PDA

View Full Version : Kak da i go kaja?



I LOve all GiRls
12-19-2006, 19:38
Така аз сам на 14 години и имам приятелка на 13 години ходим ве4е два месеца и половина у4им в едно у4или6те прекарваме по около 3 4аса дневно заедно и си гожори и по телефони около 1 4ас. искам да правим секс и нз как да я попитам. тя е девстжена(знам от наи добрата и приятелка) и аз сам девстжен. какво да и кажа така 4е дори и ако не се сагласи да не ми се разсарди и да не помисли 4е сам трагнал с нея само заради секса за6тото не е така.?! но и да има мн голяма вазмойност да се сагласи

благодаря ви преджарително.

deidiy
12-19-2006, 19:43
оу на 14 знаеш що е думата секс :twisted: ц ц ц младото поколение ме учудва все повече и повече #-o
абе момче ти можешли да изкараш сперма от тая пишка или още си на безцветно :evil: тя както и ти сте още деца какъв секс ще правите бе ти знаешли колко дупки има тя и къде по-точно да й го вкараш ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) нямам думи

brutal_baby
12-19-2006, 19:45
оу на 14 знаеш що е думата секс :twisted: ц ц ц младото поколение ме учудва все повече и повече #-o
абе момче ти можешли да изкараш сперма от тая пишка или още си на безцветно :evil: тя както и ти сте още деца какъв секс ще правите бе ти знаешли колко дупки има тя и къде по-точно да й го вкараш ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) нямам думи
аххаххахххаххаха кефиш мее

JoeBanana
12-19-2006, 19:50
има много начини да й каже и всикичките започват с ай....
да са лющим
да са върбим
да са онодим
да са съвокупляваме
да се сношаваме
......
ако някой са сети да допълва :mrgreen:

jeditte
12-19-2006, 19:52
...

JoeBanana
12-19-2006, 19:53
ае мани тия на по 14 вече изглеждат по-големи от мен деба :mrgreen: кат искат да са онождат, тяхна си раота

c0ca1na
12-19-2006, 19:54
има много начини да й каже и всикичките започват с ай....
да са лющим
да са върбим
да са онодим
да са съвокупляваме
да се сношаваме
......
ако някой са сети да допълва :mrgreen:
Кефиш :-)

brutal_baby
12-19-2006, 19:56
[quote="jeditte"] ама не вярвам приятелката ти да се съгласи, на 13 е все пак [quote]
о не се съмнявай !!! сега на 13 ''знаят'' много повече и са опитвали много повече нещааа.....няма да се учудя ако се съгласи но все пак на 13 или 14 е прекалено раноо

deidiy
12-19-2006, 19:57
има много начини да й каже и всикичките започват с ай....
да са лющим
да са върбим
да са онодим
да са съвокупляваме
да се сношаваме
......
ако някой са сети да допълва :mrgreen:
ай
да съ плющим
да съ опнем
да се ръбим
да съ нагазим
да съ ъ ъъъъ вече не се сещам :lol:

12-19-2006, 19:57
оу на 14 знаеш що е думата секс :twisted: ц ц ц младото поколение ме учудва все повече и повече #-o
абе момче ти можешли да изкараш сперма от тая пишка или още си на безцветно :evil: тя както и ти сте още деца какъв секс ще правите бе ти знаешли колко дупки има тя и къде по-точно да й го вкараш ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) нямам думи
Ами би трябвало да знае, ти ако на 14 не си знаела много късно си съзряла миличка, щото ние още във втори клас бяхме добре запознати с нещата, незнам ти в кой век живееш.. А ако сега си на 17 примерно както изглежда да си..мисля че не си толко по умна станала затова не се сили толкова

deidiy
12-19-2006, 20:01
оу на 14 знаеш що е думата секс :twisted: ц ц ц младото поколение ме учудва все повече и повече #-o
абе момче ти можешли да изкараш сперма от тая пишка или още си на безцветно :evil: тя както и ти сте още деца какъв секс ще правите бе ти знаешли колко дупки има тя и къде по-точно да й го вкараш ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) нямам думи
Ами би трябвало да знае, ти ако на 14 не си знаела много късно си съзряла миличка, щото ние още във втори клас бяхме добре запознати с нещата, незнам ти в кой век живееш.. А ако сега си на 17 примерно както изглежда да си..мисля че не си толко по умна станала затова не се сили толкова
абе ей пикльо ходи си пий млякото докато още не е изтинало и си бий чекий на плаката на барби бе :smt019

c0ca1na
12-19-2006, 20:02
има много начини да й каже и всикичките започват с ай....
да са лющим
да са върбим
да са онодим
да са съвокупляваме
да се сношаваме
......
ако някой са сети да допълва :mrgreen:
ай
да съ плющим
да съ опнем
да се ръбим
да съ нагазим
да съ ъ ъъъъ вече не се сещам :lol:
Ай.......
да съ люлеем
да съ мачкаме
да съ нагъваме
да съ размножаваме
ай ....стига и от мен :-)

jeditte
12-19-2006, 20:03
...

c0ca1na
12-19-2006, 20:04
оу на 14 знаеш що е думата секс :twisted: ц ц ц младото поколение ме учудва все повече и повече #-o
абе момче ти можешли да изкараш сперма от тая пишка или още си на безцветно :evil: тя както и ти сте още деца какъв секс ще правите бе ти знаешли колко дупки има тя и къде по-точно да й го вкараш ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) нямам думи
Ами би трябвало да знае, ти ако на 14 не си знаела много късно си съзряла миличка, щото ние още във втори клас бяхме добре запознати с нещата, незнам ти в кой век живееш.. А ако сега си на 17 примерно както изглежда да си..мисля че не си толко по умна станала затова не се сили толкова
абе ей пикльо ходи си пий млякото докато още не е изтинало и си бий чекий на плаката на барби бе :smt019
Че кво и е на Барби ве..........докато бях малък ми беше мечта :smt019

malka_sladuranka
12-19-2006, 20:05
оставете децата да го направят щом го искат бе... :mrgreen:

JoeBanana
12-19-2006, 20:05
барби си е една малка мръсница :mrgreen: само развращава :mrgreen: един път й видях циците :oops:

shadow4e
12-19-2006, 20:05
Kak da i go kaja?

