PDA

View Full Version : Осъдиха българските медици в либия на смърт...



МОМЧЕ С КУБИНКИ
12-19-2006, 17:34
Осъдиха българските медици в либия на смърт чрез разтрел.След 8 години измъчване ето какво се получи.Ето какъв подарък ни тряснаха за коледа...

RedChil
12-19-2006, 17:49
Аз съм в шок! ЛИБИЙСКО ПРАВОСЪДИЕ ?!?!?! Фактите за мизерията в болниците им бяха пренебрегнати...Нямам думи.

Не знам с какво може да повлияе някакво съдействие от Европейския съюз,но е правилно да го окажат.

KpuCuTo0o
12-19-2006, 18:19
:-# :smt010 :-#

12-19-2006, 18:23
УЖАС :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :( :( :( :cry:

MoNI_the_StrAnge
12-19-2006, 19:11
не че им грижа за децата..а за парите. ЕС определено може да влияе... но явно се страхуват от възможната война между мюслюмани и християни..

Jenninka
12-19-2006, 20:03
Как можаха да ги мъчат толкова много време и сега-разтрел..КОлко криво ми стана след като научих..Не е чесно! :smt011 :smt010

air_J
12-19-2006, 20:15
Какво толкова сте се разпискали, че нещо не ми става ясно? Ако някой още не знае - това е поредната смъртна присъда за тях. Все още може да се обжалва пред някакъв си там техен Върховен съд. Там е повече от ясно, че присъдата ще се потвърди. А това стане ли, могат да се спасят само с политическа намеса. И тогава най накрая Кадафи ще свали картите и ще каже какво точно иска, и каква беше тази толкова загадъчна политическа битка, която се води вече 8 години. След като това се случи - тогава можем да си чешем езиците. Сега това е поредната новина за техните смъртни присъди. За всеки е ясно - това е политически процес. Имаше и други обвинени, но техните страни ги изведоха от Либия нелегално (незаконно), но нашите топ-идиоти ги оставиха там, и затова сега се води този политически процес, и затова сега си чешем езиците. Лека вечер! :-({|=

vra4ka
12-19-2006, 21:26
air_J е прав. Това е само политически процес.
Тези докато не си получат парите няма да се успокоят! А наще няма да платят...
Времето ще покаже какво ще стане. Жалко за сестрите, опропастиха им живота, няма по-отвратително нещо. :|

teenkopele
12-20-2006, 06:19
Какво толкова сте се разпискали, че нещо не ми става ясно? Ако някой още не знае - това е поредната смъртна присъда за тях. Все още може да се обжалва пред някакъв си там техен Върховен съд. Там е повече от ясно, че присъдата ще се потвърди. А това стане ли, могат да се спасят само с политическа намеса. И тогава най накрая Кадафи ще свали картите и ще каже какво точно иска, и каква беше тази толкова загадъчна политическа битка, която се води вече 8 години. След като това се случи - тогава можем да си чешем езиците. Сега това е поредната новина за техните смъртни присъди. За всеки е ясно - това е политически процес. Имаше и други обвинени, но техните страни ги изведоха от Либия нелегално (незаконно), но нашите топ-идиоти ги оставиха там, и затова сега се води този политически процес, и затова сега си чешем езиците. Лека вечер! :-({|=

Прав си.

:arrow: Ако изобщо, някога, тези смъртни присъди се осъществят, просто не ми се мисли какво ще стане с либийското посолство в София!!! :evil: :evil: :wink:

