PDA

View Full Version : kak predpo4itate da "otvarqte" devstveno momi4e?



sladko`eFche
12-19-2006, 16:37
naskoro se pointeresuvah ot priqteli kak predpo4itat da "otvarqt" devstveni momi4eta s prust ili s penis... za6toto bilo po priqtno za momi4eto da e s prust i po bezbolezneno, a az ne sam saglasna..sigurno ima takiva temi izvinqvam se predvaritelno no ne mojah da gi namerq
a momi4eta na vas kak vi e po priqtno ?

Buttk0
12-19-2006, 16:37
S chuka :twisted:

c0ca1na
12-19-2006, 16:39
С пръст неможеш да я отвориш !
Ако се разтърсиш ще намериш компетентно мнение , но единствения начин да те отворят е ....... стискаи очите , захапвай нещо да не викаш и......успех !

c0ca1na
12-19-2006, 16:39
S chuka :twisted:
Аз тебе така те отварям по 2пъти на ден :twisted:

Buttk0
12-19-2006, 16:40
tihu chatine !

naia
12-19-2006, 16:42
с пръсче нестава,с краставица и такива атрибути няма да е запомнящо за това си има едно пате дето обича да се завира и си върши работата колкото и да боли или не по добрия вариянт е

c0ca1na
12-19-2006, 16:43
tihu chatine !
Утре колко чука ще ядеш за тоя мангал дет ме дразниш цяла вечер.... грр... А помеждодругото ела за 1ви час в "на"дървеното !
Сорка за оффчето :)

sladko`eFche
12-19-2006, 16:44
popitah seriozno no qvno...na edin fr ne moja da mu stane pi6kata i otvori gajeto si s prusti...drugite puti vsi4ko si be6e nared o6te sa zaedno...zatova vi popitah kak e po dobre...no qvno nqma da polu4a seriozen otgovor

c0ca1na
12-19-2006, 16:45
popitah seriozno no qvno...na edin fr ne moja da mu stane pi6kata i otvori gajeto si s prusti...drugite puti vsi4ko si be6e nared o6te sa zaedno...zatova vi popitah kak e po dobre...no qvno nqma da polu4a seriozen otgovor
Първото ми мнение е повече от сериозно чети ...... и кажи на фр-то ти че НИЩО НЕ Е ОТВОРИЛ С ПРЪСТА
еееееее тея дечорлига
За без пари -> толкова :twisted:

Buttk0
12-19-2006, 16:47
S pryst ne e li malko riskowo ? Smisyl moje da ima bakterii i tn

sladko`eFche
12-19-2006, 16:50
sry :oops: a za infekciite da i az zaradi tova popitah a i za6toto razkusvaneto nqma da e dostatu4no :? mersi

shadow4e
12-19-2006, 16:57
По-безболезнено е с 2 или 3 пръста, ама за мен тези неща е редно да си стават с пенис :) Иначе и с пръсти е същото, ама то и после докато се поразшири дупката на ципата ще се наложи и с пенис .

OrientalecaStasy
12-19-2006, 17:05
naskoro se pointeresuvah ot priqteli kak predpo4itat da "otvarqt" devstveni momi4eta s prust ili s penis... za6toto bilo po priqtno za momi4eto da e s prust i po bezbolezneno, a az ne sam saglasna..sigurno ima takiva temi izvinqvam se predvaritelno no ne mojah da gi namerq
a momi4eta na vas kak vi e po priqtno ?

s kran .. ili s betonovoz

12-20-2006, 02:31
naskoro se pointeresuvah ot priqteli kak predpo4itat da "otvarqt" devstveni momi4eta s prust ili s penis... za6toto bilo po priqtno za momi4eto da e s prust i po bezbolezneno, a az ne sam saglasna..sigurno ima takiva temi izvinqvam se predvaritelno no ne mojah da gi namerq
a momi4eta na vas kak vi e po priqtno ?

Ами закво ми е тфа нещо между краката? Само да виси ли? С него се отваря всичко. Кво ста джуниър?

shizzle
12-20-2006, 05:49
](*,) ](*,) ](*,) Така.. Две поправки:

1. С пръсти СЕ отваря. Като не сте пробвали, няма как да знаете. Аз съм ГО правил!

