PDA

View Full Version : Шмъркотици



BohavIztre6telec
12-19-2006, 10:40
Повечето хора по света твърдят,че наркотиците са вредни и от тях няма полза!В действителност това не е истина!Да си друсаш Амфе и Кока си има и свойте положителни страни!Аз примерно периодично правя промоции са свойте потребители!Вместо да дават 10 кинта за десятка получават кантар за тия пари!Но това е друга тема на разговор!Кажете ми вие какво мислите за Шмъркотиците!И кой са според вас положителните им страни!???

12-19-2006, 11:03
mi polojitelnite sa SUUPER MNOGO kvo da si sedime zadrysteni cel jivot li ?:)
za otricatelni v momenta ne se seshtam nali znaesh ot koza sam stanal MALKO TYP xaxaxaxaxa

p.s. toku shto si grymnah glavata s edno bongche xaxa

BohavIztre6telec
12-19-2006, 11:19
Gospodin narkoman net_killer tfa vashta iztreshtela misyl li e ?
A inache trevichkata svalq a belite neshta digat-az sym fen na digashtite,rqdko pafkam kozec,po-dobre mi e s Kokainec i donqkade s Amfe!

TypotoKopele
12-19-2006, 11:40
toshe ti li si we kryt?

BohavIztre6telec
12-19-2006, 11:42
Кой е тоя Тоше бе сладур-Я кажи верно ли е че си се праскал на ПОМПА миналата година и си щтел да умреш замалко от свръх доза а !???

BohavIztre6telec
12-19-2006, 11:45
Пумата каза да дойдеш в Спидер 3 да те пребие...а грешка на езика да се напушите..ама треа да си донесеш материал шото тои нема !!!!Ако не дойдеш до 20 минути,каза че ше ти отвори главата с шутове и ше се изсере върху предрусалите зелени човечета в твоята глава!!!

easy
12-19-2006, 13:45
Nqma smisul da govorim za otricatelnite im strani...znam gi mnogo dobre,a i ne samo az.Ima i polojitelni,nishtu che nqkoi ne moje da gi razbere,ili proumee.Za men ima.Vijdam sveta prez rozovi ochila,i si jiveq v tozi moi nerealen svqt,i taka mi haresva,a tova e nai vajnoto! :wink:

IlLuSi0nS`
12-19-2006, 18:23
щом употребявам значи за мене повече са добрите страни.. макар че и спековете са ми мн ясни.. но според мен си струва разбиването..

extazygirl
12-20-2006, 19:56
kato se nadrusa6 zapo4va6 da vijda6 sveta po razli4en na4in,zabelqzva6 ne6ta koito predi ne sa ti pravili vpe4atleni,tova e polojitelnata strana.....druga nqma :!: :!:

extazygirl
12-20-2006, 19:59
abee... :lol: zabravih da spomena glavanata pri4ina :lol: E NQMA TAKAVA EUFORIQ :lol: :lol: :lol:

CuCuTo...
12-24-2006, 20:32
Emi az lichno si smyrkam afmetki dosta chesto i mnou im se kefq :)) Mislq che e got da si shmyrkash qko e kvo poveche posle ne si tolkova zle kato sled napivane ili neshto dr. Pyk moqt priqtel shmyrka glavno kogato ima da opravi mnoo neshta v raotata i ima edna vecher za tva i t.n. Pyk kato si pafkam po-chesto koza mnoo zatypqvam ot tva i mi se gubqt napraoo dnite.

teenkopele
12-24-2006, 22:48
Миришат хубаво. :lol: :wink:

fake
12-25-2006, 11:43
Миришат хубаво. :lol: :wink:
ти пък въобще виждал ли си такова или само на картинка :-s

teenkopele
12-25-2006, 20:13
Миришат хубаво. :lol: :wink:
ти пък въобще виждал ли си такова или само на картинка :-s

Няма да отговоря. :wink:

Basketball
12-26-2006, 11:48
Abe,ei ... Wie zanimawali li ste se ?!?!? Wyobshte s towa ?!?!? Cheli li ste kakwo prechinqwat Narkoticite?!S neshto wyobshte zanimawali li ste se po tozi wypros?Washite razreshawat li wi ?!?!? Na um se pitaite "STRUWA LI SI , da si zanoswam celiqt jiwot s gluposti.." ei .. Nedeite taka .. Twa sa gluposti ne si zaslujawa jiwota za towa ..... Wie si znaete(sigoren sym..)No prosto moi sawet spiraite gi dokato ne e kysno. :smt018 :smt010

12-26-2006, 11:49
"шмъркотиците " мойе и да имат полошителни страни, , но ползите са за производителите и търговците, а не за потребителите.
от "шмъркотици" 4овек по4ва
1. да хар4и пове4е пари
2.да спи по- малко
3 да работи пове4е, за да изкара пове4е пари
4 да смърка пове4е, за да може да работи.


ООО, НЕ! Не ми харесва тая (де)градация... на омагьосан кръг прили4а!