PDA

View Full Version : Хелп..гаджето ми вони!?



12-19-2006, 11:21
Тука е едно момче на 15.Имам си приятелка която много обичам,не мога без нея!Но един път ходихме на концерт и тя иска да я вдигна..нали да се разкрачи и на врата ми,но веднага щом я качих усетих най-гадната воня на земята!Помислих си че нещо има временен проблем но след една седмица се бяхме осамотили и целувчици тя малко ми лапа пениса и поиска и аз да и поближа клитора нали да сме квит!Наведох се и усетих тази ужасна воня като на концерта!!Аз много я обичам и незнам какво да правя
Дали да й кажа...как без да я обида :oops:

ачката
12-19-2006, 11:26
купи й пакет билки да се кисне ако не си тегли куршума защото я обичаш :lol: :lol: :lol: :lol:

{Poison}
12-19-2006, 11:53
купи й пакет билки да се кисне ако не си тегли куршума защото я обичаш :lol: :lol: :lol: :lol:да си купи АмбипОр хахаха

Vercetti
12-19-2006, 12:00
купи й пакет билки да се кисне ако не си тегли куршума защото я обичаш :lol: :lol: :lol: :lol:да си купи АмбипОр хахаха
А стига сте се ебавали де!!! Не ми се е случвало, но със сигурност ще е гадно. Е трябва да и кажеш, но със сигурност ще се обиди. Може би не би се обидила, ако преди да правите секс и предложиш да си вземете по един душ. Ако и след това мирише - на гинеколог и й кажи :?

{Poison}
12-19-2006, 12:02
Е к'во това не е ебавка,става въпрос за лична хигиена,нормално ли е да знае,че мирише и да каже на приятеля и да я лиже.....е т'ва е отврат,да си сложи ароматизатор в гащите .... :mrgreen:

olive_oil
12-19-2006, 12:03
Ами просто й кажи "какъв интимен сапун използваш?"И след това вмъкни "защото този на красная линия ми допада" примерно или няква др марка.

12-19-2006, 12:08
ne i kazvai direktno, 6te se po4uvstva ujasno
ponqkoga ne e vypros na higiena, moje da ima problem
ina4e nqkoi pyt predi sex naistina i predloji da si vzemete du6, dokato ste v banqta q obravai hubavo da se izmie i posle vij kak stoqt ne6tata :P

12-19-2006, 12:10
ахахахахахаха леле тва е ужасно незнам как я търпиш.Но ако наистина я обичаш както казваш и купи интимен гел.Или и предложи да отиде на гинеколог все пак е за нейно добро :wink:

{Poison}
12-19-2006, 12:11
Има и друго решение-щипка на носа,кажи и че те възбужда :smt007

JoeBanana
12-19-2006, 12:14
леко и с такт :mrgreen:
"Ух, тука нещо смърди на вкиснала слива" :mrgreen:
а, я кажи все пак удари ли й един език ?

Buttk0
12-19-2006, 12:31
Natypchi i u unaq rabota aromatizatori borche

ачката
12-19-2006, 12:32
леко и с такт :mrgreen:
"Ух, тука нещо смърди на вкиснала слива" :mrgreen:
а, я кажи все пак удари ли й един език ? аз мисля че го е направил макара после е драифнал ама няма как като си обичаш някого така е :smt005 :smt005

12-19-2006, 12:40
и кво стана лиза ли я накрая? :lol:

Cherlotte
12-19-2006, 12:48
Вярно е, че ако й каже, няма как да не се обиди, но човекът сам казва, че го е усетил още на концерта, което означава, че няма начин и тя самата да не го е усетила (а в такъв случай не е трябвало да му разрешава, а камо ли да го моли за подобно нещо). Гадна ситуация, но по някакъв индиректен начин й кажи ... може просто докато говорите да смениш темата в тази насока, да я попиташ дали използва някакъв интимен гел и да й покажеш, че според теб е нужно, или евентуално да я предразположиш да ти каже, ако има проблем (и все пак си остава странно защо тя не прави нищо по въпроса :-k ). Надявам се нещата се оправят, радвам се, че държиш на нея и търсиш решение на "проблема" вместо да си ометеш крушите. :wink:

12-19-2006, 12:54
леко и с такт :mrgreen:
"Ух, тука нещо смърди на вкиснала слива" :mrgreen:
а, я кажи все пак удари ли й един език ?
с 300 зора!Понеже тя нали ме докарва до свършване и аз тряяше да изтрая..скрих се де..не ми личеше че щях да повърна!Но като я гледах отдолу нищо й нямаше..най обикновенна убръсната путка с извинение :lol: !