2. Относно "рисковете" при отварянето с пръст (от които се притеснява Buttk0) - спазвайте най-нормална лична хигиена и няма от какво да се притеснявате. Да не би 'уйо ви да е по-чист? Я предложете на едно момиче да си избере - дали да ви стисне ръката или "джуниър", да видим кое ще избере :D

По темата:

Едно момиче се "отваря" веднъж => няма как да знае кое отваряне е по-приятно. Нея или я отварят с пръст, или с пенис, няма как първо едното, после другото. (не говоря за хора, които не са си свършили "ръчната" работа)

Аз лично питам как иска Тя. За мен няма значение. Самото разкъсване на химена е безболезнено! Боли при проникването на пениса и то само в случаите, когато момичето не е достатъчно отпуснато и влажно. Ако Тя ще се чувства по-комфортно като знае, че вече е "отворена" - пръсти. Ако, обаче, предпочита по по-романтичния/ стандартен/ не-знам-още-какво-си начин - ok!

12-20-2006, 05:52
S otvara4ka, kak s kvo?

krem4et0
12-20-2006, 12:58
Абе боли си и от късенето-на теб късали ли са ти химен,че казваш,че не боли? Усеща се и още как. При мен май с пръстче стана,защото 1 път след малко работа там долу имах кръв,а и ме боля доста,но не знам. Първя ми сексуален контакт също беше болезнен и то именно от разширяването на влагалището. Това боли далеч повече,но не значи че и разкъсвнето не боли.

shizzle
12-20-2006, 13:37
Абе боли си и от късенето-на теб късали ли са ти химен,че казваш,че не боли? Усеща се и още как. При мен май с пръстче стана,защото 1 път след малко работа там долу имах кръв,а и ме боля доста,но не знам. Първя ми сексуален контакт също беше болезнен и то именно от разширяването на влагалището. Това боли далеч повече,но не значи че и разкъсвнето не боли.

Съжалявам тогава за грешката. Един път съм отварял с пръсти и тогава момичето изобщо не разбра какво е станало, докато не видя кръвта по чаршафа (хахах, после какво притеснение беше да обясня на майка ми откъде е кръвта :D) Освен това съм говорил и с психоложката в гимназията - нея не я е боляло първия път и смяташе, че разкъсването само по себе си не боли. Сметнах, че нейното мнение ще да е компетентно *свива рамене*

(Да не говорим, че Върджил Дриймънд aka Елена Петрова във вече не помня коя книга накрая имаше кратък разказ, в който разкъсването се описваше като "върховно удоволствие".. Но това така или иначе си е художествена литература, която не приемам насериозно.. Което ми напомня да похваля книгата й "Светлия боец", малко е странна, но става ^^)

12-20-2006, 13:56
naskoro se pointeresuvah ot priqteli kak predpo4itat da "otvarqt" devstveni momi4eta s prust ili s penis... za6toto bilo po priqtno za momi4eto da e s prust i po bezbolezneno, a az ne sam saglasna..sigurno ima takiva temi izvinqvam se predvaritelno no ne mojah da gi namerq
a momi4eta na vas kak vi e po priqtno ?

С прахусмукачка.

12-20-2006, 14:19
Alee znae6 li kak ne boli...rqzko i naprao ne yse6ta6 ni6to!!!!
Vkarva6 zatvoren 4adur vuv vagali6teto i i go otvarq6..posle go izkarva6 rqdko i si gotov...no predi tova si nameri tyrba za trypo ve i lopata 4ee............ 8-[

ачката
12-20-2006, 15:19
Абе боли си и от късенето-на теб късали ли са ти химен,че казваш,че не боли? Усеща се и още как. При мен май с пръстче стана,защото 1 път след малко работа там долу имах кръв,а и ме боля доста,но не знам. Първя ми сексуален контакт също беше болезнен и то именно от разширяването на влагалището. Това боли далеч повече,но не значи че и разкъсвнето не боли.