quench
12-20-2006, 07:35
Нищо няма да стане,ей това ще стане...
:smt011

^KaSiDi^
12-20-2006, 10:13
:arrow: http://www.petitiononline.com/bulgaria/petition.html ....predpolagam,che tva shte e poslednoto neshto,koeto shte pomogne,no vse pak i tova e nqkakav opit...Stavame jalki veche....typchat ni i ni machkat kakto si iskat... :? Kakvo kato sme malka i bedna dyrjava...?!?! Nima tova ni pravi vtoro kachestvo hora i nie nqmame pravo na glas?! IMAME...i nie TRQBVA da pomognem na onezi 5 zatvoreni jeni tam,zashtoto ako dnes tova sa 5 nepoznati za nas jeni,utre moje da sa nashite maiki,leli,babi...koito sa popadnali na netochnoto mqsto v netochnoto vreme i ako dyrjavata se otnese po syshtiq bezhaberen nachin,po koito sega i te shte sa obrecheni...zashtoto v lakomiqta si da se oparichat ot vsqka vyzmojna privatizacionna deinost ne im ostana vreme da vidqt kakvo stava tam...dalech ot parite...v Libiq...?! kak taka vsichki drugi dyrjavi uspqha da izmyknat medicite si,kak taka vsichki se osyznaha na vreme,a nashte buftali ne...eeeh che ako zaminat za Libiq nqkoi shte im vzeme shibanite pari i zatva 5 choveka shte bydat UBITI...!! zaradi dve PRAVITELSTVA-Bokluci i dnes sled 8 godini,kogato tazi prisyda se priema za vtori pyt,te se kriqt kato mishki i logichno,s kakvi ochi daizleznat i da kajat na naroda,che tezi hora sa prodadeni...I ako nqkoi ima vina za smyrtta na nashite sestri v Libiq,to kolkoto e vinovna skapanata im diktatura,to tolkova sa vinovni i teq dve pravitelstva i tqhnata smotana tiha diplomaciq....Ivan Kostov"neka ne razlaivame kuchetata"...neka nali....shtot boli te tebe gyza,dali te shte umrat ili ne...ti nito shte spechelish,nito shte zagubish ot tva,tova govedo i onaq pachavra Mihailova...Tqhnata prokleta diplomaciq da ni majat ochite v prodyljenie na edna godina,che NQMA NIKAKYV PROBLEM I CHE VSICHKO E NARED!!! i dokyde stignahme....mylchahme,mylchahme...teq oneq vidqha,che nie shte sme si tihi i krotki i za da se haresa Kadafi na opoziciqta,shte ubiqt nashite nevini grajdani,koito edna cqla dyrjava ne uspq da zashtiti....vijte kolko nechestno e vsichko,nie vinagi se nabutvame da pomagame na vischki,a sega na nas NIKOI!!! zashto umrqha tolkova nashi momcheta v IRAK?! za da se haresame na NATO...!!! zashto ima nashi momcheta v Afganistan,Irak...i oshte kup drugi dyrjavi....Zashto zatvarqme Treti i Chetvyrti klon na AEC...za da ni priemat v Evro syuza...!!! i Dubre zashto ni e vsichko tva...da se haresame na vsichki,kato ot cqlata taq rabota gubim samo nie...zashtoto vsichki evro chlenki si mylchat po vyprosa s Libiq,zashtoto im izgarqt hubavite sdelki za petrola....zashtoto vsichki si gledat tehniq interes,samo nie NE!!! shtot nie ne mojem da go zashtitim,zashtoto pravitelstvoto ni ne moje da ni opazi kato grajdani....!!! a ni obricha...znam,che kakvoto i da kaja shte ostane nechuto,kato vik v pustinq...zashtoto az i vie...nadali shte promenim situaciqta,no vse pak nashata podkrepa i nadejda tr da im dava sili....zashtoto ako mnenieto na edin,na dvama,na 50,na 10 000 ot nas,ostane nechuto,to ne moje cqla edna dyrjava da ostane nechuta...Nie sme silni,kogato sme vsichki!!! Zatva po tozi problem nie tr da ostanem edinni i da zastanem zad nashite medici v Libiq....!!!
I ako vse pak nedai Boje... [-o< gi ubiqt...trqbva da skysame absoliutno vsqkakvi diplomaticheski otnosheniq s Libiq....!!! tazi dyrjava ne zaslujava da sme i syuznik v kakvoto i da bilo! Sled tova da izdirim absoliutno vsichki libiici raboteshti v Bylgariq po mestojitelstvo i da gi zatvorim na nacionalniq stadion....i ne da im gi vyrnem za jylti stotinki,ami da postypim s tqh kakto nie smetnem za dubre!!!

vra4ka
12-20-2006, 21:18
^KaSiDi^ браво за казаното, много си права =D>
Наистина трябва да се организира мащабна акция, протести и тн. Трябва да напаравим НИЕ нещо!
Не може пак да си седнем на задниците и да разправяме какъв ужас, така е лесно!
Наистина на Либия и беше лесно да ги нарочи наще, всичките семеиства да ги проклинат, а ние да не може да направим нищо...

