PDA

View Full Version : preebah vsi4ko... shans



12-19-2006, 20:03
emi predi vreme trugnah s edno momi4e oba4e hodihme nqkolko dena i az skysah s neq... imam si osnovatelna pri4ina, za koqto ne mi se govori..prosto togava imah problem, koito ne se o4ertava6e da razre6a tolkova lesno... i se razdelihme s tva momi4e oba4e az si re6ih problema s pomo6tta na nqkolko blizki 4oveka i v momenta super mnogo iskam da sym s tva momi4e... kanil sym q nqkolko pyti da izlezneme nqkyde sled kato se razdelihme i tq wse kazva dobre i posle ne6to iznikva..znam, 4e ne e taka, znam, 4e postypih gadno i tq za tva ne iska sigurno, oba4e iskam da sym s neq,, ve4e ne znam kakvo da napravq... ako moje da mi dadete savet nqkakav... samo ako moje bez upreci.. poukite sym si gi izvadil otdavna..

Talisman
12-19-2006, 20:07
Mhm 4ovek razbira kakvo e imal , kogato go izgubi... [-X Spored men tq ne iska da se vidi s teb , ne zashtoto nqma vreme ili poradi nqkakfa pri4ina , no prosto e zagubila doverie v teb.. vse pak edin pat si q naranil i sega i e malko 4udno , 4e iska6 da izlezesh s neq.. No primerno edin lek jest ot voq strana nqma da e zle.. Ne govorq za neshto golqmo.. Primerno edna roza.. Otidi izvini i se kaji i kakvo 4uvstva6 i t.n... Ako ne iska da izleze s teb i obqsni , 4e trqbva da se vidite , 4e e seriozno i iskash da pogovori6 s neq.. jelaq ti uspeh :smt008

12-19-2006, 20:11
emi kazval sym i nqkolko pyti, 4e iskam da q vidq.. utre oba4e 6te otida i 6te govorq s neq v daskalo.. (v edno daskalo sme, no razli4ni smeni...) tva mi se struva edinstveniq variant...

F4ence
12-19-2006, 20:12
Az mislq 4e za da iska6 da si s neq, trqbva da i ima6 doverie. Spored men se opitvai da izleze6 s neq nqkade na kafe i badi po nastoqtelen. I prosto kato izlezete i obesni za6to si skysal s neq i 4e si imal problem i ako tq te haresva i izpitva nqkakvi 4ustva kum teb, 6te se razberete. No prosto badi otkroven s neq, ne q lyji, 6tom iska6 da si s neq trqbva da sporedlq6 s neq. Uspeh ;)

Talisman
12-19-2006, 20:23
Emi tova e super , zna4i utre moje da i se izvini6 i nadqvam se vsi4ko da se opravi. Ste stiskam palci :-)

Krem4eto
12-20-2006, 13:03
emi kazval sym i nqkolko pyti, 4e iskam da q vidq.. utre oba4e 6te otida i 6te govorq s neq v daskalo.. (v edno daskalo sme, no razli4ni smeni...) tva mi se struva edinstveniq variant... :smt023 Само ще ти кажа: ДАВАЙ!

MoHuTo
12-20-2006, 13:27
emi kazval sym i nqkolko pyti, 4e iskam da q vidq.. utre oba4e 6te otida i 6te govorq s neq v daskalo.. (v edno daskalo sme, no razli4ni smeni...) tva mi se struva edinstveniq variant... :smt023 Само ще ти кажа: ДАВАЙ!
И аз!

white_chik
12-21-2006, 07:59
Ами може би ще се наложи да й признаеш за този голям проблем,който си имал,и да й обясниш,че той е бил причината да се разделите,а не липсата на чувства.

pampers
12-21-2006, 08:06
ами явно не 6те да излезете..ми иди до тях..и говорете не вярвам да ти затвори вратата..или пък и се обади по тела не вярвам да не те изслу6а излей си ду6ата пред нея за да разбере какви са ти 4увствата може би и е страх да не я нарани6 отново.. :?

12-21-2006, 11:47
Нема шанс-искай на деда ти манарата и си махни главата.

iiirish
12-21-2006, 11:51
момичето наистина има основание да отбягва срещите с теб, но все пак не виждам причина да се отчайваш! може би просто трябва да бъдеш малко по-търпелив и да я изчакаш тя сама да се почувства готова да имате пак някакви отношения. подобно поведение не се прегъща лесно и много прилича на подигравка

12-21-2006, 12:06
прилича сигурно, но не е... друг е въпроса, че пак не успях да говоря с нея.. пак ме отбягва.. еми не знам... става ми неудобно да я търся повече... ако иска да ме види сама ще ме потърси. Аз съм я канил да излизаме сигурно 5-6 пъти за 2 седмици... мисля повече да не я търся... вие какво ще кажете?