ачката
12-19-2006, 12:57
леко и с такт :mrgreen:
"Ух, тука нещо смърди на вкиснала слива" :mrgreen:
а, я кажи все пак удари ли й един език ?
с 300 зора!Понеже тя нали ме докарва до свършване и аз тряяше да изтрая..скрих се де..не ми личеше че щях да повърна!Но като я гледах отдолу нищо й нямаше..най обикновенна убръсната п*тка с извинение :lol: ! ае от не отвън ве то отвътре мирише :smt005 :smt005

radito
12-19-2006, 14:05
аз съм чувала че просто си има някои п**** дет си миришат като на риба!и каквато и хигиена да имаш то си ти е отвътре!

OrientalecaStasy
12-19-2006, 14:31
ima edno drevno izobretenie koeto pomaga.. mnogo malko hora go znaqt a az sam 1 ot tqh izbran ot dreven ritual da predavam znanieto prez pokoleniata.. BANQTA e izobretenieto.. vsekidnevnata banq i nqma mirizma.. neveroqtno no fakt... tt

shizzle
12-19-2006, 14:34
и каквато и хигиена да имаш то си ти е отвътре!

Да, отвътре си е, признавам :) Не идва от съседите, я! :P

alexxgold
12-19-2006, 14:53
и каквато и хигиена да имаш то си ти е отвътре!

Да, отвътре си е, признавам :) Не идва от съседите, я! :P

Е, може и съседите да са били на концерта...и после наблизо...съвпаденийце. #-o :-k :lol: :twisted:

А сега сериозно: Е, доста съвети дадохте на момчето. И аз бих казал някой, ама винаги ме изпреварвате. (Аз съм като полицията в американските екшъни - винаги идвам след екшъна.) Та време е да послуша тези съвети.

12-19-2006, 17:07
ima edno drevno izobretenie koeto pomaga.. mnogo malko hora go znaqt a az sam 1 ot tqh izbran ot dreven ritual da predavam znanieto prez pokoleniata.. BANQTA e izobretenieto.. vsekidnevnata banq i nqma mirizma.. neveroqtno no fakt... tt
Този човек е прав. Аз самият съм бил свидетел и съм виждал това изобретение . Неповторимо , някак са накарали водата да се насочва в определена посока ..

Buttk0
12-19-2006, 17:07
Probwai s parostruika i posle q prati na gumajiq da i zapushi dupkite che da ne smardi

deidiy
12-19-2006, 18:37
еми закачи й ароматизатор борче :lol:
еми влезте преди това в банята зада се изкъпете заедно и я измий под претекста че я опипваш :-D

МОМЧЕ С КУБИНКИ
12-19-2006, 18:39
Probwai s parostruika i posle q prati na gumajiq da i zapushi dupkite che da ne smardiАе маняк ти няма ли да спреш с турбо гениалните си постове ? :lol:

Buttk0
12-19-2006, 18:42
Est che ne :)

PrepodobniqFace
12-19-2006, 18:43
Уан , уан , уан , уан ..

Копеле това си бил ти , не тя .. Изкъпи се ;/

JoeBanana
12-19-2006, 18:45
провери дали няма бучки мирини :mrgreen:

No|Problem
12-19-2006, 19:38
banq-dush!

12-19-2006, 19:43
Натъркай и минджата с веро и сапун(в краен случай Каналин)

SuN4o_F
12-19-2006, 19:55
mislq 4e trqbva da se pregleda.. edva li e do higiena ..nz

malka_sladuranka
12-19-2006, 20:02
аааааааааа каква тема...лелеее...сериозно ли... :shock: според мен има някакъв гинекологичен проблем момичето :-k ако има добра хигиена....значи може да са гъбки, чувала съм че от тях миришело..ама не съм сигурна :-k

12-19-2006, 20:56
СЪВСЕМ ТАКТИЧНО И ЗАКАЧИ ЕДИН ОСВЕЖИТЕЛ НА ШУНДАТА!

12-20-2006, 02:13
купи й пакет билки да се кисне ако не си тегли куршума защото я обичаш :lol: :lol: :lol: :lol:да си купи АмбипОр хахаха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Приятелката ти има проблеми с миризмата, значи има бактерии, затва тря ползва Доместос - избива ги на място, изтребва ги до крак. (тва беше май райд)