ABSOLUTme
12-21-2006, 00:15
откуп?ясно е,че либииските семейства ще видят един добре оформен к-у-р ,а правителството на либия ще си набави срвдствата да си оправи външния дълг към България..това е политика бе хора,не е съдебен процес..
п.с.пожелавам на надка михайлова и костов да сънуват пушки,докато са живи!
каквото повикало - такова се обадило...всички либиици при аллах!!..

teenkopele
12-21-2006, 06:37
Преди време, научих една много интересна информация: Когато самото заразяване е станало, като знаете е имало и други медици, не само българските, които за 24 часа са били изтеглени от страната. Когато посланникът ни в Либия е бил осведомен, за ставащото, е казах: "Не ме занимавайте с тия (незнам си какви си.)"- нещо подобно :shock: . Просто незнам тоя как спи вечер?!? :shock: :evil:

air_J
12-21-2006, 12:33
Преди време, научих една много интересна информация: Когато самото заразяване е станало, като знаете е имало и други медици, не само българските, които за 24 часа са били изтеглени от страната. Когато посланникът ни в Либия е бил осведомен, за ставащото, е казах: "Не ме занимавайте с тия (незнам си какви си.)"- нещо подобно :shock: . Просто незнам тоя как спи вечер?!? :shock: :evil:
Аз казах същото в по-горния си пост. :-({|=

strange__
12-21-2006, 14:19
Нещастници със промити мозъци са либииците :!: Скапаната им религия е изкривила мозъците им до безкрайност!!! И очакваме правосъдие :arrow: никога!!! А тези хора?! Те дори и някога да стъпят на родна земя,дали биха били същите? Дали биха могли да превъзмогнат униженията? Дали все още имат стабилна психика? Едва ли....пораженията са вече непоправими! Виновни са и глупавите правителства-смениха се три вече,а нито едно от тях не направи достатъчно :!: Меко казано съм потресена.....

teenkopele
12-22-2006, 06:11
Преди време, научих една много интересна информация: Когато самото заразяване е станало, като знаете е имало и други медици, не само българските, които за 24 часа са били изтеглени от страната. Когато посланникът ни в Либия е бил осведомен, за ставащото, е казах: "Не ме занимавайте с тия (незнам си какви си.)"- нещо подобно :shock: . Просто незнам тоя как спи вечер?!? :shock: :evil:
Аз казах същото в по-горния си пост. :-({|=

Да, една част си казал, но не всичко. :wink:

mon4eto
12-22-2006, 15:48
MI to kakvo moje da se o4akva ot libiiskoto pravosadie-nesparvedlivost,prosto sam potresena,no vse pak ima o6te 6ans da se spasqt,kato opravdavat pred varxovniq sad!

teenkopele
12-22-2006, 22:44
MI to kakvo moje da se o4akva ot libiiskoto pravosadie-nesparvedlivost,prosto sam potresena,no vse pak ima o6te 6ans da se spasqt,kato opravdavat pred varxovniq sad!

Външното ни министерство е за бой!!! :evil: :evil: :wink:

amazonkata
12-23-2006, 18:35
В Либия потвардиха смъртната присъда на мед.сестри! В знак на протест моля поставете [V] пред името си !!!
Не че ще се промени нещо в шибаните глави на съдиите в Либия, но поне ние да не спираме да мислим за тях и за НАДЕЖДА !!!
Моля разпространете това съобщение независимо дали абонатите са от други държави или не!!!
Защото сме БЪЛГАРИ... (flag:bg)

In Libia confirm death sentence of nurce !!! In sign of protest please past [V] before your name !!!
This don't change nothing in fuck heads of judge in Libia, but any rate we don't stopping thick to them and to the hope !!!
Please spread this announce independence whether the subscribers from different countrys or no !!!
Because we are BULGERIANS...

