PDA

View Full Version : malko pomo6t tuk ako moje



pomognete mi
12-19-2006, 12:36
проблемът е такъв...ние сме 3 моми4ета на 14 сме,съученички.Запозхахме се тази година и се харесахме.Слушаме много различна музика,напално различни сме но се пак си допаднахме.Но започнахме да мечтаем прекалено много...Започнахме на моменти да губим представа кое е реалност и кое фантазия...Имаме си наш свят където всичките ни мечти се сбъдват.За 1 месец сме изписали 160 че и повече бележки,изпълнени с всякакви фантасмагории...Съученицит ни обявиха за побаркани,защото много често потаваме в този свят и започваме дА говорим все едно вси4ко което сме си мечтали по пътя за училище или сме сънували е реалност!Казаха ни че трябва да спрем но чрез тези измислици дните минават по бързо и някак си разнообразяват ежедневието!!!Но 1 моя познатами каза че сме били в депресия и сме имали нещо наречено психоза...
Искам да ви помоля за помощ!Какво да правим?Ние сами усещаме че нещата вече стават пове4е от игра...

12-19-2006, 13:02
govorete i trite s u4ilishtniq psiholog dokato ne e stanalo kasno...uspeh shte se opraite

mog
12-19-2006, 13:12
Явно сте на границата на детското въображение и действителността. Вече сте на 14 и според мен трябва да слезете от облаците.Покрепям мнението че трябва да говорите като за начало с училищния психолог. :)

12-19-2006, 18:34
да,но как да идем и просто да му кажем...проблемът е точно това че вече на моменти не се усещаме какво говорим...1 от приятелките ми днес изцепи на г-жата по френски,че не си е научила защото била на кафе с бил от токио хотел...пък и ние до някаква степен сме се пристрастили кам този измислен свят и не можем да спрем ей така....

JoeBanana
12-19-2006, 18:59
спрете лепилото :mrgreen: и зъбите ше ви развали

shalis
12-20-2006, 20:10
Men tova mi zvu4i, kato porednata izmi6liotina, s cel privli4ane na vnimanieto vyv forumite...

die_die_my_darling_
12-20-2006, 20:32
hodete na psiholog ;)

12-24-2006, 17:20
аз самата съм психолог. Вие наистина може да сте депресирани, или просто искате да избегнете света около себе си, като се пренесете в някой чужд, свят на вашите мечтти. Просто трябва да се научите да си фантазирате не на всяко място, а когато сте си вкъщи! А това което каза за една от приятелките си, тя е попаднала в този свят на мечти, и то когато е била в училище! Следоватеелно, трябва да и се обясни да се владее, а ако не успява, значи нещата не са на добре. Казваш, че съучениците ти са ти казали, че имате психоза...ти какк мислиш, подиграват ли се или ти казват истината?
Мога да те посъветвам ако искаш, ще го правя в тази тема ако си съгласна.
Също така ти си на 14, една бурна тинейджърска възраст, така че според мен това вашето е нормално. Помисли върху предложението ми...

GiRl^of^PriStOn
12-24-2006, 22:20
Moetolichno mnenie e che trqbva da zapochnete da jiveete v realniq svqt i da prestanete da si vyobrazqvate razni neosyshtestvimineshta,zashtoto rano ili kysno ste vi obqvqt vsichki za ludi i ste ostanete i 3-te bez nito edin priqtel,vsichki ste vi otbqgvat>Takache dokato e vreme pogovorete s nqkoi psiholog i spree s fantaziite.To nqma losho chovek da mechtae, no e dobre kogato ostavq mechtite si za sebe si, osobeno kogato sa prosto mnogo nerealni,zashtotoako gi razpravqme ei taka nalqvo i nadqsno i si vrvame che si e istina, riskuvame da ni obqvqt za ludi i pobyrkani , dori za lyjci-kakto stava s vas!