Съжалявам тогава за грешката. Един път съм отварял с пръсти и тогава момичето изобщо не разбра какво е станало, докато не видя кръвта по чаршафа (хахах, после какво притеснение беше да обясня на майка ми откъде е кръвта :D) Освен това съм говорил и с психоложката в гимназията - нея не я е боляло първия път и смяташе, че разкъсването само по себе си не боли. Сметнах, че нейното мнение ще да е компетентно *свива рамене*

(Да не говорим, че Върджил Дриймънд aka Елена Петрова във вече не помня коя книга накрая имаше кратък разказ, в който разкъсването се описваше като "върховно удоволствие".. Но това така или иначе си е художествена литература, която не приемам насериозно.. Което ми напомня да похваля книгата й "Светлия боец", малко е странна, но става ^^) хъм .... замислям се и се сещам че веднъж ми бе казано то момиче "момиче не се отваря с пръст а с хуй!"

l0liTa
12-20-2006, 16:04
Nqma galqmo zna4enie vsy6tost
pove4eto momi4eta kazvat 4e boli po malko s prysti, no vsy6tnost zavisi ot 4oveka , koito go pravi i nai- ve4e ot opita mu. Razbira se, 4e ako e nqkoi pyn i te otvori s ..... 6te te boli, no ako mom4eto e vnimatelno nqma i v dvata slu4aq. \:D/

koalka
12-20-2006, 17:22
Ако момичето така е устроено, че да я боли,един пръст няма да я спаси,защото тя ще е пак тясна и ще изпитва болка,разбираш ли?

l0liTa
12-20-2006, 19:18
napylno sym syglasna s mneniqto po gore

krem4et0
12-21-2006, 08:48
Абе боли си и от късенето-на теб късали ли са ти химен,че казваш,че не боли? Усеща се и още как. При мен май с пръстче стана,защото 1 път след малко работа там долу имах кръв,а и ме боля доста,но не знам. Първя ми сексуален контакт също беше болезнен и то именно от разширяването на влагалището. Това боли далеч повече,но не значи че и разкъсвнето не боли.

Съжалявам тогава за грешката. Един път съм отварял с пръсти и тогава момичето изобщо не разбра какво е станало, докато не видя кръвта по чаршафа (хахах, после какво притеснение беше да обясня на майка ми откъде е кръвта :D) Освен това съм говорил и с психоложката в гимназията - нея не я е боляло първия път и смяташе, че разкъсването само по себе си не боли. Сметнах, че нейното мнение ще да е компетентно *свива рамене*

(Да не говорим, че Върджил Дриймънд aka Елена Петрова във вече не помня коя книга накрая имаше кратък разказ, в който разкъсването се описваше като "върховно удоволствие".. Но това така или иначе си е художествена литература, която не приемам насериозно.. Което ми напомня да похваля книгата й "Светлия боец", малко е странна, но става ^^)
Има различни момичета-има такива с по-еластичен химен или такива, при който не е чувствителен толкова. Аз казвам от моя личен опит. все пак това си е тъкан,а при разкъсването на каквата и да е тъкан има болка. А за твоята мацка не знам защо е било така-просто е била възбудена и не е очаквала ако питаш мен. Но малко или много си боли.

deidiy
12-22-2006, 12:56
с крак :smt005 абе най-добре си е с пенис а не някакви лигави изпълнения с пръсчета вярно че боли но не е болка за умиране :-D

02-22-2007, 13:51
iiiiiiiiilll tolkova li boli???zna4i az nqma da pravq sex nikoga!! #-o

`Death`Whore`
02-22-2007, 13:53
И на недевствено момиче е по-добре първо с пръст и езиче, иначе боли.

А младежът, който е отварял с пръст, да каже - след това, когато си навря пениса, беше ли почти безболезнено за нея? Не вярвам. Защото мен лично ме болеше в началото и после реално болка нямаше.

theworldleader
02-22-2007, 14:09
:lol:

Ужасно тъпи теми!

С ПЕНИС разбира се!

Първо с пръсти, лизане и т.н. после с пенис, ама да я отваряш с пръст е .. глупаво..

4api
02-22-2007, 14:15
Аз познавам една дет са отвори със закачалка :lol: :lol: :lol:

Алеандър-админ съм
02-22-2007, 14:17
С ключ

Ice_Queen
02-22-2007, 14:18
С ключабе келеш смотан много си зле кретен