Iviqna
12-24-2006, 15:32
Либия :arrow: това е бахти жалката страна..заради мизерията в болниците им ние трябва да плащаме пък всички знаят че медиците ни са невинни ама на никои не му дреме за това!!! осем години ги мъчиха и накря кво... аз лично не бих издаржала на това унижение пък незнам :?

MoHuTo
01-02-2007, 04:24
Преди време, научих една много интересна информация: Когато самото заразяване е станало, като знаете е имало и други медици, не само българските, които за 24 часа са били изтеглени от страната. Когато посланникът ни в Либия е бил осведомен, за ставащото, е казах: "Не ме занимавайте с тия (незнам си какви си.)"- нещо подобно :shock: . Просто незнам тоя как спи вечер?!? :shock: :evil:
Ако това наистина е вярно, просто нз наистина как може да има такова безхаберие от негова страна!Той заслужава да умре, а не медиците!!!

martin69
01-09-2007, 16:29
Либия :arrow: това е бахти жалката страна..заради мизерията в болниците им ние трябва да плащаме пък всички знаят че медиците ни са невинни ама на никои не му дреме за това!!! осем години ги мъчиха и накря кво... аз лично не бих издаржала на това унижение пък незнам :?
Няма нищо общо, казано им бе че СПИН е имало преди да отидат нашите сестри там! Мизерия има и в българските болници.
Писна ми да чета некви жалки постове, че Либия била шибана страна, че религията била виновна за всичко... Това са нелепици.
Няма да бъдат изпълнени присъдите, според мен. И това че случая "Локърби" има много общо, може би трябва да седнете и да прочетете и да помислите защо! Това че либийското правосъдие не струва също не мога да кажа, но е нормално да ги осъдят при положение, че не успяха да ги измъкнат, сещаме се по чия вина.
А на който му се чете подробно, като си дава сметка че част от информацията е пропусната, понеже това е официална медия да види тоз линк: http://www.bta.bg/site/libya/bg/02chronology1998.htm

sexy_mafia
01-09-2007, 16:58
az li4no niamam dumi. :-# tova ne e pravosadie. :smt085 :smt022

martin69
01-10-2007, 17:53
Това е правосъдие, просто не е справедливо, не е за отсъждане на истината, а за да се намери някой винове, което е адски нелогично.

Ziezi
01-13-2007, 02:27
http://img123.imageshack.us/img123/5095/cskafenovemedicite10ob4.jpg
http://img123.imageshack.us/img123/9182/cskafenovemedicite2su6.jpg
http://img123.imageshack.us/img123/2053/cskafenovemedicite3tg4.jpg
Ако не е Дучето кой друг...

SmurkamDoZori
01-22-2007, 23:24
къде в целия процес видяхте правосъдие , всичко е театър .. тъпи нещастници ....... те са си буквално заложници нямам думи аз просто няма какво да кажа , кадафи дайте го на нас...

Snoopy_
01-23-2007, 00:50
мили, неразбрани деца.... сега да ви кажа как стоят нещата, щото май само по това което говорят по телевизията си градите мнение...
Това че Либия си търсеше някво магаре с което да си избие дълга беше ясно, знаеше се. Затова абсолютно всички правителства или изтеглиха незабавно медиците си от там, или информираха медиците, които се изнесаха веднага. От тук на сетне нашите им казаха на медичките ни, че става нещо и да си обират чукалата, ама те нали алчни, как ще се върнат, като там дават хубави заплати, като мислиха че няма им дойде на тяхната глава. Но те, както и вие не се интересуват от история и от външна политика, и не знаеха че либия има доста голям дълг към България, и че ако ги спипат ще им дойде идеален вариант и не мръднаха. Така и стана. България пък отказва да опрости външния дълг на Либия в замяна на свободата на медиците. Либия няма да ги разстрелят защото много ще си поемат, ще влачат цялата работа докато нещата вече опрат до намеса от по горе, ще приемат условията тогава (който ще са доста по благоприятни от сега) и това ще е. Четете, вместо да гледате реклами и да слушате Слави!

