защото и аз в момента губя най-добрата си приятелка,но поне знам каква е причината :smt012

12-27-2006, 23:35
Отдай му се, и ша видиш как ше си опрайте отношенията... анални приключения с разпорващ характер че има :::

BrokenInnocence
12-28-2006, 00:07
Сериозно, това момче не ти е никакъв приятел. Жалко само че си хабиш нервите за него, тегли му една майна и да се разкарва. На всеки който претендира да ми е приятел ама ми се цупи понеже нося дрехи дето нещо не го кефят ще му кажа само "You can kiss my ass, my dear!"

Lorraine
12-28-2006, 04:56
съгласна съм с това,че не му пука..

koalka
12-28-2006, 07:31
Само за това, че си отишла с някаква тениска на Евънесънс той ти се е разсърдил.Както и да го мисля и да се мая не мога да разбера как така най-добър приятел може да направи такове нещо.

sherry
12-28-2006, 07:43
Оо, я не се занимавай с лапешки работи! След като ти се сърди за такава глупост, значи толкова и държи на теб! Пробвай направо да говориш с него, питай защо се държи така и ако пак те отреже, повече не се занимавай с него.

12-28-2006, 09:55
Отдай му се, и ша видиш как ше си опрайте отношенията... анални приключения с разпорващ характер че има :::

Talisman
12-28-2006, 20:27
Hmm qvno ne ti e istinski priqtel stom ti se s1rdi za tova , 4e nosi6 dreha koqto na nego ne mu haresva.. :-k

alkobalko
12-28-2006, 20:31
И всичко това за една тениска? ](*,) Ако това наричаш приятелство, нямам думи. Не си заслужава да се нервиш за човек, който се сърди за пълни глупости.

12-28-2006, 20:35
Отдай му се, и ша видиш как ше си опрайте отношенията... анални приключения с разпорващ характер че има :::

:::

KuReC
12-28-2006, 21:13
e 4e mom4eto da nqma da hodi sus metalki we tva e bahti srama

12-28-2006, 21:19
e 4e mom4eto da nqma da hodi sus metalki we tva e bahti srama

По хубаво с метълка, от колкото с фешънче като всички останали...

feshankaa
12-28-2006, 21:23
1-во: Един истински приятел няма да се разсрди за тва!
2-ро: Веджъж загубиш ли доверието в някой,то трудно се връща...

12-28-2006, 21:24
Кво стаа фешън :smt017

sunny_girl16
12-28-2006, 21:27
Е добре как може да ти се сърди за някаква си тениска? Това е много глупаво и дребнаво! А и ти защо си го направила нарочно? Ама тва вече няма значение. Миналото- минало. Мисля, че трябва да му кажеш всичко това, дето си написала или направо му дай линк :P

12-28-2006, 21:30
Е добре как може да ти се сърди за някаква си тениска? Това е много глупаво и дребнаво! А и ти защо си го направила нарочно? Ама тва вече няма значение. Миналото- минало. Мисля, че трябва да му кажеш всичко това, дето си написала или направо му дай линк :P

Ти скейтърка ли си? :smt006