PDA

View Full Version : Ако някои може да помогне ...



MIcKeLangeLo2
12-19-2006, 17:24
И така ... значи искам да разкажа една история ... а вие да ме посаветвате къкво да правя /нали така става обикновенно/...
ПРеди 2 години/ в началото на учебната година... вече тече 3 -та / се запознах с едно момиче ... постепенно тя започна да ми харесва ... но от неина страна забелязах някъкво 0собенно отношение / обръщаше ми повече внимание от колкото на другите ... / и така д0 края на учебната година, тогава говорих с нея а тя каза че харесвала друг и ништо нямало да стане ... Лятото мене по стечение на обстоятелствата ме нямаше в града и тя си намери приятел ... до преди 3 месеца бяха заедно сега никои за никои не ще да чува ... но през тези 3 години много често мисля за нея ...клкото пъти я видя се получава едно такова чуство че се едно сърцето ми се качва в гърлото но това е само първите 2 секунди не че се притеснявам от нея, ни наи малко на нея имам безгранично доверие ... и аз мисля че съм влюбен в нея ... сега тя е с друг може ли някои да ме посъветва къкво да напрая ... да говоря ли с нея къкво да и каЖа някъкви не стандартни идеи ?? ? Благодаря предварително ! !! !

lost_girl
12-19-2006, 17:30
ми явно има някакво причливане,даже мисля,че е по силно щом вече 3 год. трае,но е най-добре да и признаеш чуствата си,вярно че може нищо да не стане и да не сте в такива отношения каквито са сега,но може и да скъса със сегашния си фр
Успех! )

Crafter
12-19-2006, 17:31
МожеШЕ да поговориш с нея, ако е сама, но в този случай... не знам. Щом толкова я харесваш, готово ли си да жертваш нейното щастие?

SUGAR_F
12-19-2006, 17:36
явно е че си влюбен ф нея...но не оставяй нещата просто така.Поговори с нея,попитай я дали е щастлива със сегашния си пр и просто можеш да се бориш за нея но ако в сегашното си положение е щастлива нищо не можеш да направиш...а през това време за кфо я чакаш?тя може да ти завърта ума още 30 години и кво трябва да не поглеждаш никоя друга?е не живота е пред теб,любовта идва и си отива,споко ще срещнеш още хиляди такива момичета а тя ще бъде само един хубав спомен...

MIcKeLangeLo2
12-19-2006, 18:32
не я чакам ! предполагам че просто сега го осъзнавам ... бил съм и с други момичета но с което и да съм бил видя ли я ... тя ми е в главата постоянно

MIcKeLangeLo2
12-19-2006, 18:34
НЕ искам тя да е нещасна. Не съм казал нищо защотот с приятеля и с които бяха дълго заедно "уж" бяха стасливи и като говорих с нея след като скъсаха се оказа че не е било така ...

SUGAR_F
12-19-2006, 18:42
значи иска да ревнуваш,да я преследваш...то почти всички момичета им е хубаво когато момчетата ги преследват де и им обръщат внимание...но явно не изпитва толкова силни чувства като тебе щом толкова години те е отблъсквала,явно нямаш шанс с нея а по добре се откажи и продължи живота си тя не те заслужава!ще си намериш по-добра от нея,която наистина ще ти вдъхне живот и ще те заобича истински а колкото до погледите които ти мята,тфа не е гаранция че има някфи чувстфа към теб...

12-19-2006, 18:52
значи иска да ревнуваш,да я преследваш...то почти всички момичета им е хубаво когато момчетата ги преследват де и им обръщат внимание...но явно не изпитва толкова силни чувства като тебе щом толкова години те е отблъсквала,явно нямаш шанс с нея а по добре се откажи и продължи живота си тя не те заслужава!ще си намериш по-добра от нея,която наистина ще ти вдъхне живот и ще те заобича истински а колкото до погледите които ти мята,тфа не е гаранция че има някфи чувстфа към теб...
Тва ми хареса ! д0бре казано ... но аз си мислех да поговоря с нея 0тнво ако ми каже ... е*и си М*****А повече няма да я гоня така да се изразя .. ак0 ли не ще съм наи щастливото К****е на планетата ! :smt012

КариТо0о0о
12-19-2006, 19:02
мечКа страх Мен Не сТраХ .....саМо таКа дидКо :D знаМ чЕ ще го направиш ....излей си душата и покажи на всички какво можеш и на какво си способен

SUGAR_F
12-19-2006, 19:11
можеш ако искаш да и покажеш малко непукизъм-т.е. хвани си някоя покажи и че не ти пука за нея и че вече не те интересува пък и тя самата може да дотърчи щот явно самочувствието и е на 100%...можеш малко да и го свалиш и да и покажеш че не е единствената и че не сички са баш толкоз влюбени в нея...

spell_bound
12-20-2006, 06:33
Хм... много е красиво това, че толкова време имаш по-специални чувства към момиче. И щеше да е иделано, ако и тя ги споделяше, но... явно не е съвсем така :smt009 Мисля, че трябва сериозно да поговориш с нея. Да и обясниш как точно се чувстваш, какво значи тя за теб и какви искаш да бъдат отношенията ви. Бъди смел и сподели с нея всичко, което става в сърцето ти. Надявам се най-накрая след 3 години да се съберете като двойка.
Но... трябва да бъдеш подготвен и за отрицателен отговор. Много вероятно е тя да те обича и приема само като приятел. Ако питаш мен... по-добре е да си изясниш всичко, защото 3 години да изпитваш нещо към едно момиче... Как да кажа - това не може да продължава вечно. Ти си млад човек, трябва да намериш щастието и любовта. Мисля, че достатъчно дълго си чакал.

spell_bound
12-20-2006, 06:37
не я чакам ! предполагам че просто сега го осъзнавам ... бил съм и с други момичета но с което и да съм бил видя ли я ... тя ми е в главата постоянно
Това сега го прочетох. :-) Е, въпроса е не да си с други момичета и да мислиш за нея, нали? Наистина трябва да разбереш дали може да има нещо между вас и ако не... да си я избиеш от главата.

MIcKeLangeLo2
12-20-2006, 09:06
ще го направя Но първо трябва да събера смелост . Всеки път когато я видя се получава чувство като, че ли ... сърцето ми се качва в гърлото ...