teenkopele
01-23-2007, 06:46
мили, неразбрани деца.... сега да ви кажа как стоят нещата, щото май само по това което говорят по телевизията си градите мнение...
Това че Либия си търсеше някво магаре с което да си избие дълга беше ясно, знаеше се. Затова абсолютно всички правителства или изтеглиха незабавно медиците си от там, или информираха медиците, които се изнесаха веднага. От тук на сетне нашите им казаха на медичките ни, че става нещо и да си обират чукалата, ама те нали алчни, как ще се върнат, като там дават хубави заплати, като мислиха че няма им дойде на тяхната глава. Но те, както и вие не се интересуват от история и от външна политика, и не знаеха че либия има доста голям дълг към България, и че ако ги спипат ще им дойде идеален вариант и не мръднаха. Така и стана. България пък отказва да опрости външния дълг на Либия в замяна на свободата на медиците. Либия няма да ги разстрелят защото много ще си поемат, ще влачат цялата работа докато нещата вече опрат до намеса от по горе, ще приемат условията тогава (който ще са доста по благоприятни от сега) и това ще е. Четете, вместо да гледате реклами и да слушате Слави!

Грешна ти е информацията.
Да, няма спор, че медиите не отразяват случващото се достатъчно адекватно. Да, когато стана всичко, покриха много факти...
Вече за незнам кой път ще кажа, че когато посланникът ни в Либия е бил информиран за случващото се, се е отнесъл с пренебрежение и е казал да не го го занимават с тея...
А кажи ми кой е виновен?!

AHoHuM4e
01-27-2007, 23:44
^KaSiDi^ браво момиче точно така ти си напълно права!!!Щом шибаните дипломати не правят нищо ние можем да направим!!!

martin69
Snoopy_
На вас само не мога да ви разбера проблема,разбирасе че либийците са виновни за всичко кой друг комшията ли?Българките може и те да имат някаква вина,но едва ли са били информирани както трябва!Пък и да са информирани ние сме БЪЛГАРИ за бога трябва да се подкрепяме ако не ние кой ще ни подкрепи а ???? :smt011



БЪЛГАРИЯ Е НАША!!!ТРЯБВА ДА Я ПАЗИМ!!!И ДА Я ЗАЩИТАВАМЕ С ЦЕНАТА НА ВСИЧКО!!!БЪЛГАРИТЕ СА НАШИТЕ СЪБРАТЯ ТРЯБВА ДА БЪДЕМ С ТЯХ ВЪВ ВСИЧКО!!!

Metoman
01-28-2007, 00:01
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

dessi___
02-01-2007, 13:39
da we ne e 4esno te ne sa vinovni kak moje takava jestokost..of ne mi se pi6e samo se qdosvam i natujavam :smt013 :smt011 :smt010 :-#

02-07-2007, 22:03
кадафи си играе с огъня , нарочно не написах кадафи с главна буква..

SmurkamDoZori
02-07-2007, 22:04
това горе съм аз , забравих да се регна..

strange__
02-08-2007, 10:35
YOU ARE NOT ALONE !!! Но според мен е малко късно
Мда...тая кампания трябваше отдавна да се направи,а не сле 8 години :roll: Ама-Only in Buglaria.....

02-14-2007, 10:47
не че им грижа за децата..а за парите. ЕС определено може да влияе... но явно се страхуват от възможната война между мюслюмани и християни..



Каква подкрепа можем да очакваме от ЕС, след като още помнят как преди време един наш политик беше нарекъл депутатка от евро-парламента "циганско момиче", че в БГ можеш да си купиш по-красива ромка от нея за неколкохиляди евро и т.н...?![/quote]

08-08-2007, 09:18
Pusnaha gi ve4e :D

armani169
08-18-2007, 21:22
Pusnaha gi ve4e :D


Мисля , че темата трябва да се заключи ... :-k