PDA

View Full Version : промени в кандидат студентските изпити



ученичката
12-19-2006, 15:20
разбрахте ли за новите промени в изпитите за кандидатстване в унсс винс и академията в свищов ? там ще се мъчим вече да влизаме първо с тест по бел и математика 40 въпроса общо и след като го издържим ще полагами 2ри изпит който ще е пак тест по избираем от нас предмет? какво мислите за всичко това ? и не е ли касно да се правят такива промени [-X

Vercetti
12-19-2006, 15:36
Верно ли уе :)За пръв път го чувам. Бахму ташаците. Е то че е късно, късно е. Но тях не ги вълнува. Друг е въпроса, че в следващите месеци, година -2 може още да се променят нещата.

торетик
12-19-2006, 20:32
Можеш ли да ми кажеш кво става с балообразуващата отценка?
Също така, ще трябва ли да се развива и тема или ще има само тест(за изпита говоря).
Можеш ли да ми дадеш линк към лист със специалностите на УНСС.
Благодаря за отделеното внимание.
К. Айлов

ученичката
12-19-2006, 20:39
Можеш ли да ми кажеш кво става с балообразуващата отценка?
Също така, ще трябва ли да се развива и тема или ще има само тест(за изпита говоря).
Можеш ли да ми дадеш линк към лист със специалностите на УНСС.
Благодаря за отделеното внимание.
К. Айлов

вече няма да има балообразуващи предмети за тези вузове затова е тестът. и всичко ще е в тестова форма - и задалжителния по бел и матем и този който сам си избираш пак ще е под формата на тест
дано съм помогнала

торетик
12-19-2006, 20:50
Да много ми помогна. Благодаря за отделеното внимание :).
Тъй като не съм запознат със УНСС(единственното което знам е, че е във София, но и за това не съм сигурен :) ). Ще съм благодарен, ако някой даде линк към лист със специалностите във УНСС, или по-добре ми го изпрати на скупе:toreore
Също така и университета в Свищов? Ако може линк към уеб страницата му.
Поздрави
К. Айлов

meri88
12-20-2006, 07:22
разбрахте ли за новите промени в изпитите за кандидатстване в унсс винс и академията в свищов ? там ще се мъчим вече да влизаме първо с тест по бел и математика 40 въпроса общо и след като го издържим ще полагами 2ри изпит който ще е пак тест по избираем от нас предмет? какво мислите за всичко това ? и не е ли касно да се правят такива промени [-X


ne e to4no taka...Na4i ima6 predvaritelni izpiti i ako izkara6 na tqh visoka ocenka vliza6 bez izpiti posle.V Unss ,Svishtov i Varna sa testove pri men 6e sa 40 geografiq,25 matematika i 25 balgarski ezik .Taka razbvrah az,za6toto roditelite mi rabotqt v universitet :smt006 \:D/

meri88
12-20-2006, 07:23
Да много ми помогна. Благодаря за отделеното внимание :).
Тъй като не съм запознат със УНСС(единственното което знам е, че е във София, но и за това не съм сигурен :) ). Ще съм благодарен, ако някой даде линк към лист със специалностите във УНСС, или по-добре ми го изпрати на скупе:toreore
Също така и университета в Свищов? Ако може линк към уеб страницата му.
Поздрави
К. Айлов


http://www.uni-svishtov.bg/intranet/default.asp?page=bgunis

tuk ima za vsi4ki universiteti v Balgariq

ятогнаог
01-03-2007, 11:48
niakoi znae li sas sigyrnost viarno li e tova sas testovete za 3te vuza???
i kade moga da pro4eta info za tova ako moje link
blagodaria

meri88
01-03-2007, 11:50
niakoi znae li sas sigyrnost viarno li e tova sas testovete za 3te vuza???
i kade moga da pro4eta info za tova ako moje link
blagodaria

tova e vqrno i 6te bade v UNSS , Varna,Svishtov i o6te edin universitet.Izpita e edin no 6te bade ot tri komponenta - balgarski ezik,matematika i pri e men e geografiq zavisi koi s kakvo 6te kandidatstva.

mi6ito2
03-31-2009, 08:19
Верно ли уе :)За пръв път го чувам. Бахму ташаците. Е то че е късно, късно е. Но тях не ги вълнува. Друг е въпроса, че в следващите месеци, година -2 може още да се променят нещата.

Особенно в УНСС е тест от години!!!Личи си колко сте се интересували :lol: Иначе аз бях на БЕЛ предварителн в УНСС тази седмица отивам в ВИНСА за математика, ето тук са тестовете от предварителните от УНСС тази год които минаха http://priem.unwe.acad.bg/?m=3&p=12 ако искате ги вижте има и отг

rubi
03-31-2009, 10:36
маци,темата е от началото на 2007 година!!