PDA

View Full Version : purvata celuvka???



SlAdOrAnKaTa
12-19-2006, 10:34
zna4i vi6te sega!!!haresvam si su6toto mom4e s koeto predi hodeh,no problema e 4e toi sega hodi s edno dr momi4e.toi skusa s men za6toto az neznaeh kak da se celuvam s ezik i ne iskah da go celuna!!!molq vi pomognete mi kajete mi kak se celuva s ezik???pls pls pls ](*,)

dEnIsTy
12-19-2006, 10:39
ходите....а ти отказваш да се целуваш с него...на колко си? :shock:
как да се целуваш....трябва да ти дойде отвътре...
а..не разбрах...защо сега ще се целуваш с него...курва ли си ....ко си?

sladorankata
12-19-2006, 10:45
ne sam kurva no prosto o6te go haresvam!!!!i se polu4ava malko tupa ama kvo da se peravi!!!znam 4e e tupo da hodi6 s nqkoi i da ne se celuva6 s nego no taka se polu4i!! a toi dnes mina pokrai sega6noto si gadje i ni6to ne i kaja,a posle mina pokrai men i ne celuna po buzata!!!spored teb imam li pak nqkakav 6ans s nego??? :oops:

baho
12-19-2006, 10:48
ходите....а ти отказваш да се целуваш с него...на колко си? :shock:
как да се целуваш....трябва да ти дойде отвътре...
а..не разбрах...защо сега ще се целуваш с него...курва ли си ....ко си?

Реагираш като участник от Big brother.
По спокоино, всеки си има някакви задрьжки или просто е неуверен в себе си. Всичко идва на място си след време. Ако е отказал да прояви поне малко тьрпение или разбиране този твой приател...тегли му една и карай на пред.

Vercetti
12-19-2006, 10:49
zna4i vi6te sega!!!haresvam si su6toto mom4e s koeto predi hodeh,no problema e 4e toi sega hodi s edno dr momi4e.toi skusa s men za6toto az neznaeh kak da se celuvam s ezik i ne iskah da go celuna!!!molq vi pomognete mi kajete mi kak se celuva s ezik???pls pls pls ](*,)
Скъсал е с теб само заради това че не знаеш как да се целуваш с език :shock: Да не ти пука повече за тоя :evil:

dEnIsTy
12-19-2006, 10:50
еми щом те е целунал..значи или има чувства към теб....или иска да направи гадно на другото момиче...аз ти предлагам,за да не останеш наранена накрая виж защо са се променили така нещата....ако те харесва действай и не се притеснявай за целувката....отпусни се:)предлагам ти като ти е за 1и път да се оставиш той да те води:)нз:Р айде успех,ако има някакво развитие пиши,може и лично:Р

dEnIsTy
12-19-2006, 10:51
ходите....а ти отказваш да се целуваш с него...на колко си? :shock:
как да се целуваш....трябва да ти дойде отвътре...
а..не разбрах...защо сега ще се целуваш с него...курва ли си ....ко си?

Реагираш като участник от Big brother.
По спокоино, всеки си има някакви задрьжки или просто е неуверен в себе си. Всичко идва на място си след време. Ако е отказал да прояви поне малко тьрпение или разбиране този твой приател...тегли му една и карай на пред.
айде без да ме обждаш стаа ли...за кво търпение говориш ти след като момичето написа...че той скоро я е целунал по бузата...?може да е осъзнал грешката си и да иска да се поправи...

baho
12-19-2006, 10:55
ходите....а ти отказваш да се целуваш с него...на колко си? :shock:
как да се целуваш....трябва да ти дойде отвътре...
а..не разбрах...защо сега ще се целуваш с него...курва ли си ....ко си?

Реагираш като участник от Big brother.
По спокоино, всеки си има някакви задрьжки или просто е неуверен в себе си. Всичко идва на място си след време. Ако е отказал да прояви поне малко тьрпение или разбиране този твой приател...тегли му една и карай на пред.
айде без да ме обждаш стаа ли...за кво търпение говориш ти след като момичето написа...че той скоро я е целунал по бузата...?може да е осъзнал грешката си и да иска да се поправи...

