PDA

View Full Version : Moderated: Oтегчена съм от всичко



cherinka
12-19-2006, 13:43
Здравейте! Искам да ви разкажа проблема си, а той се състои в това, че съм много отегчена от всичко. Имам нужда да променя като че ли много неща в мен, но не знам откъде да започна и кои точно да са те. Не знам дори отегчението ми дали не се дължи на това че има много момчета, които се интересуват от мен и които ме харесват, но в повечето случаи веднъж бъдат ли с мен на някоя дискотека или парти повече не ме търсят. Никога не мога да ги заитнтригувам след вечерта "Една нощ". Красива съм и се обличам стилно, движа с хубави хора. Излизам по партита и дискотеки. Може би искам да бъда с някой, който да ме разбира, с който да сме едно цяло. Да знам, че ще го намеря, но може би сега е моментът, защото сега имам нужда от този човек. Искам промяна, искам да съм щастлива отново, защото няма ден, в който да не се сетя, че съм сама и че имам нужда да отдам на някой любовта си. Помогнете ми. Какво да направя със себе си или за себе си, за да спре тази депресия. Благодаря ви. Момиче, 16 години

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

XaKePa
12-19-2006, 14:00
Лично аз мисля че просто тези хора които са по дискотекте и баровете не са твой тип. Ти обичаш (или поне аз така си мисля) хора които не са чак такива "гъзари" а не искат да бъдет повече от 1 нощ с тебе защото т.н. "гъзари" искат някои мацка която да им пусна ако не на първа то на 2-ра среща, докато ти искаш някой който наисатина да те обича и да те разбира...

12-19-2006, 14:02
ami iskam da ti kaja 4e ne e nai-vajnoto da se dviji6 s hubavi hora da si mn krasiva i t.n. ako nqkoi te haresa 6te e zaradi tova koeto si a ne zaradi tova koeto toi iska da byde6 vseki nqkoga namira podhodq6t 4ovek za sebe si nqkoi rano a drugi kysno taka 4e ne se ot4aivai

Ligli4ka
12-19-2006, 15:09
ami zavisi kakvo im dava6 v tazi "edna no6t" ako napravo spi6 s tqh e normalno da ne se intriguvat za6otot 90% ot mujete tursqt samo tova celta e da gi zavlaee6 s drugo i toagva da spi6 s tqh dori i da se celuva6 s tqh kolktoto po kusno polu4at tova tolkova po dobre za teb za6otto taka 6te ima trupka mujete obi4at trudnite jeni a i akkto kaazva6 samata ti ne si gruzna i ima interes kum teb prosto trqbva da gi nakara6 da trurqt v teb ne samo vun6nata a i vurte6nata krasota :)) uspeh!!!