PDA

View Full Version : тъпа история



12-19-2006, 19:14
предварително се извинявам, че е дълго и объркано.
значи става дума за мен и едно момче. с него учихме заедно от първи до трети клас и след това той се премести в друго училище, но след кандидатставането след седми клас се оказахме отново в едно училище- уви в различни класове. от първи до трети клас с него много добре се разбирахме и се харесвахме хеххех :) и отивам си аз в новото училище( не го бях виждала от няколко години) и попадам на това момче. той обаче се държи сякаш не ме помни, не ми казва здрасти и нищо такова, само странни погледи, за които може и да съм си въобразявала... и на мен ми беше много гадно, че той ме игнорира и напоследък ми беше станал фикс идея, докато един ден го спрях и му казах, че сме учили заедно и, че го познавам, а той само се усмихваше и изглеждаше сякаш все пак си ме спомня... на другия ден пак го виждам- все пак учим в съседни стаи, а забравих да кажа и, че живеем в съседни блокове хехех бахти съвпаденията и с един тролей ходим на училище. та виждам го аз и той ме гледа и точно, когато минавам покрай него решава да стане от дивана и да ми обърне гръб и тогава му казах някво ужасно здрасти, нямате представа колко ужасно- той само ме гледаше потресен... и от тогава насам пак не ми говори, само кофти забележки прави като се разминаваме, което страшно ме изнервя. има и друго- ние ходим на един и същ билярден клуб всеки ден( и двамата сме много зарибени) и просто го виждам навсякъде, но тва, което направи днес преля чашата. играем си аз и една приятелка и един от моя клас(негов приятел) ми вика, то нащо момче те харесвало още от първи клас... а въпросния човек само седи и гледа тъпо, направо ми писна вече от него... и така тоя човек според вас какво иска от мен, щото аз не мога да разбера. хехех и също имаме едно и също село :) божеее направо не мога да се отърва от него, а като си помисля, че ми трябваха повече от две години да му кажа, че го познавам... мн съм зле и аз хеххех та кажете какво мислите? утре мисля да говоря с него, обаче не знам какво да му кажа, за да не прецакам нещата(понякога съм доста зла) посъветвайте ме как да го попитам защо се държи ужасно с мен и ако ли не друго поне да си изляза с достойнство то цялата ситуация... ако можеше поне да сме приятели... и най-тъпото е, че той е единственият, който някога съм харесвала- на 16 съм тва ако е от значение. благодаря ви хора, че отделихте време да прочетете всичко

-DeliciouS-
12-19-2006, 23:18
Еми на 16 си,ама си с детски акъл.И той също (хаха).Харесва те, очевадно е.И ти го харесваш и това е очевадно.Колко много съвпадения, ха? Вместо да му се изнервяш и да подхрърляш някакво тъпо 'Здрасти', отиваш при него и му казваш ухилено Кфо стаа? хаха как си и тн и той ако ти отговаря с интерес ще стане много лесно работата.Боже на 16 си и още незнаеш как да ги работиш тия момчета... А и това, че сте били много добри приятели в 1ви клас няма особенно значение, за никой :mrgreen:

12-19-2006, 23:49
Еми на 16 си,ама си с детски акъл.И той също (хаха).Харесва те, очевадно е.И ти го харесваш и това е очевадно.Колко много съвпадения, ха? Вместо да му се изнервяш и да подхрърляш някакво тъпо 'Здрасти', отиваш при него и му казваш ухилено Кфо стаа? хаха как си и тн и той ако ти отговаря с интерес ще стане много лесно работата.Боже на 16 си и още незнаеш как да ги работиш тия момчета... А и това, че сте били много добри приятели в 1ви клас няма особенно значение, за никой :mrgreen:

Ем ти как я учиш само... направо ум да ти заиде :smt005

Ако беше така "Кфо стаа?" и след това интерес значи трябваше да съм жигулото на София... всяко момиче което не съм видял от дълго време и след това се срещнеме дори съвсем случайно и възниква въпрос от типа "Какво става?" ; "Кфо стаа? " ; и подобни производни ;)

12-19-2006, 23:50
Плюс това някой хора и на 30 не им идва акъла, така че не съди по възрастта ;)