Не й го казвай. Не си го казвай и на себе си.

deidiy
12-19-2006, 20:10
оу на 14 знаеш що е думата секс :twisted: ц ц ц младото поколение ме учудва все повече и повече #-o
абе момче ти можешли да изкараш сперма от тая пишка или още си на безцветно :evil: тя както и ти сте още деца какъв секс ще правите бе ти знаешли колко дупки има тя и къде по-точно да й го вкараш ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) нямам думи
Ами би трябвало да знае, ти ако на 14 не си знаела много късно си съзряла миличка, щото ние още във втори клас бяхме добре запознати с нещата, незнам ти в кой век живееш.. А ако сега си на 17 примерно както изглежда да си..мисля че не си толко по умна станала затова не се сили толкова
абе ей пикльо ходи си пий млякото докато още не е изтинало и си бий чекий на плаката на барби бе :smt019
Че кво и е на Барби ве..........докато бях малък ми беше мечта :smt019
еми на Барби нищо й няма :oops: но мисля че не е(не е била) само твоя мечта много момченца застанали под плаката на сестра си и галят червейчето :lol:

HaCkO
12-19-2006, 20:14
Hahaha ne toq me razbi totalno awe pi4 malak ti da si 4uval nza ne6to ot sorta na polovo sazrqvane a? i 4e moje tfa momi4ence tvoito det hoi o6te na zanimalnq da ne se e setila 4e taq dupka m/u krakata i sluji za sex q po-dobre si mal4i ne i kazvai 4e 6a vzeme6 da stresne6 momi4eto to o6te ne se e sblaskvalo s jivota q go ostavi da si jivee na spokoistvie..... :smt011 :smt011 :smt011 nema se opraite

12-19-2006, 20:54
има много начини да й каже и всикичките започват с ай....
да са лющим
да са върбим
да са онодим
да са съвокупляваме
да се сношаваме
......
ако някой са сети да допълва :mrgreen:
ай
да съ плющим
да съ опнем
да се ръбим
да съ нагазим
да съ ъ ъъъъ вече не се сещам :lol:
Ай.......
да съ люлеем
да съ мачкаме
да съ нагъваме
да съ размножаваме
ай ....стига и от мен :-)

да се ебем
да се таковаме
да се чукаме
да се праскаме
да се шибаме
да се опознаем
да се минем
да се фраскаме
да се сливаме
да се джасаме
да се любим
да се клатим
да се люляме
да се опрашим
да се оправим
да се ръчкаме
да се онаковаме
да се клецаме
да се аргасваме
да те нанижа
да ти го вкарам
да ти го намушкам
да ти го наместя

и така нататък... омръзна ми да изброявам...

just_macka
12-19-2006, 21:06
mi kaaaato si tolko zagorql i iska6 da q iz4uka6 - huu, az samo 6e kaja da zimate predpazni sredstva, ina4e si tro6ete glavite... to e qsno 4e na tiq puberi mn akul ne moe da im nalee6 v tikvite... samo dano ne ostanete razo4arovani... to ne slu4aino ima ograni4enie pone 16 ne 12... ama... karai da vurvi... qvno az ostarqvam... :-k

Пенчу
12-19-2006, 21:26
чччччччччччччайте малко ве..да си на 14 не означава да си на 10,рразликата е голяма..
Това е 8 клас..не знам кви педали сте били в 8 клас ,обаче вече не е така..от 12 годишен ще ти се чука от 14 годишен ще знаеш подробно за секса и болестите от 6 годишен ще знаеш що е думата секс и от 10 годишен ще имаш сперма ..така е при мен и приятелите ми или поне ,който сам питал.За секса няма граници,важното е да е с презарватив и да се внимава..Вече 14 годишните момичета са минати няколко пати от батковци..а момчетата почват кам 16 годишна възраст половия си живот
deidiy , не кефиш





ай са шпорим,яздим,оптиаме леглото,чуем прожините,креватно джудо,пернем,натирим,опозн ем..повечето са казани

12-20-2006, 02:02
Така аз сам на 14 години и имам приятелка на 13 години ходим ве4е два месеца и половина у4им в едно у4или6те прекарваме по около 3 4аса дневно заедно и си гожори и по телефони около 1 4ас. искам да правим секс и нз как да я попитам. тя е девстжена(знам от наи добрата и приятелка) и аз сам девстжен. какво да и кажа така 4е дори и ако не се сагласи да не ми се разсарди и да не помисли 4е сам трагнал с нея само заради секса за6тото не е така.?! но и да има мн голяма вазмойност да се сагласи

благодаря ви преджарително.

Дам, спомени
Със сигурност първо недей започва да й го показваш с действия, хващаш я на некое забутано място с малко хора, захапваш си език казваш си "мечка страх , мен не страх, майната му!" и й го казваш направо. Ако те накара да чакаш, ще чакаш!