PDA

View Full Version : psihologiq



psihologiq
12-19-2006, 13:18
hora kade moga da proverq izpitite za specialnost psihologiq v SY po kakvo trqbva da se podgotvqm?pls

Neko_Dream
12-19-2006, 13:21
литература и диплома ти трябва.
Задължително на допълнителни платени уроци за кандидат-студенти!

Dr. Kazimbutt
12-19-2006, 15:00
Не ти трябва никакъв среден успех от дипломата. Балът се образува от оценките от дипломата по литература и чужд език плюс оценката от изпита по литература или чужд език. Ако държиш и двата изпита, тогава взимат оценката от този, на който си се представил по-добре.

12-20-2006, 10:03
Не ти трябва никакъв среден успех от дипломата. Балът се образува от оценките от дипломата по литература и чужд език плюс оценката от изпита по литература или чужд език. Ако държиш и двата изпита, тогава взимат оценката от този, на който си се представил по-добре.
Точно така...миналата година кандидатствах. От мен един съвет - опичай си акъла докато имаш време и си гледай английския ( или който е да било друг език) и литературата. Гледай тези оценки от дипломата ти да са 6, защото иначе имаш много по - малък шанс.

12-20-2006, 10:04
П.С. За психологията балът е доста висок, така че ако искаш да учиш точно това се стягай яко :) Желая ти успех и дано станем колеги :-D

Neko_Dream
12-20-2006, 12:34
Ам... и бала става 24?! Или от изпита се умножава по 3?
Няма такова нещо, което да не взима общ бал от дипломата. Защото, аз имам 5 по бел, 6 по езика, 6 на изпита /немски/ и не ме приеха, защото се взима и диплома средна оценка!

Предишния гост
12-20-2006, 13:10
Ам... и бала става 24?! Или от изпита се умножава по 3?
Няма такова нещо, което да не взима общ бал от дипломата. Защото, аз имам 5 по бел, 6 по езика, 6 на изпита /немски/ и не ме приеха, защото се взима и диплома средна оценка!
Ами принципно балът се образува така: БЕЛ (училище) + Чужд език (училище) и 3x изпита. На мен така ми се образуваше балът миналата година. Ти кога си кандидатствал и в СУ ли? Защото знам, че само за ВИАС ( УАСГ) се взима дипломата като цяло.

Dr. Kazimbutt
12-20-2006, 15:33
Ам... и бала става 24?! Или от изпита се умножава по 3?
Няма такова нещо, което да не взима общ бал от дипломата. Защото, аз имам 5 по бел, 6 по езика, 6 на изпита /немски/ и не ме приеха, защото се взима и диплома средна оценка!
Прочети справочниците, за да не заблуждаваш хората.