Friend_witH_Benefit
12-20-2006, 06:40
Момичето искаше съвет как да се справи със ситуацията, вие й направихте анализ и анализ на акълите ... :) Виж какво, момчето е явно с акъл на лапенце, но пък щом го харесваш, добре . Отиваш при него, питаш го защо те гледа така, има ли нещо, което иска да ти каже и спрямо отговора вече ще му отговориш и ти . Ако пак те гледа тъпо, мълчи си или пък ти каже две три приказки, да знаеш че не си струва ... по-добре с грозен отколкото с тъп ... Този като ми го описваш ми е малумничък, но това е друга тема ... и имаш един милион шансове да говориш с него дори непринудено ... а другия вариант е да го сбуташ в трамвая, да го караш да играете една игра на билярд, когато се видите и да си говорите за себе си, докато играете ... въобще непринуден начин да разбереш какво мисли той за теб и може ли да стане нещо без тия оттегчителни разговори, от които може и нищо да не излезе ... BE COOl :) Впечатли го, и не бъди зла ... ама ако продължава така ... тегли му една майна и търси друг :)

Sazi
12-20-2006, 07:40
Za kvo trqbva ti da ti4a6 po nego???Haresva6 go ...OK ,oba4e nqma smisal seki put i ti da mu govori6.Pravi se,4e ne ti puka ako toi te haresva toi 6te po4ne da ti vika "zdrasti" i da idva pri tebe.Pone taka mislq.

vvs_go
12-20-2006, 07:46
ami iskal e v bilqrdniq klub da mu se hvyrli6 na vrata ili ina4e kazano da naprai6 1vata kra4ka

Talisman
12-20-2006, 12:47
Mom4eto mai nqma kuraj da si pokaje 4uvstvata ili prosto ne moje... B1di malko po - nastoqtelna , ne kazvam da go presledva6 prosto kato go vidi6 otidi pri nego podhvani razgovora ili pak moje da go pomoli6 da otidete da igraete zaedno bilqrd ;-)

12-20-2006, 14:51
това, че и двамата сме с лапешки акъли си е вярно :mrgreen: но точно тва ме кефи в него, за мен не важи общоприетото мнение, че момичетата на моята възраст си падат по 'зрели' момчета.
някой пита защо ми е да се занимавам с него- ми как да го оставя бе хора- той е пълен идиот хахахаххх - като мен :lol:

mer4eto
12-20-2006, 15:09
Момичето искаше съвет как да се справи със ситуацията, вие й направихте анализ и анализ на акълите ... :) Виж какво, момчето е явно с акъл на лапенце, но пък щом го харесваш, добре . Отиваш при него, питаш го защо те гледа така, има ли нещо, което иска да ти каже и спрямо отговора вече ще му отговориш и ти . Ако пак те гледа тъпо, мълчи си или пък ти каже две три приказки, да знаеш че не си струва ... по-добре с грозен отколкото с тъп ... Този като ми го описваш ми е малумничък, но това е друга тема ... и имаш един милион шансове да говориш с него дори непринудено ... а другия вариант е да го сбуташ в трамвая, да го караш да играете една игра на билярд, когато се видите и да си говорите за себе си, докато играете ... въобще непринуден начин да разбереш какво мисли той за теб и може ли да стане нещо без тия оттегчителни разговори, от които може и нищо да не излезе ... BE COOl :) Впечатли го, и не бъди зла ... ама ако продължава така ... тегли му една майна и търси друг :)

napulno taka

_candy_girl_
12-21-2006, 11:52
не виждам кво му е якото да сте с лапешки акъли то по таз логика ако сички са с лапешки акъли начи тряа да стоят и да се гледат от 10 метра ли бе ?според мен е тъпо нищо лично ама просто порасни малко

12-21-2006, 12:13
не виждам кво му е якото да сте с лапешки акъли то по таз логика ако сички са с лапешки акъли начи тряа да стоят и да се гледат от 10 метра ли бе ?според мен е тъпо нищо лично ама просто порасни малко
amiiiii 6te se opitam da se promenq, no nqma da e lesno. stiskaite palci :) blagodarq na vsi4ki za komentarite :wink:

_candy_girl_
12-21-2006, 12:26
аиде ще стискаме палци после да кажеш кво е станало еи :smt006

Cherkeza
12-21-2006, 14:54
дай снимка и ще ти кажа мнението си за теб ;)

12-21-2006, 15:56
дай снимка и ще ти кажа мнението си за теб ;)
хьхьхьхьхьхьхьх, че кога съм ти искала мнението?

Cherkeza
12-22-2006, 00:30
Ее ма чакай сега незнам, кой няма смелост да се регне и да си напише ника, с който го познават повечето хора, така че млъкни ! Пък и мойто мнение са го оценявали много хора, защото съм честен и казвам всичко в прав текст, ако ме разбираш. ;)