Ми не стаа, защото наистина реагира твьрде остро. А и коментара ми беше по пьрвият пост от момичето.

ludo_mace
12-19-2006, 13:26
Не разбрахте ли, че тва не се казва #-o Той знае ли, че не си се целувала до сега :?: Ако да- еми кво чакаш- кажи му, че съжаляаш за предишния път и сега искаш да си навре езика до сливиците ти та да видиш кво е :mrgreen: А ако не знае- ми много ясно, че ше те отреже- кво е тва, да не сте в детската градина, че да не се :smt008 ( то и там вече се целуват, ама карай...) :smt005

SouL^*DiViNe
12-19-2006, 13:31
6to ne go zareje6 toq...ako e skysal s teb samo za deto ne si iskala da se celuva6 s ezik..tva govori mnogo otricatelno za nego.. [-(

Talisman
12-19-2006, 13:44
Toq e bahti pradlioto da te zareje stot ne iskash da se celuvash s ezik :-# bez komentar :-# Pak za celuvaneto.. mi prosto se otpusni i se ostavi mom4eto da te vodi i to vsi4ko si se narejda :wink:

ElLyToO
12-19-2006, 13:45
ами слушай ... то не се изискват кой знае кви усилия за да се научиш да се целуваш с език.. :wink: така че споко иди при него и му кажи че искаш пак да си с него и така...просто прави това което прави и той :wink:

nasty_f
12-19-2006, 14:28
В това нямя НИЩО СЛОЖНО..Просто се отпускаш и оставяш той да те води,по-хубаво е.И като тръгне към теб не дей да се дърпаш само,защото си мислиш,че ще се изложиш,няма да го направиш,ще видиш,че ще успееш...Мога да ти пожелая само малко повече кураж,а умение не,защото това всеки го знае :lol:

kobrichka
12-19-2006, 14:56
потарси има супер мн такива теми за целувката и всеки пат се казва едно и също няма промени така че потарси има търсачка
а по темата еми човешко е всички сме минали през първата целувка,просто се отпусни и всичко ще си доиде от вътре,няма какво друго да ти кажа не мога да ти напиша какво трябва да правиш(каде да си даржиш рацете и т.н ) просто се отпускаш и действаш.Успех

kofti_nick
12-19-2006, 15:39
zna4i vi6te sega!!!haresvam si su6toto mom4e s koeto predi hodeh,no problema e 4e toi sega hodi s edno dr momi4e.toi skusa s men za6toto az neznaeh kak da se celuvam s ezik i ne iskah da go celuna!!!molq vi pomognete mi kajete mi kak se celuva s ezik???pls pls pls ](*,)

Как ли ? 8-[ Ми ... извикаи някоия твоя приятелка да ти покаже и да те научи :) :wink:

Shadow_Walker
12-19-2006, 16:14
Ам само аз ли мисля че авторката се държи като лапе... :roll: То ако така питаш из форуми и нищо не правиш по въпроса няма как да се научиш да се целуваш....и не е бил хубаво да те зарязва, ама да ходите и да не се целувате... :shock:
Ае сиг сте на по 12-13...

mer4eto
12-19-2006, 16:21
na kolko si godini?spoko i az imah podoben problem az sym edva na 11 i ne mojeh da se celyvam no se nay4ih to bilo lesno vajnoto e da ne se panirash da s eostavish na 4ystfata da te vodqt kaji mu toi da ti pusne ezik i taka :)

rowzz
12-19-2006, 21:19
zna4i vi6te sega!!!haresvam si su6toto mom4e s koeto predi hodeh,no problema e 4e toi sega hodi s edno dr momi4e.toi skusa s men za6toto az neznaeh kak da se celuvam s ezik i ne iskah da go celuna!!!molq vi pomognete mi kajete mi kak se celuva s ezik???pls pls pls ](*,)

Как ли ? 8-[ Ми ... извикаи някоия твоя приятелка да ти покаже и да те научи :) :wink:
това е идея..
а пък ако нямаш такава приятелка или те е срам просто отваряш малко устните въртиш езика и толкоз.. много е сложно щото....
:smt009

12-19-2006, 21:35
zna4i vi6te sega!!!haresvam si su6toto mom4e s koeto predi hodeh,no problema e 4e toi sega hodi s edno dr momi4e.toi skusa s men za6toto az neznaeh kak da se celuvam s ezik i ne iskah da go celuna!!!molq vi pomognete mi kajete mi kak se celuva s ezik???pls pls pls ](*,)

а???

MoHuTo
12-19-2006, 21:41
ами слушай ... то не се изискват кой знае кви усилия за да се научиш да се целуваш с език.. :wink: така че споко иди при него и му кажи че искаш пак да си с него и така...просто прави това което прави и той :wink:

wasntMeDuh
04-03-2010, 18:37
sledq komentarite ot izvestno vreme i re6ih i az da pi6a za moq problem....imam gadje i to e mom4eto koeto hr ve4e 2 godini,a i e nai-izvestniq v cqloto ni dsk....vseki den izlizame i toi napira da me celune no se pritesnqvam poneje nz kak 6te se predstavq,a toi se e celuval ve4e mn puti(':-)').....dobre e 4e vse o6te ne me e zarqzal,no az sum dosta stesnitelna i sramejliva....nujen mi e suvet kak da preodoleq tozi sram za6tot i az adski mn iskam da go celuna no prosto ne mi stiska (':shock:')(':oops:')

AnzaRe
04-03-2010, 18:39
На който както дойде.